BUTAI

2-jų kambarių butas Kretingos g.
ID KA007267

2-jų kambarių butas Kretingos g.

Klaipėda, Miško, Kretingos g.
81 000
Kambarių skaičius: 2
Bendras plotas (m²): 44
Aukštas: 5/5
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas 2-jų kambarių (44 kv. m.) butas, Kretingos g. esančiame, mūrinio penkių aukštų namo, penktame aukšte. Atliktas kapitalinis remontas. Plačiau »

Parduodamas 2-jų kambarių (44 kv. m.) butas, Kretingos g. esančiame, mūrinio penkių aukštų namo, penktame aukšte. Atliktas kapitalinis remontas.

Nauja el. instaliacija. Butas šviesus, langai orentuoti į pietus ir vakarus. Šalia p/c Studlendas, mokyklos, darželis. Butas parduodamas su baldais ir buitine technika.

Naujos statybos, 2-jų kambarių butas Panevėžio g.
ID KA007266

Naujos statybos, 2-jų kambarių butas Panevėžio g.

Klaipėda, Miško, Panevėžio g.
149 000
Kambarių skaičius: 2
Bendras plotas (m²): 49
Aukštas: 8/9
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas 2-jų kambarių (49 kv. m.) butas prestižiniame „Dangės Vingis“ kvartale su panoraminiais langais ir gražiu vaizdu. Plačiau »

Parduodamas 2-jų kambarių (49 kv. m.) butas prestižiniame „Dangės Vingis“ kvartale su panoraminiais langais ir gražiu vaizdu.

Bute svetainė su virtuve, miegamasis ir vonios kambarys. Butui taip pat priklauso didelis 8 kv. m. balkonas. Namo cokoliniame aukšte yra bendra rakinama patalpa dviračių laikymui. Erdvus, gerai sukomplektuotas vonios kambarys su šildomomis grindimis. Nebrangus/reguliuojamas buto šildymas. Butas paliekamas su visais baldais ir buitine virtuvės technika, svetainėje stalas su reguliuojamo dydžio ir aukščio funkcija.

2-jų kambarių butas Kalnupės g.
ID KA007264

2-jų kambarių butas Kalnupės g.

Klaipėda, Poilsis, Kalnupės g.
77 000
Kambarių skaičius: 2
Bendras plotas (m²): 53
Aukštas: 3/5
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas įrengtas, 2-jų kambarių 53,5 kv.m. butas Kalnupės g. 3 aukšte iš 5. Balkonas 6 m. ilgio. Namas mūrinis, baltų plytų. Labai šiltas. Langai orientuoti į pietų pusę. Plačiau »

Parduodamas įrengtas, 2-jų kambarių 53,5 kv.m. butas Kalnupės g. 3 aukšte iš 5. Balkonas 6 m. ilgio. Namas mūrinis, baltų plytų. Labai šiltas. Langai orientuoti į pietų pusę.

Tualetas ir vonia atskirai. Bute atliktas kapitalinis remontas, parduodamas su baldais. Rūsys tvarkingas.

2-jų kambarių butas Švyturio g.
ID KA007263

2-jų kambarių butas Švyturio g.

Klaipėda, Sportininkai, Švyturio g.
51 000
Kambarių skaičius: 2
Bendras plotas (m²): 44
Aukštas: 1/5
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas 2-jų kambarių 43 kv.m. butas pirmame aukšte, Švyturio g. Kambariai pereinami. Rūsys yra. Balkono nėra. Reikalingas kapitalinis remontas. Butas paruoštas remontui. Durys šarvo, naujos. Plačiau »

Parduodamas 2-jų kambarių 43 kv.m. butas pirmame aukšte, Švyturio g. Kambariai pereinami. Rūsys yra. Balkono nėra. Reikalingas kapitalinis remontas. Butas paruoštas remontui. Durys šarvo, naujos.

Nupirktos medinės laminuotos vidaus durys. Langai plastikiniai. Namas visai šalia stadiono, netoli "Kar-Kar"parkas. Iki jūros mišku pasivaikščiojant užtruksite tik 20 min. Vaikų darželis per vieną namą. Mokykla už 500 m. Parduotuvė, vaistinė, už 200 m. Kieme visada yra vietų automobiliams. Namas paskutinis gatvėje, tad transporto judėjimas ypatingai mažas.

2-jų kambarių butas Taikos pr.
ID KA007262

2-jų kambarių butas Taikos pr.

Klaipėda, Centras, Taikos pr.
84 000
Kambarių skaičius: 2
Bendras plotas (m²): 41,42
Aukštas: 1/4
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas 2-jų kambarių butas Taikos pr. Butas sutvarkytas, pakeista kanalizacija ir vandentiekio vamzdžiai. Nauja elektros instaliacija. Plačiau »

Parduodamas 2-jų kambarių butas Taikos pr. Butas sutvarkytas, pakeista kanalizacija ir vandentiekio vamzdžiai. Nauja elektros instaliacija.

Pakeistos grindys, sumontuotos įtempiamos lubos. Įmontuotos naujos kolidoriaus ir kambario spintos. Naujas virtuvės komplektas su buitine technika. Patogus susisiekimas: netoli darželiai, mokyklos, prekybos centrai. Sutvarkytas kiemas: automobilių stovėjimo aikštelė, vaikų žaidimų zonos. Ramūs kaimynai.

