BUTAI

3-jų kambarių butas Žardininkų g.
ID KA005673

3-jų kambarių butas Žardininkų g.

Klaipėda, Žardininkai, Žardininkų g.
69 500
Kambarių skaičius: 3
Bendras plotas (m²): 64
Aukštas: 3/9
Namo tipas: Blokinis
Parduodamas 3-jų kambarių naujai suremontuotas butas Žardininkų g. Bute pakeista santechnika, elektros instaliacija, naujai įstiklinti, suremontuoti du balkonai. Nauji virtuvės baldai su buitine technika. Plačiau »

Parduodamas 3-jų kambarių naujai suremontuotas butas Žardininkų g. Bute pakeista santechnika, elektros instaliacija, naujai įstiklinti, suremontuoti du balkonai. Nauji virtuvės baldai su buitine technika.

Vonia sujungta su WC. Laiptinėje padarytas naujas remontas. Laiptinės remontas pilnai išmokėtas. Langai orientuoti į rytus ir vakarus.

1-no kambario butas I. Simonaitytės g.
ID KA005671

1-no kambario butas I. Simonaitytės g.

Klaipėda, Vingis, I.Simonaitytės g.
32 000
Kambarių skaičius: 1
Bendras plotas (m²): 33
Aukštas: 5/9
Namo tipas: Blokinis
Parduodamas 1-no kambario butas I. Simonaitytės g. Butas šiltas ir šviesus, yra įstiklintas balkonas. Langai orientuoti į vakarus, tualetas ir vonia atskirai. Bute reikalingas remontas. Plačiau »

Parduodamas 1-no kambario butas I. Simonaitytės g. Butas šiltas ir šviesus, yra įstiklintas balkonas. Langai orientuoti į vakarus, tualetas ir vonia atskirai. Bute reikalingas remontas.

Laiptinė išdažyta, pakeisti langai. Šalia prekybos centras, mokykla ir vaikų darželis.

1-no kambario butas Taikos pr.
ID KA005670

1-no kambario butas Taikos pr.

Klaipėda, Centras, Taikos pr.
39 500
Kambarių skaičius: 1
Bendras plotas (m²): 34
Aukštas: 5/5
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas 1-no kambario butas Taikos pr., arti miesto centro. Butas yra 5 aukštų mūrinio namo 5 aukšte. Yra plastikiniais langais įstiklintas balkonas, butui priklauso rūsys. Sudėti plastikiniai langai, šarvo durys. Plačiau »

Parduodamas 1-no kambario butas Taikos pr., arti miesto centro. Butas yra 5 aukštų mūrinio namo 5 aukšte. Yra plastikiniais langais įstiklintas balkonas, butui priklauso rūsys. Sudėti plastikiniai langai, šarvo durys.

Kambarys bendrabutyje Mokyklos g.
ID KA005669

Kambarys bendrabutyje Mokyklos g.

Klaipėda, Mokyklos, Mokyklos g.
6 500
Kambarių skaičius: 1
Bendras plotas (m²): 16
Aukštas: 2/5
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas kambarys bendrabučio tipo name Mokyklos g. Kambaryje langas plastikinis, grindys - laminatas, durys - geležinės.  Virtuvė, wc ir vonia su dušu suremontuoti, naudojasi tik 3 šeimos. Plačiau »

Parduodamas kambarys bendrabučio tipo name Mokyklos g. Kambaryje langas plastikinis, grindys - laminatas, durys - geležinės.  Virtuvė, wc ir vonia su dušu suremontuoti, naudojasi tik 3 šeimos.

Koridorius suremontuotas, name pakeisti visi vamzdynai, el. instaliacija, renovuoti balkonai, viskas išmokėta.

3-jų kambarių su holu butas Liubeko g.
ID KA005668

3-jų kambarių su holu butas Liubeko g.

Klaipėda, Varpai, Liubeko g.
79 000
Kambarių skaičius: 3
Bendras plotas (m²): 78
Aukštas: 4/5
Namo tipas: Blokinis
Parduodamas 3-jų kambarių su holu butas Liubeko g., Klaipėdoje. Butas yra 5 aukštų blokinio namo 4 aukšte. Parduodamas su baldais ir buitine technika. Plačiau »

Parduodamas 3-jų kambarių su holu butas Liubeko g., Klaipėdoje. Butas yra 5 aukštų blokinio namo 4 aukšte. Parduodamas su baldais ir buitine technika.

2-jų kambarių butas I. Kanto g.
ID KA005666

2-jų kambarių butas I. Kanto g.

