NAMAI, KOTEDŽAI

Gyv. namas Karklės k.
ID NA000747

Gyv. namas Karklės k.

Klaipėdos r., Karklės k.
180 000
Bendras plotas (m²): 290
Sklypo plotas (a): 14
Namo tipas: Mūrinis
Parduodami du po 145 kv. m., pilnai įrengti namai gražioje vietoje Karklėje, Klaipėdos r. Namai yra sublokuoti su 14 arų žemės sklypu, parduodami atskirai ir kartu. Vieno kotedžo kaina 180 000 eurų. Plačiau »

Parduodami du po 145 kv. m., pilnai įrengti namai gražioje vietoje Karklėje, Klaipėdos r. Namai yra sublokuoti su 14 arų žemės sklypu, parduodami atskirai ir kartu. Vieno kotedžo kaina 180 000 eurų.

Kieme yra tvenkinys, asfaltuotas privažiavimas, automobilių parkavimo aikštelės prie namų, dviračių takas į Klaipėdą (~10 km) ir į Palangą (~12 km), iki jūros 700 m.

Kotedžas Triušelių k.
ID NA000746

Kotedžas Triušelių k.

Klaipėdos r., Trušelių k.
53 000
Bendras plotas (m²): 98
Sklypo plotas (a): 3
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas kotedžas Triušeliuose, Klaipdos r.  Pirmame aukšte: virtuvė + svetainė, koridorius, san. mazgas + dušas. Antrame aukšte: 3 miegamieji, drabužinė, vonios kambarys. Plačiau »

Parduodamas kotedžas Triušeliuose, Klaipdos r.  Pirmame aukšte: virtuvė + svetainė, koridorius, san. mazgas + dušas. Antrame aukšte: 3 miegamieji, drabužinė, vonios kambarys.

Viduje pravedžiota nulinė kanalizacija, išbetonuotos grindys. Iki namo privestos dujos. Sienos iš lauko apšildintos 20 cm. Asfaltuotas privažiavimas, gatvės apšvietimas.

Kotedžas Mazūriškėse
ID NA000738

Kotedžas Mazūriškėse

Klaipėdos r., Mazūriškių k.
69 000
Bendras plotas (m²): 102
Sklypo plotas (a): 5
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas keturių kambarių vieno aukšto kotedžas su garažu Mazūriškių k., Klaipėdos r. Namo būklė: pilna lauko apdaila, dalinė vidaus apdaila, išklotos kiemo trinkelės. Plačiau »

Parduodamas keturių kambarių vieno aukšto kotedžas su garažu Mazūriškių k., Klaipėdos r. Namo būklė: pilna lauko apdaila, dalinė vidaus apdaila, išklotos kiemo trinkelės.

Namo įrengimas:
Langai – plastikiniai 8 cm storio, trijų stiklų paketas. Lauko durys šarvuotos.
Grindys – išbetonuotos paruoštos grindų dangos montavimui.
Sienos – blokelių mūro, tinkuotos gipsiniu tinku viduje, langų angokraščiai tinkuoti apklijuoti ekstrūziniu polistirenu ir nutinkuoti. Sienos paruoštos glaistymui ir apdailos įrengimui. Lauko pusėje dekoratyvinis tinkas.

Namo aprašymas:
Svetainė erdvi su šiuolaikiškomis 3,5 m aukščio lubomis iki stogo, pamatai – gręžtiniai, sienos – betono blokelių, apšiltintos 20 cm polistirolu, pertvaros – blokelių. Stogas - šlaitinis, danga – matinės spalvos profiliuotos skardos lakštai, matinės spalvos. Šildymas – šildymui numatyta elektra maitinamas šilumos siurblys oras vanduo. Patalpų šildymas numatytas grindinis. Vanduo – centralizuotas kvartalo, galima iškarto naudoti. Kanalizacija – centralizuotas kvartalo, galima iškarto naudoti. Įrengta elektros ir signalizacijos instaliacija. Sklypas – išklotas trinkelėmis, išlygintos žemės vejos sodinimui, sklypo plotas 10 a kiekvienam butui po 5 arus.

Namo išplanavimas: Tambūras-koridorius, virtuvė - svetainė, trys kabariai, Vonia-tualetas, garažas.
Susisiekimas patogus, nuo Tauralaukio iki sklypo 4 km, nuo Klaipėdos centro iki sklypo 8 km, į Mazūriškes kursuoja mikroautobusai. Kvartalo vidaus gatvė įrengta iš asfalto drožlių. Keliai prižiūrimi, greideriuojami, sniegas žiema valomas. Kvartalas užstatytas gyvenamaisiais namais. Už 300 m yra Mazūriškių karjeras. Draugiška ir saugi kaimynystė.

Gyv. namas Mazūriškių k.
ID NA000736

Gyv. namas Mazūriškių k.

