BUTAI

3-jų kambarių su holu butas Vaidaugų g.
ID KA006297

3-jų kambarių su holu butas Vaidaugų g.

Klaipėda, Bandužiai, Vaidaugų g.
69 500
Kambarių skaičius: 3
Bendras plotas (m²): 77
Aukštas: 9/9
Namo tipas: Blokinis
Parduodamas 3-jų kambarių su holu butas Vaidaugų g. Namas stovi labai patogioje ir ramioje vietoje. Kiemas pravažiuojamas, visada randama vieta automobiliui. Geras susisiekimas viešoju transportu. Visai šalia "Sajudžio"poilsio parkas, keletas mokyklų ir darželių. Plačiau »

Parduodamas 3-jų kambarių su holu butas Vaidaugų g. Namas stovi labai patogioje ir ramioje vietoje. Kiemas pravažiuojamas, visada randama vieta automobiliui. Geras susisiekimas viešoju transportu. Visai šalia "Sajudžio"poilsio parkas, keletas mokyklų ir darželių.


Virš buto yra tech. aukštšas. Yra 2 įstiklinti ir sutvarkyti balkonai. Langai orientuoti į pietus ir šiaurę. Sudėti plastikiniai langai, išklota laminuota grindų danga, wc ir vonia atskirai (nesenai atliktas remontas, pakeisti vamzdynai, tamsusis kambarys su skalbimo mašina, integruota spinta hole, šarvuotos lauko durys. Butas paliekamas su visais baldais ir buitine technika.
Tvarkingas 1989-metų statybos namas, administruoja bendrija: kapitališkai suremontuotas stogas, atnaujinta namo šildymo sistema, pakeisti langai, domofonas. Tvarkoma namo aplinka, palaikoma švara laiptinėje. Ramūs, draugiški kaimynai.

3-jų kambarių butas Melnragėje, Smilgų g.
ID KA006293

3-jų kambarių butas Melnragėje, Smilgų g.

Klaipėda, Melnragė, Smilgų g.
87 000
Kambarių skaičius: 3
Bendras plotas (m²): 63
Aukštas: 1/3
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas tvarkingas 3-jų kambarių butas su 3,3 arų žemės sklypu šalia jūros. 2010 buvo atliktas pilnas remontas. Pilnai pakeistas kanalizacijos vamzdynas. 2015 metais pakeistas namo stogas. Bute įrengtas židinys.  2018 m. įrengtas naujas kieto kuro pečius '' žvakė ''. Plačiau »

Parduodamas tvarkingas 3-jų kambarių butas su 3,3 arų žemės sklypu šalia jūros. 2010 buvo atliktas pilnas remontas. Pilnai pakeistas kanalizacijos vamzdynas. 2015 metais pakeistas namo stogas. Bute įrengtas židinys.  2018 m. įrengtas naujas kieto kuro pečius '' žvakė ''.

Šildoma radijatoriais. Prie namo yra įvestos dujos, yra galimybė įsivesti dujinį šildymą. Įrengtas gręžinys lauko laistymui, lauko židinys, šiltnamis, malkinė, atskiras įėjimas. Vandentiekis ir kanalizacija - miesto. Butui priklauso sandėliukas. Yra vietos automobiliams.

2-jų kambarių butas Naujakiemio g.
ID KA006292

2-jų kambarių butas Naujakiemio g.

Klaipėda, Naujakiemis, Naujakiemio g.
50 000
Kambarių skaičius: 2
Bendras plotas (m²): 47
Aukštas: 2/5
Namo tipas: Blokinis
Parduodamas 2-jų kambarių butas Naujakiemio g. Namas pilnai renovuotas. Butas yra 5 aukštų namo 2 aukšte. Yra balkonas. Plačiau »

Parduodamas 2-jų kambarių butas Naujakiemio g. Namas pilnai renovuotas. Butas yra 5 aukštų namo 2 aukšte. Yra balkonas.

Naujos statybos 3-jų kambarių butas Birutės g. (Gandrališkėse)
ID KA006291

Naujos statybos 3-jų kambarių butas Birutės g. (Gandrališkėse)

Klaipėda, Vėtrungė, Birutės g.
109 000
Kambarių skaičius: 3
Bendras plotas (m²): 65
Aukštas: 1/7
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas 3-jų kambarių butas Birutės g. Butas parduodamas kartu su požeminiu parkingu ir sandėliuku. Butas yra 7 aukštų namo 1 aukšte. Yra balkonas. Plačiau »

Parduodamas 3-jų kambarių butas Birutės g. Butas parduodamas kartu su požeminiu parkingu ir sandėliuku. Butas yra 7 aukštų namo 1 aukšte. Yra balkonas.

