NAMAI, KOTEDŽAI

Gyv. namas Slengių k., Klaipėdos raj.
ID NA005982

Gyv. namas Slengių k., Klaipėdos raj.

Klaipėdos r., Slengių k.
126 500
Bendras plotas (m²): 156
Sklypo plotas (a): 6,44
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas dviejų aukštų namas Slengiuose, 156 kv.m. su garažu. Sutvarkytas gerbūvis. Namas parduodamas su daline apdaila (išbetonuotos grindys - šildomos, sienos ištinkuotos kalkiniu skiediniu, betoniniai laiptai). Plačiau »

Parduodamas dviejų aukštų namas Slengiuose, 156 kv.m. su garažu. Sutvarkytas gerbūvis. Namas parduodamas su daline apdaila (išbetonuotos grindys - šildomos, sienos ištinkuotos kalkiniu skiediniu, betoniniai laiptai).


Name labai patogiai išdėliotos erdvės. Pirmame aukšte - erdvi svetainė su virtuve, katilinė, terasa į pietvakarių pusę, todėl jauku vakaroti lauke.
Antrame aukšte 3 miegamieji kambariai.
Namas šiltas, B klasės, visur išvedžiotas grindinis šildymas. Namo šildymas aeroterminis (oras/vanduo) – puikiai pritaikytas ne tik šildymo funkcijoms atlikti, bet, esant poreikiui, atlieka ir patalpų vėsinimą, tai ekonomiška ir patogu.
Namas jau su pilna išorės apdaila, kieme trinkelės, garažo vartai, sklypas išlygintas, įrengta terasa. Atvestos visos komunikacijos, įrengti laiptai.

Namas yra apie 4 km nuo Klaipėdos miesto centro (5 min. automobiliu), netoli yra mokykla, du darželiai, ir PC Rimi. Namas baigtas – yra lauko apdaila, įvesta elektra, priešgaisrinė, signalizacija, vandentiekis (komunalinis), nuotekos (komunalinis nuotekų šalinimas). Namas pastatytas is FIBO blokelių, 3 stiklų dvikameriniai langai (atitinka A klasę).
Yra galimybė pamatyti jau pilnai įrentą panašų išplanavimą.

Sublokuotas gyv. namas Melnragėje
ID NA005893

Sublokuotas gyv. namas Melnragėje

Klaipėda, Melnragė
140 000
Bendras plotas (m²): 70
Sklypo plotas (a): 3
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas 2-jų aukštų blokuoto namo dalis su žemės sklypo dalimi. Pirmame aukšte yra 3 kambariai, atskira virtuvė, dušas, tualetas. Antrame aukšte - 1 didelis studijos stiliaus kambarys, vonia, virtuvė, tualetas. Į abu aukštus yra atskiri įėjimai. Plačiau »

Parduodamas 2-jų aukštų blokuoto namo dalis su žemės sklypo dalimi. Pirmame aukšte yra 3 kambariai, atskira virtuvė, dušas, tualetas. Antrame aukšte - 1 didelis studijos stiliaus kambarys, vonia, virtuvė, tualetas. Į abu aukštus yra atskiri įėjimai.

Sklypas kampinis. 2017 m. atlikta pilna namo renovacija. Yra du sandėliukai. Iki Baltijos jūros 500 metrų.
Gyv. namas Grambaviškių g. , Klaipėdos raj.
ID NA005782

Gyv. namas Grambaviškių g. , Klaipėdos raj.

Klaipėdos r., Grambaviškių k.
230 000
Bendras plotas (m²): 147
Sklypo plotas (a): 12
Namo tipas: Rąstinis
Namas pastatytas iš Lietuviškos pušies, rąsto storis 20 cm, iš lauko pusės apšiltinta mineraline vata (15cm). Stogo danga - čerpės. Vanduo iš vietinio gręžinio, name stovi nukalkinimo ir geležies pašalinimo filtrai, taip pat geriamo vandens filtrai. Plačiau »

Namas pastatytas iš Lietuviškos pušies, rąsto storis 20 cm, iš lauko pusės apšiltinta mineraline vata (15cm). Stogo danga - čerpės. Vanduo iš vietinio gręžinio, name stovi nukalkinimo ir geležies pašalinimo filtrai, taip pat geriamo vandens filtrai.

Šildomas kietu kuru. Visame pirmame aukšte šildomos grindys, danga akmens masės plytelių, antrame aukšte grindys medinės. Sumontuota visa buitinė technika, taip pat virtuviniai baldai. Namas yra šalia Dauparų miestelio, sodo bendrijoje "Klevas". Sklypo plotas 18 arų (3 sklypai). Teritorija aptverta (medis, akmuo, metalas). Yra atskiras garažas, rūsys po žeme, rūkykla, šiltnamis, malkinė ir šuns voljeras.

