BUTAI

1-no kambario butas Sausio 15-osios g.
ID KA001187

1-no kambario butas Sausio 15-osios g.

Klaipėda, Kauno, Sausio 15-osios g.
27 000
Kambarių skaičius: 1
Bendras plotas (m²): 26
Aukštas: 5/5
Namo tipas: Mūrinis
Butas yra labai geroje vietoje: Puiki vieta ramiai gyventi. Kaimynai ramūs. Laiptinės tvarkingos. Plačiau »

Butas yra labai geroje vietoje: Puiki vieta ramiai gyventi. Kaimynai ramūs. Laiptinės tvarkingos.

Butas jaukus, šiltas, šviesus.
KOMUNIKACIJOS:
- šildymas - miesto
- elektra -miesto
- internetas - šviesolaidis
- vandentiekis/ kanalizacija - miesto.

SUSISIEKIMAS:
- artimiausia stotelė - 200 m.
- nuolat kursuoja mikroautobusai, miesto viešasis transportas
- arti mokykla
- Prekybos centras
Butas jau yra ruošiamas renovacijai!

Kambarys bendrabučio bloke Minijos g.
ID KA001186

Kambarys bendrabučio bloke Minijos g.

Klaipėda, Žvejybos uostas, Minijos g.
4 500
Kambarių skaičius: 1
Bendras plotas (m²): 17
Aukštas: 3/4
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas kambarys 3/4 a., 17 kv/m, 1958 m. statybos mūrinis namas, aukštos lubos - 3,04 m, šarvo durys bei plastikiniai langai, buto langas į kiemą, šalia buto yra dušo patalpa bei WC, puikiai tinka senam žmogui. Plačiau »

Parduodamas kambarys 3/4 a., 17 kv/m, 1958 m. statybos mūrinis namas, aukštos lubos - 3,04 m, šarvo durys bei plastikiniai langai, buto langas į kiemą, šalia buto yra dušo patalpa bei WC, puikiai tinka senam žmogui.

Tvarkingi kaimynai, erdvus kiemas, didelė aikštelė automobiliams, pirmame pastato aukšte yra komercinės patalpos. Butas pilnai apstatytas baldais bei buitine technika, įrengta virtuvė: šaldytuvas, kaitlente, kriaukle. Butas labai šiltas.

 

1-no kambario butas Šaulių g.
ID KA001184

1-no kambario butas Šaulių g.

Klaipėda, Centras, Šaulių g.
45 500
Kambarių skaičius: 1
Bendras plotas (m²): 29
Aukštas: 5/5
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas 1 kambario butas pačiame miesto centre, šalia Mažvydo alėjos, raudonų plytų name. Butas parduodamas su visais baldais ir buitine technika. Plačiau »

Parduodamas 1 kambario butas pačiame miesto centre, šalia Mažvydo alėjos, raudonų plytų name. Butas parduodamas su visais baldais ir buitine technika.

Kodinės lauko durys, laiptinėje plastikiniai langai, laiptinė prižiūrima. Namas labai patogioje strateginėje vietoje, šalia parkas, pc IKI, pc Maxima, autobusų stotelė, mokyklos, darželiai, autobusu stotis, centrinė gatvė. Butas su balkonu, priklauso sandėliukas.

 

3-jų kambarių butas Turgaus g.
ID KA001181

3-jų kambarių butas Turgaus g.

Klaipėda, Senamiestis, Turgaus a.
125 000
Kambarių skaičius: 3
Bendras plotas (m²): 103
Aukštas: 3/3
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas erdvus, šviesus 3-jų kambarių butas senamiestyje. Senamiestyje parduodamas nestandartinis, erdvus, šviesus ir tvarkingas 3 kambarių, 102,8 kv. m., butas Turgaus g. 22. Plačiau »

Parduodamas erdvus, šviesus 3-jų kambarių butas senamiestyje. Senamiestyje parduodamas nestandartinis, erdvus, šviesus ir tvarkingas 3 kambarių, 102,8 kv. m., butas Turgaus g. 22.


