BUTAI

2-jų kambarių butas Paryžiaus Komunos g.
ID KA000770

2-jų kambarių butas Paryžiaus Komunos g.

Klaipėda, Kauno, Paryžiaus Komunos g.
49 000
Kambarių skaičius: 2
Bendras plotas (m²): 46
Aukštas: 3/5
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas  2-jų kambarių butas Paryžiaus Komunos g., Klaipėdoje. Butas erdvus, puikaus išplanavimo. Bute papildomai yra įstiklintas balkonas. Vonia ir tualetas atskirai. Yra sandėliukas rūsyje. Plačiau »

Parduodamas  2-jų kambarių butas Paryžiaus Komunos g., Klaipėdoje. Butas erdvus, puikaus išplanavimo. Bute papildomai yra įstiklintas balkonas. Vonia ir tualetas atskirai. Yra sandėliukas rūsyje.

Pirkdami butą, dovanų gausite baldus ir buitinę techniką: dvi patogios sofos su miego funkciją, žurnalinį staliuką, virtuvės komplektą su orkaite, kaitlente, gartraukiu, virtuvės stalą bei skalbimo mašiną. Be to yra erdvios spintos prieškambaryje, svetaineje ir miegamuosiuose. Įvestas šviesolaidžio internetas. Aukštas saugumo lygis – kodinė laiptinės spyna ir signalizacija buto viduje. Kooperatyvinis namo vakdymas, galėsite tiesiogiai dalyvauti sprendimų priėmime. Ramūs ir draugiški kaimynai. Šalia prekybos centras, švietimo įstaigos.

2-jų kambarių butas Kretingos g.
ID KA000769

2-jų kambarių butas Kretingos g.

Klaipėda, Miško
62 000
Kambarių skaičius: 2
Bendras plotas (m²): 52
Aukštas: 2/9
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas 2- jų kambarių butas Miško kvartale Kretingos g., Klaipėdoje. Plačiau »

Parduodamas 2- jų kambarių butas Miško kvartale Kretingos g., Klaipėdoje.

Mažos šildymo kainos, pertvarkytas šildymo centras. Langai į rytus . Rami vieta. Šalia visi prekybos centrai , turgelis, netoli centras . Pėsčiomis iki jūros 15 min.

3-jų kambarių butas Ramioji g.
ID KA000745

3-jų kambarių butas Ramioji g.

Klaipėda, Centras, Ramioji g.
105 000
Kambarių skaičius: 3
Bendras plotas (m²): 63
Aukštas: 1/3
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas 3-jų kambarių butas renovuotame name Ramioji g., Klaipėda. Namas pilnai renovuotas šiais metas pasinaudojus Europos Sąjungos lėšomis. Plačiau »

Parduodamas 3-jų kambarių butas renovuotame name Ramioji g., Klaipėda. Namas pilnai renovuotas šiais metas pasinaudojus Europos Sąjungos lėšomis.

Reguliuojamas šildymas kiekviename kambaryje. Po puse buto yra rūsys ,galima pasidaryti įėjimą iš buto. Taip pat butui priklauso 168 kvm.žemės sklypas kieme. Name gyvena tik šešios šeimos.

2-jų kambarių butas Liepų g.
ID KA000734

2-jų kambarių butas Liepų g.

Klaipėda, Centras, Liepų g.
65 000
Kambarių skaičius: 2
Bendras plotas (m²): 53
Aukštas: 1/4
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas 2-jų kambarių butas Liepų g., Klaipėdoje. Butas yra  pačiame miesto centre, šalia senojo Klaipėdos pašto. Butas erdvus 2 kambarių su prieškambariu, pilnai įrengtas butas. Plačiau »

Parduodamas 2-jų kambarių butas Liepų g., Klaipėdoje. Butas yra  pačiame miesto centre, šalia senojo Klaipėdos pašto. Butas erdvus 2 kambarių su prieškambariu, pilnai įrengtas butas.

Namas pokario statybos, storomis sienomis (šiltas žiema, vėsus vasara) ir itin aukštomis lubomis. Bute yra atjungtas centrinis šildymas, todėl yra galimybė pasirinkti dujinį arba elektrinį. Buto išlaikymas labai pigus, kiemas pritaikytas automobilių parkavimui. Idealus variantas norintiem nebrangiai gyventi centrinėje mieto dalyje.

5-ių kambarių butas Minijos g.
ID KA000727

5-ių kambarių butas Minijos g.

Klaipėda, Žvejybos uostas, Minijos g.
100 000
Kambarių skaičius: 5
Bendras plotas (m²): 104
Aukštas: 3/3
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas 5-ių kambarių butas per du aukštus Minijos g., Klaipėdoje. Butas  pilnai įrengtas. Butas parduodamas su visais baldai ir buitinė technika. Plačiau »

Parduodamas 5-ių kambarių butas per du aukštus Minijos g., Klaipėdoje. Butas  pilnai įrengtas. Butas parduodamas su visais baldai ir buitinė technika.

