NAMAI, KOTEDŽAI

Gyv. namas Radviliškio g., Klaipėda
ID NA006321

Gyv. namas Radviliškio g., Klaipėda

Klaipėda, Trekas
269 000
Bendras plotas (m²): 352
Sklypo plotas (a): 6
Namo tipas: Mūrinis
Klaipėdos m., ramioje gatvėje parduodamas erdvus gyvenamasis namas. Šalia gerai išvystyta infrastruktūra, asfaltuoti keliai, mokyklos, darželiai, netoli miesto centro, šalia prekybos centrai Luizė (Rimi), Maxima, naujas PC Senukai. Visos miesto komunikacijos, dujinis šildymas. Namas pastatytas 2000m., tačiau 2019 m. renovuotas.
Plačiau »

Klaipėdos m., ramioje gatvėje parduodamas erdvus gyvenamasis namas. Šalia gerai išvystyta infrastruktūra, asfaltuoti keliai, mokyklos, darželiai, netoli miesto centro, šalia prekybos centrai Luizė (Rimi), Maxima, naujas PC Senukai. Visos miesto komunikacijos, dujinis šildymas. Namas pastatytas 2000m., tačiau 2019 m. renovuotas.

Naujas virtuvinis ir buitinė technika, atnaujintas parketas ir vidaus apdaila. Name yra nedidelis šildomas baseinas ir sauna. Namas didelis, tačiau dėl praktiško išplanavimo tinka gyventi tiek vienai šeimai, tiek dviems šeimoms. Dėl viduje patogiai išdėstytų komunikacijų, nesunkiai galima būtų perplanuoti į atskirus apartamentus.

I-aukštas:
svetainė 44m2, virtuvė 20m2, vonios k. 5m2, tambūras 3m2, koridorius 6m2, garažas 22m2,

II-aukštas:
kambarys 23m2, miegamasis 21m2, miegamasis 24m2, miegamasis 10m2, vonios k. 5m2,

Palėpė:
kambarys-miegamasis 40m2, vonios k. 3m2,

Cokolinis aukštas:
baseino patalpa su poilsio patalpa, pirtis,
priešpirtis, sporto salė, katilinė, skalbykla/dušas, sandėliukas, tambūras.

Kotedžas Tauralaukyje
ID NA006318

Kotedžas Tauralaukyje

Klaipėda, Tauralaukis, Tauralaukio g.
240 000
Bendras plotas (m²): 135
Sklypo plotas (a): 2
Namo tipas: Mūrinis
Klaipėdoje, prestižiniame gyvenamųjų namų kvartale „Dvaro slėnis“, parduodamas 135 kv.m. bendro ploto blokuotas namas (kotedžas) su jame esančiais baldais ir buitine technika. Namo pirmame aukšte - erdvi svetainė sujungta su virtuve, darbo kambarys, vonios kambarys (dušas) ir katilinė/sandėliukas. Antrame aukšte - trys kambariai, rūbinė ir vonios kambarys (dušas, vonia/Jacuzzi). Plačiau »

Klaipėdoje, prestižiniame gyvenamųjų namų kvartale „Dvaro slėnis“, parduodamas 135 kv.m. bendro ploto blokuotas namas (kotedžas) su jame esančiais baldais ir buitine technika. Namo pirmame aukšte - erdvi svetainė sujungta su virtuve, darbo kambarys, vonios kambarys (dušas) ir katilinė/sandėliukas. Antrame aukšte - trys kambariai, rūbinė ir vonios kambarys (dušas, vonia/Jacuzzi).

Visame name vyrauja klasikinis stilius. Name yra du balkonai (į rytų ir vakarų puses), bei išpuoselėtas kiemelis.

Gyv. namas Klaipėdos m. centre, I. Kanto g.
ID NA006316

Gyv. namas Klaipėdos m. centre, I. Kanto g.

Klaipėda, Centras, I. Kanto g.
440 000
Bendras plotas (m²): 195
Sklypo plotas (a): 3
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas namas Klaipėdos m. centre, I. Kanto g. Pilnai įrengtas kokybiškomis medžiagomis, su visa reikalingiausia buitine technika, bei pagal užsakymą gamintais baldais. Bendras namo plotas 195 kv.m.. Didelė svetainė, atskiri 3 miegamieji kambariai, 2 san. mazgai, yra papildomos buitinės patalpos su katiline, drabužinė, garažas. Plačiau »

Parduodamas namas Klaipėdos m. centre, I. Kanto g. Pilnai įrengtas kokybiškomis medžiagomis, su visa reikalingiausia buitine technika, bei pagal užsakymą gamintais baldais. Bendras namo plotas 195 kv.m.. Didelė svetainė, atskiri 3 miegamieji kambariai, 2 san. mazgai, yra papildomos buitinės patalpos su katiline, drabužinė, garažas.

