BUTAI

4-ių kambarių butas, Taikos pr.
ID KA007282

4-ių kambarių butas, Taikos pr.

Klaipėda, Vėtrungė, Taikos pr.
118 000
Kambarių skaičius: 4
Bendras plotas (m²): 38
Aukštas: 1/5
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas erdvus 4-ių kambarių butas netoli PC Akropolio. Plačiau »

Parduodamas erdvus 4-ių kambarių butas netoli PC Akropolio.

 

Butas yra pirmame aukšte ir turi atskirą įėjimą. Yra galimybė atskirai įsigyti požeminę parkavimo vieta gretimame name (už 250m), taip pat 50m2 rūsio patalpa.

 

1-no kambario butas, Šilutės pl.
ID KA007281

1-no kambario butas, Šilutės pl.

Klaipėda, Vingis, Šilutės pl.
62 500
Kambarių skaičius: 1
Bendras plotas (m²): -
Aukštas: 4/5
Namo tipas: Blokinis
Parduodamas 1kambario butas su baldais buitine technika. Plačiau »

Parduodamas 1kambario butas su baldais buitine technika.

 

Suremontuotas didelis balkonas , patogus privažiavimas ,šalia prekybos centras ,maisto parduotuves, rami vieta .Patogi vieta gyvenimui, patraukli vieta nuomai ,investicijai.

 

1-no kambario butas, Jurginų g.
ID KA007280

1-no kambario butas, Jurginų g.

Klaipėda, Vėtrungė, Jurginų g.
24 900
Kambarių skaičius: 1
Bendras plotas (m²): 30
Aukštas: 2/3
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas bute vienas kambarys 21kv/m. Plačiau »

Parduodamas bute vienas kambarys 21kv/m.

 

Bendras priklausantis plotas 30kv/m.( Virtuvė, WC bendo naudojimo)
Kaimynai tvarkinga, pagyvenusi pora.
Priklauso rūsys, 1 aras žemės.
Kūrenimas malkomis.
Reikalingas bendrų patalpų remontas.

 

2-jų kambarių butas Debreceno g.
ID KA007278

2-jų kambarių butas Debreceno g.

Klaipėda, Debrecenas, Debreceno g.
83 000
Kambarių skaičius: 2
Bendras plotas (m²): 50
Aukštas: 1/9
Namo tipas: Blokinis
Parduodamas 2-jų kambarių butas 9/1a Debreceno gatvėje. 50 kv/m bendro ploto. Plačiau »

Parduodamas 2-jų kambarių butas 9/1a Debreceno gatvėje. 50 kv/m bendro ploto.

 

Butas pilnai įrengtas, pilnai pakeista santechnika ir elektros instaliacija. Nauji virtuvės baldai (gaminti pagal užsakymą), nauja viryklė, orkaitė ir gartraukis. svetainė apstatyta naujais baldai, naujos užuolaidos ir šviestuvai. Miegamasis pilnai sukomplektuotas, įrengta didelė talpi spinta gaminta pagal užsakymą. Koridoriuje taip pat į rengta talpi spinta daiktams susidėti. Naujai įstiklintas ir apšiltintas balkonas. Namas randasi arčiau Taikos prospekto, aplink daug mokyklų ir darželių, netoliese maisto prekių parduotuvė, trečia poliklinika. Šalimais didelis parkas su dviračių ir pasivaikščiojimo takais, bei vandens telkiniais.

 

2-jų kambarių butas Birutės g.
ID KA007274

2-jų kambarių butas Birutės g.

Klaipėda, Centras, Birutės g.
87 000
Kambarių skaičius: 2
Bendras plotas (m²): 45,36
Aukštas: 2/2
Namo tipas: Mūrinis
Šviesus,labai jaukus butukas šalia senamiesčio, nuostabi vieta ,iki seno turgaus ir perkelos 5 min pėstute, iki akropolio 3 min mašina, aplink atnaujinti dviračių takai. Plačiau »

Šviesus,labai jaukus butukas šalia senamiesčio, nuostabi vieta ,iki seno turgaus ir perkelos 5 min pėstute, iki akropolio 3 min mašina, aplink atnaujinti dviračių takai.

 

Antras aukštas iš dviejų, virš buto galima įteisinti palėpę,kieme yra sandeliukas(atskiri dokumentai) daržo įrankiams, priklauso kiemo , sodo dalis, nuosava vieta automobiliui.Vasara vakarais galima grilinti tiesiog kieme. Bute prieš 6 metus pakeista el.instaliacija, buto vamzdynas, santechnika, plastikiniai langai, šarvo durys, svetaine sujugta su virtuve.Vonios kambaryje yra langas.Grindys visur laminatas, vonioje plytelės.Prieš metus pakeista buitine technika, perdažytos sienos. Laiptine kol kas netvarkyta,tik metalines saugios durys,nauji plastikiniai langai,laiptinėje gyvenami tik 2 butai, dalinames laiptine tik dviese ,pirmame aukšte komercines patalpos turi atskirus įėjimus iš gatves. Namas randasi priešais loftus, Birutes g.pradžioje.Nuosavas kiemas.Vieta automobiliams.Buto langai yra į rytus ir vakarus.