NAMO APRAŠYMAS:
- Trijų aukštų su mansarda, kurioje įrengti butai, mūrinis namas.
- 1880 m. statybos namas, architektūrinis paminklas.
- 1992 m. atliktas namo kapitalinis remontas.
- Name dvi laiptinės, viso jose 12 butų, ramūs ir inteligentiški kaimynai.
- Rakinama laiptinė (2015 m. pakeisti laiptinės langai ir įėjimo durys).
- Uždaras, tvarkingas, su vartais vidinis kiemas.
BUTO APRAŠYMAS:
- Butas trečiame namo aukšte.
- 2015 m. atlikta viso namo šildymo sistemos renovacija, įrengta kolektorinė šildymo sistema ( už renovaciją pilnai išmokėta).
- Bute reguliuojamas kiekvienas radiatorius, atsiskaitymas už buto šildymą pagal skaitiklio parodymus, nuimamus buto šeimininko.
- Viso buto grindų danga – parketas.
- Vonios kambarys ir wc– keramikinės plytelės.
- Kambarių sienos – tapetai.
- Plastikiniai langai, medinės vidaus durys.
- Šarvuotos įėjimo į butą durys.
- Storos sienos ( bute vasara nėra karšta, žiema šilta, nesigirdi kaimynų).
-Aukštos lubos (h=3,25).
- Arkiniai langai (orientuoti į rytus ir šiaurės- vakarus).
- Bute pakeistas visas vamzdynas.
- Bute yra tamsus kambarys 4,54 kv. m.
- Butui priklauso sandėliukas rūsyje.
VIETA IR INFRASTRUKTŪRA:
- Namas randasi senamiestyje, šalia Jono kalnelio, ramioje, erdvioje ir strategiškai patogioje vietoje.
- Netoli vaikų darželiai, mokyklos.
- Mėgstantiems pasivaikščioti –Jono kalnelis, Danės upės krantinės, centrinės miesto aikštės, parkai, kavinės, keltų perkėlos į Smiltynę.
- Mėgstantiems aktyvų poilsį- dviračių takas Danės upės vingiu, patogu ir greita dviračiu pasiekti keltų perkėlas ir persikelti į Kuršių neriją, kurioje taip pat įrengti puikūs dviračių takai.
- Patogus susisiekimas tiek nuosavu, tiek miesto transportu.
- Automobilio laikymo vieta – aikštelėje šalia namo, kurioje visada yra vieto

2-jų kambarių butas Danės g.
ID KA001180

2-jų kambarių butas Danės g.

Klaipėda, Centras, Danės g.
58 000
Kambarių skaičius: 2
Bendras plotas (m²): 36
Aukštas: 2/5
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas dviejų kambarių butas miesto centre. Namas randasi Danės gatvėje šalia Danės upės ir vaikų žaidimų aikštelės. Vieta patogi ir arti centro. Plačiau »

Parduodamas dviejų kambarių butas miesto centre. Namas randasi Danės gatvėje šalia Danės upės ir vaikų žaidimų aikštelės. Vieta patogi ir arti centro.

Visi langai į pietinę pusę, todėl buta prišildo saulė ir patenka tiesioginė saulės šviesa, pro langą matosi gražus vaizdas. Bute atliktas kapitalinis remontas, pakeista elektros instaliacija (kambariuose pravestos TV ir interneto komunikacijos), ramūs kaimynai, dideli medžio masyvo langai su stiklo paketais ant visų langų ir balkono durų yra tinkliukai nuo vabzdžių, tad vasaros metu galite drąsiai vėdinti kambarius. Miegamasis kambarys uždaras, svetainė sujungta su kolidoriumi, tai buta daro erdvesniu. Maži komunaliniai mokesčiai, nes nedidelė kvadratūra. Idealiai tinka jaunai porelei, kuri nori gyventi arti miesto centro. Butas skirtas vertinantiems vietą arti centro ir gražią apdailą. Butas yra 2 aukšte, todėl nereikia lipti aukštai ir nesijaučia šalčio žiema nuo namo pamatų, kaip kad būna pirmuose aukštuose. Atėjus galima gyventi iš karto. Butui priklauso rūsio sandėliukas.

 

Naujos statybos, 4-ių kambarių butas Minijos g.
ID KA001178

Naujos statybos, 4-ių kambarių butas Minijos g.

