NAMAI, KOTEDŽAI

Sublokuotas namas Radailių k.
ID NA005171

Sublokuotas namas Radailių k.

Klaipėdos r., Radailių k.
97 000
Bendras plotas (m²): 135
Sklypo plotas (a): 4,8
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas 5-ių kambarių (135 kv. m.) sublokuotas, gyvenamasis namas Radailių k. Namo pamatai - poliniai, gręžtiniai šiltinti 20 cm puta. Plačiau »

Parduodamas 5-ių kambarių (135 kv. m.) sublokuotas, gyvenamasis namas Radailių k. Namo pamatai - poliniai, gręžtiniai šiltinti 20 cm puta.

Lauko sienos - 20 cm silikatiniai blokeliai, šiltintos 25 cm neoporo puta, uždėtas silikoninis struktūrinis tinkas dviejų spalvų. Stogas - dviejų šlaitų medžio konstrukcija, šiltintas 40 cm akmens vata, langai - 6 kamerų, 80 mm pločio A klasė. Grindinis šildymas. Sienos - ištinkuotos, išvedžiota elektra į taškus. San. mazgai išvedžioti į taškus. Šildymas - oras vanduo. Pilnai įrengtas namo fasadas, sutvarkyta aplinka, pasėta veja, priekinis kiemas grįstas trinkelėmis. Miesto vanduo, vietinė -kanalizacija (jau priduotos). Lietaus sistema. Sklypas - 4,8 aro kraštinis. Statybų pabaiga 2019 m. pavasaris- vasara. Namas statomas naujai suformuotame kvartale. Netoliese yra ežeras. Kursuoja maršrutiniai autobusai. Netoliese nedidelės maisto parduotuvės. Iki Klaipėdos centro 7 km. Klientui pageidaujant galima ir pilna vidaus apdaila.

Gyvenamasis namas Gindulių k.
ID NA005169

Gyvenamasis namas Gindulių k.

Klaipėdos r., Gindulių k.
75 000
Bendras plotas (m²): 120
Sklypo plotas (a): 4,5
Namo tipas: Blokinis
Ginduliuose, naujai vystomoje gyvenamųjų namų zonoje parduodamas dviejų aukštų, jau pastatytas, A+ klasės 120 kv. m. namas. Plačiau »

Ginduliuose, naujai vystomoje gyvenamųjų namų zonoje parduodamas dviejų aukštų, jau pastatytas, A+ klasės 120 kv. m. namas.

Atvestos miesto komunikacijos. Namas statytas iš silikatinių 24 cm blokelių, šiltintas 30 cm Neoporu. Numatytas šildymas oras-vanduo. Galima pirkti skirtingo baigtumo.

KAINA 75 000 EUR: Šiltintas namo fasadas ir pamatai. Išorinė namo apdaila – dekoratyvinis tinkas, stogo pakalimai. Sudėti plastikiniai Salamander penkių kamerų langai. Sumontuotos išorės durys. Name jau atvesti įvadai – elektros ir vandentiekio. Vidus be apdailos – juodgrindės, silikato blokeliai.

KAINA 105 000 EUR (galima pirkti kartu su banko paskola namo įrengimui): Sutvarkytas lauko gerbuvis – išklotos trinkelės (įvažiavimas, kiemas ir aplink namą, ~100 kv.m.), išlygintas sklypas. Sumontuota medinė lauko terasa vidiniame kieme. Apšiltintas stogas, pravedžioti plastikiniai ortakiai rekuperacijai, pastatytas ir pajungtas rekuperatorius. Išvedžiota santechnika – san. mazguose, virtuvėje, katilinėje. Išvedžiota elektra pagal kliento pageidavimus – sustatyta automatika, rozetės, jungikliai, šviestuvų laidai. Sudėtos gipso lubos, ištinkuotos sienos, viskas paruošta glaistymui ir dažymui. Polistirolu šiltintos grindys, išvedžiotas grindinis šildymas, išbetonuotos grindys. Į šią kainą įeina darbai, medžiagos ir įranga.

Kotedžas Trušelių k.
ID NA005144

Kotedžas Trušelių k.

Klaipėdos r., Trušelių k.
97 500
Bendras plotas (m²): 80
Sklypo plotas (a): 2
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas įrengtas 80 kv. m. kotedžą Trušeliuose. Yra viskas, kas reikalinga iškart įsikelti ir gyventi, išskyrus baldus. Saugoma saugos tarnybos, įjungtas grindinis šildymas. Plačiau »

Parduodamas įrengtas 80 kv. m. kotedžą Trušeliuose. Yra viskas, kas reikalinga iškart įsikelti ir gyventi, išskyrus baldus. Saugoma saugos tarnybos, įjungtas grindinis šildymas.

