NAMAI, KOTEDŽAI

Gyv.namas Klipšių k.
ID NA003424

Gyv.namas Klipšių k.

Klaipėdos r., Klipščių k.
170 000
Bendras plotas (m²): 342
Sklypo plotas (a): 13,49
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas dalinai įrengtas erdvus 1-no aukšto su mansarda namas su 13,49 a žemės sklypu. Plačiau »

Parduodamas dalinai įrengtas erdvus 1-no aukšto su mansarda namas su 13,49 a žemės sklypu.

Klipščiai – sparčiai besiplečianti gyvenvietė šalia Klaipėdos, su itin patogiu privažiavimu ir keliais įvažiavimais į miestą. Namo 1-as aukšas dalinai įrengtas, gyvenamas, mansardinis aukštas-neįrengtas. Namo baigtumas - įregistruotas VĮ Registrų centre-52%.

NAMO APRAŠYMAS:
- Bendras namo plotas – 342 kv.m;
- Namo statybos metai – 2007 m;
- Išorinės sienos - fibo blokeliai;
- Lauko apdaila – struktūrinis tinkas;
- Stogas – dvišlaitis, danga – betoninės čerpės;
- Grindys – betonuotos, laminatas;
- Langai – plastikiniai, su stiklo paketais;
- Terasa suplanuota rytinėje pusėje;
- Šildymas – oras-vanduo-oras bei kieto kuro katilas, šildomos grindys, taip pat yra vieta židiniui;
- Energinio naudingumo klasė – B;
- Garažas-2 mašinoms, 32 kv.m.;

PATALPŲ IŠDĖSTYMAS: I-ame aukšte: tambūras su holu – 11m2; virtuvė su maisto atsargų sandėliuku -16 m2; svetainė su valgomuoju - 51 m2; miegamasis kambarys - 14 m2; san.mazgas – 4 m2; katilinė - 6m2; ūkinė patalpa - 6m2; garažas - 32 m2.

Mansardiniame aukšte: 4 miegamieji kambariai (16; 10;10;9 m2), drabužinė-4 m2, vonios kambarys-10 m2; palėpė-8 m2.

KOMUNIKACIJOS:
- Vanduo – vietinis gręžinys, naudojamas name;
- Nuotekos – vietinis valymo įrenginys;
- Elektra.

SKLYPO APRAŠYMAS:
- Bendras sklypo plotas – 13,49 a;
- Sklypas išlygintas, apželdintas, prie įėjimo išpilta skalda.

VIETA IR INFRASTRUKTŪRA:
- Aplink – besikurianti solidi kaimynystė;
- 3 min kelio iki miesto maršrutinio autobuso stotelės (kursuoja Nr. 7);
- 2 km iki Tauralaukio progimnazijos, darželio;
- 7 km iki Klaipėdos miesto centro.

Kotedžas Kalotės kaime
ID NA003412

Kotedžas Kalotės kaime

Klaipėdos r., Kalotės k.
155 000
Bendras plotas (m²): 160
Sklypo plotas (a): 4
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas pilnai įrengtas, 3-jų kambarių (160 kv. m.) sublokuotas namas Kalotės kaime su 4-ių arų žemės sklypu. Plačiau »

Parduodamas pilnai įrengtas, 3-jų kambarių (160 kv. m.) sublokuotas namas Kalotės kaime su 4-ių arų žemės sklypu.

Gyvenamasis namas Gindulių k.
ID NA003411

Gyvenamasis namas Gindulių k.

Klaipėdos r., Gindulių k.
149 000
Bendras plotas (m²): 282
Sklypo plotas (a): 14
Namo tipas: Blokinis
Parduodamas neįrengtas, 282 kv. m. gyvenamasis namas Klaipėdos rajone,  Gindulių kaime. Aplinkui naujos statybos, gyvenamieji namai. Geras privažiavimas iki pat namo. Plačiau »

Parduodamas neįrengtas, 282 kv. m. gyvenamasis namas Klaipėdos rajone,  Gindulių kaime. Aplinkui naujos statybos, gyvenamieji namai. Geras privažiavimas iki pat namo.

Namas statytas profesionalų rankomis ir tik kokybiškomis medžiagomis, pagal naujausius reikalavimus. Labai patogus išplanavimas.

Gyvenamasis namas Gargžduose
ID NA003410

Gyvenamasis namas Gargžduose

Gargždai
99 000
Bendras plotas (m²): 99
Sklypo plotas (a): 8
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas pilnai įrengtas, gyvenamasis namas Gargždų miesto centre, labai ramioje vietoje. Namas ypač ekonomiškas ir šiltas, sezonui pakanka dviejų palečių pjuvenų briketų. Plačiau »

Parduodamas pilnai įrengtas, gyvenamasis namas Gargždų miesto centre, labai ramioje vietoje. Namas ypač ekonomiškas ir šiltas, sezonui pakanka dviejų palečių pjuvenų briketų.