Klaipėda, Žvejybos uostas, Minijos g.
130 000
Kambarių skaičius: 4
Bendras plotas (m²): 120
Aukštas: 20/20
Namo tipas: Monolitinis
Parduodamas 4-ių kambarių (120 kv. m.) butas, naujos statybos name, Minijos g. su daline apdaila, per du aukštus (19-20 aukštai). 3 miegamieji ir svetainė sujungta su virtuve, du sanitariniai mazgai. Plačiau »

Parduodamas 4-ių kambarių (120 kv. m.) butas, naujos statybos name, Minijos g. su daline apdaila, per du aukštus (19-20 aukštai). 3 miegamieji ir svetainė sujungta su virtuve, du sanitariniai mazgai.

Labai erdvus, šiltas ir šviesus butas. Aukštos lubos. Du liftai. Į kainą įeina požeminė parkavimo vieta ir dviračių laikymo vieta. Įspūdingi vaizdai į jūrą ir miestą. Didelė terasa 20 aukšte, balkonas 19 aukšte. Kieme aptverta vaikų žaidimo aikštelė ir treniruoklių zona. Netoli Eglės turgus. Tinka ir ofisui.

2-jų kambarių butas Šaulių g.
ID KA001167

2-jų kambarių butas Šaulių g.

Klaipėda, Centras, Šaulių g.
85 000
Kambarių skaičius: 2
Bendras plotas (m²): 55
Aukštas: 1/3
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas butas, pirmame aukšte. Ką tik perdažytos sienos, atnaujintas senovinis apie 100 metų senumo parketas. Kitur ilgaamžis tarketas. Įrengta signalizacija, apsauginės žaliuzės virš langų. Reikia tik įsirengti virtuvę. Plačiau »

Parduodamas butas, pirmame aukšte. Ką tik perdažytos sienos, atnaujintas senovinis apie 100 metų senumo parketas. Kitur ilgaamžis tarketas. Įrengta signalizacija, apsauginės žaliuzės virš langų. Reikia tik įsirengti virtuvę.

 

2-jų kambarių butas Liepų g.
ID KA001166

2-jų kambarių butas Liepų g.

Klaipėda, Centras, Liepų g.
97 000
Kambarių skaičius: 2
Bendras plotas (m²): 51
Aukštas: 2/2
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas 2-jų kambarių butas, Liepų g. esančiame 1917 m. statybos, mūrinio (2-jų aukštų) namo, antrame aukšte. Plačiau »

Parduodamas 2-jų kambarių butas, Liepų g. esančiame 1917 m. statybos, mūrinio (2-jų aukštų) namo, antrame aukšte.

Buto langai (dideli), durys ir grindys iš medžio. Aukštos lubos. Svetainė 24 kv. m. Virš viso buto yra 51 kv. m. nuosava palėpė (visi dokumentai sutvarkyti) aukštis iki stogo apie 5 m., galima įsirengti židinį. Tvarkinga, užrakinama 4 butų laiptinė. Prie namo yra nemokama vieta automobiliui. Strategiškai labai patogi vieta. Iki jūros 3-4 km., prie namų didelis poilsio parkas, upė, mokykla, darželis, paštas ir t.t.

Naujos statybos, 2-jų kambarių butas Dragūnų g.
ID KA001156

Naujos statybos, 2-jų kambarių butas Dragūnų g.

Klaipėda, Miško, Dragūnų g.
90 000
Kambarių skaičius: 2
Bendras plotas (m²): 57
Aukštas: 5/9
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas puikiai įrengtas butas. Langai orientuoti į vakarus, įstiklinta lodžija. Itin ekonomiškas, mažai reikalaujantis šildymo žiemą - maži mokesčiai. Plačiau »

Parduodamas puikiai įrengtas butas. Langai orientuoti į vakarus, įstiklinta lodžija. Itin ekonomiškas, mažai reikalaujantis šildymo žiemą - maži mokesčiai.

Ramūs, geri kaimynai. Nusileidus liftu galite miško parku keliauti dviračių/pėsčiųju taku iki jūros (apšviestas, prižiūrimas, valomas, asfaltuotas keliukas). Butui priklauso atskiras rakinamas sandėliukas. Parduodamas su visais kokybiškais baldais ir buitine technika.