BUTAI

2-jų kambarių butas Mokyklos g.
ID KA007030

2-jų kambarių butas Mokyklos g.

Klaipėda, Mokyklos, Mokyklos g.
47 000
Kambarių skaičius: 3
Bendras plotas (m²): 44
Aukštas: 3/5
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas 2-jų kambarių butas Mokyklos g. Butas šviesus, šiltas, langai orentuoti į vakarų pusę. Šalia miesto centras, Tryničių parkas, Tilžės turgus, Lidl ir Maxima parduotuvės, 2 mokyklos, darželis. Plačiau »

Parduodamas 2-jų kambarių butas Mokyklos g. Butas šviesus, šiltas, langai orentuoti į vakarų pusę. Šalia miesto centras, Tryničių parkas, Tilžės turgus, Lidl ir Maxima parduotuvės, 2 mokyklos, darželis.

4-ių kambarių butas Statybininkų pr.
ID KA007029

4-ių kambarių butas Statybininkų pr.

Klaipėda, Žardininkai, Statybininkų pr.
130 000
Kambarių skaičius: 4
Bendras plotas (m²): 94
Aukštas: 1/4
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas 4-ių kambarių butas statybininkų pr. Buto bendras plotas 94 kv.m. Svetainė kartu su virtuve, trys atskiri miegamieji kambariai, vonia ir tualetas atskirai. Įrengtos integruotos spintos. Paliekama dalis baldų ir buitinė technika. Plačiau »

Parduodamas 4-ių kambarių butas statybininkų pr. Buto bendras plotas 94 kv.m. Svetainė kartu su virtuve, trys atskiri miegamieji kambariai, vonia ir tualetas atskirai. Įrengtos integruotos spintos. Paliekama dalis baldų ir buitinė technika.

Namas turi vidinį kiemelį. Tvarkinga rakinama laiptinė.

2-jų kambarių su holu butas Kuncų g.
ID KA007027

2-jų kambarių su holu butas Kuncų g.

Klaipėda, Bandužiai, Kuncų g.
60 000
Kambarių skaičius: 2
Bendras plotas (m²): 55
Aukštas: 5/9
Namo tipas: Blokinis
Parduodamas 2-jų kambarių su holu butas Kuncų g. Butas yra 9 aukštų blokinio namo 5 aukšte. Tvarkingas ir šiltas. Vonia ir WC atskirai. Bute sudėti plastikiniai langai, yra įstiklintas balkonas. Plačiau »

Parduodamas 2-jų kambarių su holu butas Kuncų g. Butas yra 9 aukštų blokinio namo 5 aukšte. Tvarkingas ir šiltas. Vonia ir WC atskirai. Bute sudėti plastikiniai langai, yra įstiklintas balkonas.

3-jų kambarių su holu butas Laukininkų  g.
ID KA007026

3-jų kambarių su holu butas Laukininkų g.

Klaipėda, Laukininkai, Laukininkų g.
78 000
Kambarių skaičius: 3
Bendras plotas (m²): 78
Aukštas: 3/5
Namo tipas: Blokinis
Parduodamas 3-jų kambarių su holu butas Laukininkų g. Butas yra 5 aukštų blokinio namo 3 aukšte. Bendras plotas 78 kv.m. Butas tvarkingas ir jaukus. Plačiau »

Parduodamas 3-jų kambarių su holu butas Laukininkų g. Butas yra 5 aukštų blokinio namo 3 aukšte. Bendras plotas 78 kv.m. Butas tvarkingas ir jaukus.

Naujos statybos 3-jų kambarių butas (loftas) Birutės g.
ID KA007023

Naujos statybos 3-jų kambarių butas (loftas) Birutės g.

Klaipėda, Vėtrungė, Birutės g.
125 000
Kambarių skaičius: 3
Bendras plotas (m²): 80
Aukštas: 2-3/4
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas 3-jų kambarių butas (loftas) per du aukštus Birutės g. Butas yra su daline vidaus apdaila, plotas apie 80 kv.m., VĮ Registrų centre registruotas bendras plotas 50,74 kv.m. Nestandartinis būstas, dideli langai, aukštos lubos, šalia Klaipėdos m. senamiesčio. Plačiau »

Parduodamas 3-jų kambarių butas (loftas) per du aukštus Birutės g. Butas yra su daline vidaus apdaila, plotas apie 80 kv.m., VĮ Registrų centre registruotas bendras plotas 50,74 kv.m. Nestandartinis būstas, dideli langai, aukštos lubos, šalia Klaipėdos m. senamiesčio.

