NAMAI, KOTEDŽAI

Naujos statybos gyv. namai Tauralaukyje, Vėjo g.
ID NA006011

Naujos statybos gyv. namai Tauralaukyje, Vėjo g.

Klaipėda, Tauralaukis, Vėjo g.
87 000
Bendras plotas (m²): 110
Sklypo plotas (a): 3
Namo tipas: Mūrinis
NAUJAS A KLASĖS PROJEKTAS MIESTE, TAURALAUKYJE! Galimas pirkimas išsimokėtinai be banko iki 2 metų laikotarpiui. Plačiau »

NAUJAS A KLASĖS PROJEKTAS MIESTE, TAURALAUKYJE! Galimas pirkimas išsimokėtinai be banko iki 2 metų laikotarpiui.

Tauralaukyje, Vėjo g., parduodami blokuoti 2 aukštų 110 m2 ploto A energetinės klasės namai (du sublokuoti vienbučiai namai, ne kotedžų eilė) su terasomis. Visi komunikacijų įvadai į namą, įskaitant ir dujų. Stogas dengtas čerpėmis.

IŠPLANAVIMAS:
* Pirmame aukšte (55 m2) – erdvi svetainė (30 m2) ir virtuvė (15 m2), tambūras, WC, katilinė;
* Antrame aukšte – trys erdvūs miegamieji kambariai, vonios kambarys, pagrindinis miegamasis 15 m2 turi drabužinę (+5 m2);

Į NAMO KAINĄ ĮEINA:

* Gręžtiniai pamatai, apšiltinti iš 3 pusių;
* Išlietos betoninės juodgrindės;
* Namo sienų mūras iš 20 cm akyto betono blokelių (šilčiausi iš galimų blokelių) ir apšiltinta 30 cm polistirenu;
* Stogo danga: švediškos S:t Eriks betoninės čerpės;
* Stogas apšiltintas 45 cm ekovata;
* Įrengtas kaminas židiniui ir atskiros ventiliacinės šachtos san.mazgams, katilinei bei virtuvei;
* Perdanga monolitinė gelžbetoninė;
* GARSO IZOLIACIJA - tarp namų įrengta dvigubo mūro siena su apšiltinimo sluoksniu per vidurį (viso 50 cm storio siena);
* Atlikti visi skardinimo darbai: kaminai, palangės, parapetai, įrengta skardinė lietaus nubėgimo sistema;
* Išbetonuoti laiptai;
* Išvedžiota elektros, saugos ir priešgaisrinė signalizacijos instaliacija;
* Dideli A klasės trigubo selektyvinio stiklo vitrininiai plastikiniai langai;
* Šarvuotos paradinės laukinės durys;
* Sutvarkytas gerbūvis: sklypas išlygintas, išklotas trinkelėmis ir aptvertas medine tvora.
* Komunikacijų įvadai į namą: elektra, vandentiekis (miesto), nuotekos (miesto), dujos;
* Sutvarkyta namo dokumentacija ir įregistruotas 85% baigtumas Registrų centre.

INFRASTRUKTŪRA :
Namai statomi jau įsikūrusių namų kaimynystėje, tad nereikės gyventi šalia nuolatinių statybų. Gatvė naujai išasfaltuota ir įrengti LED apšvietimo žibintai, įrengtas drenažas, nuo gatvės iki sklypų ribos plati žalia zona. Netoli yra visuomeninio transporto stotelė (500 m), kursuoja miesto transportas.

Pirkėjui pageidaujant, galimas didesnis arba pilnas namo įrengimas.

Gyv. namo dalis Tauralaukyje
ID NA006009

Gyv. namo dalis Tauralaukyje

Klaipėda, Tauralaukis
110 000
Bendras plotas (m²): 100
Sklypo plotas (a): 12
Namo tipas: Mūrinis
Parduodama gyv. namo dalis  (2 aukštas ir palėpė) Tauralaukyje. Bendras plotas 100 kv.m. Atskiras įėjimas iš gatvės pusės. Antrame aukšte yra 2 erdvūs kambariai, virtuvė ir vonios kambarys, o trečiame aukšte - galimybė įrengti kambarius (yra stoglangiai). Kieme yra mūrinis ūkinis pastatas. Plačiau »

Parduodama gyv. namo dalis  (2 aukštas ir palėpė) Tauralaukyje. Bendras plotas 100 kv.m. Atskiras įėjimas iš gatvės pusės. Antrame aukšte yra 2 erdvūs kambariai, virtuvė ir vonios kambarys, o trečiame aukšte - galimybė įrengti kambarius (yra stoglangiai). Kieme yra mūrinis ūkinis pastatas.