Visame name įrengtas grindinis dujinis šildymas. Sklypo plotas 3 arai. Parkavimas kieme 3 automobiliams.

Kotedžas Klaipėdos m., Tilžės g.
ID NA006315

Kotedžas Klaipėdos m., Tilžės g.

Klaipėda, Rumpiškės, Tilžės g.
183 000
Bendras plotas (m²): 159
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas keturių kambarių 159 kv.m. bendro ploto  kotedžas su garažu dviem autombiliams. Įregistruotas 100 % statybos baigtumas. Pirmas aukštas - virtuvė su svetaine, WC patalpa. Antras aukštas - du miegamieji kambariai ir vonios kambarys. Plačiau »

Parduodamas keturių kambarių 159 kv.m. bendro ploto  kotedžas su garažu dviem autombiliams. Įregistruotas 100 % statybos baigtumas. Pirmas aukštas - virtuvė su svetaine, WC patalpa. Antras aukštas - du miegamieji kambariai ir vonios kambarys.

Trečias aukstas - didelis erdvus kambarys su vonios kambariu ir balkonu. Yra vidinis kiemelis (24 kv.m. ploto).

Gyvenamasis namas Purmalių k.
ID NA006176

Gyvenamasis namas Purmalių k.

Klaipėdos r., Purmalių k.
94 000
Bendras plotas (m²): 186
Sklypo plotas (a): 11,5
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas 2-jų aukštų, gyvenamas namas su 11,5 arų žemės sklypu, Purmalių gyvenvietėje, Klaipėdos r. Pradėtas statyti 2006 m. su projektu ir statybos leidimu. Baigtumas 71 proc. Plačiau »

Parduodamas 2-jų aukštų, gyvenamas namas su 11,5 arų žemės sklypu, Purmalių gyvenvietėje, Klaipėdos r. Pradėtas statyti 2006 m. su projektu ir statybos leidimu. Baigtumas 71 proc.

Liko įrengti vidų (yra daug statybinių medžiagų). Šiuo metu atliekami nebaigtos statybos įteisinimo darbai. Padaryti namo kadastriniai matavimai ir, kadangi yra nukrypimų nuo projekto, užsakytas naujas projektas su nauju statybos leidimu. Su būsimu pirkėju sudarytoje preliminarioje pirkimo-pardavimo sutartyje bus numatytas pardavėjo įsipareigojimas iki pagrindinės pirkimo-pardavimo sutarties sudarymo pas notarą įteisinti nebaigtą statybą pagal esamą faktą. Namo sienos 45 cm, apšiltintos stiklo vata 10 cm fasado apdaila- klinkeris stogas – beasbestis šiferis. Gatvėje, kur yra namas, vedamos miesto komunikacijos: vanduo, nuotekos, dujos). Yra gėlo vandens šulinys.

Gyv. namas Dargužių k., Klaipėdos raj.
ID NA006100

Gyv. namas Dargužių k., Klaipėdos raj.

Klaipėdos r., Dargužių k.
98 000
Bendras plotas (m²): 109
Sklypo plotas (a): 15
Namo tipas: Monolitinis
Nuostabios gamtos apsuptyje, pajūrio regioniniame parke esančiame privačių namų kvartale parduodamas namas. Strategiškai patraukli vieta – Jus sups gamta, ramybė ir puikūs vaizdai, vos už poros kilometrų yra Karklės gyvenvietė su puikiais pėsčiųjų ir dviračių takais iki jūros. Klaipėdos miesto centrą automobiliu pasieksite vos per 10 min (15 km), Palangos miestas už 14 km, taigi apsigyvenę šiame kvartale turėsite išskirtinę galimybę mėgautis gamta, tačiau per daug nenutolti ir nuo miesto šurmulio. Plačiau »

Nuostabios gamtos apsuptyje, pajūrio regioniniame parke esančiame privačių namų kvartale parduodamas namas. Strategiškai patraukli vieta – Jus sups gamta, ramybė ir puikūs vaizdai, vos už poros kilometrų yra Karklės gyvenvietė su puikiais pėsčiųjų ir dviračių takais iki jūros. Klaipėdos miesto centrą automobiliu pasieksite vos per 10 min (15 km), Palangos miestas už 14 km, taigi apsigyvenę šiame kvartale turėsite išskirtinę galimybę mėgautis gamta, tačiau per daug nenutolti ir nuo miesto šurmulio.

Kvartale puikiai išplėtotos komunikacijos: plačios, asfaltuotos, apšviestos gatvės, vandentiekis, kanalizacija, elektra, dujos.