Iki autobusų stototelės apie 200 m. Privažiavimas asfaltuotu keliu, gatvė grįsta trinkelėmis. Vieta rami, šalia nėra intensyvaus eismo gatvės. Pastatas aptvertas tvora, pasėta veja, yra terasa ir pakankamai ploto pvz. pavėsinei, vaikų žaidimo zonai, sandėliukui.

Gyvenamasis namas Klaipėdoje
ID NA005142

Gyvenamasis namas Klaipėdoje

Klaipėda, Tauralaukis
168 000
Bendras plotas (m²): 257
Sklypo plotas (a): 18,45
Namo tipas: Mūrinis
Parduodama namo valda su veikiančiu verslu Tauralaukio centre, Klaipėdos g. ir Tuopų g. sankryžos kampiniame sklype. Plačiau »

Parduodama namo valda su veikiančiu verslu Tauralaukio centre, Klaipėdos g. ir Tuopų g. sankryžos kampiniame sklype.

Teritorija apželdinta, jauki, auga rūšinės obelys ir kt. vaismedžiai, stovi didelis ir erdvus šiltnamis. Privažiuojamos gatvės yra išasfaltuotos, įrengtas viešasis apšvietimas, šalia yra viešojo transporto stotelė, ugdymo įstaiga – Tauralaukio progimnazija, vaistinė, parduotuvė.

Namo valdą sudaro: 2 aukštų gyvenamasis namas su palėpe ir rūsiu po visu namo plotu (376,10 kv. m. bendro ploto ir 257,88 kv. m. naudingo ploto) (kambarių būklės vidutinė); ūkinis pastatas su įrengtomis gyvenamomis patalpomis, skirtomis nuomai bei sandėliavimui (500,56 kv. m. bendras plotas ir 248,17 kv. m. pagrindinis plota) (būklė vidutinė); žemės sklypas (0,1845 ha), sode didelis šiltnamis, plytelėmis išklotas kiemas, metalinė tvora ir el. vartai; visos miesto komunikacijos (vanduo, nuotekos, elektra, dujos).

Gyvenamas namas: Pirmas aukštas: didelė svetainė, šalia virtuvė, mažas kambarys sujungti su vientisa terasa (balkonu), sanitarinis mazgas. Patalpos sujungtos erdviu koridoriumi iš kurio įrengti laiptai į II aukštą, rūsį ir išėjimu į lauko verandą. Veranda yra erdvi, įstiklinta, per ją patenkama į namą, šalia įėjimas į garažą. Antras aukštas: didelė svetainė su dviem langais ir dviem išėjimais į vientisą sujungtą balkoną, dviem miegamaisiais ir kambariuku su balkonu–terasa, sanitarinis mazgas. Patalpos sujungtos erdviu koridoriumi, kuris susilieja su erdviu holu ir įėjimu į palėpę. Rūsys: įrengta katilinė (katilas visiškai naujas, įrengtas 2018 m. rudenį), šalia sandėliavimo patalpa, pirtelė, sanitarinis mazgas, požeminio garažo patalpa. Palėpė: name yra neįrengta palėpė su 4 vidutinio dydžio langais į visas puses, perdangos betoninės, stogas metalinis.

Ūkinis pastatas: Išilgai ūkinio pastato (pusrūsyje) įrengtas vientisas cokolinis aukštas su 4 plastikiniais langais, išbetonuotomis grindimis ir atskiru įėjimu iš gatvės pusės (galima sandėliuoti prekes, daiktus ir pan.). Išilgai ūkinio pastato (viršutinėje dalyje) įrengti 4 gyvenami butai per 2 aukštus su mediniais laiptais, svetaine su virtuve, miegamuoju ir sanitariniais mazgais. 4 gyvenami butai sujungti ilgu koridoriumi su įėjimu iš gatvės pusės (butai ūkiniame pastate nuomojami, gaunamos nuolatinės pajamos). Kampinėje ūkinio pastato dalyje įrengti 2 didesni butai per 2 aukštus su sanitariniais mazgais, šildymas dujinis, kiekvienas butas turi atskirus išėjimus į lauką, po šia dalimi taip pat yra įrengtas rūsys su atskiru išėjimu į kiemą.

Gyvenamasis namas Slengių k.
ID NA005140

Gyvenamasis namas Slengių k.

