BUTAI

2-jų kambarių butas Alksnynės g.
ID KA006958

2-jų kambarių butas Alksnynės g.

Klaipėda, Alksnynė, Alksnynės g.
67 000
Kambarių skaičius: 2
Bendras plotas (m²): 52,12
Aukštas: 5/5
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas 2-jų kambarių butas Alksnynės g. Butas yra 5 aukštų mūrinio namo 5 aukšte. Butas suremontuotas, perplanuotas: virtuvė sujungta su svetaine; pakeista visa elektros instaliacija, santechnika, radiatoriai; apšiltintas ir įstiklintas balkonas; vonios kambarys su WC atskirai. Vonios kambaryje šildomos grindys. Plačiau »

Parduodamas 2-jų kambarių butas Alksnynės g. Butas yra 5 aukštų mūrinio namo 5 aukšte. Butas suremontuotas, perplanuotas: virtuvė sujungta su svetaine; pakeista visa elektros instaliacija, santechnika, radiatoriai; apšiltintas ir įstiklintas balkonas; vonios kambarys su WC atskirai. Vonios kambaryje šildomos grindys.

Virtuvinis su visa buitine technika: kaitlente, orkaite, indaplove, šaldytuvu, gartraukiu. Įmontuotos spintos koridoriuje, miegamajame. Yra įrengtas kondicionierius. Langai orientuoti į rytų ir vakarų puses. Butas šviesus, šiltas ir jaukus. Plati, tvarkinga laiptinė. Šarvuotos laiptinės durys, kodinė spyna. Yra rūsys.
Butas parduodamas su baldais ir buitine technika.

1-no kambario butas Kauno g.
ID KA006957

1-no kambario butas Kauno g.

Klaipėda, Kauno, Kauno g.
37 000
Kambarių skaičius: 1
Bendras plotas (m²): 26
Aukštas: 4/5
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas 1-no kambario butas Kauno g. Butas yra 5 aukštų mūrinio namo 4 aukšte, šalia Akropolio.
Bute pakeisti plastikiniai langai, yra tinkleliai nuo uodų, šarvuotos durys, pakeistas vamzdynas ir elektros instaliacija. Priklauso geras sandėliukas rūsyje. Butas šiltas ir šviesus, nekampinis. Plačiau »

Parduodamas 1-no kambario butas Kauno g. Butas yra 5 aukštų mūrinio namo 4 aukšte, šalia Akropolio.
Bute pakeisti plastikiniai langai, yra tinkleliai nuo uodų, šarvuotos durys, pakeistas vamzdynas ir elektros instaliacija. Priklauso geras sandėliukas rūsyje. Butas šiltas ir šviesus, nekampinis.

2-jų kambarių butas Naujakiemio g.
ID KA006956

2-jų kambarių butas Naujakiemio g.

Klaipėda, Naujakiemis, Naujakiemio g.
50 000
Kambarių skaičius: 2
Bendras plotas (m²): 49,61
Aukštas: 8/9
Namo tipas: Blokinis
Parduodamas 2-jų kambarių butas Nauajkiemio g. Yra balkonas, visi langai orientuoti į vakarų pusę, ne kampinis. Visi langai pakeisti į plastikinius. Butui priklauso rūsys. Šalia darželis, mokykla, turgus, parduotuvės. Plačiau »

Parduodamas 2-jų kambarių butas Nauajkiemio g. Yra balkonas, visi langai orientuoti į vakarų pusę, ne kampinis. Visi langai pakeisti į plastikinius. Butui priklauso rūsys. Šalia darželis, mokykla, turgus, parduotuvės.

3-jų kambarių butas Alksnynės g.
ID KA006955

3-jų kambarių butas Alksnynės g.

Klaipėda, Alksnynė, Alksnynės g.
61 500
Kambarių skaičius: 3
Bendras plotas (m²): 63
Aukštas: 1/5
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas 3-jų kambarių butas Alksnynės g. Plytinis namas, ramioje vietoje, tvarkinga rakinama laiptinė, aukšte tik 2 butai. Bute sudėti nauji plastikiniai langai, šarvo durys, didelis balkonas. Butas nekampinis. Langai orientuoti į pietų ir šiaurės puses. Plačiau »

Parduodamas 3-jų kambarių butas Alksnynės g. Plytinis namas, ramioje vietoje, tvarkinga rakinama laiptinė, aukšte tik 2 butai. Bute sudėti nauji plastikiniai langai, šarvo durys, didelis balkonas. Butas nekampinis. Langai orientuoti į pietų ir šiaurės puses.


2-jų kambarių butas Galinio Pylimo g.
ID KA006954

2-jų kambarių butas Galinio Pylimo g.