BENDRA INFORMACIJA
Adresas - Birutės g. 6, Klaipėda;
Aukštas - 2/3;
Bendras plotas - apie 80 kv.m.;
Pirmo aukšto kvadratūra - 50,74 kv.m.;
Antresolė - apie 30 kv.m.;
Registruotas bendras plotas - 50,74 kv.m.
Kambarių skaičius - 3;
Namo tipas - mūrinis/monolitinis;
Šildymo tipas - centrinis kolektorinis su autonominiu valdymu;
Visos miesto komunikacijos;
Statybos metai: - 1972 m., pastato renovacija - 2019 m;
Įrengimas - dalinė apdaila;
Paskirtis - gyvenamoji;
Balkonas - yra;

IŠPLANAVIMAS
Nestandartinio aukščio patalpose (4,6 m) įrengta 30 kv.m. antresolė taip suformuojant antrą buto aukštą.
Pirmas aukštas - svetainė sujungta su virtuve, san.mazgas. Antresolėje - du atskiri miegamieji kambariai.

PRIVALUMAI
Individuali rekuperacinė sistema;
Aukštos 4,6 m lubos;
Langai orientuoti į rytų pusę, namo niekas neužstoja;
Moderniai įrengtos bendros laiptinės, yra liftas;

Nuotraukose nurodytas galimas interjero projektas. Butas parduodamas su daline vidaus apdaila. Gera vieta, šalia miesto centras, senamiestis.

3-jų kambarių butas I. Simonaitytės g.
ID KA007021

3-jų kambarių butas I. Simonaitytės g.

Klaipėda, Vingis, I.Simonaitytės g.
71 000
Kambarių skaičius: 3
Bendras plotas (m²): 63
Aukštas: 3/5
Namo tipas: Blokinis
Parduodamas 3-jų kambarių butas I. Simonaitytės g. Butas yra 5 aukštų blokinio namo 3 aukšte. Buto langai orientuoti į pietų ir vakarų puses. Plačiau »

Parduodamas 3-jų kambarių butas I. Simonaitytės g. Butas yra 5 aukštų blokinio namo 3 aukšte. Buto langai orientuoti į pietų ir vakarų puses.

2-jų kambarių butas J. Janonio g.
ID KA007019

2-jų kambarių butas J. Janonio g.

Klaipėda, Centras, J. Janonio g.
66 300
Kambarių skaičius: 2
Bendras plotas (m²): 40
Aukštas: 4/5
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas kokybiškomis medžiagomis įrengtas, perplanuoto išplanavimo, šviesus ir šiltas, 2-jų kambarių butas Janonio g. Bute įistiklintas balkonas. Plačiau »

Parduodamas kokybiškomis medžiagomis įrengtas, perplanuoto išplanavimo, šviesus ir šiltas, 2-jų kambarių butas Janonio g. Bute įistiklintas balkonas.

Pakeista viskas, elektros instaliacija, santechnika, radiatoriai, plastikiniai langai, durys ir t.t. Baldai bei užuolaidos gaminti pagal individualų užsakymą. Integruota buitinė technika (šaldytuvas, orkaitė, kaitlentė, garintuvas, indaplovė). Parduodamas su viskuo. Galima gyventi iškart įsikėlus. Butui priklauso rūsys. Laiptinė, metalinės durys, plastikiniai langai, ramūs kaimynai.

2-jų kambarių butas Debreceno g.
ID KA007016

2-jų kambarių butas Debreceno g.

Klaipėda, Debrecenas, Debreceno g.
61 000
Kambarių skaičius: 2
Bendras plotas (m²): 52
Aukštas: 5/5
Namo tipas: Mūrinis
Klaipėdoje, Debreceno g. parduodamas 2-jų kambarių, 52,42 kv.m. ploto, 5/5a. butas. Butas tinkamas iškart gyventi, paliekami visi baldai, buitinė technika. Butas ne kampinis, su balkonu, labai šviesus ir jaukus. Plačiau »

Klaipėdoje, Debreceno g. parduodamas 2-jų kambarių, 52,42 kv.m. ploto, 5/5a. butas. Butas tinkamas iškart gyventi, paliekami visi baldai, buitinė technika. Butas ne kampinis, su balkonu, labai šviesus ir jaukus.

Yra rūsys. Laiptinėje ką tik atliktas remontas, yra domofonas. Namas atokiau nuo gatvės. Didelis kiemas - jokių problemų su parkavimu. Labai gera vieta, patogus susisiekimas, šalia gražus parkas, aplink daug darželių ir mokyklų.

2-jų kambarių butas Nidos g.
ID KA007015

2-jų kambarių butas Nidos g.

Klaipėda, Žvejybos uostas, Nidos g.
51 500
Kambarių skaičius: 2
Bendras plotas (m²): 55
Aukštas: 4/9
Namo tipas: Blokinis
Parduodamas 2 kambarių butas Nidos g. Butas šviesus, šiltas, tvarkingas. Remonto reikėtų vonioje ir tualete. Buto plotas 55 kv. m. Plačiau »

Parduodamas 2 kambarių butas Nidos g. Butas šviesus, šiltas, tvarkingas. Remonto reikėtų vonioje ir tualete. Buto plotas 55 kv. m.

Plastikiniai langai, šarvo durys, sudėta visam bute parketlentės. Yra rūsys. Namas priklauso bendrijai. Maži mokesčiai, šalia Iki ir Maxima parduotuvės. Šalia mokyklos, darželiai. Geras susisiekimas su viešuoju transportu.