BUTAI

Naujos statybos 2-jų kambarių butas Žolynų g.
ID KA001674

Naujos statybos 2-jų kambarių butas Žolynų g.

Klaipėda, Mažasis kaimelis, Žolynų g.
105 000
Kambarių skaičius: 2
Bendras plotas (m²): 60
Aukštas: 4/5
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas 2-jų kambarių butas, Žolynų gatvėje. Butas yra naujos statybos name. Penkiaaukščio ketvirtame aukšte. Buto plotas 60 kv.m. Plačiau »

Parduodamas 2-jų kambarių butas, Žolynų gatvėje. Butas yra naujos statybos name. Penkiaaukščio ketvirtame aukšte. Buto plotas 60 kv.m.

2-jų kambarių butas su holu Mogiliovo g.
ID KA001673

2-jų kambarių butas su holu Mogiliovo g.

Klaipėda, Bandužiai, Mogiliovo g.
53 000
Kambarių skaičius: 2
Bendras plotas (m²): 55
Aukštas: 9/9
Namo tipas: Blokinis
Parduodamas tvarkingas 2-jų kambarių butas su mažuoju holu. Plačiau »

Parduodamas tvarkingas 2-jų kambarių butas su mažuoju holu.

Butas prižiūrėtas, tvarkingas. Šarvo durys, plastikiniai langai, orientuoti į vakarų pusę. Bute yra du balkonai (vienas įstiklintas ir apšiltintas, antras balkonas nestiklintas). Wc ir vonia atskikai, suremontuoti, iškloti plytelėmis, pakeistas visas vamzdynas. Virtuvė įrengta, tvarkinga, parduodama su integruotas virtuvės baldais ir buitine technika. Namo stogas sutvarkytas, tvarkingas, naujas šilumos mazgas. Namą administruoja namų valda.

 

2-jų kambarių butas Debreceno g.
ID KA001671

2-jų kambarių butas Debreceno g.

Klaipėda, Debrecenas, Debreceno g.
59 999
Kambarių skaičius: 2
Bendras plotas (m²): 47
Aukštas: 1/5
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas 2-jų kambarių butas su reguliuojamu šildymu Debreceno gatvėje. Butas plytiniame name. Pakeisti plastikiniai langai, šarvo durys. Plačiau »

Parduodamas 2-jų kambarių butas su reguliuojamu šildymu Debreceno gatvėje. Butas plytiniame name. Pakeisti plastikiniai langai, šarvo durys.

Bute atliktas kapitalinis remontas, naudojant tik labai kokybiškas medžiagas. Pakeista santechnika, radiatoriai, nauja elektros instaliacija. Pagal individualų užsakymą pagamintas virtuvinis komplektas su įmontuota buitine technika. Namą administruoja bendrija.

 

3-jų kambarių butas su holu Danės g.
ID KA001667

3-jų kambarių butas su holu Danės g.

Klaipėda, Centras, Danės g.
130 000
Kambarių skaičius: 3
Bendras plotas (m²): 97
Aukštas: 2/5
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas jaukus ir tvarkingas 3- jų kambarių butas Danės gatvėje. Funkcionaliai, patogiai išplanuotos erdvės. Bute trys erdvūs kambariai, didelis holas, vonia ir WC kartu. Plačiau »

Parduodamas jaukus ir tvarkingas 3- jų kambarių butas Danės gatvėje. Funkcionaliai, patogiai išplanuotos erdvės. Bute trys erdvūs kambariai, didelis holas, vonia ir WC kartu.

Butas parduodamas su baldais. Butui priklauso rūsys.

2-jų kambarių butas M.Mažvydo al.
ID KA001666

2-jų kambarių butas M.Mažvydo al.

Klaipėda, Centras, M. Mažvydo al.
92 000
Kambarių skaičius: 2
Bendras plotas (m²): 51
Aukštas: 1/4
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas 2-jų kambarių butas M. Mažvydo alėjoje. Bute sudėti plastikiniai langai, įstiklintas balkonas, vandens skaitliukai, šarvuotos durys, uždaras kiemas. Plačiau »

Parduodamas 2-jų kambarių butas M. Mažvydo alėjoje. Bute sudėti plastikiniai langai, įstiklintas balkonas, vandens skaitliukai, šarvuotos durys, uždaras kiemas.

