NAMAI, KOTEDŽAI

Gyvenamojo namo dalis Klaipėdoje
ID NA006825

Gyvenamojo namo dalis Klaipėdoje

Klaipėda, Mokyklos
115 000
Bendras plotas (m²): 113
Sklypo plotas (a): 3
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas A+ naujai pastatytas 4-ių kambarių 113 kv.m. ploto vienbutis jungtinis gyvenamas namas Klaipėdoje. Plačiau »

Parduodamas A+ naujai pastatytas 4-ių kambarių 113 kv.m. ploto vienbutis jungtinis gyvenamas namas Klaipėdoje.

Pirmame aukšte erdvus gyvenamasis kambarys su virtuve, tambūras, wc su dušu ir katilinė. Antrame aukšte yra trys atskiri miegamieji kambariai ir erdvus vonios kambarys. Tėvų miegamasis ir vaikų kambarys su drabužinėm. Sklypo plotas 3,0 arai. Yra visos miesto komunikacijos. Keliai asfaltuoti, gatvių apšvietimas. Lauko sienos sumūrytos iš silikatinių blokelių ir apšiltintos 30 cm. neoporu. Pamatai juostiniai, apšiltinti net 25 cm., į vidų suvesti komunikacijų tinklai. Lauko sienų struktūrinio tinko. Langai su trijų stiklų paketu. Perdengimas monolitinis, stogas - švediškų čerpių danga.

- padaryta pilna fasado apdaila,
- 3 stiklų plastikiniai langai,
- 30 cm apšiltintos sienos neoporu,
- apšiltinti pamatai,
- betono juodgrindės,
- mūrinės vidinės pertvaros,
- išbetonuotas grindų išlyginamasis sluoksnis,
- padaryta vandentiekio sistema,
- padaryta nuotekų sistema,
- elektros įvadas,
- apskardintos lauko palangės,
- sumontuoti lietvamzdžiai,
- padarytas ir pajungtas namo drenažas, bei lietaus nuvedimo sisitema,
- iki namo atvestos dujos,
- tvora
- kiemas išklotas trinkelėmis,
- pasodinta žolė.

Gyvenamasis namas Klipščių k.
ID NA006823

Gyvenamasis namas Klipščių k.

Klaipėdos r., Klipščių k.
115 000
Bendras plotas (m²): 230
Sklypo plotas (a): 6
Namo tipas: Blokinis
Parduodamas gyvenamasis namas Klipščių k. Vos 7 min. automobiliu iki Klaipėdos miesto centro. N Plačiau »

Parduodamas gyvenamasis namas Klipščių k. Vos 7 min. automobiliu iki Klaipėdos miesto centro. N

ebaigtos statybos (pastato baigtumas dokumentuose yra 86 proc.), bet puikiai išplanuotas namas, laukiantis naujų šeimininkų. Name ne visur padalintos erdvės, galima įsirengti pagal savo poreikius. Tik pirmame aukšte erdvės padalintos, išbetonuotos juodgrindės ir paruošta kloti šildomom grindim. Padarytas dujų įvadas į namą, vandentiekis, kanalizacija, elektra. Taip pat pakloti vamzdžiai lietaus nuvedimui ir drenažas, pajungti prie šulinių. Sutvarkytas gerbūvis: asfaltuotas privažiavimas, gatvės pradžioje – kelio užtvaras (šlagbaumas), apšviesta ir trinkelėmis išklota gatvė. Puikus uždaras kvartalas, prabangi ir solidi kaimynystė.

Gyvenamasis namas Gargžduose
ID NA006809

Gyvenamasis namas Gargžduose

Gargždai
80 000
Bendras plotas (m²): 81
Sklypo plotas (a): 14,27
Namo tipas: Blokinis
Parduodamas 81 kv. m. gyvenamasis namas Gargžduose. Namas tvarkingas, bet reikalingas remontas. Erdvus sklypas - 14,27 aro. Viduje trys kambariai, virtuvė, veranda, WC ir vonia benroje patalpoje. Sklype - šulinys, ūkinis pastatas. Plačiau »

Parduodamas 81 kv. m. gyvenamasis namas Gargžduose. Namas tvarkingas, bet reikalingas remontas. Erdvus sklypas - 14,27 aro. Viduje trys kambariai, virtuvė, veranda, WC ir vonia benroje patalpoje. Sklype - šulinys, ūkinis pastatas.

Namo dalis Klaipėdoje (Mokyklos raj.)
ID NA006792

Namo dalis Klaipėdoje (Mokyklos raj.)

