NAMAI, KOTEDŽAI

Gyv. namas Rudaičių k.
ID NA001347

Gyv. namas Rudaičių k.

Klaipėdos r.
85 000
Bendras plotas (m²): 160
Sklypo plotas (a): 47
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas dalinai renovuotas (nauji plastikiniai langai, pakeistas stogas, čerpių danga, apšiltintas 1-as aukštas, naujai išvedžiota elektra, santechnika, pirmame aukšte atlikta pilna vidaus apdaila) 160 m
bendro ploto namas su ūkiniu pastatu ir 47 arų žemės sklypu. Sklypas vaizdingoje vietoje, ribojasi
su mišku, netoli – Minija. Labai geri kaimynai. Plačiau »

Parduodamas dalinai renovuotas (nauji plastikiniai langai, pakeistas stogas, čerpių danga, apšiltintas 1-as aukštas, naujai išvedžiota elektra, santechnika, pirmame aukšte atlikta pilna vidaus apdaila) 160 m
bendro ploto namas su ūkiniu pastatu ir 47 arų žemės sklypu. Sklypas vaizdingoje vietoje, ribojasi
su mišku, netoli – Minija. Labai geri kaimynai.


Iki Gargždų – 7 km, iki Klaipėdos – 25 km. Privažiavimas iki gyvenvietės– asfaltas, gyvenvietėje –
žvyrkelis. Žiemą keliai tvarkingai valomi. Vanduo šildomas elektra arba kietas kuru, šildymas - kietas kuras arba medžio granulės.


Gyv. namas Triušelių k.
ID NA001336

Gyv. namas Triušelių k.

Klaipėdos r., Trušelių k.
58 500
Bendras plotas (m²): 102
Sklypo plotas (a): 3
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas naujai pastatytas, su visomis komunikacijomis (nuotekos, lietaus nubėgimas, vanduo, dujos) sublokuotas (dviejų butų po 102 kv.m, vienas iš jų jau parduotas) namas Smeltaitės g. Trušeliuose. Blokuotas namas turi atskiras sienas su gretimu namu, tarp kurių yra papildomai įrengta 10 cm Rockwol Superrock mineralinės akmens vatos garso izoliacija. Plačiau »

Parduodamas naujai pastatytas, su visomis komunikacijomis (nuotekos, lietaus nubėgimas, vanduo, dujos) sublokuotas (dviejų butų po 102 kv.m, vienas iš jų jau parduotas) namas Smeltaitės g. Trušeliuose. Blokuotas namas turi atskiras sienas su gretimu namu, tarp kurių yra papildomai įrengta 10 cm Rockwol Superrock mineralinės akmens vatos garso izoliacija.

Pirmame aukšte tambūras, katilinė, erdvus gyvenamasis kambarys su virtuve, WC su dušu. Antrame aukšte yra trys miegamieji kambariai ir vonios kambarys. Didysis miegamasis su atskira drabužine. Sklypo plotas 4,5 aro. Dujos privestos iki namo. Pamatai juostiniai, apšiltinti 10 cm. ekstruziniu Finnfoam XPS polistirolu, į namo vidų suvesti visi komunikacijų tinklai, lauko sienos sumūrytos iš 18 cm silikatinių blokelių ir apšiltintos 20 cm. neoporu (pilkasis putplastis - kurio termoizoliacinės savybės yra pagerintos polistireninio putplasčio žaliavą papildant grafitu. Mažos grafito dalelės atspindi arba absorbuoja infraraudonuosius spindulius, taip žymiai sumažindamos šilumos nuostolius). Lauko sienų apdaila iš vokiškų klinkerinių plytelių, bei struktūrinio silikoninio tinko. Langai iš 83 mm. naujausios Gealan S 9000 trigubo sandarinimo profilių sistemos su trijų stiklų paketu (du selektyviniai stiklai), bei trimis sandarumo tarpinėmis užtikrina dar geresnę šilumos ir garso izoliaciją. Kompozicinės, tamsaus ąžuolo spalvos, Vikking "Consul 3" (armuoto stiklo pluošto) lauko įėjimo durys savyje apjungia estetinį medžio grožį, aliuminio lengvumą, plastiko vientisumą ir apsaugines plieno savybes. Tuo pačiu šios durys neturi trūkumų, kurie pasitaiko duryse, pagamintose iš plieno, aliuminio ar plastiko. Perdengimas gelžbetoninis, stogas - Monier Zanda Protector 2.0 čerpių danga, kuri yra atsparesnės samanojimui ir ultravioletiniams spinduliams. Sumontuota plieninė lietaus nubėgimo sistema. Keramikiniai Shiedel Rondo Plus apšiltinti kaminai tiek židiniui, tiek šildymo katilui. Po namą išvedžioti santechnikos nuliai ir išbetonuotos juodgrindės. Įėjimo į namą laiptai iškloti granito plokštėmis.