Klaipėdos r., Slengių k.
205 000
Bendras plotas (m²): 147
Sklypo plotas (a): 12
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas 147 kv. m. gyvenamasis namas jaukiame, tyliame, tvarkingame kvartale, Slengių k. Asfaltuoti privažiavimai iki pat savo kiemo. Plačiau »

Parduodamas 147 kv. m. gyvenamasis namas jaukiame, tyliame, tvarkingame kvartale, Slengių k. Asfaltuoti privažiavimai iki pat savo kiemo.

Šalto žiemos mėnesio elektros ir dujų sąskaita apie 100 eur. Patogus ir racionalus išplanavimas, jaukaus dydžio patalpos. Sienos tapetuotos, grindys 1a. - uosio lentos, grindys 2a. - uosio parketas. Virtuvės, vonios, dušo, WC, katilinės, įėjimo koridoriaus grindys klijuotos plytelėmis. Bendras grindų plotas visose namo patalpose apie 170 kv. m. Teritorija aptverta tvora. Sklype namo vieta parinkta taip, kad į trinkelėmis grįstą kiemą patogiai gali įvažiuoti iki 6-8 automobilių. Yra du automobilius talpinanti medinė pastogė, sandėliukas, taip pat atitvertas apie 15 kv. m. plotas su voljeru, skirtu laikyti šunį (-is). Vidinėje kiemo pusėje yra prie namo prisišliejusi lauko terasa su stogu, taip pat apie 8 arų žole bei vaismedžiais apsodintas plotas.

Kotedžas Trušelių k.
ID NA005139

Kotedžas Trušelių k.

Klaipėdos r., Trušelių k.
59 000
Bendras plotas (m²): 80
Sklypo plotas (a): 5
Namo tipas: Blokinis
Naujame besikuriančiame kvartale parduodami šiuolaikiški, stilingi ir modernūs 1 aukšto kotedžai. Parduodami 2 kotedžai su 4,5 aro žemės sklypais. Plačiau »

Naujame besikuriančiame kvartale parduodami šiuolaikiški, stilingi ir modernūs 1 aukšto kotedžai. Parduodami 2 kotedžai su 4,5 aro žemės sklypais.

Viduje 3 miegamieji, vonia, tambūras ir svetainė su virtuve. Nuotekos ir infrastruktūra kvartalo, bus klojamas kelias su šaligatviais ir apšvietimo stulpais. Iki Liepų g. tik 6 km (5min.) asfaltuotu keliu, šalia autobusų stotelės, mokykla, darželis bei naujai pastatyta "Rimi" parduotuvė. Visos kvartalo komunikacijos.

Kaina namo su pilna išorės apdaila ir terasa bei trinkelėmis, be dalinės vidaus apdailos - 52 000 €.

59 000 Eur su papildomai atliktais darbais: Elektros įvadas i namą. Nuotekų įvadas į namą. Vandens įvadas į namą. Lietaus nuotekos. Drenažas. Gręžtiniai pamatai, apšiltinti polistirolu, išorė 15 cm, vidus 10 cm. Suvežtas ir sutrombuotas smėlis pamatuose. Išorės sienos iš blokelių 20 cm pločio naudojant klijus. Vidinės sienos iš 10 cm pločio blokelių, naudojant klijus. Ventiliacijos anga iš specialių keraminių blokelių. Sąramos virš langų ir durų. Stogo konstrukcija: impregnuota mediena ir difuzinė plėvelė. Stogo danga pagal patvirtintą projektą. Kaminų ir stogo kraigų apskardinimas. Stogo kraštų apkalimai. A+ klasės plastikinių langų sudėjimas su trijų stiklų paketais (išorės spalva pagal projektą, vidaus spalva balta). A+ klasės lauko durų sudėjimas. Sienų apšildymas neoporu. Išorės sienų armavimas su tinkleliu. Pagal projektą dalis išorės sienų apdirbimas klinkerio plytelėmis. Išorės sienų gruntavimas ir tinkavimas dekoratyviniu tinku. Lietvamzdžių sumontavimas, pajungimas į lietaus nuotekų tinklus. Išorės skardinių palangių sudėjimas. Santechnikos (vandens, nuotekų nubėgimo) įrengimas. Juodgrindžių betonavimas. Elektros instaliacijos išvedžiojimas. Grindų apšiltinimas polistirolu. Karšto šalto vandentiekio išvedžiojimas. Grindų šildymo sistemos išvedžiojimas, sumontuota kolektoriaus dėžė. Grindų betonavimas. Sienų ištinkavimas. Trinkelių sudėjimas nuo kelio iki namo. Išlygintas sklypas. Terasa.


Gyvenamasis namas Mazūriškių k.
ID NA005138

Gyvenamasis namas Mazūriškių k.