Gyv. namas Kiškėnų k., Klaipėdos raj.
ID NA005781

Gyv. namas Kiškėnų k., Klaipėdos raj.

Klaipėdos r., Kiškėnų k.
170 000
Bendras plotas (m²): 180
Sklypo plotas (a): 8
Namo tipas: Mūrinis
Apie pastatą:
Pamatai: gręžtiniai su rostverku;
Laikančios sienos: molinių blokelių mūras;
Pertvaros antrame aukšte: medininis karkas su gipso plokštėmis;
Plačiau »

Apie pastatą:
Pamatai: gręžtiniai su rostverku;
Laikančios sienos: molinių blokelių mūras;
Pertvaros antrame aukšte: medininis karkas su gipso plokštėmis;

Sienų šiltinimas: neoporas;
Stogo šiltinimas: gamo poliuretano putos;
Stogo danga: angobuotos molio čerpės;
Fasadas: armavimo sluoksnis paruoštas klinkerinių plytelių klijavimui arba tinkui.

Antrame aukšte yra balkonas su su vaizdu į kiemą.

Interjeras:
Vidaus sienos nutinkuotos ir padengtos gruntu;
Pirmo aukšto katilinės, tualeto ir pagalbinė patalpos yra su pilna plytelių apdaila;
Antrame aukšte sienos ir lubos paruoštos dažymui;

Įranga:
Įrengtas židinys;
Pajungtas dujinis katilas;
Šildymo sistema pilnai funkcijonuoja;
Įrengtas rekuperatorius su visa plastikinių ortakių sistema;
Vėdinimo sistema pilnai funkcijonuoja, bet dar nebuvo pajungta dėl nebaigtų vidaus apdailos darbų.

Vandentiekis:
Sklype įrengtas giluminis gręžinis.

Apie sklypą:
Kartu su pagrindiniu sklypu parduodamas kitoje Uosių gatvės pusėje esantis 1,5 a sklypas, kuriame įrengtas nuotekų valymo įrengimas. Šis sklypas taip pat gali būti naudojamas automobilių parkavimui.
Sklypų paviršius išlygintas.

Vieno aukšto gyvenamieji namai Gindulių k.
ID NA005176

Vieno aukšto gyvenamieji namai Gindulių k.

Klaipėdos r., Gindulių k.
97 000
Bendras plotas (m²): 80
Sklypo plotas (a): 6,5
Namo tipas: Monolitinis
Uždarame vientisos architektūros gyvenamųjų namų kvartale statomi A+ klasės namai. Plačiau »

Uždarame vientisos architektūros gyvenamųjų namų kvartale statomi A+ klasės namai.

Sklypuose yra visos komunikacijos - vandentiekio, nuotekų, dujų ir telekomunikacijų tinklai, vidinis kvartalo kelias grįstas trinkelėmis. Gyvenamieji namai statomi iš UAB "Baltijos polistirenas" polistireninio putplasčio neoporinių blokelių, kurių varža atitinka norminius A+ klasės reikalavimus. Namai parduodami su pilna lauko ir daline vidaus apdaila. Vieno aukšto gyvenamojo namo bendras plotas 80 m2. (galimi kiti namų plotai 115 m2, 100 m2 ir 120 m2). Namas gali būti su 6,5 arba 10 arų žemės sklypu. Į kainą įskaičiuota:

- Pilna lauko apdaila, čerpinis stogas, trinkelėmis klota gatvė ir sklypo ribose 2 automobiliam vieta, žolės užsodinimas, terasos įrengimas.
- 3 stiklų dviejų paketų langai.
- įrengtos šildomos grindys ir išbetonuotos.
- išvedžiota ir paruošta pajungimui vandentiekio ir nuotekų sistema.
- įrengtas momentinio šildymo dujų katilas.
- išvedžiota elektros, saugos ir priešgaisrinės signalizacijos instaliacija.

Baigtumas-80%.

Sublokuotas namas Giruliuose
ID NA005175

Sublokuotas namas Giruliuose

Klaipėda, Giruliai
1 114 500
Bendras plotas (m²): 446
Sklypo plotas (a): 8,56
Namo tipas: Mūrinis
Klaipėdoje, Giruliuose, 20 minučių iki jūros pėsčiomis, parduodama pusė sublokuoto namo kartu su jam priklausančia privačia teritorija. Plačiau »

Klaipėdoje, Giruliuose, 20 minučių iki jūros pėsčiomis, parduodama pusė sublokuoto namo kartu su jam priklausančia privačia teritorija.

