NAMAI, KOTEDŽAI

Gyv. namas Žiaukų k.
ID NA001407

Gyv. namas Žiaukų k.

Klaipėdos r., Žiaukų k.
63 000
Bendras plotas (m²): 80
Sklypo plotas (a): 7
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas namas Žiaukų kaime. Namas yra pilnai pritaikytas gyvenimui tiek žiemą tiek vasarą. Name sudėti plastikiniai langai. Namas plytinis, pakeistas stogas. Plačiau »

Parduodamas namas Žiaukų kaime. Namas yra pilnai pritaikytas gyvenimui tiek žiemą tiek vasarą. Name sudėti plastikiniai langai. Namas plytinis, pakeistas stogas.

Sutvarkyta aplinka. Rami vieta, šalia miškas. Krosninis šildymas (katilinė rūsyje). Name yra pirtis. Prie namo primontuotas stiklinis, didelis šiltnamis (iš namo galima tiesiai patekti į šilnamį). Didelė terasa. Po namu didelis rūsys. Yra garažas. Virš garažo sandėliukas. Yra geriamo vandens gręžinys. Vanduo šildomas vasara el. boileriu, o žiemą pašyla nuo krosnies.

 

Gyv. namo dalis Mažojo kaimelio g.
ID NA001406

Gyv. namo dalis Mažojo kaimelio g.

Klaipėda, Mažasis kaimelis
97 000
Bendras plotas (m²): 150
Sklypo plotas (a): -
Namo tipas: Mūrinis
Parduodama namo dalis Klaipėdoje, Mažojo kaimelio gatvėje. Namas su pilna išorine apdaila, apšiltintas su kokybiškomis medžiagomis. Nauji langai su trigubais stiklais. Plačiau »

Parduodama namo dalis Klaipėdoje, Mažojo kaimelio gatvėje. Namas su pilna išorine apdaila, apšiltintas su kokybiškomis medžiagomis. Nauji langai su trigubais stiklais.

Granitinės lauko palangės. Dalis fasado apkaltas kokybiškomis Cedral lentelėmis. Stogas - vokiškos čerpės. Lietvamzdžiai metaliniai. Balkonas trečiame aukšte išklijuotas granitinėmis plytelėmis. Atvestas naujas nuotekų vamzdis. Kaminas apskardintas. Yra atvesta elektra, dujos ir vanduo. Be vidinės apdailos. Gyvenamo ploto kvadratūra apie 150 kv.m. Kiemas mažas ( kaip matosi nuotraukoje). Yra tik vienas kaimynas apačioje. Gera vieta, susisiekimas geras.

 

Gyv. namas Triušelių k.
ID NA001405

Gyv. namas Triušelių k.

Klaipėda, Trušelių k.
89 000
Bendras plotas (m²): 159
Sklypo plotas (a): 13
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas nebaigtas įrengti blokuotas namas. Pirmame aukšte numatyta erdvi svetainė su terasa bei židiniu. Antrame aukšte - erdvus miegamasis su rūbine ir balkonu. Plačiau »

Parduodamas nebaigtas įrengti blokuotas namas. Pirmame aukšte numatyta erdvi svetainė su terasa bei židiniu. Antrame aukšte - erdvus miegamasis su rūbine ir balkonu.

Du papildomi miegamieji vaikams ar vienas jų - darbo kambarys. Erdvus vonios kambarys. Vidinės erdvės gali būti perorganizuotos pagal Jūsų šeimos poreikius, įrengiant pertvaras. Namas pastatytas tvarkingai.

 

Gyv. namas Mazūriškių k.
ID NA001404

Gyv. namas Mazūriškių k.

Klaipėda, Mazūriškių k.
125 000
Bendras plotas (m²): 90
Sklypo plotas (a): 3
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas 90 kv.m., dviejų aukštų, 100 proc. baigtumo kotedžas. Pirmame aukšte - svetainė, virtuvė, katilinė. Antrame aukšte – 3 kambariai, rūbinė, vonios kambarys. Sienos, grindys ir pamatai apšiltinti, 20 cm putplasčiu. Pastogė apšiltinta 40 cm akmens vata. Plačiau »

Parduodamas 90 kv.m., dviejų aukštų, 100 proc. baigtumo kotedžas. Pirmame aukšte - svetainė, virtuvė, katilinė. Antrame aukšte – 3 kambariai, rūbinė, vonios kambarys. Sienos, grindys ir pamatai apšiltinti, 20 cm putplasčiu. Pastogė apšiltinta 40 cm akmens vata.

Langai 6 kamerų su 3 selektyviniais stiklais orientuoti į pietų pusę. Perdanga- gelžbetonio plokštės. Apsauginė ir priešgaisrinė signalizacija. Dujos, vandentiekis, kanalizacija, elektra. Name įrengtas dujinis šildymas, pastatytas „Viessman“ katilas su 160 l talpos boileriu.
Grindinis šildymas. Židinys. Visame name įrengtos TV ir interneto ryšio jungtys. Sutvarkytas gerbūvis (trinkelės kieme, veja, terasa, tvora) Kvartalas uždaras, gatvių apšvietimas, kvartalo kelias iš trinkelių. Asfaltas iki kvartalo. Pilnai priduotas. Pilnai įrengtas. Parduodama su visa virtuvės buitine technika ir esančiais baldais.

 

Gyv. namas Triušelių k.
ID NA001403

Gyv. namas Triušelių k.