Klaipėda, Centras, I. Kanto g.
72 000
Kambarių skaičius: 2
Bendras plotas (m²): 55,23
Aukštas: 3/4
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas dviejų kambarių butas miesto centre I. Kanto g. Buto bendras plotas 55,23 kv.m. Yra balkonas. Miegamojo langai orientuoti į rytų pusę, svetainės ir virtuvės - į pietus. Nedideli komunaliniai mokesčiai. Name  tik 11 butų. Yra vidinis uždaras kiemas. Plačiau »

Parduodamas dviejų kambarių butas miesto centre I. Kanto g. Buto bendras plotas 55,23 kv.m. Yra balkonas. Miegamojo langai orientuoti į rytų pusę, svetainės ir virtuvės - į pietus. Nedideli komunaliniai mokesčiai. Name  tik 11 butų. Yra vidinis uždaras kiemas.

3-jų kambarių butas Veiviržėnuose, Klaipėdos rja.
ID KA005665

3-jų kambarių butas Veiviržėnuose, Klaipėdos rja.

Klaipėdos r., Veiviržėnų mstl.
38 000
Kambarių skaičius: 3
Bendras plotas (m²): 65,85
Aukštas: 3/4
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas 3-jų kambarių butas Veiviržėnuose, Klaipėdos raj. Butas yra 4 aukštų mūrinio namo 3 aukšte. Namas pilnai renovuotas, renovacija išmokėta. Šildymas bute kietu kuru, varduo šildomas boileriu. Butui priklauso rūsys. Parduodamas su visais baldais. Plačiau »

Parduodamas 3-jų kambarių butas Veiviržėnuose, Klaipėdos raj. Butas yra 4 aukštų mūrinio namo 3 aukšte. Namas pilnai renovuotas, renovacija išmokėta. Šildymas bute kietu kuru, varduo šildomas boileriu. Butui priklauso rūsys. Parduodamas su visais baldais.

2-jų kambarių butas bendrabučio tipo name Jaunystės g.
ID KA005659

2-jų kambarių butas bendrabučio tipo name Jaunystės g.

Klaipėda, Paupiai, Jaunystės g.
35 000
Kambarių skaičius: 2
Bendras plotas (m²): 49,5
Aukštas: 3/5
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas 2-jų kambarių butas bendrabučio tipo name Jaunystės g. Butas yra mūrinio 5 aukštų namo 3 aukšte. Tvarkingas, sudėti kokybiški plastikiniai langai, šarvo durys, pakeista elektros instaliacija, vamzdynas. Butas parduodamas su baldais ir buitine technika. Gera vieta - netoliese autobusų sustojimas, parduotuvė, ramus ir gražus rajonas. Maži mokesčiai. Kaina derinama. Plačiau »

Parduodamas 2-jų kambarių butas bendrabučio tipo name Jaunystės g. Butas yra mūrinio 5 aukštų namo 3 aukšte. Tvarkingas, sudėti kokybiški plastikiniai langai, šarvo durys, pakeista elektros instaliacija, vamzdynas. Butas parduodamas su baldais ir buitine technika. Gera vieta - netoliese autobusų sustojimas, parduotuvė, ramus ir gražus rajonas. Maži mokesčiai. Kaina derinama.

3-jų kambarių butas Laukininkų g.
ID KA005653

3-jų kambarių butas Laukininkų g.

Klaipėda, Bandužiai, Laukininkų g.
62 000
Kambarių skaičius: 3
Bendras plotas (m²): 65
Aukštas: 5/5
Namo tipas: Blokinis
Parduodamas 3-jų kambarių butas Laukininkų g. Butas yra dalinai renovuoto 5 aukštų blokinio namo 5 aukšte. Plačiau »

Parduodamas 3-jų kambarių butas Laukininkų g. Butas yra dalinai renovuoto 5 aukštų blokinio namo 5 aukšte.

Bute parduodamas su baldais ir buitine technika (šaldytuvas, skalbimo mašina, viryklė, orkaitė, garų surinkėjas). Prieš metus buvo atliktas kosmetinis remontas. Butas erdvus, šviesus ir saulėtas. Langai orientuoti į rytų ir vakarų puses. Pro langus atsiveria vaizdas i sutvarkytą parką.
Butas kraštinis. Sienos apšiltintos iš vidaus. Sutvarkytas stogas.
Vienas pereinamas kambarys. Vaikų kambarys su įstiklintu balkonu. Bute sudėti plastikiniai langai.
Namą administruoja bendrija.