Klaipėda, Senamiestis, Galinio Pylimo g.
75 900
Kambarių skaičius: 2
Bendras plotas (m²): 57,69
Aukštas: 2/3
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas 2-jų kambarių butas Galinio Pylimo g. Butas tvarkingas, laiptinėje tik 4 butai, ramūs kaimynai. Nesenai buvo pakeistas namo stogas. Bute yra įrengtas koklinis židinys. Langai orientuoti į skirtingas puses. Parduodamas su baldais. Plačiau »

Parduodamas 2-jų kambarių butas Galinio Pylimo g. Butas tvarkingas, laiptinėje tik 4 butai, ramūs kaimynai. Nesenai buvo pakeistas namo stogas. Bute yra įrengtas koklinis židinys. Langai orientuoti į skirtingas puses. Parduodamas su baldais.

2-jų kambarių butas  Rumpiškės g.
ID KA006953

2-jų kambarių butas Rumpiškės g.

Klaipėda, Rumpiškės, Rumpiškės g.
59 000
Kambarių skaičius: 2
Bendras plotas (m²): 43,54
Aukštas: 4/4
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas 2-jų kambarių butas Rumpiškės g. Svetainė sujungta su virtuve, atskiras miegamasis kambarys. WC ir dušas kartu. Šiuo metu vyksta namo renovacija. Tvarkomas gerbūvis visame kvartale, kieme įrenginėjama nauja, erdvi automobilių stovėjimo aikštelė. Plačiau »

Parduodamas 2-jų kambarių butas Rumpiškės g. Svetainė sujungta su virtuve, atskiras miegamasis kambarys. WC ir dušas kartu. Šiuo metu vyksta namo renovacija. Tvarkomas gerbūvis visame kvartale, kieme įrenginėjama nauja, erdvi automobilių stovėjimo aikštelė.

Patogi vieta gyvenimui - šalia miesto centras, prekybos centrai, vaikų darželiai ir mokyklos.

3-jų kambarių butas Debreceno g.
ID KA006952

3-jų kambarių butas Debreceno g.

Klaipėda, Debrecenas, Debreceno g.
68 000
Kambarių skaičius: 3
Bendras plotas (m²): 60
Aukštas: 4/5
Namo tipas: Blokinis
Parduodamas 3-jų nepereinamų kambarių butas Debreceno g. arčiau Taikos prospekto (patogus susisiekimas viešuoju transportu). Šalia mokyklos, darželiai, Lidl, Norfa ir Iki parduotuvės. Plačiau »

Parduodamas 3-jų nepereinamų kambarių butas Debreceno g. arčiau Taikos prospekto (patogus susisiekimas viešuoju transportu). Šalia mokyklos, darželiai, Lidl, Norfa ir Iki parduotuvės.

Butas labai geroje vietoje, parko viduryje, šalia pėsčiųjų alėjos (jokio triukšmo, ramu). Butui prieš 3 metus atliktas kapitalinis remontas, pakeista elektros instaliacija, santechnika, pakeistos grindys, išdažytos sienos, lubos, nauji baldai, buitinė technika. Du stiklinti balkonai, sandėliukas. Butas parduodamas su baldais ir buitine technika.

3-jų kambarių butas Reikjaviko g.
ID KA006951

3-jų kambarių butas Reikjaviko g.

Klaipėda, Žardininkai, Reikjaviko g.
66 300
Kambarių skaičius: 3
Bendras plotas (m²): 61
Aukštas: 3/5
Namo tipas: Blokinis
Ramioje vietoje, šalia tvenkinio ir parkelio parduodamas 3-jų kambarių (61 kv. m.) butas Reikjaviko g. 2 miegamieji, virtuvė sujungta su svetaine, vonia kartu su WC. Plačiau »

Ramioje vietoje, šalia tvenkinio ir parkelio parduodamas 3-jų kambarių (61 kv. m.) butas Reikjaviko g. 2 miegamieji, virtuvė sujungta su svetaine, vonia kartu su WC.

2 balkonai, išeinantys į pietinę pusę. 3 aukštas iš 5-ių. Butas nėra kampinis, todėl šiltas. Priklauso rūsys.

1-no kambario butas Taikos pr.
ID KA006950

1-no kambario butas Taikos pr.

Klaipėda, Vėtrungė, Taikos pr.
13 500
Kambarių skaičius: 1
Bendras plotas (m²): 18
Aukštas: 4/5
Namo tipas: Blokinis
Parduodamas 18 kv. m. kambarys, bendrabučio tipo name Taikos pr. Kambarys ketvirtame aukšte. Plačiau »

Parduodamas 18 kv. m. kambarys, bendrabučio tipo name Taikos pr. Kambarys ketvirtame aukšte.