Teritorija yra aptverta, privati. Yra vandentiekis, galimas šildymas dujomis ir kietu kuru (įrengtas židinys).
Namas randasi labai ramioje gatvėje ir strategiškai patogioje vietoje. Sklypo plotas 12 a.

Gyv. namas Tauralaukyje
ID NA006008

Gyv. namas Tauralaukyje

Klaipėda, Tauralaukis
320 000
Bendras plotas (m²): 163,68
Sklypo plotas (a): 8,6
Namo tipas: Mūrinis
Klaipėdos mieste, prestižiniame gyvenamųjų namų kvartale "Dvaro Slėnis", parduodamas 163,68 kv. m. bendro ploto pilnai įrengtas, dviejų aukštų, individualus gyvenamasis namas 8,60 aro sklype su jame esančiais baldais ir buitine technika (visa technika 2-3 metų). Plačiau »

Klaipėdos mieste, prestižiniame gyvenamųjų namų kvartale "Dvaro Slėnis", parduodamas 163,68 kv. m. bendro ploto pilnai įrengtas, dviejų aukštų, individualus gyvenamasis namas 8,60 aro sklype su jame esančiais baldais ir buitine technika (visa technika 2-3 metų).

Name yra erdvi svetainė sujungta su valgomuoju bei virtuve, keturi atskiri kambariai, trys sanitariniai mazgai, nedidelė pirtelė. Antrajame aukšte įrengtos dvi drabužinės, yra didelis balkonas/terasa 57 kv. m.). Name įrengtas grindinis šildymas (visi sanitariniai mazgai, tambūras, virtuvė, svetainė) ir radiatoriai (visi 4 kambariai). Pirmame ir antrame aukšte natūralaus uosio grindys, visur uosinės durys. Name vyrauja klasikinis stilius. Teritorija gražiai sutvarkyta, aptverta tvora, yra automatinis laistymas. Kieme yra apšiltintas sandeliukas (20 kv. m.). Virš terasos pirmame aukšte įrengta automatinė elektrinė markizė. Statybų pabaiga - 2011 metai, namas priduotas valstybinei komisijai 100%. Kaina 320000 EUR. Galimas pirkimas su paskola.

KOMUNIKACIJOS:

Vandentiekis: Miesto
Nuotekos: Miesto
Elektra: YRA
Dujos: YRA
Internetas: TEO Šviesolaidis
Privažiavimas: Grįsta trinkelėmis gatvė su apšvietimu


NAMO APRAŠYMAS:
Statybos metai (pradžia/pabaiga) – 2005/2011m.
Aukštų sk. – 2
Bendras plotas – 163,68 kv.m
Kambarių sk. – 5
Sienos – blokelių mūras
Fasadas – dekoratyvinis tinkas
Pamatai – betono
Perdanga – gelžbetonio
Yra pavėsinė dviem mašinom
Baigtumas – 100 %
Komunikacijos (vanduo, lietaus ir buitinės nuotekos) – miesto.
Grindys – uosio parketlentės, san. mazguose – plytelės
Laiptai – mediniai
Sienos kambariuose – dažytos, tapetuotos, dekotatyvinis tinkas, san. mazguose – plytelės
Šildymas – dujomis
Atviras židinys svetainėje
Automatinė laistymo sistema
Teritorija aptverta tvora
Automatiniai įvažiavimo vartai
Grįstas įvažiavimas ir takeliai
Privažiavimas prie namo asfaltuotais keliais
Solidi kaimynystė.
Jauki terasa
Yra signalizacija prijungta prie Argus tarnybos
Stebejimo kameros (aprebia visa teritorija)
Kiemo apšvietimas