Bendras namo plotas: 445,8 kv. m.: 1a su garažu ir katiline užima 158,37 kv. m., 2as - 150,24 kv. m., 3as - 137,19 kv. m. Sklypo po namu plotas – 5 arai. Namas pastatytas kruopščiai: naudotos aukštos kokybės medžiagos, daryti geriausi tuo metu įmanomi sprendimai. Vidus įrengtas dizainerio: sukurtas išskirtinis interjeras, nuo spalvų ir apšvietimo iki užuolaidų. Unikalios detalės - židiniai. Pirmo aukšto židinys sukurtas iš vienetinių akmenų, antro aukšto židinio pagrindas - didžiulė, vientisa marmuro plokštė. Namo viduje - pagal individualų užsakymą padaryti uosiniai laiptai, meistro ranką atpažinsite iš karto. Pirmo aukšto grindys - tarketas, įrengtos šildymo zonos. antro ir trečio aukšto grindys - natūralaus medžio (uosio) parketas, puoselėtas pagal visas taisykles. Kiekviename aukšte - WC ir vonios patalpos, balkonai arba terasos. Namo nusidėvėjimas - minimalus. Dėl aukštos kokybės medžiagų, dažų ir atidžios priežiūros patalpų bei paties statinio būklė - gera: galima keltis ir be kosmetinio remonto. Namas parduodamas su baldais ir technika. Namas iš lauko pusės apšiltintas putų polistirolu, o iš vidaus - akmens vata. Šildymas dujomis arba kietu kuru (granulės). Radiatoriai reguliuojami, yra šildymo valdymo sistema. Į namą galima patekti 4 atskirais įėjimais, kiekvieną iš trijų aukštų galima pilnai izoliuoti, o į juos patekti per centrinę laiptinę. Ir II bei III aukštuose galima įrengti atskiras virtuves: prievadai padaryti iš anksto. Name įrengta saugos ir priešgaisrinė signalizacijos, sudėti judesio davikliai. Namui priklausančioje 6 arų teritorijoje - medžiai ir pievelės, plytelėmis grįsta zona. Augmenija puoselėta ir prižiūrėta. Šalia namui priklausančios teritorijos yra daug daugiau žemės, kuri irgi gali būti parduota.

Gyvenamasis namas Klaipėdoje
ID NA005142

Gyvenamasis namas Klaipėdoje

Klaipėda, Tauralaukis
148 000
Bendras plotas (m²): 257
Sklypo plotas (a): 18,45
Namo tipas: Mūrinis
Parduodama namo valda su veikiančiu verslu Tauralaukio centre, Klaipėdos g. ir Tuopų g. sankryžos kampiniame sklype. Plačiau »

Parduodama namo valda su veikiančiu verslu Tauralaukio centre, Klaipėdos g. ir Tuopų g. sankryžos kampiniame sklype.

Teritorija apželdinta, jauki, auga rūšinės obelys ir kt. vaismedžiai, stovi didelis ir erdvus šiltnamis. Privažiuojamos gatvės yra išasfaltuotos, įrengtas viešasis apšvietimas, šalia yra viešojo transporto stotelė, ugdymo įstaiga – Tauralaukio progimnazija, vaistinė, parduotuvė.

Namo valdą sudaro: 2 aukštų gyvenamasis namas su palėpe ir rūsiu po visu namo plotu (376,10 kv. m. bendro ploto ir 257,88 kv. m. naudingo ploto) (kambarių būklės vidutinė); ūkinis pastatas su įrengtomis gyvenamomis patalpomis, skirtomis nuomai bei sandėliavimui (500,56 kv. m. bendras plotas ir 248,17 kv. m. pagrindinis plota) (būklė vidutinė); žemės sklypas (0,1845 ha), sode didelis šiltnamis, plytelėmis išklotas kiemas, metalinė tvora ir el. vartai; visos miesto komunikacijos (vanduo, nuotekos, elektra, dujos).

Gyvenamas namas: Pirmas aukštas: didelė svetainė, šalia virtuvė, mažas kambarys sujungti su vientisa terasa (balkonu), sanitarinis mazgas. Patalpos sujungtos erdviu koridoriumi iš kurio įrengti laiptai į II aukštą, rūsį ir išėjimu į lauko verandą. Veranda yra erdvi, įstiklinta, per ją patenkama į namą, šalia įėjimas į garažą. Antras aukštas: didelė svetainė su dviem langais ir dviem išėjimais į vientisą sujungtą balkoną, dviem miegamaisiais ir kambariuku su balkonu–terasa, sanitarinis mazgas. Patalpos sujungtos erdviu koridoriumi, kuris susilieja su erdviu holu ir įėjimu į palėpę. Rūsys: įrengta katilinė (katilas visiškai naujas, įrengtas 2018 m. rudenį), šalia sandėliavimo patalpa, pirtelė, sanitarinis mazgas, požeminio garažo patalpa. Palėpė: name yra neįrengta palėpė su 4 vidutinio dydžio langais į visas puses, perdangos betoninės, stogas metalinis.