Klaipėdos r., Aukštkiemių k.
59 000
Bendras plotas (m²): 80
Sklypo plotas (a): 12
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas gyv. namas Mazūriškių k., Klaipėdos r. Pradėtas statyti naujas kvartalas - vieno aukšto namai. Namai dviejų tipų : galima su dviem atskirais miegamaisiais, arba su trimis. Plačiau »

Parduodamas gyv. namas Mazūriškių k., Klaipėdos r. Pradėtas statyti naujas kvartalas - vieno aukšto namai. Namai dviejų tipų : galima su dviem atskirais miegamaisiais, arba su trimis.


Namas šiltas: iš blokelių 20 cm, apšiltintas 20 cm, čerpinis stogas, apšiltintas 30 cm, vitrininiai langai. Pilna išorės apdaila, kiemas išklotas trinkelėmis. Vidus - dalinė apdaila. Pertvaros, sienos tinkuotos, išvedžiotas grindinis šildymas, vanduo, kanalizacija.

Kotedžas Technikos g.
ID NA000730

Kotedžas Technikos g.

Klaipėda, Mokyklos, Technikos g.
235 000
Bendras plotas (m²): 189
Sklypo plotas (a): 5,31
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas sublokuotas namas Technikos g., Klaipėdoje. Namas yra  ant atskirų sklypų visiškai nepriklausančių vienas nuo kito. Atskiros teritorijos aptvertos tvora. Automatiniai vartai, kiemas keliems automobiliams, vidinėje sklypo pusėje šiltnamis, pagalbinis pastatas, erdvė poilsiui, antrame aukšte terasa poilsiui 50 kv.m. Garažas name įrengtas, grindys keitinto betono su kanalizacija. Plačiau »

Parduodamas sublokuotas namas Technikos g., Klaipėdoje. Namas yra  ant atskirų sklypų visiškai nepriklausančių vienas nuo kito. Atskiros teritorijos aptvertos tvora. Automatiniai vartai, kiemas keliems automobiliams, vidinėje sklypo pusėje šiltnamis, pagalbinis pastatas, erdvė poilsiui, antrame aukšte terasa poilsiui 50 kv.m. Garažas name įrengtas, grindys keitinto betono su kanalizacija.


Iki senamiesčio 2 km, iki Akropolio 2 km,  iki autobusų stotelės 500 m. Name trys miegamieji, antrame aukšte san. mazgas ir drabužinė. Pirmame aukšte: svetainė, valgomasis, darbo kambarys. Svetainėje židinys, apšildantis antro aukšto patalpas. Pirmame aukšte lubos 3 m. Šviesus, jaukus, šiltas būstas.

Gyv. namo dalis Žemaičių g., Mokyklos gatvės rajone
ID NA000728

Gyv. namo dalis Žemaičių g., Mokyklos gatvės rajone

Klaipėda, Mokyklos, Žemaičių g.
73 500
Bendras plotas (m²): 120
Sklypo plotas (a): 3
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas namo antras aukštas su mansarda Žemaičių g., Mokyklos gatvės rajone. Būstas suremontuotas, atskiras, nuo kaimynų nepriklausomas, įėjimas. Plačiau »

Parduodamas namo antras aukštas su mansarda Žemaičių g., Mokyklos gatvės rajone. Būstas suremontuotas, atskiras, nuo kaimynų nepriklausomas, įėjimas.

Bendras plotas apie 120 kv.m. (70 kv.m. antrame aukšte ir 50 kv.m. mansardoje). Antrame aukšte: 2 dideli kambariai, erdvi virtuvė (~13,5 kv.m), holas ir vonia, mansradiniame aukšte - 4 kambariai. Langai orientuoti į pietų ir vakarų puses. Vakarinėje pusėje per visą namo ilgį yra balkonas.

Šildymas - autonominis, dujinis (šalčiausiu mėnesiu apie 200 lt).
Namo sienos apšiltintos (15 cm pilkuoju polistireniniu putplasčiu) ir nutinkuotos, antrame aukšte ir 1-ame mansardinio aukšto kambaryje sudėti plastikiniai langai (6 kamerų, 3 stiklų). Apskardintas kaminas. Galimybė įsirengti židinį.
Dėl patogios laiptinės vietos yra galimybė skaidyti namo dalį į du butus (70 kv.m butą antrame aukšte ir 50 kv.m. butą palėpėje).

Namo daliai priklauso: ūkinis pastatas (~15 kv.m, pilnai suremontuotas - atvesta elektra, nutinkuotos sienos, pakeistas stogas), šiltnamis (metalinis-stiklinis) ir 3 a žemės sklypas. Kiemas grįstas trinkelėmis (gerbūvis pilnai sutrankytas), visada yra vietos automobiliui.