Kotedžas Tauralaukyje
ID NA006005

Kotedžas Tauralaukyje

Klaipėda, Tauralaukis
169 000
Bendras plotas (m²): 96
Sklypo plotas (a): 4
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas kotedžas Taualaukyje, Dravo slėnyje. Pilnai įrengtas, parduodamas su baldais. Kraštinis kotedžas, vienas kaimynas. Erdvus kiemas, autopavėsinė dviems automobiliams. Pastatas priduotas 100% baigtumu. Plačiau »

Parduodamas kotedžas Taualaukyje, Dravo slėnyje. Pilnai įrengtas, parduodamas su baldais. Kraštinis kotedžas, vienas kaimynas. Erdvus kiemas, autopavėsinė dviems automobiliams. Pastatas priduotas 100% baigtumu.

Sutvarkytas gerbūvis, įrengtos terasos, aptverta teritorija. Puiki pastato statybos kokybė. Visi keliai asfaltuoti, puiki vieta. Pastatas šildomas dujomis, naujas dujinis katilas, nebrangus išlaikymas.
Gyv. namas Tauralaukyje
ID NA006004

Gyv. namas Tauralaukyje

Klaipėda, Tauralaukis
790 000
Bendras plotas (m²): 300
Sklypo plotas (a): 22
Namo tipas: Mūrinis
Parduodami du namai viename sklype Tauralaukyje. Pagrindinis namas įrengtas itin kokybiškai ir komfortiškai. Apgalvota kiekviena detalė, nes namai buvo įrenginėjami sau, neskaičiuojant sąnaudų. Namas išsidėstęs per du aukštus (po 100 kv.m.), o taip pat yra rūsys, kuris naudojamas praktiškai (katilinė, skalbykla, sandėliukas). Plačiau »

Parduodami du namai viename sklype Tauralaukyje. Pagrindinis namas įrengtas itin kokybiškai ir komfortiškai. Apgalvota kiekviena detalė, nes namai buvo įrenginėjami sau, neskaičiuojant sąnaudų. Namas išsidėstęs per du aukštus (po 100 kv.m.), o taip pat yra rūsys, kuris naudojamas praktiškai (katilinė, skalbykla, sandėliukas).

Visas namas apmūrytas Wienerberger klinkerinėmis plytomis, langai mediniai, kaustyti aliuminiu, stogas čerpinis. Namas skirtas žmonėms vertinantiems kokybę ir komfortą.
Vietoj buvusio ūkinio pastato įrengtas gyvenamasis 160 kv.m. namas per du aukštus, yra galimybė plėsti, perplanuoti į kotedžus ar atskirus butukus. kieme įrengtos dvi aikštelės automobiliams.
Galimas sklypo dalijimas.

Gyv. namas Tauralaukyje
ID NA006002

Gyv. namas Tauralaukyje

Klaipėda, Tauralaukis
240 000
Bendras plotas (m²): 165
Namo tipas: Mūrinis
Tauralaukyje parduodamas pilnai įrengtas 140 kv. m. namas su 25 kv. m garažu bei erdvia terasa. Namas parduodamas su baldais ir įmontuota buitine technika. Plačiau »

Tauralaukyje parduodamas pilnai įrengtas 140 kv. m. namas su 25 kv. m garažu bei erdvia terasa. Namas parduodamas su baldais ir įmontuota buitine technika.

Namas stovi privačiame 9 a sklype. Gerbūvis pilnai sutvarkytas - išklotos trinkelės, teritorija aptverta, apsodinta medžiais, vaismedžiais bei dekoratyviniais augalais.

Gyv. namas Slengių k., Klaipėdos raj.
ID NA005982

Gyv. namas Slengių k., Klaipėdos raj.

Klaipėda, Slengių k.
145 000
Bendras plotas (m²): 156
Sklypo plotas (a): 6,44
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas dviejų aukštų namas Slengiuose, 156 kv.m. su garažu. Sutvarkytas gerbūvis. Namas parduodamas su daline apdaila (išbetonuotos grindys - šildomos, sienos ištinkuotos kalkiniu skiediniu, betoniniai laiptai). Plačiau »

Parduodamas dviejų aukštų namas Slengiuose, 156 kv.m. su garažu. Sutvarkytas gerbūvis. Namas parduodamas su daline apdaila (išbetonuotos grindys - šildomos, sienos ištinkuotos kalkiniu skiediniu, betoniniai laiptai).


