BUTAI

2-jų kambarių butas Kauno g.
ID KA006668

2-jų kambarių butas Kauno g.

Klaipėda, Kauno, Kauno g.
50 000
Kambarių skaičius: 2
Bendras plotas (m²): 44
Aukštas: 2/5
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas 2-jų kambarių (44 kv. m.) butas, Kauno g. esančiame 1979 m. statybos, mūrinio (5-ių aukštų) namo, antrame aukšte. Sudėti plastikiniai langai. Plačiau »

Parduodamas 2-jų kambarių (44 kv. m.) butas, Kauno g. esančiame 1979 m. statybos, mūrinio (5-ių aukštų) namo, antrame aukšte. Sudėti plastikiniai langai.

Naujos statybos 3-jų kambarių butas Dragūnuose
ID KA006667

Naujos statybos 3-jų kambarių butas Dragūnuose

Klaipėda, Dragūnai, Dragūnų g.
150 000
Kambarių skaičius: 3
Bendras plotas (m²): 85
Aukštas: 7/19
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas pilnai įrengtas 3-jų kambarių butas Dragūnų g. Butas parduodamas su baldais, i kainą įeina visi baldai, net tie kurie dar gaminami ir nauja buitinė technika su visomis galiojančiomis garantijomis. Taip pat butui priklauso sandėliukas. Plačiau »

Parduodamas pilnai įrengtas 3-jų kambarių butas Dragūnų g. Butas parduodamas su baldais, i kainą įeina visi baldai, net tie kurie dar gaminami ir nauja buitinė technika su visomis galiojančiomis garantijomis. Taip pat butui priklauso sandėliukas.

Pilnai sutvarkyta namo aplinka, išvystyta infrastruktūra. Pastate įrengta naujausia priešgaisrinė sistema. Gyventojų saugumui užtikrinti įvažiavimas į požeminį garažą, garažas, sandėliukai, liftai, fojė ir įėjimas stebimi vaizdo kameromis. Laiptinėje įrengti du greitaeigiai naujausi Schindler liftai. Įėjimo į butą durys šarvuotos, garsą izoliuojančios. Sumontuotos dvi spynos. Butas turi dvi sandarias, įstiklintas lodžijas su varstomais ir atverčiamais langais. Lodžijų grindys išklijuotos akmens masės plytelėmis, sienos ir lubos tinkuotos dekoratyviniu tinku. Yra apšvietimas. Yra galimybė įsigyti parkavimo vietą požeminiame garaže.

3-jų kambarių butas Reikjaviko g.
ID KA006666

3-jų kambarių butas Reikjaviko g.

Klaipėda, Žardininkai, Reikjaviko g.
59 900
Kambarių skaičius: 3
Bendras plotas (m²): 64,5
Aukštas: 9/9
Namo tipas: Blokinis
Parduodamas 3-jų kambarių (64,50 kv. m.) butas, Reikjaviko g. esančiame 1979 m. statybos, blokinio (9-ių aukštų) namo, devintame aukšte. Plačiau »

Parduodamas 3-jų kambarių (64,50 kv. m.) butas, Reikjaviko g. esančiame 1979 m. statybos, blokinio (9-ių aukštų) namo, devintame aukšte.

Bendrija, tvarkinga laiptinė, ramūs kaimynai. Visi kambariai atskiri. Butas kampinis, bet labai šiltas. Namo sienos apšiltintos, stogas renovuotas. Paliekami miegamojo, virtuvės, koridoriaus bei dalis vaikų kambario baldų. Patogus susisiekimas. Yra rūsys.

2-jų kambarių butas Debreceno g.
ID KA006665

2-jų kambarių butas Debreceno g.

