BUTAI

3-jų kambarių butas Minijos g.
ID KA007070

3-jų kambarių butas Minijos g.

Klaipėda, Žvejybos uostas, Minijos g.
88 000
Kambarių skaičius: 3
Bendras plotas (m²): 82
Aukštas: 1/3
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas suremontuotas, aukštomis lubomis, 3-jų kambarių butas Minijos g. Labai šiltas, erdvus, perplanuotas. Langai orientuoti į rytus ir vakarus. Plačiau »

Parduodamas suremontuotas, aukštomis lubomis, 3-jų kambarių butas Minijos g. Labai šiltas, erdvus, perplanuotas. Langai orientuoti į rytus ir vakarus.

Svetainė sujungta su virtuve apie 38 kv. m., miegamasis 14 kv.m., vaikų k. 19 kv. m., vonia su tualetu 7 kv. m. Sudėti plastikiniai langai (su diena-naktis žaliuzemis), pakeisti radiatoriai, el. instaliacija, kokybiška santechnika (Ravak, ifo, franke, hansa, hansgrohe), sudėtas laminatas, sienos - dažytas gipsakartonas, šarvuotos durys. Butas parduodamas su visais baldais, užuolaidomis, yra 3 integruotos spintos iki lubų. Paliekama visa buitinė technika: skalbimo mašina BOSH, džiovykle ELECTROLIUX, kaitlentė AEG, indaplovė AEG, šaldytuvas SAMSUNG, gartraukis, orkaitė, įmontuotas agua filtras su mineralizavimo elementais. Butui priklauso rūsys 12 kv. m, palėpė 32 kv. m. Tvarkinga laiptinė, šarvo durys su domofonu. Name sutvarkytas stogas, šiluminis mazgas. Kieme visada yra vietos automobiliui. Netoli autobusų sustojimas, Maxima, Iki, kirpyklos, naujosios perkėlos į Smiltynę.

2-jų kambarių su holu butas Nidos g.
ID KA007069

2-jų kambarių su holu butas Nidos g.

Klaipėda, Žvejybos uostas, Nidos g.
62 500
Kambarių skaičius: 2
Bendras plotas (m²): 62,69
Aukštas: 2/5
Namo tipas: Blokinis
Parduodamas tvarkingas 2-jų kambarių su holu butas Nidos g.  Nekampinis, saulėtas ir šiltas. Bute plastikiniai langai, šarvo durys, įstiklintas balkonas. Vonia ir WC atskirai, yra tamsus atskiras sandėliukas. Butas parduodamas su buitine technika ir esamais baldais. Plačiau »

Parduodamas tvarkingas 2-jų kambarių su holu butas Nidos g.  Nekampinis, saulėtas ir šiltas. Bute plastikiniai langai, šarvo durys, įstiklintas balkonas. Vonia ir WC atskirai, yra tamsus atskiras sandėliukas. Butas parduodamas su buitine technika ir esamais baldais.

Suremontuota laiptinė. Namas administruojamas bendrijos, nuolat tvarkoma aplinka. Erdvi automobilių aikštelė namo kieme.

2-jų kambarių butas Šilutės pl.
ID KA007068

2-jų kambarių butas Šilutės pl.

Klaipėda, Vingis, Šilutės pl.
56 000
Kambarių skaičius: 2
Bendras plotas (m²): 51
Aukštas: 8/9
Namo tipas: Blokinis
Parduodamas 2-jų kambarių butas Šilutės pl. (Vingis). Butas parduodamas su visais baldais ir buitine technika. WC sujungtas su vonia. Butas nekampinis. Butui priklauso sandėliukas namo rūsyje. Plačiau »

Parduodamas 2-jų kambarių butas Šilutės pl. (Vingis). Butas parduodamas su visais baldais ir buitine technika. WC sujungtas su vonia. Butas nekampinis. Butui priklauso sandėliukas namo rūsyje.

Strategiškai patogi vieta. Šalia parkas, mokyklos, darželiai, prekybos centrai. Namą administruoja bendrija. Maži komunaliniai mokesčiai.

1-no kambario butas su holu Bandužių g.
ID KA007067

1-no kambario butas su holu Bandužių g.

Klaipėda, Bandužiai, Bandužių g.
49 500
Kambarių skaičius: 1
Bendras plotas (m²): 43,83
Aukštas: 9/10
Namo tipas: Blokinis
Klaipėdos miesto pietinėje dalyje, Bandužių g. parduodamas labai tvarkingas ir prižiūrėtas, 1-no kambario su holu butas. Plačiau »

Klaipėdos miesto pietinėje dalyje, Bandužių g. parduodamas labai tvarkingas ir prižiūrėtas, 1-no kambario su holu butas.

• Bendras plotas – 43,83 kv.m.;
• Devintas aukštas iš dešimties;
• Erdvus vonios kambarys;

NAMO APRAŠYMAS:

• Statybos metai – 1991 m.;
• Tvarkinga rakinama laiptinė su domofonu;
• Liftas;
• Namą prižiūri Laukininkų valda;

BUTO APRAŠYMAS:

• Sandėliukas;
• Butas labai tvarkingas;
• Kokybiškas virtuvinis su įmontuota buitine technika;
• WC ir vonia padidintoje bendroje patalpoje;
• Erdvi įmontuota rūbų spinta kambaryje;
• Butas labai šviesus;
• Ne kampinis;
• Šarvo durys;
• Plastikiniai langai;

VIETA IR INFRASTRUKTŪRA:

• Šalia vaikų darželiai, mokyklos;
• Greta kavinės, prekybos centrai, visuomeninis transportas;

3-jų kambarių butas su holu Budelkiemio g.
ID KA007065

3-jų kambarių butas su holu Budelkiemio g.