Klaipėda, Mokyklos
90 000
Bendras plotas (m²): 48
Sklypo plotas (a): 4
Namo tipas: Mūrinis
Parduodama mansardinė namo dalis - II a. 70 kv. m. Pilnai irengtas, autonominis dujinis šildymas, uosinis virtuvinis, stalčiai su blum sistema. Plačiau »

Parduodama mansardinė namo dalis - II a. 70 kv. m. Pilnai irengtas, autonominis dujinis šildymas, uosinis virtuvinis, stalčiai su blum sistema.

Saulėta jauki svetainė, miegamasis. Yra garažas su patalpa virš jo. Kieme naujai sudėtos trinkelės, sumontuota terasa, uždara nuo gatvės. Vonioje sumontuotos spintelės.

Gyvenamasis namas Kulių k.
ID NA006791

Gyvenamasis namas Kulių k.

Klaipėdos r., Kulių k.
112 000
Bendras plotas (m²): 96
Sklypo plotas (a): 6
Namo tipas: Karkasinis
Klaipėdos raj. Kulių km. parduodamas vieno aukšto 96 kv.m. bendro ploto namas, su 6 a sklypu. Stogas betoninių čerpių, fasadas dekoratyvinis tinkas. Plačiau »

Klaipėdos raj. Kulių km. parduodamas vieno aukšto 96 kv.m. bendro ploto namas, su 6 a sklypu. Stogas betoninių čerpių, fasadas dekoratyvinis tinkas.

Sklype yra ūkinis pastatas, stiklinis šiltnamis, šulinys ir rūkyklėlė. Kiemas ir apie namą grįstas trinkelėmis. Sklypas aptvertas tvora, sutvarkytas. Brandus sodas. Namas priduotas 100%. Yra trys atskiri miegamieji kambariai, šildomi radijatoriais. Visur kitur yra grindinis šildymas. Svetainė sujungta su virtuve. Yra galimybė įsirengti 2 aukštą, suprojektuota vieta židiniui. Parduodamas su baldais ir buitine technika. Namas labai erdvus, šviesus ir šiltas. Pietinėje namo pusėje 16 kv. m. terasa su stogeliu. Name įvesta signalizacija, šildymas dujomis "Bosch" katilu (galiojanti 2 m. garantija), bet yra paliktas ir "Viadrus" špyžinis kieto kuro katilas, kaip alternatyva. Šiuo metu vyksta komunikacijų tiekimo darbai (vandentiekis, kanalizacija, lietaus nuotekos). Šiai dienai yra puikus vanduo iš šulinio, vandens filtravimo sistema, įrengti nuotekų valymo įrengimai "Feliksnavis" 6 asmenų šeimai. Gatvė labai rami, akligatvis, toliau tik Minijos upė už 150 metrų. Už 500 metrų karjerai su išvystyta vandens pramogų zona. Iki Gargždų apie 1 km., iki Klaipėdos apie 13 km.

Kotedžas Karklėje
ID NA006750

Kotedžas Karklėje

Klaipėdos r., Karklės k.
159 000
Bendras plotas (m²): 79
Sklypo plotas (a): 6
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas statomas paskutinis kotedžas šalia Karklės. Pajūrio regioninio parko širdyje, netoli Olando kepurės, naujos statybos, blokuotų namų kvartalas. Kotedžui priklauso apie 6 arų žemės sklypas. Plačiau »

Parduodamas statomas paskutinis kotedžas šalia Karklės. Pajūrio regioninio parko širdyje, netoli Olando kepurės, naujos statybos, blokuotų namų kvartalas. Kotedžui priklauso apie 6 arų žemės sklypas.

Dalinę apdailą sudaro: išvedžiota elektra, vandentiekio ir nuotekų įvadai (miesto komunikacijos), išbetonuotos grindys (grindinis šildymas, ištraukiamas oro šilumos siurblys), mūrinės vidaus sienos, pajungtas šilumos katilas, išvedžiota rekuperacinė vėdinimo sistema. Fasado apdaila: klinkerio plytelės, čerpinis stogas, plastikiniai langai, šarvuotos durys.

Puikus privažiavimas rekonstruotu keliu, iki sklypų kol kas žvyruotas kelias (kol vyks statybos). Šalia kvartalo įsikūręs modernus "Olando kepurės" kempingas su puikiai sutvarkyta aplinka, bei naujais svečių namais ir kavine.