Paskutinė modernizacija daryta 2012 metais. Parduodamas su baldais, beveik visa buitine technika. Mansardinio aukšto sienos truputį skliautuotos, todėl namo grindų plotas 113 kv. m. Sode derantys vaismedžiai. Sklypas tarp dviejų gatvių. Sklypo gale (įvažiavimas iš Senosios gatvės) yra garažas ir sandėliukas, kurių vietoje galima pastatyti komercinį objektą.

Gyvenamasis namas Gargžduose
ID NA003408

Gyvenamasis namas Gargžduose

Gargždai
355 000
Bendras plotas (m²): 253
Sklypo plotas (a): 9
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas puikiai įrengtas 2004 m. statybos gyvenamasis namas Gargžduose, Klaipėdos rajone, gerame kvartale netoli centro. Bendras namo plotas - 253 kv. m., iš kurių gyvenamas plotas - 155.19 kv. m. Plačiau »

Parduodamas puikiai įrengtas 2004 m. statybos gyvenamasis namas Gargžduose, Klaipėdos rajone, gerame kvartale netoli centro. Bendras namo plotas - 253 kv. m., iš kurių gyvenamas plotas - 155.19 kv. m.

Gyvenamas plotas išdėstytas dviejuose aukštuose: pirmas aukštas - 87.29 kv. m., kuriame, bendrame plote, skoningai atskirtame moderniomis "arkomis" išdėstyta virtuvė, valgomasis ir gyvenamasis kambarys su židiniu. Iš šio kambario yra išėjimas į balkonėlį ir terasą, per kurią pasieksite itin jaukiai ir skoningai apželdintą ir gerai prižiūrėtą kiemo teritoriją. Pirmajame aukšte taip pat yra vonios kambarys su jame įrengtu dušu, nedidelis kambarėlis daiktams susidėti ir praeinamas koridorius išėjimui į lauką. Antrajame aukšte, 75.90 kv. m., išdėstyti trys miegamieji kambariai, vienas kurių - su uždara įeinama spinta, bei atskiras vonios kambarys. Name puikiai įrengtas rūsys, kuriame rasite ne tik bendrą kambarį pasisėdėjimams šalia židinio, pirtį su keliomis dušo kabinomis ir atskiru tualetu, katiline ir sportui skirtą kambarį ir sandėliavimo kambarį su šaldikliais jame. Name taip pat yra jaukiai įrengta apie 40 kv. m. palėpė į kurią pateksite per vieną iš miegamųjų kambarių, kuri gali būti naudojama daiktams susidėti. Namas aptvertas aukšta mūrine tvora su kalto metalo kombinacijomis ir kalto metalo automatiniais vartais. Namas jaukus ir šiltas, įrengtas "sau", naudojant tik aukštos kokybės medžiagas (natūralaus uosio durys, parketas, kokybiškai išvedžiotas grindinis šildymas, santechnika ir t.t.) ir yra parduodamas su baldais. Visos aplinkinės gatvės išasfaltuotos, atvestos visos miesto komunikacijos, kaimynai tvarkingi ir ramūs. Iki artimiausios mokyklos - vos 700 m. Name nereikia atlikti jokių papildomų investicijų - galima kraustytis ir mėgautis gyvenimu iškart.

Gyvenamasis namas Kiškėnų k.
ID NA003403

Gyvenamasis namas Kiškėnų k.

Klaipėdos r., Kiškėnų k.
121 000
Bendras plotas (m²): 198
Sklypo plotas (a): 7,3
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas 198 kv. m. gyvenamasis namas su 7,3 a žemės sklypu Klaipėdos raj., Kiškėnų k. Teritorija aptverta, užsodinta veja (Liliputas). Tvora nudažyta su amerikietiškais dažais Rovan best. Plačiau »

Parduodamas 198 kv. m. gyvenamasis namas su 7,3 a žemės sklypu Klaipėdos raj., Kiškėnų k. Teritorija aptverta, užsodinta veja (Liliputas). Tvora nudažyta su amerikietiškais dažais Rovan best.

Aplink namą padarytas drenažas, lietaus nubėgimo sistema (rūsys visada sausas). Namas apšiltintas 20 cm pilku neoporu (prieš tai buvo užpūstas oro tarpas termo putomis), apklijuotas klinkerio plytelėmis. Klijai naudoti ceresit cm 17. Stogas apšiltintas 25 cm. Stogo danga Rukki, lietvamzdžiai, pastogės iš skardos. Kaminas apšiltintas, įdėtas įdėklas. Garažo vartai Hormann, automatiniai su 2 pulteliais. Langai dviejų paketų, trijų stiklų. Iki namo atvestos dujos. Namas šildomas granuliniu katilu Nibe biawar pellux200. Granulių sąnaudos sezonui nuo 3 iki 4 tonų. Name didžioji dalis grindinio šildymo, keli kambariai su radiatoriais. Visuose kambariuose reguliuojamas šildymas. Po visu namu yra rūsys. Pirmame aukšte įrengta virtuvė, svetainė, miegamasis, vonia ir garažas. Antrame aukšte 3 miegamieji, wc-dušas, balkonas. 1 miegamasis pilnai įrengtas, kituose - dalinė apdaila. Medžiagos pirktos kokybiškos yra kvitai. Parduodamas su visais baldais ir buitine technika.