Namas stovi strategiškai patogioje vietoje:
- už 100 m - lopšelis darželis;
- už 600 m - Sendvario gimnazija;
- už 400 m - Maxima parduotuvė, vaistinė, autobusų stotelė.
Netoli yra Trinyčių parkas su dideliu prūdu, Danės upė, dviračių takai. Geras ir patogus susisiekimas su miestu.

Gyv. namas Kalotės k.
ID NA000708

Gyv. namas Kalotės k.

Klaipėdos r., Kalotės k.
344 000
Bendras plotas (m²): 350
Sklypo plotas (a): 20
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas itin kokybiškai įrengtas, funkcionaliai suplanuotas namas naujų namų kvartale Kalotėje, Klaipėdos r. Plačiau »

Parduodamas itin kokybiškai įrengtas, funkcionaliai suplanuotas namas naujų namų kvartale Kalotėje, Klaipėdos r.

Visame name šildomos grindys, kurios išklotos pagal individualų užsakymą parvežtu iš Brazilijos raudonmedžio parketu. Pakabinami šviestuvai buvo išskirtinai gabenami iš Italijos ir dauguma kitų detalių, kurios buvo taikomos, derinamos jog pabrėžtų šio namo šilumą ir jaukumą.

Pirmąjame aukšte yra erdvi svetainė su aukštomis lubomis bei vitrininiais langais su išėjimu į išpuoselėtą ir saulės apšviestą kiemą, dalinai nuo svetainės atskirtas valgomasis, virtuvė, įrengtas ofiso kambrarys, san.mazgas. Taip pat yra pirtis, su tam skirtu kambarėliu poilsiui ir išėjimu į lauką, wc, dušas, katilinė, didelė buitinė patalpa (skalbykla, džiovykla), bei erdvus garažas dviems automobiliams, kuriame yra 10 kv.m rūsys (katilinės ir garažo durys EI 90). Antrajame aukšte 3 miegamieji, koridorius su balkonėliu, wc, dušas ir šeimininkų poilsio oazė - biliardo žaidimo kambarys. Vienas iš miegamųjų turi įrengtą drabužinę ir didelį vonios kambarį su išėjimu į terasą. Namas statytas 2010 m., bendras plotas 350 kv.m, gyvenamas plotas- 295 kv.m . Namas gali būti šildomas trimis šildymo būdais - dyzelinis, dujinis ir kietu kuru (visi krosniniai katilai yra, kai kurie iš jų visiškai nauji). Įrengta pilna apsaugos sistema. Langai užsakyti iš UAB "Sabonio klubas ir partneriai"-"Rūdupis", kurie yra stiklo paketų gamybos lyderis Lietuvoje, stogas yra skardinės čerpės, fasadas – keramikinis tinkas ir tikras klinkeris, perdengimai monolitiniai. Kiemas išklotas trinkelėmis (300 kv.m), automatiniai įvažiavimo vartai. Namas pastatytas atokiau nuo miesto šurmulio, aplinkui daug erdvės ir privatumo, šis sklypas vienintelis tokio dydžio šiame kvartale, viso 20 arų, aptvertas. Poilsio zona tolėliau nuo namo, tai vasarnamis su profesionalia barbecue, greta prūdelis, kurį puošia žavus fontanas, vandens lelijos, plaukioja žuvelės. Privažiavimas asfaltuotas, iki autobuso stotelės 5 min. kelio, savo automobiliu iki centro apie 10 min. Itin rami ir patraukli vieta gyventi, kuri leis kasdien atsipalaiduoti nuo miesto triukšmo ir kokybiškai pailsėti! Tai puiki proga, ramybės ir gamtos apsuptyje, įsigyti labai geros kokybės PRABANGŲ NAMĄ.

Gyv. namas Klaipėdos r., Aukštkiemių k.
ID NA000706

Gyv. namas Klaipėdos r., Aukštkiemių k.

Klaipėdos r., Aukštkiemių k.
295 000
Bendras plotas (m²): 243
Sklypo plotas (a): 11
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas gyvenamasis namas Aukštkiemių k., Klaipėdos r. Namas pastatytas ir įrengtas laikantis naujausių tendencijų ir technologijų. Plačiau »

Parduodamas gyvenamasis namas Aukštkiemių k., Klaipėdos r. Namas pastatytas ir įrengtas laikantis naujausių tendencijų ir technologijų.


Langai mediniai su aliuminio apkaustu. Klinkerio plytų išorinė apdaila. Statytas is keraminių blokelių.
Name įrengta pirtelė ir sukūrinė vonia lauko terasoje.

Kotedžas Mazūriškėse
ID NA000698

Kotedžas Mazūriškėse

Klaipėdos r., Mazūriškių k.
78 000
Bendras plotas (m²): 192
Sklypo plotas (a): 20
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas neįrengtas kotedžas Mazūriškių k., Klaipėdos r. Galimybė įsigyti visą. Plačiau »

Parduodamas neįrengtas kotedžas Mazūriškių k., Klaipėdos r. Galimybė įsigyti visą.