Sublokuotas gyv. namas Šlapšilės k., Klaipėdos raj.
ID NA006735

Sublokuotas gyv. namas Šlapšilės k., Klaipėdos raj.

Klaipėdos r., Šlapšilės k.
130 000
Bendras plotas (m²): 140
Sklypo plotas (a): 6
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas pilnai įrengtas sublokuotas gyv. namas Šlapšilės k., Klaipėdos raj. Namas 2-jų aukštų. Pirmame aukšte - svetainė su virtuve, įėjimas į terasą, WC ir dušas, katilinė. Antrame aukšte - 3 miegamieji kambariai, vania su WC, drabužinė. Plačiau »

Parduodamas pilnai įrengtas sublokuotas gyv. namas Šlapšilės k., Klaipėdos raj. Namas 2-jų aukštų. Pirmame aukšte - svetainė su virtuve, įėjimas į terasą, WC ir dušas, katilinė. Antrame aukšte - 3 miegamieji kambariai, vania su WC, drabužinė.

Šildymas - oras/vanduo sistema. Geras susisiekimas su Klaipėdos miestu, važiuoja mokykliniai autobusai. Rami graži gyvenvietė, ramūs ir draugiški kaimynai.

Gyv.namas Kunkių k.
ID NA006713

Gyv.namas Kunkių k.

Klaipėdos r., Kunkių k.
120 000
Bendras plotas (m²): 206
Sklypo plotas (a): 15
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas gyvenamamsis namas Kunkių k., Klaipėdos regioninio parko kaiminystėje. Plačiau »

Parduodamas gyvenamamsis namas Kunkių k., Klaipėdos regioninio parko kaiminystėje.

Name suprojektuota: pirmame aukšte-erdvi svetainė su virtuvės zona, tambūras, nedidelis san.mazgas, rūbinė, vieta židiniui. Garažas su rūsiu. Antrame aukšte - trys atskiri miegamieji kambariai, erdvus san.mazgas su skalbykla, tėvų miegamajame numatytas atskiras erdvus san.mazgas, didelis holas (gali būti įrengtas kaip dar vienas atskiras kambarys) su išėjimu į balkoną.

Atlikta dalinė apdaila, įstatyti plastikiniai langai, laukinės šarvo durys, išbetonuotos grindys, čerpinis stogas. Komunikacijos: elektra, vietinė nuotekų sistema (be įrangos), šulinio vanduo, šalia sklypo atvestos dujos. Įvesta dalinė šildymo sistema (pirmame namo aukšte išvedžioti grindų šildymo vamzdžiai, antrame aukšte-pravesti vamzdžiai radiatorių pajungimui. Name numatytas šildymas kietu kuru, tačiau galima rinktis ir kt.alternatyvas-dujas, šilumos siurblys "oras-vanduo"... Namo aplinka nesutvarkyta. Jauki, rami gyvenvietė. Patogus susisiekimas individualiu bei visuomeniniu transportu (kursuoja maršrutinis autobusas Nr. 24), keliai asfaltuoti iki gyvenvietės. Namo baigtumas šiuo metu 72%. Galutinė kaina derinama.

Kotedžas Ginduliuose
ID NA006703

Kotedžas Ginduliuose

Klaipėdos r., Gindulių k.
139 900
Bendras plotas (m²): 112
Sklypo plotas (a): 3
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas kotedžas Ginduliuose su baldais ir buitine technika, įrengtas 2014 metais. Plačiau »

Parduodamas kotedžas Ginduliuose su baldais ir buitine technika, įrengtas 2014 metais.

Kotedžas labai šviesus, įrengtas šiuolaikiškai, naudojant kokybiškas medžiagas, svetainėje yra krosnelė, visuose kambariuose šildomos grindys. Namas šiltas ir ekonomiškas, pagrindinis šildymas dujomis (kondensacinis dujų katilas).
Pirmo aukšto išplanavimas: erdvi svetainė sujungta su valgomuoju, virtuvė atskirta sienele, san. mazgas, katilinė.
Antro aukšto išplanavimas: trys miegamieji, pagrindinis miegamasis su įeinama drabužine, vonios kambarys, balkonas.
Aplink kotedžą sutvarkyta aplinka, pastatytas sandėliukas dviračiams ir įrankiams, taip pat yra medinė terasa su lauko baldais, takeliai iškloti trinkelėmis.
Visas kvartalas uždaras, baigiasi akligatviu, tvarkingas, saugus vaikams (yra vaikų žaidimų aikštelė), draugiški kaimynai.