Klaipėda, Debrecenas, Debreceno g.
60 000
Kambarių skaičius: 2
Bendras plotas (m²): 47
Aukštas: 1/5
Namo tipas: Blokinis
Klaipėdoje Debreceno gatvėje parduodamas jaukus dviejų kambariu butas. Butas šiltas ir saulėtas. Ne kampinis. Butas parduodamas su baldais ir buitine technika. Yra įstiklintas balkonas. Geri ir ramūs kaimynai. Plačiau »

Klaipėdoje Debreceno gatvėje parduodamas jaukus dviejų kambariu butas. Butas šiltas ir saulėtas. Ne kampinis. Butas parduodamas su baldais ir buitine technika. Yra įstiklintas balkonas. Geri ir ramūs kaimynai.

Šalia namo yra sakurų alėja, vaikų žaidimo aiskštelės, krepšinio aikšelės, treniruokliai, parkai, mokyklos, darželiai, maisto parduotuvės.

2-jų kambarių butas Kalnupės g.
ID KA006664

2-jų kambarių butas Kalnupės g.

Klaipėda, Žvejybos uostas, Kalnupės g.
47 500
Kambarių skaičius: 2
Bendras plotas (m²): 52
Aukštas: 5/5
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas 2-jų kambarių butas Klaipėdoje, Kalnupės g. Butas ne kampinis, namas baltų plytų. Namo stogas kapitaliai sutvarkytas. Bute pakeista elektros instaliacija bei vamzdynas. Lubos - gipskartonio, grindys-laminatas, virtuvė - plytelės. Paliekama dalis baldų ir buitinės technikos. Įstiklintas balkonas. Plačiau »

Parduodamas 2-jų kambarių butas Klaipėdoje, Kalnupės g. Butas ne kampinis, namas baltų plytų. Namo stogas kapitaliai sutvarkytas. Bute pakeista elektros instaliacija bei vamzdynas. Lubos - gipskartonio, grindys-laminatas, virtuvė - plytelės. Paliekama dalis baldų ir buitinės technikos. Įstiklintas balkonas.

Prie namų visada rasite vietos automobiliui. Netoliese autobusų stotelė, mokyklos bei darželiai, parduotuvės. 10 minučių pėsčiomis iki Švyturio arenos ar Naujosios perkėlos.

3-jų kambarių butas Baltijos pr.
ID KA006663

3-jų kambarių butas Baltijos pr.

Klaipėda, Baltijos, Baltijos pr.
85 000
Kambarių skaičius: 3
Bendras plotas (m²): 70,3
Aukštas: 2/9
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas 3-jų kambarių butas Baltijos pr. 2019 m. buvo atnaujintas namo fasadas. Reguliuojamas šildymas. Parduodamas su baldais ir buitine technika. Kokybiškai pastatytas namas, gera vieta, puiki investicija.
Plačiau »

Parduodamas 3-jų kambarių butas Baltijos pr. 2019 m. buvo atnaujintas namo fasadas. Reguliuojamas šildymas. Parduodamas su baldais ir buitine technika. Kokybiškai pastatytas namas, gera vieta, puiki investicija.

BENDRA INFORMACIJA
• Butas yra pilnai įrengtas ir parduodamas su baldais bei buitine technika (šaldytuvas, garų surinkėjas, orkaitė, viryklė, skalbimo mašina);
• Name yra liftas, tvarkinga laiptinė. Rami vieta ir saugi kaiminystė, geras susisiekimas.
• Šalia vaikų darželiai, PC Rimi, Norfa, Lidl, Švyturio Arena, netoli Akropolis.
• Svetainė sujungta su virtuvės zona, yra tamsus kambariukas.
• Grindys – parketas/plytelės;
• Sienos - dažytos;
• Miegamasis yra į kiemo pusę;
• Buto langai išeina į abi puses (pietūs/šiaurė);
• Durys – šarvo;
• Įstiklintas balkonas;
• Domofonas;
• Didelis kiemas automobiliams.

Naujos statybos 1-no kambario butas Klaipėdos g.
ID KA006662

Naujos statybos 1-no kambario butas Klaipėdos g.