Autonominis dujinis šildymas, galima įjungti ir atjungti šildymą kada patogu, nereikia laukti šildymo sezono. Yra boileris, mokėti reikia tik už šaltą vandenį. Butas suremontuotas, plastikiniai langai, šarvuotos durys, laminatas ir plytelės (šildomos grindys), svetainė sujungta su virtuve, yra tamsus kambarys, 2 vonios kambariai su WC (vienas su dušo kabina, kitas su kampine vonia, šildomos grindys). Kambariai: 15.04, 13.68, 12.16 ir 16.13 kv. m., yra įstiklintas balkonas. Aukštos lubos. Namas plytinis, pirmame namo aukšte yra namų valdyba - labai didelis privalumas. Šalia vaikų daržialiai, mokyklos, turgelis, p/c. Didelė kvadratūra, puikiai tinka šeimai su vaikais. Iki galutinės stotelės 3 maršruto 100 m., iki kitų maršrutų stotelės - 50 m.

2-jų kambarių butas Smiltelės g.
ID KA000726

2-jų kambarių butas Smiltelės g.

Klaipėda, Alksnynė, Smiltelės g.
40 300
Kambarių skaičius: 2
Bendras plotas (m²): 49
Aukštas: 5/5
Namo tipas: Blokinis
Parduodamas 2-jų kambarių butas Smiltelės g., Klaipėdoje. Butas tvarkingas. Plačiau »

Parduodamas 2-jų kambarių butas Smiltelės g., Klaipėdoje. Butas tvarkingas.

Ramus rajonas, draugiški kaimynai, didelis kiemas, puikiai įrengtas vaikų žaidimams, kieme netgi yra darželis. Patogus susisiekimas, aplink keli prekybos centrai ( Lidl, Iki, Rimi, Norfa ).

Naujos statybos 2-jų kambarių butas Dragūnų g.
ID KA000725

Naujos statybos 2-jų kambarių butas Dragūnų g.

Klaipėda, Miško, Dragūnų g.
86 000
Kambarių skaičius: 2
Bendras plotas (m²): 63
Aukštas: 9/9
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas naujos statybos 2-jų kambarių butas Dragūnų g., Klaipėdoje. Butas jaukiai įrengtas, su lodžija ir sandėliuku. Pro langus gražus vaizdas, rami vieta. Plačiau »

Parduodamas naujos statybos 2-jų kambarių butas Dragūnų g., Klaipėdoje. Butas jaukiai įrengtas, su lodžija ir sandėliuku. Pro langus gražus vaizdas, rami vieta.


Butas parduodamas su visais baldais ir buitine technika.

2-jų kambarių butas Birutės g.
ID KA000721

2-jų kambarių butas Birutės g.

Klaipėda, Vėtrungė, Birutės g.
49 999
Kambarių skaičius: 2
Bendras plotas (m²): 49
Aukštas: 3/5
Namo tipas: Blokinis
Parduodamas 2-jų  kambarių butas Birutės g., Klaipėdoje. Butas atskirų kambarių,  naujai suremontuotas į skirtingas namo puses ( rytų ir pietų-vakarų kryptis), wc ir vonia atskirai. Plačiau »

Parduodamas 2-jų  kambarių butas Birutės g., Klaipėdoje. Butas atskirų kambarių,  naujai suremontuotas į skirtingas namo puses ( rytų ir pietų-vakarų kryptis), wc ir vonia atskirai.

Nauji: 3-jų stiklų langai, šarvo durys, grindys, vidaus durys, elektros ir interneto kabelinės televizijos instaliacija. Nauji virtuvės, miegamojo ir kiti baldai, Butas nekraštinis. Maži šildymo ir komunaliniai mokesčiai (blokinis namas pastatytas iš sustorintų apšildytų blokų - Klaipėdoje yra tik du tokie namai). Erdvi laiptinė. Naujas išplanavimas: virtuvė 8 kv., kambarys su balkonu 12 kv. ir kambarys 17 kv., padidintas tualetas, erdvus koridorius. Rami aplinka už langų ir taikūs kaimynai.

1-no kambario butas Debreceno g.
ID KA000719

1-no kambario butas Debreceno g.

Klaipėda, Debrecenas, Debreceno g.
29 000
Kambarių skaičius: 1
Bendras plotas (m²): 33,26
Aukštas: 8/9
Namo tipas: Blokinis
Parduodamas 1-no kambario butas Debreceno g., Klaipėdoje. Plačiau »

Parduodamas 1-no kambario butas Debreceno g., Klaipėdoje.

Vonia ir tualetas atskirai, su balkonu. Butui reikalingas remontas. Laiptinėje kodinė spyna.