 

3-jų kambarių butas Naujakiemio g.
ID KA007271

3-jų kambarių butas Naujakiemio g.

Klaipėda, Naujakiemis, Naujakiemio g.
78 000
Kambarių skaičius: 3
Bendras plotas (m²): 64
Aukštas: 6/9
Namo tipas: Blokinis
Parduodamas labai šviesus ir jaukus 3-jų kambarių butas Naujakiemio g., su baldais ir buitine technika. Užsakyta drabužine pagal individualų užsakymą bei kiti baldai. Plačiau »

Parduodamas labai šviesus ir jaukus 3-jų kambarių butas Naujakiemio g., su baldais ir buitine technika. Užsakyta drabužine pagal individualų užsakymą bei kiti baldai.

Nauji reguliuojami LED šviestuvai, plastikiniai langai, televizija ir šviesolaidinis internetas, nauji baldai. Butas labai saulėtas ir šiltas, yra du balkonai (vienas ne įstiklintas). Puiki vieta patogiam gyvenimui, šalia mokyklos, turgus, prekybos centrai, darželiai, parkas, kavinės ir greitas susisiekimas su miesto centru. Maži komunaliniai mokesčiai už butą. Namo šoninės pusės apšiltintos.

3-jų kambarių butas Sulupės g.
ID KA007270

3-jų kambarių butas Sulupės g.

Klaipėda, Žvejybos uostas, Sulupės g.
87 000
Kambarių skaičius: 3
Bendras plotas (m²): 64
Aukštas: 2/5
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas 3-jų kambarių (64 kv. m.) butas, Sulupės g. esančiame 1985 m. statybos, mūrinio (5-ių aukštų) namo, antrame aukšte. Plačiau »

Parduodamas 3-jų kambarių (64 kv. m.) butas, Sulupės g. esančiame 1985 m. statybos, mūrinio (5-ių aukštų) namo, antrame aukšte.

Namas plytinis, šiltas, antrame aukšte, langai orentuoti į pietus ir į šiaurę, laiptinė tvarkinga, naujai suremontuota, yra domofonas. Butui priklauso rūsys. Butas po kapitalinio remonto, pakeista el. instaliacijas, pakeista santechnika, sudėtas visur laminatas, plastikiniai langai, ant langu visuose kambariuose sudėti roletai, šarvuotos durys, trys įmontuojamos spintos padarytos, balkonas sujungtas su svetaine (padidintas kambarys). Draugiški, geri kaimynai, rami vieta gyvenimui.

3-jų kambarių butas Taikos pr.
ID KA007269

3-jų kambarių butas Taikos pr.

Klaipėda, Baltijos, Taikos pr.
76 000
Kambarių skaičius: 3
Bendras plotas (m²): 61
Aukštas: 3/5
Namo tipas: Blokinis
Parduodamas 3-jų kambarių butas (61 kv. m.) Taikos pr. esančiame 1970 m. statybos, blokinio (5-ių aukštų namo), trečiame aukšte. Plačiau »

Parduodamas 3-jų kambarių butas (61 kv. m.) Taikos pr. esančiame 1970 m. statybos, blokinio (5-ių aukštų namo), trečiame aukšte.

2-jų kambarių butas Kretingos g.
ID KA007268

2-jų kambarių butas Kretingos g.

Klaipėda, Miško, Kretingos g.
78 000
Kambarių skaičius: 2
Bendras plotas (m²): 44
Aukštas: 5/5
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas tvarkingas, jaukus ir saulėtas 2-jų kambarių butas Kretingos g. Lubos nestandartinio aukščio apie 3m, kurios suteikia daugiau erdvės, kambariai nepereinami, buvo atliktas kapitalinis remontas-pakeista visa elektros instaliacija, išlygintos sienos ir lubos. Plačiau »

Parduodamas tvarkingas, jaukus ir saulėtas 2-jų kambarių butas Kretingos g. Lubos nestandartinio aukščio apie 3m, kurios suteikia daugiau erdvės, kambariai nepereinami, buvo atliktas kapitalinis remontas-pakeista visa elektros instaliacija, išlygintos sienos ir lubos.

Butui priklauso sandėliukas rūsyje, yra balkonas. Kieme yra nauja vaikų žaidimų aikštelė su minkšta danga, dvi aikštelės automobilių parkavimui. Šiais metais numatoma pradėti namo renovaciją. Butas parduodamas su baldais. Tvarkinga ir švari laiptinė, draugiški ir labai ramūs kaimynai.