Sklypas 15 arų. Namas vieno aukšto su mansarda, namą sudaro 109 kv.m. Sienų statybai naudoti polistirolo blokeliai, 15 cm polimerinio putplasčio apšiltinimas 15cm betonas ir 5cm polimerinio putplasčio apšiltinimas, stogas dengtas betoninėmis čerpėmis, fasado apdaila – dekoratyvinis tinkas, derintas su klinkerinėmis plytelėmis. A+ pastato energetinio naudingumo klasė.

Dalinė vidaus apdaila, išvedžiota santechnika, elektra, išbetonuoti laiptai.

Gyv. namas Tauralaukyje
ID NA006098

Gyv. namas Tauralaukyje

Klaipėda, Tauralaukis
289 000
Bendras plotas (m²): 171,49
Sklypo plotas (a): 13,41
Namo tipas: Mūrinis
Tauralaukyje, šiaurinėje miesto dalyje, prestižiniame Eramos kvartale parduodamas pilnai įrengtas 171.49 kv. m. namas su balkonu ir dviem terasomis. Sklypas –13,41 aro. Plačiau »

Tauralaukyje, šiaurinėje miesto dalyje, prestižiniame Eramos kvartale parduodamas pilnai įrengtas 171.49 kv. m. namas su balkonu ir dviem terasomis. Sklypas –13,41 aro.

Pirmame aukšte: virtuvė – svetainė, darbo kambarys, holas - laiptinė su drabužine, katilinė, tambūras, san. mazgas, garažas, didelė terasa su įstiklintais šonais.
Antrame aukšte: trys miegamieji kambariai, drabužinė, san. mazgas, holas, balkonas ir didelė terasa.
Namas parduodamas su baldais ir buitine technika.
Gerbūvis pilnai sutvarkytas. Šiltnamis – orandžerija, prūdelis, lauko židinys, brandi augmenija.
Puikus pasaulio krypčių išdėstymas. Saulėta ir šilta. Puikus susisiekimas.

Gyv. namas Liepojos g., Klaipėdoje
ID NA006097

Gyv. namas Liepojos g., Klaipėdoje

Klaipėda, Mažasis kaimelis, Liepojos g.
295 000
Bendras plotas (m²): 270
Sklypo plotas (a): 8
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas erdvus gyv. namas su žemės sklypu  Liepojos g., Klaipėdoje. Namo bendras plotas 270 kv.m., sklypo plotas 8 arai. Yra garažas, rūsys. Namas tvarkingas, šiltas, puikioje vietoje. Šalia prekybos centrai ir visuomeninis transportas. Plačiau »

Parduodamas erdvus gyv. namas su žemės sklypu  Liepojos g., Klaipėdoje. Namo bendras plotas 270 kv.m., sklypo plotas 8 arai. Yra garažas, rūsys. Namas tvarkingas, šiltas, puikioje vietoje. Šalia prekybos centrai ir visuomeninis transportas.

Gyv. namas Melnragėje
ID NA006021

Gyv. namas Melnragėje

Klaipėda, Melnragė
120 000
Bendras plotas (m²): 95
Sklypo plotas (a): 10
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas 4-ių kambarių namas per du aukštus (pirmas aukštas + mansarda). Bendras plotas 95 kv.m., su valstybinės žemės sklypu – 9,9 a. Gautas Klaipedos m. sav. leidimas pradėti rengti dokumentus ir projektą dėl žemės sklypo suformavimo. Namo statybos metai 1935 m. Sklypas kraštinis. Namas prie miško. Paskirtis – gyvenamoji. Yra 6 sandėliukai (5 mūriniai ir vienas medinis). Plačiau »

Parduodamas 4-ių kambarių namas per du aukštus (pirmas aukštas + mansarda). Bendras plotas 95 kv.m., su valstybinės žemės sklypu – 9,9 a. Gautas Klaipedos m. sav. leidimas pradėti rengti dokumentus ir projektą dėl žemės sklypo suformavimo. Namo statybos metai 1935 m. Sklypas kraštinis. Namas prie miško. Paskirtis – gyvenamoji. Yra 6 sandėliukai (5 mūriniai ir vienas medinis).

Kiekviename aukšte yra po du kambarius ir virtuvę. Pirmame aukšte reikalingas remontas. Antras aukštas suremontuotas. Stogas keistas ir dengtas čerpėmis prieš 8 metus. Šildymas – kietu kuru. Vandens ir kanalizacijos pajungimo - parengti projektai. Į namą įvestos dujos. Namo langai išdėstyti visomis kryptimis. Antrame aukšte įrengtas kieto kuro šildymo katilas su radiatoriais bei koklinė krosnis.

Puiki vieta –  prie pat miško, o iki jūros – tik 250 metrų. Iki Maximos – 500 m. Kiemui priklauso aikštelė automobiliams statyti, kuri taipogi įeina į sklypo plotą.