 

Gyv. namas Mazūriškėse
ID NA001332

Gyv. namas Mazūriškėse

Klaipėdos r., Mazūriškių k.
125 000
Bendras plotas (m²): 177
Sklypo plotas (a): 15
Namo tipas: Mūrinis
Klaipėdos rajone, Mazūriškėse parduodamas gyv. namas su žemės sklypu. Bendras namo plotas 177,06 kv. m., naudingas plotas 147,29 kv. m. Plačiau »

Klaipėdos rajone, Mazūriškėse parduodamas gyv. namas su žemės sklypu. Bendras namo plotas 177,06 kv. m., naudingas plotas 147,29 kv. m.

Namas statytas iš labai kokybiškų medžiagų. Namo mūras iš fibo blokelių, stogas - betoninės raudonos čerpės. Namas labai gerai apšiltintas - panaudotas Neoporas-pilkasis polisterolas (15 cm), fasadiniai dažai Caparol, suomiška hidroizoliacija. Yra visi medžiagų įsigijimo dokumentai, sertifikatai. Namas be vidinės apdailos. Prijungtas prie visų komunikacijų (kvartalo). Name yra elektra. Šiuo metu nuo namo iki autobuso stotelės 400 m, iki asfaltuoto kelio 400 m. Iki Klaipėdos miesto centro – 8 km. Netoliese vaikų darželis, pradinių klasių mokykla. Sklypas pilnai sutvarkytas - išvedžiota visa lietaus nuotekų sitema, įrengti takai, aikštelės, terasa išklota trinkelėmis, išvedžioti kiemo apšvietimo laidai, užvežtas juodžemis, rieduliai, suformuotas reljefas,  mechanizuotu būdu įrengta veja, pasodinti vaismedžiai ir gyvatvorė.

Gyv. namas Paupiuose
ID NA001331

Gyv. namas Paupiuose

Klaipėda, Paupiai
180 000
Bendras plotas (m²): 200
Sklypo plotas (a): 4,50
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas puikus ir kokybiškai pastatytas namas Klaipėdos centrinėje miesto dalyje (Paupiuose). Gyvenamas plotas apie 200 kv.m. terasos plotas apie 50kv.m. su vaizdu į upę. Plačiau »

Parduodamas puikus ir kokybiškai pastatytas namas Klaipėdos centrinėje miesto dalyje (Paupiuose). Gyvenamas plotas apie 200 kv.m. terasos plotas apie 50kv.m. su vaizdu į upę.

Atstumas iki autobuso stotelės apie 200 m., atstumas iki upės apie 150 m,. šalia dviračių takas kuriuo iki miesto centro (Meridiano) 15 min. dviračiu. Papildomas rūsio plotas kuriame galima įsirengti pirtį ir baseiną ar sporto salę 100 kv.m. visos pagalbinės patalpos apšiltintos ir atskirtos nuo gyvenamųjų patalpų. Šildymas dujinis, yra židinys. Pirmame aukšte šildymas grindinis, o antrame radiatoriai. Sienos paruoštos dažymui, grindys laminatui ir plytelių klijavimui.

 

Kotedžas Gintaro g.
ID NA001326

Kotedžas Gintaro g.

Klaipėda, Centras, Gintaro g.
175 000
Bendras plotas (m²): 194
Sklypo plotas (a): 6
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas Klaipėdos miesto centre baigiamas statyti dviejų butų gyvenamasis namas. Butai 194 kv.m. ir 200 kv.m. ploto su garažais, 4 ir 5 kambarių. Kotedžai yra skirtingo išplanavimo. Plačiau »

Parduodamas Klaipėdos miesto centre baigiamas statyti dviejų butų gyvenamasis namas. Butai 194 kv.m. ir 200 kv.m. ploto su garažais, 4 ir 5 kambarių. Kotedžai yra skirtingo išplanavimo.