Gyvenamasis namas Palangoje
ID NA003402

Gyvenamasis namas Palangoje

Palanga
140 000
Bendras plotas (m²): 159
Sklypo plotas (a): 10
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas kokybiškai pastatytas gyvenamasis namas ramioje Palangos vietoje. 2016 m. pilnai pakeistas stogas, langai, išorės durys, atliktas vidaus apdailos remontas. Plačiau »

Parduodamas kokybiškai pastatytas gyvenamasis namas ramioje Palangos vietoje. 2016 m. pilnai pakeistas stogas, langai, išorės durys, atliktas vidaus apdailos remontas.

Parduodamas su baldais ir buitine technika. 1-ame aukšte – holas, bendra svetainės ir virtuvės zona su išėjimu į terasą, darbo kambarys, vonios kambarys, garažas su sandėliuku, katilinė. 2-ame aukšte – holas, miegamasis, 2 vaikų kambariai, vonios kambarys. Naudingas gyvenamasis plotas - 135 kv. m. Iš vakarų pusės upelis ir brandus valstybinis miškas, užstojantis vyraujančius vakarų vėjus. 1-ame aukšte šildomos grindys, vitrininiai plastikiniai langai su dviejų kamerų paketu, grindys medinės (ąžuolinės), plytelės. Rekuperacinė sistema, abiejuose aukštuose oro kondicionieriai. Židinys su išvestais ortakiais į kambarius. Šviesolaidinis internetas, apsaugos ir priešgaisrinė signalizacija. Sklype vaismedžių sodas, plastikinis šiltnamis, uždara pavėsinė, automatiniai vartai, pastogė antram automobiliui. Įrengtas vietinis Traidenio nuotėkų šalinimas.

Gyvenamasis namas Šventojoje
ID NA003391

Gyvenamasis namas Šventojoje

Klaipėdos r., Šventoji
89 000
Bendras plotas (m²): 80
Sklypo plotas (a): 10
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas pilnai įrengtas, 4-ių kambarių (80 kv. m.) gyvenamasis namas Šventojoje. Didelis 10 arų žemės sklypas. Namas šildomas elektra, kietu kuru. Plačiau »

Parduodamas pilnai įrengtas, 4-ių kambarių (80 kv. m.) gyvenamasis namas Šventojoje. Didelis 10 arų žemės sklypas. Namas šildomas elektra, kietu kuru.

Sublokuotas namas Mazūriškių k.
ID NA003384

Sublokuotas namas Mazūriškių k.

Klaipėdos r., Mazūriškių k.
130 000
Bendras plotas (m²): 94
Sklypo plotas (a): 6
Namo tipas: Blokinis
Parduodamas pilnai ir kokybiškai įrengtas kotedžas dvibučiame name, šiuolaikiškame, jaukiame namų kvartale "Mazūriškių vingis". Namo gyvenamas plotas 94 kv. m. Plačiau »

Parduodamas pilnai ir kokybiškai įrengtas kotedžas dvibučiame name, šiuolaikiškame, jaukiame namų kvartale "Mazūriškių vingis". Namo gyvenamas plotas 94 kv. m.

Namas priduotas 100 procentų. Visi dokumentai sutvarkyti. Kvartale jau seniai nebevyksta statybos, tad telieka džiaugtis gatvės ramybe ir poilsiu savo jaukiame name bei kieme. Pirmame aukšte erdvi svetainė (30,2 kv. m.) sujungta su virtuve (7 kv. m.), holas (5,8 kv. m.), katilinės patalpa ir wc (3,9 kv. m.). Antrame aukšte vonios kambarys (6,6 kv. m.), laiptinė (4,8 kv. m.), rūbinė (4 kv. m.), trys miegamieji kambariai (9,3, 10,9, 12,7 kv. m.). Kiekviename kambaryje išvedžiotos jungtys termo reguliatoriams, telieka juos pasijungti. Sklypas aptvertas medine tvora, įdėti vartai. Rakinami varteliai. Nebrangus dujinis šildymas. Visame name šildomos grindys. Paliekami kokybiški virtuvės baldai su buitine technika. Šviestuvai. Vonios kambaryje įrengtas kokybiškas dušas, vonia – lieka. Nuo 14 valandos saulė šviečia į terasą iki pat saulėlydžio. Įsteigta bendrija. Puikūs, ramūs kaimynai. Sklypas 6 arų pilnai sutvarkytas, apželdintas, aptvertas medine tvora ir prižiūrėtas. Kiemas išklotas trinkelėmis asfaltuotas kelias, gatvės apšvietimas. Vandentiekis – kvartalo vietinis (nėra vandens skaitliukų, leidžiame vandens kiek norime). Kanalizacija - kvartalo vietinis nuotekų šalinimas. Šildymas - dujinis. Galimybė įsirengti židinį ar krosnelę (yra paruoštas antras kaminas).