Komercinės patalpos Šaulių g.

Klaipėda, Centras, Šaulių g.
120 000
ID
KT003579
Paskirtis
Komercinė
Bendras plotas (m²)
100
Kaina / m²
1200 €

Papildoma informacija

Pačiame miesto centre, prestižinèje Šaulių g. nedideliame dviejų su mansarda aukštų name parduodamos administracinės patalpos, kurioms priklauso 3a privačios žemės.

Parduodamos patalpos susideda iš dviejų atskirų vienetų.

Vienos patalpos (100 kv. m.), tinkamos administracinei veiklai arba gyvenimui, antrąjame pastato aukšte, kur trys erdvūs kambariai (vienas gali būti transformuotas į virtuvę, nes turi tam reikalingus inžinierinius sprendimus), san. mazgas, ūkinė patalpėlė su langu bei didelė (14 kv. m.) įstiklinta terasa su gražiu vaizdu į aplinkinius medžius.

Kitose patalpose, esančiose pusrūsyje, įrengta erdvi patalpa susibūrimams iki 20 asmenų, puiki sauna iš minkšto ir neįkaistančio afrikos bukmedžio, didelė jaccuzi vonia, dušas, san. mazgas. Patalpa susibūrimams turi atskirą san. mazgą ir yra atskiroje erdvėje nuo spa erdvės, kur susirinkę žmonės visiškai netrukdo vieni kitiems dalyvauti savo pasirinktose veiklose.

Patalpoms priklausančioje žemėje įrengta uždara automobilių parkavimo aikštelė. Geras susisiekimas su visomis miesto dalimis, puiki kaimynystė - Šaulių g. gausu biurų, maitinimo įstaigų, įsikūrusi koncertų salė, viešbučiai “Promenada” , “Radisson blu”, notaro biuras. Tai perspektyvios patalpos su dideliu potencialu, tinkamos tiek komercinei veiklai vykdyti, tiek pertvarkyti į gyvenamas erdves.

Vadybininkų kontaktai

Leila Rimgailienė

+370 68401478

leila.rimgailiene@haustory.lt

Klauskite mūsų