BUTAI

Naujos statybos, 3-jų kambarių butas Turistų g.
ID KA000307

Naujos statybos, 3-jų kambarių butas Turistų g.

Klaipėda, Giruliai, Turistų g.
159 600
Kambarių skaičius: 3
Bendras plotas (m²): 84
Aukštas: 1/2
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas stilingas 3-jų kambarių butas Giruliuose, Turistų g. Kokybiškai įrengtas, labai šviesus, jaukus ir šiltas. Patogiai suplanuotos ervės: du miegamieji kambariai, erdvi svetainė su virtuve, įrengta pirtis, vieta dviračių laikymui. Plačiau »

Parduodamas stilingas 3-jų kambarių butas Giruliuose, Turistų g. Kokybiškai įrengtas, labai šviesus, jaukus ir šiltas. Patogiai suplanuotos ervės: du miegamieji kambariai, erdvi svetainė su virtuve, įrengta pirtis, vieta dviračių laikymui.

Parduodamas su visais baldais bei integruota buitine technika. Taip pat yra visa komfortiškam gyvenimui reikalinga įranga: vandens minkštinimo filtrai, langų tinkleliai nuo uodų, markizės nuo saulės terasoje. Automobiliams yra dvi parkavimo vietos.

Naujos statybos, 3-jų kambarių butas Žolynų g.
ID KA000305

Naujos statybos, 3-jų kambarių butas Žolynų g.

Klaipėda, Mažasis kaimelis
103 000
Kambarių skaičius: 3
Bendras plotas (m²): 70
Aukštas: 3/5
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas 3-jų kambarių butas, naujos statybos name Žolynų g. Butas pilnai įrengtas. Virtuvė subenrinta su svetaine. Yra balkonas. Kondicionierius. Parduodamas su baldais ir buitine technika. Vieta automobiliui. Plačiau »

Parduodamas 3-jų kambarių butas, naujos statybos name Žolynų g. Butas pilnai įrengtas. Virtuvė subenrinta su svetaine. Yra balkonas. Kondicionierius. Parduodamas su baldais ir buitine technika. Vieta automobiliui.

Naujos statybos, 4-ių kambarių butas Kretingos g.
ID KA000304

Naujos statybos, 4-ių kambarių butas Kretingos g.

Klaipėda, Miško, Kretingos g.
120 000
Kambarių skaičius: 4
Bendras plotas (m²): 105
Aukštas: 2/5
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas 4-ių kambarių butas Kretingos g. Patogi vieta - šalia darželis, mokyklos, gimnazijos, universitetas. Laiptinėje 3 butai. Geri kaimynai. Butas per du aukštus. Plačiau »

Parduodamas 4-ių kambarių butas Kretingos g. Patogi vieta - šalia darželis, mokyklos, gimnazijos, universitetas. Laiptinėje 3 butai. Geri kaimynai. Butas per du aukštus.

Šviesus, saulėtas, orientuotas į skirtingas puses - rytai, pietryčiai, pietvakariai. Virtuvė sujungta su gyvenamuoju kambariu. 3 miegamieji, 1,5 vonios kambario. Parketas uosinis. Virtuvės baldai su integruota buitine technika. Šildomos grindys vonioje ir virtuvės zonoje. Tamsus kambarėlis. Internetas šviesolaidinis. Rusys bendras su 5 kaimynais. Vieta automobiliui kieme. Šildymas dujinis, individualus. Naujas dujinis katilas Viessmann. Yra dalis žemės prie namo (0,0167ha), išnuomuota 99 metams.

Naujos statybos, 3-jų kambarių butas Debreceno g.
ID KA000301

Naujos statybos, 3-jų kambarių butas Debreceno g.

Klaipėda, Debrecenas, Debreceno g.
123 000
Kambarių skaičius: 3
Bendras plotas (m²): 78
Aukštas: 2/6
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas 3-jų kambarių butas, naujos statybos name, Debreceno g. Butas tvarkingas, visi langai plastikiniai. Parduodamas su daliniais baldais. Po namu požeminė parkavimo vieta automobiliui. Plačiau »

Parduodamas 3-jų kambarių butas, naujos statybos name, Debreceno g. Butas tvarkingas, visi langai plastikiniai. Parduodamas su daliniais baldais. Po namu požeminė parkavimo vieta automobiliui.

Labai rami vieta, jokio triukšmo nuo pravažiuojančių automobilių.

Naujos statybos, 1-no kambario butas Kuosų g.
ID KA000300

Naujos statybos, 1-no kambario butas Kuosų g.