Klaipėda, Tauralaukis, Klaipėdos g.
74 999
Kambarių skaičius: 1
Bendras plotas (m²): 40,1
Aukštas: 1/4
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas naujai įrengtas 1-no kambario butas Tauralaukyje, Klaipėdos g. Butas ne kampinis. Langai orientuoti į vakarus. Butui priklauso dalis bendro sandėliuko. Šalia Dvaro Slėnio. Pro langus nesimato jokių daugiabučių - tik žaluma. Plačiau »

Parduodamas naujai įrengtas 1-no kambario butas Tauralaukyje, Klaipėdos g. Butas ne kampinis. Langai orientuoti į vakarus. Butui priklauso dalis bendro sandėliuko. Šalia Dvaro Slėnio. Pro langus nesimato jokių daugiabučių - tik žaluma.

Artimiausia parduotuvė (Norfa) už 300m. Šalia teka upė, botanikos sodas. Pagal užsakymą gaminti baldai (paliekami) + 2 sofos lovos ir valgomojo stalo komplektas. Virtuvės komplektas su Hettich ir Blum sistemomis, įmontuota Gorenje kaitlentė, AEG indaplovė, šaldytuvas. Visame bute LED apšvietimas, kuris taupo elektrą. Lodžija pilnai sutvarkyta ir įstiklinta (yra galimybė pasidaryti atskirą išėjimą į kiemą). Butui priklauso nuosava automobilio parkavimo vieta. Šildomos grindys virtuvės zonoje ir vonioje. Autonominis dujinis šildymas valdomas ir internetu nuotoliniu būdu per telefoną. Paliekamas SONY televizorius, skalbimo mašina, signalizacija.

2-jų kambarių butas Kauno g.
ID KA006661

2-jų kambarių butas Kauno g.

Klaipėda, Kauno, Kauno g.
48 000
Kambarių skaičius: 2
Bendras plotas (m²): 35,40
Aukštas: 5/5
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas 2-jų kambarių butas Kauno g. Butas yra renovuotame name. Renovacija išmoketa. Rusys, balkonas, langai į pietus. Butas labai šiltas. Papildomai apšiltintos lubos su vata. Šildymas individualiai reguliuojamas. Plačiau »

Parduodamas 2-jų kambarių butas Kauno g. Butas yra renovuotame name. Renovacija išmoketa. Rusys, balkonas, langai į pietus. Butas labai šiltas. Papildomai apšiltintos lubos su vata. Šildymas individualiai reguliuojamas.

Labai tvarkinga laiptine. Nuostabi vieta - prekybos centrai, darželiai, mokyklos, parkas.

3-jų kambarių butas Statybininkų pr.
ID KA006660

3-jų kambarių butas Statybininkų pr.

Klaipėda, Žardininkai, Statybininkų pr.
47 000
Kambarių skaičius: 3
Bendras plotas (m²): 63,61
Aukštas: 4/5
Namo tipas: Blokinis
Parduodamas 3-jų kambarių butas Statybininkų pr. Vienas kambarys pereinamas, yra tamsusis kambariukas. Butas tvarkingas, langai orientuoti į pietų ir šiaurės puses. Balkonas (nestiklintas) pietų pusėje. Įrengtas rūsys su lentynomis daiktams. Šarvuotos durys. Butas parduodamas su visais baldais ir technika. Plačiau »

Parduodamas 3-jų kambarių butas Statybininkų pr. Vienas kambarys pereinamas, yra tamsusis kambariukas. Butas tvarkingas, langai orientuoti į pietų ir šiaurės puses. Balkonas (nestiklintas) pietų pusėje. Įrengtas rūsys su lentynomis daiktams. Šarvuotos durys. Butas parduodamas su visais baldais ir technika.

Namas renovuotas, apšiltintos galinės sienos, stogas suremontuotas. Laiptinė tvarkinga, pakeisti visi plastikiniai langai, bendri radiatoriai, pašto dėžutės, telefonspynė. Renovacija išmokėta.