2-jų kambarių butas Sportininkų g.
ID KA007261

2-jų kambarių butas Sportininkų g.

Klaipėda, Sportininkai, Sportininkų g.
62 700
Kambarių skaičius: 2
Bendras plotas (m²): 38,19
Aukštas: 3/4
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas jaukus ir šiltas 2-jų kambarių butas su visais baldais ir butine technika Sportininkų g. Pilna namo renovacija atlikta prieš 5 metus. Plačiau »

Parduodamas jaukus ir šiltas 2-jų kambarių butas su visais baldais ir butine technika Sportininkų g. Pilna namo renovacija atlikta prieš 5 metus.

Pakeisti karšto ir šalto bei kanalizacijos vamzdžiai, pakeisti radiatoriai bei šilumos punktas, apšiltintos namo sienos ir stogas, pakeista namo elektros instaliacija. Renovacija pilnai išmokėta. Langai yra vakarų pusėje. Svetainės plotas 17,91 m2, miegamojo plotas 7,36 m2, virtuvės plotas 5,24 m2, butui priklauso sandėliukas rūsyje, yra įstiklintas balkonas.

2-jų kambarių butas su holu Brožynų g.
ID KA007259

2-jų kambarių butas su holu Brožynų g.

Klaipėda, Bandužiai, Brožynų g.
78 000
Kambarių skaičius: 2
Bendras plotas (m²): 67
Aukštas: 4/5
Namo tipas: Blokinis
Parduodamas tvarkingas, labai šviesus bei šiltas 2-jų kambarių (~67 m2 ) butas su didžiuoju holu Brožynų g. Bute paliekama viskas kas yra pavaizduota nuotraukose. Plačiau »

Parduodamas tvarkingas, labai šviesus bei šiltas 2-jų kambarių (~67 m2 ) butas su didžiuoju holu Brožynų g. Bute paliekama viskas kas yra pavaizduota nuotraukose.

Miegamajame dvigulė lova su čiužiniu, didžiulė integruota spinta su komoda, televizorius. Svetainės sofa su miegamąja dalimi, yra mažas balkonas. Hole talpi sieninė spinta. Didelis koridorius. Virtuvėje Vokė III baldai, visa buitinė technika. Vonios kambarys padidintas, paliekama skalbimo mašina. Atskiras WC bei sandėliukas. Visur yra sudėti plastikiniai langai, įskaitant balkonus. Kambariuose - roletai. Langai orientuoti į kiemo bei gatvės puses. Pėstute pasiekiamos parduotuvės, stotelės, mokyklos bei darželiai. Kaimynai - ramūs, įėjime - telefonspynė.

1-no kambario butas Šilutės pl.
ID KA007258

1-no kambario butas Šilutės pl.

Klaipėda, Centras, Šilutės pl.
36 500
Kambarių skaičius: 1
Bendras plotas (m²): 27
Aukštas: 6/9
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas 1-no kambario butas Šilutės pl. Butas nekampinis, didelis balkonas, šarvuotos durys, vakarinė saulėta pusė. Butas sutvarkytas galima iškarto eiti ir gyventi. Plačiau »

Parduodamas 1-no kambario butas Šilutės pl. Butas nekampinis, didelis balkonas, šarvuotos durys, vakarinė saulėta pusė. Butas sutvarkytas galima iškarto eiti ir gyventi.

2-jų kambarių butas Kretingos g. (su atskiru įėjimu)
ID KA007257

2-jų kambarių butas Kretingos g. (su atskiru įėjimu)

Klaipėda, Miško, Kretingos g.
92 000
Kambarių skaičius: 2
Bendras plotas (m²): 59.42
Aukštas: 1/3
Namo tipas: Mūrinis
REZERVUOTAS. Parduodamas 2-jų kambarių butas Kretingos g. Butas yra 3 aukštų namo 1 aukšte. Butas turi atskirą įėjimą iš gatvės, galima keisti patalpų paskirtį į komercinę. Tvarkingas. Šalia miesto centras, patogi vieta gyvenimui. Plačiau »

REZERVUOTAS. Parduodamas 2-jų kambarių butas Kretingos g. Butas yra 3 aukštų namo 1 aukšte. Butas turi atskirą įėjimą iš gatvės, galima keisti patalpų paskirtį į komercinę. Tvarkingas. Šalia miesto centras, patogi vieta gyvenimui.

BUTO APRAŠYMAS:
• Bendras plotas 59,42 kv.m., aukštos lubos (2,80 m);
• Virtuvė kartu su svetaine, atskiras miegamasis, erdvus vonios kambarys, atskira pagalbinė patalpa;
• Sudėti plastikiniai langai, šarvo durys, be balkono;
• Buto langai orientuoti į pietryčių pusę, butas saulėtas ir šiltas;
• Parduodamas su baldais ir buitine technika;
• Individualus šildymas (elektra/infraraudonųjų spindulių plokštės);

NAMO APRAŠYMAS:
• Statybos metai – 1977 m., rekonstrukcijos metai - 2006 m.;
• Tvarkinga namo aplinka;

VIETA IR INFRASTRUKTŪRA:
• Butas randasi Kretingos g. 8A name;
• Netoliese miesto centras;
• Šalia ugdymo įstaigos, prekybos centrai;