1-no kambario butas Kauno g.
ID KA006290

1-no kambario butas Kauno g.

Klaipėda, Kauno, Kauno g.
22 700
Kambarių skaičius: 1
Bendras plotas (m²): 21
Aukštas: 5/9
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas 1-no kambario butas Kauno g. Butas yra 9 aukštų mūrinio namo 5 aukšte. Butas nekampinis, yra balkonas. Langai orientuoti į pietų pusę, saulėtas ir šiltas. Butui reikalingas pilnas remontas. Plačiau »

Parduodamas 1-no kambario butas Kauno g. Butas yra 9 aukštų mūrinio namo 5 aukšte. Butas nekampinis, yra balkonas. Langai orientuoti į pietų pusę, saulėtas ir šiltas. Butui reikalingas pilnas remontas.

Kambarys bendrabučio tipo name Minijos g.
ID KA006289

Kambarys bendrabučio tipo name Minijos g.

Klaipėda, Žvejybos uostas, Minijos g.
6 999
Kambarių skaičius: 1
Bendras plotas (m²): 16
Aukštas: 4/4
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas kambarys bendrabučio tipo name Minijos g. Kambarys tvarkingas, šiltas. Pigus išlaikymas. Parduodamas be baldų. Plačiau »

Parduodamas kambarys bendrabučio tipo name Minijos g. Kambarys tvarkingas, šiltas. Pigus išlaikymas. Parduodamas be baldų.

3-jų kambarių su holu butas Budelkiemio g.
ID KA006288

3-jų kambarių su holu butas Budelkiemio g.

Klaipėda, Bandužiai, Budelkiemio g.
54 500
Kambarių skaičius: 3
Bendras plotas (m²): 78,55
Aukštas: 8/9
Namo tipas: Blokinis
Parduodamas 3-jų kambarių su holu butas Budelkiemio g. Butas yra  9 aukštų blokinio namo 8 aukšte. Vonia ir tualetas atskirai, yra du balkonai. Plačiau »

Parduodamas 3-jų kambarių su holu butas Budelkiemio g. Butas yra  9 aukštų blokinio namo 8 aukšte. Vonia ir tualetas atskirai, yra du balkonai.

Mažagabaritinis 1-no kambario butas Sulupės g.
ID KA006287

Mažagabaritinis 1-no kambario butas Sulupės g.

Klaipėda, Žvejybos uostas, Sulupės g.
11 800
Kambarių skaičius: 1
Bendras plotas (m²): 15,10
Aukštas: 3/4
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas mažagabaritinis 1-no kambario butas Sulupės g. Bute yra mini virtuvė, WC ir dušas. Jokio bendro naudojimo patalpų visame name nėra. Kambario langas orentuotas į pietų pusę. Tvarkinga laiptinė. Plačiau »

Parduodamas mažagabaritinis 1-no kambario butas Sulupės g. Bute yra mini virtuvė, WC ir dušas. Jokio bendro naudojimo patalpų visame name nėra. Kambario langas orentuotas į pietų pusę. Tvarkinga laiptinė.

3-jų kambarių butas Kretingos g.
ID KA006286

3-jų kambarių butas Kretingos g.

Klaipėda, Miško, Kretingos g.
75 000
Kambarių skaičius: 3
Bendras plotas (m²): 64
Aukštas: 3/5
Namo tipas: Blokinis
Parduodamas jaukus 3-jų kambarių butas Kretingos g. Butas parduodamas su visais baldais ir buitine technika. Butas kampinis, tačiau sienos šiltintos iš vidaus. Naujos vidaus durys gryno medžio, grindys - parketas, laukinės durys - šarvo. Langai orientuoti į šiaurės ir pietų puses, balkonas yra pietinėje pusėje, kuriame yra medinės grindys ir atlenkiamas staliukas. Plačiau »

Parduodamas jaukus 3-jų kambarių butas Kretingos g. Butas parduodamas su visais baldais ir buitine technika. Butas kampinis, tačiau sienos šiltintos iš vidaus. Naujos vidaus durys gryno medžio, grindys - parketas, laukinės durys - šarvo. Langai orientuoti į šiaurės ir pietų puses, balkonas yra pietinėje pusėje, kuriame yra medinės grindys ir atlenkiamas staliukas.

Patogi gyvenimui vieta: greta dvi maisto parduotuvės, vaikų darželis "Obelėlė", dvi mokyklos, netoli miesto centras, puikus susisiekimas, netoli PC Studlendas. Yra rūsys. Kainaderinama.