Klaipėda, Vėtrungė, Kuosų g.
50 000
Kambarių skaičius: 1
Bendras plotas (m²): 35
Aukštas: 2/5
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas 1-no kambario butas Kuosų g., naujų namų kvartale. Virtuvė sujungta su kambariu. Pigus išlaikymas. Geras aukštas. Butas tvarkingas, ir tinkamas gyventi iš karto. Plačiau »

Parduodamas 1-no kambario butas Kuosų g., naujų namų kvartale. Virtuvė sujungta su kambariu. Pigus išlaikymas. Geras aukštas. Butas tvarkingas, ir tinkamas gyventi iš karto.

Laiptinė tvarkinga su elektronine kodine spyna, greta namo yra automobilių stovėjimo vietos. Po namu automobilių stovėjimo aikštelė. Netoliese "Akropolis". Puikus butas, tiek porai, tiek studentui, ir vyresnio amžiaus žmonėms. Bute šiuo metu gyvena nuomininkai.

Naujos statybos, 1-no kambario butas Birutės g.
ID KA000299

Naujos statybos, 1-no kambario butas Birutės g.

Klaipėda, Vėtrungė, Birutės g.
56 000
Kambarių skaičius: 1
Bendras plotas (m²): 36
Aukštas: 3/7
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas 1-no kambario butas Birutės g., naujos statybos name. Butas su balkonu. Tvarkingas. Plačiau »

Parduodamas 1-no kambario butas Birutės g., naujos statybos name. Butas su balkonu. Tvarkingas.

5-ių kambarių butas Liepų g.
ID KA000298

5-ių kambarių butas Liepų g.

Klaipėda, Centras, Liepų g.
177 000
Kambarių skaičius: 5
Bendras plotas (m²): 165
Aukštas: 4/4
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas 5-ių kambarių butas Liepų g. per tris aukštus. Primame aukšte: valgomasis bendroje erdvėje su virtuve ir balkonu, du miegamieji, vonios kambarys kartu su WC. Plačiau »

Parduodamas 5-ių kambarių butas Liepų g. per tris aukštus. Primame aukšte: valgomasis bendroje erdvėje su virtuve ir balkonu, du miegamieji, vonios kambarys kartu su WC.

Antrame aukšte: erdvi svetainė (lubos 5 m) su židiniu, miegamasis, vonios kambarys (dušas, sūkurinė vonia) kartu su WC.

Trečiame aukšte: darbo kambarys ir didelė lodžija (~ 9 kv. m).

Yra galimybė padaryti 2 atskirus butus.

Įrengimas: Klasikinio stiliaus interjeras visame bute - ąžuolinis parketas. Kiekviename kambaryje ir prieškambaryje – erdvios sieninės spintos. Visų miegamųjų langai orientuoti į pietus. Pilnai integruota virtuvė (yra indų plovimo mašina). Vonios kambariuose - šildomos grindys. Įrengta signalizacija.

Prižiūrėtas mūrinis namas. Labai gera garso izoliacija. Rakinama laiptinė su telefonspyne. Du įėjimai – iš kiemo ir iš gatvės pusės. Geri, ramūs kaimynai.

4-ių kambarių butas Vasaros g., Palanga
ID KA000297

4-ių kambarių butas Vasaros g., Palanga

Palanga, Vasaros g.
59 000
Kambarių skaičius: 4
Bendras plotas (m²): 83
Aukštas: 1/3
Namo tipas: -
Parduodamas 4-ių kambarių butas Vasaros g., Palangos mieste. Bute pilnai sutvarkytas gerbūvis, įdiegta kompiuterizuota autonominė šildymo sistema (naktį radiatoriai užsikrauna, dieną atiduoda šilumą) Plačiau »

Parduodamas 4-ių kambarių butas Vasaros g., Palangos mieste. Bute pilnai sutvarkytas gerbūvis, įdiegta kompiuterizuota autonominė šildymo sistema (naktį radiatoriai užsikrauna, dieną atiduoda šilumą)

to pasekoje nereikia rūpintis kūrenimu ir malkomis. Butas išskirtinis - perdarytas per du aukštus. Priklauso bendras su kaimynais balkonas, esantis laiptinėje. Ramūs kaimynai.

2-jų kambarių butas, bendrabučio bloke Taikos pr.
ID KA000283

2-jų kambarių butas, bendrabučio bloke Taikos pr.

Klaipėda, Centras, Taikos pr.
29 000
Kambarių skaičius: 2
Bendras plotas (m²): 40
Aukštas: 2/5
Namo tipas: Blokinis
Parduodamas dviejų kambarių butas, bendrabučio tipo name. Bute yra įrengtas wc ir dušo kabina, virtuvė. Įdėtos šarvuotos durys. Plačiau »

Parduodamas dviejų kambarių butas, bendrabučio tipo name. Bute yra įrengtas wc ir dušo kabina, virtuvė. Įdėtos šarvuotos durys.