Klaipėdos r., Trušelių k.
200 000
Bendras plotas (m²): 175
Sklypo plotas (a): 10
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas naujai pastatytas ir pilnai įrengtas gyvenamas namas. Namas statytas naudojant naujausias ir kokybiškas medžiagas (tiek išorės darbams, tiek viduje). Namas parduodamas su baldais ir buitine technika.
Namo įrengimui naudotos brangios medžiagos, pirktos firminėse parduotuvėse (visa santechnika, plytelės, maišytuvai, šviestuvai ir kt.). Plačiau »

Parduodamas naujai pastatytas ir pilnai įrengtas gyvenamas namas. Namas statytas naudojant naujausias ir kokybiškas medžiagas (tiek išorės darbams, tiek viduje). Namas parduodamas su baldais ir buitine technika.
Namo įrengimui naudotos brangios medžiagos, pirktos firminėse parduotuvėse (visa santechnika, plytelės, maišytuvai, šviestuvai ir kt.).


Visi baldai ir durys gaminti pagal užsakymus iš natūralaus medžio. Yra 2 WC kambariai, akmens masės vonia, dušas. 2 židiniai (vienas viduje, vienas terasoje). Terasa įstiklinta.
Namas šildomas granulėmis, kiekvienas kambarys turi automatinį temperatūros daviklį, po visą namą išvedžiota naujausia rekuperacinė ventiliacija. Yra 2 sandėliukai (vienas po laiptais, kitas garaže) ir didelis garažas. Kiemas iš 300m2 trinkelių, yra atskiras ūkinis pastatas. Yra galimybė įsigyti dar 10 arų gretimą sklypą, kuris apjuostas bendra tvora. Namas yra 100% priduotas ir su visomis vietinėmis komunikacijomis. Sklypas išlygintas ir paruoštas žolės sodinimui.

 

Kotedžas Giruliuose
ID NA001395

Kotedžas Giruliuose

Klaipėda, Giruliai
220 000
Bendras plotas (m²): 168
Sklypo plotas (a): 2,86
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas jaukus, erdvus kotedžas, esantis išskirtiniame pajūrio kvartale (prie Girulių paplūdimio). Labai gera vieta, puikus susisiekimas, patogus išplanavimas, sutvarkyta aplinka. Kotedžui priklauso 0,0286 ha ploto žemės sklypas. Plačiau »

Parduodamas jaukus, erdvus kotedžas, esantis išskirtiniame pajūrio kvartale (prie Girulių paplūdimio). Labai gera vieta, puikus susisiekimas, patogus išplanavimas, sutvarkyta aplinka. Kotedžui priklauso 0,0286 ha ploto žemės sklypas.

Gyv. namas Purmalių k.
ID NA001394

Gyv. namas Purmalių k.

Klaipėdos r., Purmalių k.
330 000
Bendras plotas (m²): 220
Sklypo plotas (a): 16
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas pilnai įrengtas, 7-ių kambarių, (220 kv. m.), naujos statybos (2012 m.) gyvenamasis namas su 16 arų žemės sklypu. Namas randasi gražioje vietoje, Purmalių k. Plačiau »

Parduodamas pilnai įrengtas, 7-ių kambarių, (220 kv. m.), naujos statybos (2012 m.) gyvenamasis namas su 16 arų žemės sklypu. Namas randasi gražioje vietoje, Purmalių k.

Visos komunikacijos, parduodama su baldais, visa reikalinga įranga.

Gyvenamasis namas, Šturmanų g.
ID NA001391

Gyvenamasis namas, Šturmanų g.

Klaipėda, Poilsis, Šturmanų g.
250 000
Bendras plotas (m²): 100
Sklypo plotas (a): 11
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas mūrinis, gyvenamasis namas Klaipėdos mieste, Šturmanų g. Sklypo plotas 11 arų., kuriame: kanalizacijos, vandens, dujų įvadai, šviesolaidžiai, du įvažiavimai. Plačiau »

Parduodamas mūrinis, gyvenamasis namas Klaipėdos mieste, Šturmanų g. Sklypo plotas 11 arų., kuriame: kanalizacijos, vandens, dujų įvadai, šviesolaidžiai, du įvažiavimai.

Šildymas dujiniu katilu (galingumo užteka visam namui), krosnimi ir granuliniu židiniu. Yra galimybė dalinti į du atskirus sklypus arba gyventi nevaržant savo erdvės. Tiktų ir komercinių projektų įgyvendinimui. Namui prieš 5 metus pakeistas ir apšiltintas ekovata stogas, sutvarkyta aplinka. Ūkiniai pastatai, dvigubas garažas. Šiuo metu name trys butai, kuriuos parduoda visi bendrasavininkai.

Gyv. namas Jakų k.
ID NA001356

Gyv. namas Jakų k.

Klaipėdos r., Jakų k.
159 000
Bendras plotas (m²): 185
Sklypo plotas (a): 12
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas pilnai įrengtas 185 kv. m. bendro ploto gyvenamasis namas su 12 a. sklypun Klaipėdos raj., Jakų k. Namas parduodamas su visais baldais bei buitine technika. Plačiau »

Parduodamas pilnai įrengtas 185 kv. m. bendro ploto gyvenamasis namas su 12 a. sklypun Klaipėdos raj., Jakų k. Namas parduodamas su visais baldais bei buitine technika.

Pirmame aukšte - virtuvė sujungta su valgomuoju ir svetaine, holas, WC, vonios kambarys, katilinė bei 36 kv. m. garažas. Antrame aukšte - trys miegamieji, holas ir vonios kambarys. Pilnai sutvarkyta aplinka, asfaltuotas privažiavimas. Namas šildomas dujomis. Tai puikus namas patogioje vietoje norintiems greitai įsikurti be jokių papildomų rūpesčių.