BUTAI

3-jų kambarių butas Dariaus ir Girėno g.
ID KA000789

3-jų kambarių butas Dariaus ir Girėno g.

Klaipėda, Centras, Dariaus ir Girėno g.
65 000
Kambarių skaičius: 3
Bendras plotas (m²): 72
Aukštas: 3/3
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas 3-jų kambarių butas Dariaus ir Gireno g., Klaipėdoje. Butas yra paskutiniame aukšte, saulėtas,  šiltas, geras išplanavimas. Plastikiniai langai, šarvuotos durys, renovuota laiptinė, rakinama. Bute pakeista visa elektros instaliacija, pakeistas vamzdynas . Plačiau »

Parduodamas 3-jų kambarių butas Dariaus ir Gireno g., Klaipėdoje. Butas yra paskutiniame aukšte, saulėtas,  šiltas, geras išplanavimas. Plastikiniai langai, šarvuotos durys, renovuota laiptinė, rakinama. Bute pakeista visa elektros instaliacija, pakeistas vamzdynas .

Virš buto yra palėpė (tereikia 2 kaimynų sutikimo). Bute yra kaminas ir galimybė įsirengti židinį. Perdengimas ir stogas yra renovuotas (pakeisti balkiai, čerpės), palėpė yra apšildyta. Didelis rūsys. Uždaras kiemas. Mažai kaimynų, tik 6 butai. Labai geras susisiekimas. Arti centras, maršrutiniai, mokyklos, universitetai, parkas, stotys.

1-no kambario butas Baltijos pr.
ID KA000787

1-no kambario butas Baltijos pr.

Klaipėda, Baltijos, Baltijos pr.
35 000
Kambarių skaičius: 1
Bendras plotas (m²): 27
Aukštas: 6/9
Namo tipas: Blokinis
Parduodamas 1-no kambario butas Baltijos pr., Klaipėdoje. Butas šiltas ir šviesus,  nekampinis, su įstiklintu balkonu , šarvuotos durys , rakinama laiptinė, yra sandėliukas. Plačiau »

Parduodamas 1-no kambario butas Baltijos pr., Klaipėdoje. Butas šiltas ir šviesus,  nekampinis, su įstiklintu balkonu , šarvuotos durys , rakinama laiptinė, yra sandėliukas.

Butas parduodamas su baldais.

1-no kambario butas Žvejybos uosto r.
ID KA000785

1-no kambario butas Žvejybos uosto r.

Klaipėda, Žvejybos uostas
35 000
Kambarių skaičius: 1
Bendras plotas (m²): 33
Aukštas: 3/4
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas 1-no kambario butas Žvejybos uosto rajone, Klaipėdoje. Butas tvarkingas,  neseniai darytas remontas. Pakeisti vamzdžiai,  yra plastikiniai langai ir įstiklintas balkonas, įrengta drabužinė. Plačiau »

Parduodamas 1-no kambario butas Žvejybos uosto rajone, Klaipėdoje. Butas tvarkingas,  neseniai darytas remontas. Pakeisti vamzdžiai,  yra plastikiniai langai ir įstiklintas balkonas, įrengta drabužinė.

Bute aukštos lubos, seifo durys, rakinama laiptinė, parduodama su baldais. Yra kabelinė televizija, internetas.

Naujos statybos 4-ių kambarių butas Dragūnų g.
ID KA000781

Naujos statybos 4-ių kambarių butas Dragūnų g.

Klaipėda, Miško, Dragūnų g.
137 000
Kambarių skaičius: 4
Bendras plotas (m²): 106
Aukštas: 5/7
Namo tipas: Blokinis
Parduodamas 4-ių kambarių butas, Dragūnų g. Bute erdvūs trys miegamieji kambariai, svetainė subendrinta su virtuve ir 11 kv. m. lodžija. Plačiau »

Parduodamas 4-ių kambarių butas, Dragūnų g. Bute erdvūs trys miegamieji kambariai, svetainė subendrinta su virtuve ir 11 kv. m. lodžija.

Vonios kambarys įrengtas kartu su WC ir atskiras WC.  Butas puikiai įrengtas itin kokybiškomis medžiagomis. Šildymas centrinis reguliuojamas, buto išlaikymas labai pigus. Namas yra šiaurinėje miesto dalyje, šalia Girulių miško, 5 km iki jūros. Rakinama laiptinė, kodinė laiptinės sistema. Vaikų žaidimo aikštelė. Apšviesta teritorija. Kvartale įsikūręs prekybos centras „Rimi“, A. Navicko konsultacinė poliklinika, „Mano šeimos gydytojas“ filialas, stomatologiniai kabinetai, grožio salonas. Pietinėje kvartalo dalyje įrengtos sporto aikštelės, 1 km iki lauko teniso kortų. Kvartalą su Giruliais jungia asfaltuotas ir apšviestas pėsčiųjų bei dviračių takas. Puikus susisiekimas su miestu.