Butui priklauso sandėliukas. Butas parduodamas su baldais.

1-no kambario butas Paryžiaus Komunos g.
ID KA001665

1-no kambario butas Paryžiaus Komunos g.

Klaipėda, Kauno, Paryžiaus Komunos g.
23 500
Kambarių skaičius: 1
Bendras plotas (m²): 21
Aukštas: 5/9
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas jaukus nedidelis 1-no kambario su virtuve butas Paryžiaus komunos gatvėje. Butas penktame aukšte. Sudėti plastikiniai langai, medinės durys. Buto langai orientuoti į rytų pusę. Plačiau »

Parduodamas jaukus nedidelis 1-no kambario su virtuve butas Paryžiaus komunos gatvėje. Butas penktame aukšte. Sudėti plastikiniai langai, medinės durys. Buto langai orientuoti į rytų pusę.

Kabelinė TV, internetas. Laiptinės ir aukštų - šarvo durys su telefonspyne. Namas su daline renovacija. Butas parduodamas su visais esamais baldais, virtuvės įranga ir buitine technika. Draugiški kaimynai.

 

3-jų kambarių butas J.Janonio g.
ID KA001664

3-jų kambarių butas J.Janonio g.

Klaipėda, Senamiestis, J. Janonio g.
85 000
Kambarių skaičius: 3
Bendras plotas (m²): 76
Aukštas: 3/4
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas erdvus ir šviesus butas J.Janonio gatvėje, miesto centre. Langai į abi puses. Didelė virtuvė ir vonios kambarys. Labai prižiūrėta laiptinė tik su keturiais kaimynais. Autonominis šildymas. Mediniai langai su stiklo paketais. Butas labai šiltas ir šviesus. Plačiau »

Parduodamas erdvus ir šviesus butas J.Janonio gatvėje, miesto centre. Langai į abi puses. Didelė virtuvė ir vonios kambarys. Labai prižiūrėta laiptinė tik su keturiais kaimynais. Autonominis šildymas. Mediniai langai su stiklo paketais. Butas labai šiltas ir šviesus.

 

3-jų kambarių butas su holu Budelkiemio g.
ID KA001663

3-jų kambarių butas su holu Budelkiemio g.

Klaipėda, Bandužiai, Budelkiemio g.
75 000
Kambarių skaičius: 3
Bendras plotas (m²): 78
Aukštas: 2/5
Namo tipas: Blokinis
Parduodamas šiltas, tvarkingas butas (vidurinė laiptinė, nekampinis). Butas antrame aušte iš penkių. Butas yra patogioje vietoje, šalia darželis, mokykos, autobusų stotelė ir parduotuvės. Plačiau »

Parduodamas šiltas, tvarkingas butas (vidurinė laiptinė, nekampinis). Butas antrame aušte iš penkių. Butas yra patogioje vietoje, šalia darželis, mokykos, autobusų stotelė ir parduotuvės.

Nedidelės komunalinės išlaidos, administruoja bendrija. Kieme visada yra vietos automobiliui. Ramūs, draugiški kaimynai. Laiptinė su telefonspyne. Butui priklauso rūsys, rūsio durys metalinės. Butą galima parduoti su visais baldais, dalimi ar be baldų.

2-jų kambarių butas Rambyno g.
ID KA001662

2-jų kambarių butas Rambyno g.

Klaipėda, Alksnynė, Rambyno g.
25 900
Kambarių skaičius: 2
Bendras plotas (m²): 45
Aukštas: 5/5
Namo tipas: -
Parduodamas 2-jų kambarių butas. Buto plotas 45,33 kv. m. Bute yra du nepereinami kambariai, virtuvė, vonios kambarys su WC, didelis įstiklintas balkonas, langai rytų pusėje, šarvo durys. Plačiau »

Parduodamas 2-jų kambarių butas. Buto plotas 45,33 kv. m. Bute yra du nepereinami kambariai, virtuvė, vonios kambarys su WC, didelis įstiklintas balkonas, langai rytų pusėje, šarvo durys.