Klaipėdos r., Mazūriškių k.
128 000
Bendras plotas (m²): 117
Sklypo plotas (a): 12
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas 117 kv. m., A+ gyvenamasis namas su lauko ir vidaus apdaila, Mazūriškių k. Išskirtinis erdvus sklypas vertinantiems erdvę ir kokybišką gyvenimą. Plačiau »

Parduodamas 117 kv. m., A+ gyvenamasis namas su lauko ir vidaus apdaila, Mazūriškių k. Išskirtinis erdvus sklypas vertinantiems erdvę ir kokybišką gyvenimą.

Namas vieno aukšto su erdve svetaine, virtuve, 3 miegamieji, 2 san. mazgai, drabužinė, katilinė. Stogas betoninės čerpės, namo sienos storis 50 cm, dekoras. Langai trijų paketų. Elektra, santechnika, signalizacija, išbetonuotos grindys, grindinis šildymas, ištinkuotos sienos. Terasa orientuojasi pietų ir vakarų puses. Kiemas išklotas trinkelėmis. Sutvarkytas gerbuvis. Puikus susisiekimas su miestu. Iki Klaipėdos centro ~4 km., iki „Rimi“ P/C - 1 km., Jūrininkų ligoninė vos už 4 km., atstumas iki jūros ~ 9 km. Puikus susisiekimas viešuoju transportu bei automobiliu.

Kotedžas Klaipėdoje
ID NA005137

Kotedžas Klaipėdoje

Klaipėda, Žvejybos uostas
180 000
Bendras plotas (m²): 194
Sklypo plotas (a): 2
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas pilnai įrengtas kotedžas. Gyvenamas plotas 152 m² ir 41 m² garažas. Pirmame aukšte garažas 2 automobiliams, boilerinė ir tualetas. Šildymas dujomis. Plačiau »

Parduodamas pilnai įrengtas kotedžas. Gyvenamas plotas 152 m² ir 41 m² garažas. Pirmame aukšte garažas 2 automobiliams, boilerinė ir tualetas. Šildymas dujomis.

Antrame aukšte virtuvė kartu su valgomuoju, salė su židiniu ir svetainė. Trečiame aukšte 2 miegamieji, 2 vonios kambariai (1 vonios kambarys su tualetu ir dušu, antras - su tualetu ir vonia). 3 aukšto ir mansardos grindys - medinės. Dideli žiemos sodo langai į regbio stadijoną ir vidinio kiemo pusę, stogo danga atnaujinta (keramikinės čerpės). Apšiltintos sienos, žiemos sodo šildomos grindys, didelė terasa ir balkonas į vidinį kiemą, vizuali erdvė. Didelis kiemas - uždaras. Šalia yra 2 mokyklos, 2 darželiai, prekybos centrai. Iki autobusų stotelės - 50 m.

Gyvenamasis namas Klaipėdoje
ID NA005136

Gyvenamasis namas Klaipėdoje

Klaipėda, Tauralaukis
149 000
Bendras plotas (m²): 155
Sklypo plotas (a): 9,32
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas 155 kv. m. gyvenamasis namas Klaipėdos mieste Tauralaukyje. Namas šiuolaikiškai įrengtas. Pirmame aukšte - holas, drabužinė, svetainė, virtuvė, antrajame - miegamieji kambariai. Plačiau »

Parduodamas 155 kv. m. gyvenamasis namas Klaipėdos mieste Tauralaukyje. Namas šiuolaikiškai įrengtas. Pirmame aukšte - holas, drabužinė, svetainė, virtuvė, antrajame - miegamieji kambariai.

San. mazgai iš viso trys: 1aukšte - WC, 2 aukšte - WC su dušo kabina, o šeimininkų miegamojo bloke - atskiras, erdvus ir šviesus vonios kambarys. Gyvenamasis plotas- 155 kv. m., taip pat yra garažas 2 automobiliams ir rūsys su techninėmis ir ūkinėmis patalpomis. Visos miesto komunikacijos, šildymas dujomis. Hole, virtuvėje, vonioje, san. mazguose - šildomos grindys. Įrengtas židinys, rekuperacija. 9,32 a. sklypas yra uždaroje, aptvertoje teritorijoje, įvažiavimas pro automatinius vartus. Auga juodosios pušys, kiti vertingi ir brandūs medžiai. Namas yra atokiau nuo judrių gatvių, todėl gyvensite ramioje ir vaizdingoje aplinkoje. Geras susisiekimas, arti miesto centras, netoliese mokykla, darželis. Iki autobuso stotelės eiti 3 min., dviračių takai pušynais veda iki jūros. Šalia gražiai įsikūrę kaimynai, aplinkui - jokių statybų. Išskirtinė vieta norintiems ramybės, vertinantiems medžius bei žalumą.