Ūkinis pastatas: Išilgai ūkinio pastato (pusrūsyje) įrengtas vientisas cokolinis aukštas su 4 plastikiniais langais, išbetonuotomis grindimis ir atskiru įėjimu iš gatvės pusės (galima sandėliuoti prekes, daiktus ir pan.). Išilgai ūkinio pastato (viršutinėje dalyje) įrengti 4 gyvenami butai per 2 aukštus su mediniais laiptais, svetaine su virtuve, miegamuoju ir sanitariniais mazgais. 4 gyvenami butai sujungti ilgu koridoriumi su įėjimu iš gatvės pusės (butai ūkiniame pastate nuomojami, gaunamos nuolatinės pajamos). Kampinėje ūkinio pastato dalyje įrengti 2 didesni butai per 2 aukštus su sanitariniais mazgais, šildymas dujinis, kiekvienas butas turi atskirus išėjimus į lauką, po šia dalimi taip pat yra įrengtas rūsys su atskiru išėjimu į kiemą.

Gyvenamasis namas Slengių k.
ID NA005140

Gyvenamasis namas Slengių k.

Klaipėdos r., Slengių k.
210 000
Bendras plotas (m²): 147
Sklypo plotas (a): 12
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas 147 kv. m. gyvenamasis namas jaukiame, tyliame, tvarkingame kvartale, Slengių k. Asfaltuoti privažiavimai iki pat savo kiemo. Plačiau »

Parduodamas 147 kv. m. gyvenamasis namas jaukiame, tyliame, tvarkingame kvartale, Slengių k. Asfaltuoti privažiavimai iki pat savo kiemo.

Šalto žiemos mėnesio elektros ir dujų sąskaita apie 100 eur. Patogus ir racionalus išplanavimas, jaukaus dydžio patalpos, 4 miegamieji kambariai. Sienos tapetuotos, grindys 1a. - uosio lentos, grindys 2a. - uosio parketas. Virtuvės, vonios, dušo, WC, katilinės, įėjimo koridoriaus grindys klijuotos plytelėmis. Bendras grindų plotas visose namo patalpose apie 170 kv. m. Teritorija aptverta tvora. Sklype namo vieta parinkta taip, kad į trinkelėmis grįstą kiemą patogiai gali įvažiuoti iki 6-8 automobilių. Yra du automobilius talpinanti medinė pastogė, sandėliukas, taip pat atitvertas apie 15 kv. m. plotas su voljeru, skirtu laikyti šunį (-is). Vidinėje kiemo pusėje yra prie namo prisišliejusi lauko terasa su stogu, taip pat apie 8 arų žole bei vaismedžiais apsodintas plotas.

Gyvenamasis namas Mazūriškių k.
ID NA005138

Gyvenamasis namas Mazūriškių k.

Klaipėdos r., Mazūriškių k.
128 000
Bendras plotas (m²): 117
Sklypo plotas (a): 12
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas 117 kv. m., A+ gyvenamasis namas su lauko ir vidaus apdaila, Mazūriškių k. Išskirtinis erdvus sklypas vertinantiems erdvę ir kokybišką gyvenimą. Plačiau »

Parduodamas 117 kv. m., A+ gyvenamasis namas su lauko ir vidaus apdaila, Mazūriškių k. Išskirtinis erdvus sklypas vertinantiems erdvę ir kokybišką gyvenimą.

Namas vieno aukšto su erdve svetaine, virtuve, 3 miegamieji, 2 san. mazgai, drabužinė, katilinė. Stogas betoninės čerpės, namo sienos storis 50 cm, dekoras. Langai trijų paketų. Elektra, santechnika, signalizacija, išbetonuotos grindys, grindinis šildymas, ištinkuotos sienos. Terasa orientuojasi pietų ir vakarų puses. Kiemas išklotas trinkelėmis. Sutvarkytas gerbuvis. Puikus susisiekimas su miestu. Iki Klaipėdos centro ~4 km., iki „Rimi“ P/C - 1 km., Jūrininkų ligoninė vos už 4 km., atstumas iki jūros ~ 9 km. Puikus susisiekimas viešuoju transportu bei automobiliu.