Name labai patogiai išdėliotos erdvės. Pirmame aukšte - erdvi svetainė su virtuve, katilinė, terasa į pietvakarių pusę, todėl jauku vakaroti lauke.
Antrame aukšte 3 miegamieji kambariai.
Namas šiltas, B klasės, visur išvedžiotas grindinis šildymas. Namo šildymas aeroterminis (oras/vanduo) – puikiai pritaikytas ne tik šildymo funkcijoms atlikti, bet, esant poreikiui, atlieka ir patalpų vėsinimą, tai ekonomiška ir patogu.
Namas jau su pilna išorės apdaila, kieme trinkelės, garažo vartai, sklypas išlygintas, įrengta terasa. Atvestos visos komunikacijos, įrengti laiptai.

Namas yra apie 4 km nuo Klaipėdos miesto centro (5 min. automobiliu), netoli yra mokykla, du darželiai, ir PC Rimi. Namas baigtas – yra lauko apdaila, įvesta elektra, priešgaisrinė, signalizacija, vandentiekis (komunalinis), nuotekos (komunalinis nuotekų šalinimas). Namas pastatytas is FIBO blokelių, 3 stiklų dvikameriniai langai (atitinka A klasę).
Yra galimybė pamatyti jau pilnai įrentą panašų išplanavimą.

Gyv. namas Žadeikių k., Šilalės raj.
ID NA005969

Gyv. namas Žadeikių k., Šilalės raj.

Šilalės r., Žadeikių k.
46 000
Bendras plotas (m²): 80
Sklypo plotas (a): 55
Namo tipas: Mūrinis
Parduodama sodyba Šilalės r., Žadeikių k. Sklypas 55 arai, yra tvenkinys. Sodyboje yra ūkinis pastatas su garažu, vasarinė virtuvė ir gyvenamasis namas. Namas ir vasarinė virtuvė iš išorės renovuoti: sienos apšiltintos, apkalti mediniu rąsteliu, pakeistas stogas. Plačiau »

Parduodama sodyba Šilalės r., Žadeikių k. Sklypas 55 arai, yra tvenkinys. Sodyboje yra ūkinis pastatas su garažu, vasarinė virtuvė ir gyvenamasis namas. Namas ir vasarinė virtuvė iš išorės renovuoti: sienos apšiltintos, apkalti mediniu rąsteliu, pakeistas stogas.

Name įrengta virtuvė, atskiri 3 miegamieji kambariai, vonia ir WC. pakeista elektros instaliacija. Įvestas miestelio vandentiekis ir kanalizacija.

Sodyba nuo Šilalės nutolusi 13 km, nuo Klaipėdos miesto - 80 km atstumu. Privažiavimas asfaltuotu keliu. Iki automagistralė Vilnius-Klaipėda apie 5 km.

Gyv. namas Gargžduose
ID NA005928

Gyv. namas Gargžduose

Gargždai
82 000
Bendras plotas (m²): 158
Sklypo plotas (a): 6
Namo tipas: Mūrinis
Gargžduose parduodamas mūrinis dviejų aukštų namas. Visi patogumai. Centralizuotos dujos, vandentiekis ir kanalizacija. Šiuo metu kūrenama kietu kuru, malkomis. Po namu didelis sausas rūsys. Aukštuose po tris kambarius, virtuvė, dušas, wc. Yra garažas, pagalbinės patalpos. Plačiau »

Gargžduose parduodamas mūrinis dviejų aukštų namas. Visi patogumai. Centralizuotos dujos, vandentiekis ir kanalizacija. Šiuo metu kūrenama kietu kuru, malkomis. Po namu didelis sausas rūsys. Aukštuose po tris kambarius, virtuvė, dušas, wc. Yra garažas, pagalbinės patalpos.

Netoli maisto prekių parduotuvė, Minijos upė. Iki centro 10 min. pesčiomis. Rami vieta, geri kaimynai.
Name gali gyventi dvi šeimos.