Klaipėda, Bandužiai, Budelkiemio g.
73 000
Kambarių skaičius: 3
Bendras plotas (m²): 79
Aukštas: 4/9
Namo tipas: Blokinis
Parduodamas 3-jų kambarių su holu (79 kv. m.) butas, Budelkiemio g. esančiame 1989 m. statybos, blokinio (9-ių aukštų) namo, ketvirtame aukšte. Plačiau »

Parduodamas 3-jų kambarių su holu (79 kv. m.) butas, Budelkiemio g. esančiame 1989 m. statybos, blokinio (9-ių aukštų) namo, ketvirtame aukšte.

Būstas puikiai tinka šeimai, su vaikais, kieme yra žaidimų aikštelė, visai šalia du darželiai, progimnazija ir gimnazija. Parduodamas su naujai įrengtais virtuvės baldais (įmontuota indaplovė, gartraukis, dujinė viryklė). Kodinė laiptinės spyna. Sieninė spinta. Įstiklintas balkonas. Geros kokybės plastikiniai langai. Iš vidaus apšiltintos sienos. Naujos, vienodos vidaus durys. Įmontuotas seifas.

4-ių kambarių butas Baltijos pr.
ID KA007064

4-ių kambarių butas Baltijos pr.

Klaipėda, Baltijos, Baltijos pr.
65 000
Kambarių skaičius: 4
Bendras plotas (m²): 71
Aukštas: 4/5
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas 4-ių kambarių (71 kv. m.) butas Baltijos pr. esančiame 1965 m. statbos, mūrinio (5-ių aukštų) namo, ketvirtame aukšte. Plačiau »

Parduodamas 4-ių kambarių (71 kv. m.) butas Baltijos pr. esančiame 1965 m. statbos, mūrinio (5-ių aukštų) namo, ketvirtame aukšte.

Butas be remonto, sudėti plastikiniai langai ir šarvo durys. Yra balkonas. Labai tvarkinga laiptinė. Gera vieta, visai šalia alėjos. Aplink gausu vaikų darželių, progimnazė, gimnazija, senelių bendruomėnės namai, prekybos centras, sporto salė.

2-jų kambarių butas Birutės g.
ID KA007063

2-jų kambarių butas Birutės g.

Klaipėda, Vėtrungė, Birutės g.
75 000
Kambarių skaičius: 2
Bendras plotas (m²): 53
Aukštas: 4/5
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas 2-jų kambarių (53 kv. m.) butas puikioje vietoje, netoli miesto centro, Birutės g. Iki prekybos centro Vėtrungės pasažas 2 minutės pėsčiomis, iki prekybos centro Akropolis galima nueiti per 10 minučių. Plačiau »

Parduodamas 2-jų kambarių (53 kv. m.) butas puikioje vietoje, netoli miesto centro, Birutės g. Iki prekybos centro Vėtrungės pasažas 2 minutės pėsčiomis, iki prekybos centro Akropolis galima nueiti per 10 minučių.

Butas su balkonu, priklauso ir sandėliukas rūsyje. Parduodamas su baldais ir buitine technika. Patogus išplanavimas - svetainė sujungta su virtuve. Vonia ir tualetas atskirai, įstiklintas ir sutvarkytas balkonas. Rakinama laiptinė su telefonspyne.

2-jų kambarių butas Bangų g.
ID KA007062

2-jų kambarių butas Bangų g.

Klaipėda, Centras, Bangų g.
76 200
Kambarių skaičius: 2
Bendras plotas (m²): 41,96
Aukštas: 2/3
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas 2-jų kambarių butas Bangų g. Name viena laiptinė. Butas parduodamas su virtuvės baldais ir buitine technika ir dalinai su kitais baldais. Plačiau »

Parduodamas 2-jų kambarių butas Bangų g. Name viena laiptinė. Butas parduodamas su virtuvės baldais ir buitine technika ir dalinai su kitais baldais.

Šarvo durys, laiptinėje telefonspynė, langai orientuoti į kiemo pusę, visuomet yra vietos automobiliui, arti darželiai, mokyklos, senamiestis, Smiltynės perkėla, priešais Jono kalnelis, Danės upė.

2-jų kambarių butas Bokštų g.
ID KA007060

2-jų kambarių butas Bokštų g.

Klaipėda, Centras, Bokštų g.
70 000
Kambarių skaičius: 2
Bendras plotas (m²): 45,13
Aukštas: 1/4
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas 2-jų (45,13 kv. m.) kambarių butas Klaipėdos miesto centrinėje dalyje, Bokštų g. Butas kampinis, pirmame namo aukšte, tad tinkamas ir komercinei veiklai pritaikyti. Plačiau »

Parduodamas 2-jų (45,13 kv. m.) kambarių butas Klaipėdos miesto centrinėje dalyje, Bokštų g. Butas kampinis, pirmame namo aukšte, tad tinkamas ir komercinei veiklai pritaikyti.

Viduje šarvuotos durys, plastikiniai langai, ant langų sudėti tinkleliai nuo vabzdžių. Rami ir gerai apšviesta gatvė. Langai orientuoti į pietus ir rytus. Šalia Simono Dacho progimnazija, sakuromis apsodintas Vydūno parkas, bus atidarytas naujas parkas prie Kristaus karaliaus bažnyčios. Puikus susiekimas. Priklauso nemažas rūsys.