4-ių kambarių butas Giruliuose
ID KA000775

4-ių kambarių butas Giruliuose

Klaipėdos r., Giruliai
125 000
Kambarių skaičius: 4
Bendras plotas (m²): 110
Aukštas: 2/2
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas 4 kambarių butas antrame aukšte ( dviejų aukštų name), Giruliuose, Klaipėdos r. Plačiau »

Parduodamas 4 kambarių butas antrame aukšte ( dviejų aukštų name), Giruliuose, Klaipėdos r.

Oficialiai 6 arai žemės, bet realiai naudojama apie 9 a. Elektra, vanduo, kanalizacija. Yra galimybė prisijungti dujas. Bute plastikiniai langai. Reikalingas stogo remontas. Ūkiniai pastatai, elektra, kraštinis sklypas, Šalia miškas, asfaltuotas privažiavimas.

Naujos statybos 2-jų kambarių butas Baltijos pr.
ID KA000774

Naujos statybos 2-jų kambarių butas Baltijos pr.

Klaipėda, Baltijos, Baltijos pr.
75 000
Kambarių skaičius: 2
Bendras plotas (m²): 43
Aukštas: 4/10
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas pilnai įrengtas, naujos statybos butas su parkingu ir sandėliuku po namu. Vonia su wc kartu, kurioje yra langas . Paliekami visi baldai. Plačiau »

Parduodamas pilnai įrengtas, naujos statybos butas su parkingu ir sandėliuku po namu. Vonia su wc kartu, kurioje yra langas . Paliekami visi baldai.

Komunaliniai mokesčiai labai maži, nes buto langai orentuojasi į pietus ir rytus. Bute įrengta ekonomiška, reguliuojama šildymo sistema- tai leidžia taupyti šildymo išlaidas. Yra uždara vaikų žaidimo aikštelė, kuri matosi per balkoną. Patogi gyvenimui vieta, netoli Akropolis, Arena, Grandus, poliklinika, naujoji Smiltytės perkėla. Laiptinė rakinama, tvarkinga.

2-jų kambarių butas Paryžiaus Komunos g.
ID KA000770

2-jų kambarių butas Paryžiaus Komunos g.

Klaipėda, Kauno, Paryžiaus Komunos g.
49 000
Kambarių skaičius: 2
Bendras plotas (m²): 46
Aukštas: 3/5
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas  2-jų kambarių butas Paryžiaus Komunos g., Klaipėdoje. Butas erdvus, puikaus išplanavimo. Bute papildomai yra įstiklintas balkonas. Vonia ir tualetas atskirai. Yra sandėliukas rūsyje. Plačiau »

Parduodamas  2-jų kambarių butas Paryžiaus Komunos g., Klaipėdoje. Butas erdvus, puikaus išplanavimo. Bute papildomai yra įstiklintas balkonas. Vonia ir tualetas atskirai. Yra sandėliukas rūsyje.

Pirkdami butą, dovanų gausite baldus ir buitinę techniką: dvi patogios sofos su miego funkciją, žurnalinį staliuką, virtuvės komplektą su orkaite, kaitlente, gartraukiu, virtuvės stalą bei skalbimo mašiną. Be to yra erdvios spintos prieškambaryje, svetaineje ir miegamuosiuose. Įvestas šviesolaidžio internetas. Aukštas saugumo lygis – kodinė laiptinės spyna ir signalizacija buto viduje. Kooperatyvinis namo vakdymas, galėsite tiesiogiai dalyvauti sprendimų priėmime. Ramūs ir draugiški kaimynai. Šalia prekybos centras, švietimo įstaigos.

2-jų kambarių butas Kretingos g.
ID KA000769

2-jų kambarių butas Kretingos g.

Klaipėda, Miško
62 000
Kambarių skaičius: 2
Bendras plotas (m²): 52
Aukštas: 2/9
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas 2- jų kambarių butas Miško kvartale Kretingos g., Klaipėdoje. Plačiau »

Parduodamas 2- jų kambarių butas Miško kvartale Kretingos g., Klaipėdoje.

Mažos šildymo kainos, pertvarkytas šildymo centras. Langai į rytus . Rami vieta. Šalia visi prekybos centrai , turgelis, netoli centras . Pėsčiomis iki jūros 15 min.

3-jų kambarių butas Ramioji g.
ID KA000745

3-jų kambarių butas Ramioji g.

Klaipėda, Centras, Ramioji g.
105 000
Kambarių skaičius: 3
Bendras plotas (m²): 63
Aukštas: 1/3
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas 3-jų kambarių butas renovuotame name Ramioji g., Klaipėda. Namas pilnai renovuotas šiais metas pasinaudojus Europos Sąjungos lėšomis. Plačiau »

Parduodamas 3-jų kambarių butas renovuotame name Ramioji g., Klaipėda. Namas pilnai renovuotas šiais metas pasinaudojus Europos Sąjungos lėšomis.

Reguliuojamas šildymas kiekviename kambaryje. Po puse buto yra rūsys ,galima pasidaryti įėjimą iš buto. Taip pat butui priklauso 168 kvm.žemės sklypas kieme. Name gyvena tik šešios šeimos.