NAMAI, KOTEDŽAI

Gyv. namas Paupiuose, Klaipėda
ID NA005667

Gyv. namas Paupiuose, Klaipėda

Klaipėda, Paupiai
165 000
Bendras plotas (m²): 80
Sklypo plotas (a): 4
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas pilnai įrengtas gyv. namas Klaipėdos m., Paupiuose. Naudotos kokybiškos medžiagos. Kieme pastatytas ūkinės paskirties pastatas, yra terasa, namo lauko apšvietimas. Dujinis šildymas, pigus išlaikymas. Parduodamas su baldais.
Plačiau »

Parduodamas pilnai įrengtas gyv. namas Klaipėdos m., Paupiuose. Naudotos kokybiškos medžiagos. Kieme pastatytas ūkinės paskirties pastatas, yra terasa, namo lauko apšvietimas. Dujinis šildymas, pigus išlaikymas. Parduodamas su baldais.


Gyv. namas Gargžuose
ID NA005660

Gyv. namas Gargžuose

Gargždai
120 000
Bendras plotas (m²): 130
Sklypo plotas (a): 12
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas erdvus, jaukus, pilnai sutvarkytas žemės sklypas su gyvenamuoju namu Gargžduose. Sklypas kampinis su dviem privažiavimais, ribojasi su vienais kaimynais. Visos miesto komunikacijos. Plačiau »

Parduodamas erdvus, jaukus, pilnai sutvarkytas žemės sklypas su gyvenamuoju namu Gargžduose. Sklypas kampinis su dviem privažiavimais, ribojasi su vienais kaimynais. Visos miesto komunikacijos.

Yra ūkinias pastatas 50 kv.m. ploto, pavėsinė, 2 šiltnamiai. Laistymui vanduo iš upės, yra geras šulinys. Po visu namu įrengtas sausas rūsys, kuriame yra pirtelė su dušu. Garažas su sausa duobe. Šildomos grindys. Parduodamas su visais baldais ir buitine įranga.

Gyv. namas Aukštkiemių k., Klaipėdos raj.
ID NA005658

Gyv. namas Aukštkiemių k., Klaipėdos raj.

Klaipėdos r., Aukštkiemių k.
249 000
Bendras plotas (m²): 213,66
Sklypo plotas (a): 8
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas gyv. namas su žemės sklypu Aukštkiemių k., Klaipėdos raj. (Žaliasis slėnis). Namas pilnai įrengtas, dviejų aukštų. Sutvarkyta ir aptverta teritorija. Miesto komunikacijos. Plačiau »

Parduodamas gyv. namas su žemės sklypu Aukštkiemių k., Klaipėdos raj. (Žaliasis slėnis). Namas pilnai įrengtas, dviejų aukštų. Sutvarkyta ir aptverta teritorija. Miesto komunikacijos.

Gyvenamasis namas Šlapšilės k.
ID NA005641

Gyvenamasis namas Šlapšilės k.

Klaipėdos r., Šlapšilės k.
140 000
Bendras plotas (m²): 140
Sklypo plotas (a): 10
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas 138 kv. m., A klasės gyvenamasis namas su garažu Šlapšilės k. Statybos pradžia 2018 m. Namas priduotas 86% baigtumu. Sklypo plotas 10 a. Plačiau »

Parduodamas 138 kv. m., A klasės gyvenamasis namas su garažu Šlapšilės k. Statybos pradžia 2018 m. Namas priduotas 86% baigtumu. Sklypo plotas 10 a.

Pamatai blokiniai, šiltinti 10 ekstruzinis polisterinis putplastis. Lauko sienos - duju silikato blokeliai 20 (simpras) šiltinti 20 polistirolu. Vidaus sienų apdaila - tinkuotos, glaistytos, ištapetuotos. Stogas - ruukki skarda, apšiltinta 35-40cm vata. Lubos - įtempiamos. Langai - šešių kamerų plastikiniai, trijių stiklų su selektyvu.

Gyvenamasis namas Trušelių k.
ID NA005640

Gyvenamasis namas Trušelių k.

Klaipėdos r., Trušelių k.
60 000
Bendras plotas (m²): 220
Sklypo plotas (a): 8,13
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas pastatytas, bet neįrengtas 220 kv. m. gyvenamas namas Trušelių k. Tai puikus pasiūlymas mėgstantiems gamtą ir erdvę. Plačiau »

Parduodamas pastatytas, bet neįrengtas 220 kv. m. gyvenamas namas Trušelių k. Tai puikus pasiūlymas mėgstantiems gamtą ir erdvę.

Sparčiai besiplečianti gyvenvietė yra šiuolaikiška. Patogus susisiekimas leidžia vos per keletą minučių iš nuošalios ramybės nuvykti į Klaipėdos miesto centrą ar Palangą. Taip pat netoliese Slengiuose "Rimi" prekybos centras, Mazūriškėse statomas naujas prekybos centras. Mėgstantiems poilsį prie vandens, už 2km. vandens telkinys. Žemės sklypo plotas 8.13 a. Erdvė prie namo yra dalinai sutvarkyta - apželdinta. Pamatai: betonas (apie 1.5m po žeme + dar virš žemės). Sienos: blokeliai. Perdanga: gelžbetonis. Pertvaros: blokeliai. Grindys: betono plokštės. Laiptai: betonas. Stogas: mediena + skardos plokštės. Į namo vidų pravesta elektra ir santechnikos vamzdynas. Terasa taip pat išbetonuota, galima įsistiklinti. Antrame aukšte asmeninė vonia iš miegamojo kambario. Namo baigtumas apie 60%.

