BUTAI

3-jų kambarių butas, Turgaus g.
ID KA002087

3-jų kambarių butas, Turgaus g.

Klaipėda, Senamiestis, Turgaus g.
306 000
Kambarių skaičius: 3
Bendras plotas (m²): 159
Aukštas: 3/3
Namo tipas: Mūrinis
Parduodami du butai (51 kv. m. ir  38 kv. m.) su privatizuota (70 kv. m.) palėpė virš butų. Galimybė sujungti abu butus su palėpe ir įsirengti per du aukštus. Plačiau »

Parduodami du butai (51 kv. m. ir  38 kv. m.) su privatizuota (70 kv. m.) palėpė virš butų. Galimybė sujungti abu butus su palėpe ir įsirengti per du aukštus.

Priklauso du atskiri rūsiai. Savivaldybė išduoda du metinius leidimus automobilių statymui prie namo. Kambariai pilnai įengti, parduodami su juose esančiais baldais, bei buitine technika.

3-jų kambarių butas, Liepų g.
ID KA001974

3-jų kambarių butas, Liepų g.

Klaipėda, Centras, Liepų g.
90 000
Kambarių skaičius: 3
Bendras plotas (m²): 63
Aukštas: 2/4
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas 3-jų kambarių butas su aukštomis lubomis, Liepų g. Yra balkonas. WC ir vonia atskirai. Tvarkinga, rakinama laiptinė. Parduodamas su baldais. Plačiau »

Parduodamas 3-jų kambarių butas su aukštomis lubomis, Liepų g. Yra balkonas. WC ir vonia atskirai. Tvarkinga, rakinama laiptinė. Parduodamas su baldais.

2-jų kambarių butas Mokyklos g.
ID KA001516

2-jų kambarių butas Mokyklos g.

Klaipėda, Mokyklos, Mokyklos g.
86 000
Kambarių skaičius: 2
Bendras plotas (m²): 38
Aukštas: 4/5
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas 2-jų kambarių (38 kv. m.) butas, Mokyklos gatvėje. Butas tvarkingas (šarvuotos dur., plastiko langai, laminatas,sutvarkyta elektros įnstaliacija, įstiklintas, gražus balkonas). Plačiau »

Parduodamas 2-jų kambarių (38 kv. m.) butas, Mokyklos gatvėje. Butas tvarkingas (šarvuotos dur., plastiko langai, laminatas,sutvarkyta elektros įnstaliacija, įstiklintas, gražus balkonas).

Namas mūrinis, renovuotas stogas, pakeisti vamzdžiai, domofoninė rakinama laiptinė. Kiemas prie privačių namų sėktoriaus.