Gyvenamasis namas Klaipėdoje
ID NA005639

Gyvenamasis namas Klaipėdoje

Klaipėda, Tauralaukis
150 000
Bendras plotas (m²): 80
Sklypo plotas (a): 2
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas stilingai dizainerės įrengtas gyvenamasis namas Klaipėdoje, baigtas įrengti prieš 1 mėnesį. Parduodamas su visais baldais bei buitine technika. Plačiau »

Parduodamas stilingai dizainerės įrengtas gyvenamasis namas Klaipėdoje, baigtas įrengti prieš 1 mėnesį. Parduodamas su visais baldais bei buitine technika.

Name yra didelė svetainės bei valgomojo erdvė, 2 miegamieji kambariai bei vienas darbo - drabužines. Išviso 4 kambariai bei 2 san mazgai pirmame ir antrame aukšte. Kotedžas A klasės statybos, labai gera garso izoliacija, uždaras rajono kiemelis, patekimas pro užkardą. Priklauso dvi parkavimo vietos.

Gyvenamasis namas Šukaičių k.
ID NA005638

Gyvenamasis namas Šukaičių k.

Klaipėdos r., Šukaičių k.
65 000
Bendras plotas (m²): 120
Sklypo plotas (a): 13
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas 2-jų aukštų su mansarda naujos statybos, 120 kv. m. gyvenamasis namas Šukaičių k. Puikiame gamtos kampelyje, Klaipėdos rajone, šalia Veiviržėnų miestelio. Plačiau »

Parduodamas 2-jų aukštų su mansarda naujos statybos, 120 kv. m. gyvenamasis namas Šukaičių k. Puikiame gamtos kampelyje, Klaipėdos rajone, šalia Veiviržėnų miestelio.

Namas pilnai įrengtas. Pirmame aukšte svetainė sujungta su virtuve ir vonios kambarys. Antrame aukšte holas, du miegamieji ir vonios kambarys. Visuose kambariuose sudėtos ąžuolinės parketlentės. Pirmo aukšto svetainėje įrengtas puikus židinys su granito akmens apdaila. Į antrą aukštą veda uosiniai laiptai. Paliekami virtuvei specialiai gaminti baldai su visa integruota buitine technika (indaplovė, keramikinė kaitlentė, orkaitė). Taip pat paliekamas ir dviejų durų šaldytuvas. Koridoriuje ir abiejuose miegamuosiuose sumontuotos sieninės spintos su veidrodžiais. Vonios kambaryje taip pat sumontuoti pagal užsakymą gaminti baldai. Svetainėje ir miegamuosiuose taip pat paliekami baldai. Namas šildomas ekologišku ir ekonomišku geoterminiu katilu. Sumontuotas švediškas VILA šilumos siurblys. Taip pat šildytis galima ir svetainėje esančiu židiniu. Kanalizacija vietinė - Traidenis. Vanduo iš miestelio bokšto už simbolinę kainą. Šalia namo 13 arų sklypas su vaisiais gausiu sodu ir nuostabia ką tik suręsta rąstine pirtimi (pirtis bei priešpirčio kambarys). Kelias iki namo asfaltuotas, kruopščiai prižiūrimas tiek gyventojų tiek seniūnijos visais metų laikais. Visai netoliese prateka Veiviržo upė. Už 4 km jaukus Veiviržėnų miestelis, turintis gimnaziją, vaikų darželį, ambulatoriją, bažnyčią ir jaunatvišką bei aktyvią bendruomenę.

Gyvenamasis namas Klaipėdoje
ID NA005637

Gyvenamasis namas Klaipėdoje

Klaipėda, Mažasis kaimelis
192 000
Bendras plotas (m²): 266
Sklypo plotas (a): 6
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas dviejų aukštų su mansarda ir rūsiu, gyvenamasis namas Klaipėdoje. Du balkonus. Plačiau »

Parduodamas dviejų aukštų su mansarda ir rūsiu, gyvenamasis namas Klaipėdoje. Du balkonus.

Suprojektuoti 4 miegamieji, svetainė, valgomasis su virtuve, garažas dviems automobiliams su pakeliamais vartais, pirties ir priešpirčio patalpos, sporto ir laisvalaikio patalpa. Taip pat yra pagalbinių rūsio patalpų 50 kv. m. Priduotas 100 proc. Grindys didžioji dalis uosio parketas, uosio laiptai ir durys. Kai kuriose patalpose atlikti naujinimai: pakeistos lubos, nudažytos sienos, atnaujintos grindys. Pakeistos vidaus ir lauko durys. Iš ankstesnių interjero detalių vyrauja medžio apdaila, vonios ir WC patalpose - plytelės. Renovacijos metu pagerintos namo energinės savybės. Renovuotas stogas, apšiltintas fasadas, cokolis, apšiltinta perdanga pastogėje stogo kraigą paliekant šaltą. Šildymo sistema kombinuota tiek kietu kuru (malkinis - dujų generatorinis katilas) tiek dujomis. Šildymas ketaus radiatoriais, reguliuojamas atskiroms patalpoms.

Gyvenamasis namas Jakų k.
ID NA005636

Gyvenamasis namas Jakų k.

Klaipėda, Jakų k.
160 000
Bendras plotas (m²): 180
Sklypo plotas (a): 13
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas gyvenamas namas Jakuose. Asfaltuotas kelias iki pat namo. Geri kaimynai. Rami aplinka. Visos komunikacijos. Plačiau »

Parduodamas gyvenamas namas Jakuose. Asfaltuotas kelias iki pat namo. Geri kaimynai. Rami aplinka. Visos komunikacijos.