Kiekvienas turi apie 130 kv.m. gyvenamo ploto per du aukštus ir papildomai pusrūsius su garažais dviem automobiliams po 65 kv.m. Privažiavimas asfaltuotomis miesto gatvėmis. Kiemas atskirtas nuo kaimyno, išgrįstas klinkerinėmis trinkelėmis. Privati aptverta teritorija, bus įstatyti įvažiavimo vartai. Pageidaujantiems daugiau privatumo galima intensyvinti sklypo apželdinimą.
Ideali vieta norintiems gyventi pačiame miesto centre. Einant pėsčiomis Manto gatvė yra maždaug už 500 m., šalia baras "Skandalas", iki Lietuvininkų aikštės 700 m.
Namas pastatytas kokybiškai ir naudojant brangias statybines medžiagas. Statybos pradžia - 2016 m. kovas pabaiga - 2016 m. lapkritis.

Kotedžas Naujojoje g.
ID NA001324

Kotedžas Naujojoje g.

Klaipėda, Plytinė
135 000
Bendras plotas (m²): 154
Sklypo plotas (a): 4,16
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas moderiai įrengtas kotedžas su garažu Plytinėje, Naujojoje gatvėje. Kotedžui priklauso 4,16 a ploto žemės sklypas. Plačiau »

Parduodamas moderiai įrengtas kotedžas su garažu Plytinėje, Naujojoje gatvėje. Kotedžui priklauso 4,16 a ploto žemės sklypas.

Gyv. namas Kalotės k.
ID NA001316

Gyv. namas Kalotės k.

Klaipėdos r., Kalotės k.
165 000
Bendras plotas (m²): 145
Sklypo plotas (a): 7
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas statomas namas Klaipėdos raj. Kalotės km. Namas su  daline vidaus ir pilna išorės apdaila. Statybos darbų pabaiga  2017 m. Plačiau »

Parduodamas statomas namas Klaipėdos raj. Kalotės km. Namas su  daline vidaus ir pilna išorės apdaila. Statybos darbų pabaiga  2017 m.

Gyv. namas Dargužių k.
ID NA001309

Gyv. namas Dargužių k.

Klaipėdos r., Dargužių k.
81 000
Bendras plotas (m²): 95
Sklypo plotas (a): 10
Namo tipas: Mūrinis
Nuostabios gamtos apsuptyje, pajūrio regioniniame parke esančiame privačių namų kvartale „Pajūrio miestelis“ parduodamas blokuotas dvibutis namas. Plačiau »

Nuostabios gamtos apsuptyje, pajūrio regioniniame parke esančiame privačių namų kvartale „Pajūrio miestelis“ parduodamas blokuotas dvibutis namas.

Strategiškai patraukli vieta – vos už poros kilometrų yra Karklės gyvenvietė su puikiais pėsčiųjų ir dviračių takais iki jūros. Iki Klaipėdos miesto centro automobiliu iki 10 min. kelio (15 km), Palangos miestas už 14 km. Kvartale puikiai išplėtotos komunikacijos: plačios, asfaltuotos, apšviestos gatvės, vandentiekis, kanalizacija, elektra, ateityje planuojamos įvesti dujos.

Sklypas 20 arų, kiekvienai blokuoto namo daliai tenka po 10 arų. Namas vieno aukšto su mansarda, vieną namo dalį sudaro 95 kv.m. Sienų statybai naudoti silikatiniai blokeliai, 20 cm polimerinio putplasčio apšiltinimas, stogas dengtas betoninėmis čerpėmis, fasado apdaila – dekoratyvinis tinkas, derintas su klinkerinėmis plytelėmis. Dalinė vidaus apdaila, išvedžiota santechnika, elektra, išbetonuoti laiptai.

Gyv. namas Kalotės k.
ID NA001308

Gyv. namas Kalotės k.

Klaipėdos r., Kalotės k.
150 000
Bendras plotas (m²): 197
Sklypo plotas (a): 4
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas namas Kalotės kaime. Namas 2-jų aukštų, 197 kv.m. su baldais ir buitine technika. Pirmame aukšte erdvi ir šviesi svetainė su židiniu. Svetainė sujungta su virtuve. Taip pat pirmame aukšte dušo kabina, garažas. Antrame aukšte 3 miegamieji, masažinė vonia. Plačiau »

Parduodamas namas Kalotės kaime. Namas 2-jų aukštų, 197 kv.m. su baldais ir buitine technika. Pirmame aukšte erdvi ir šviesi svetainė su židiniu. Svetainė sujungta su virtuve. Taip pat pirmame aukšte dušo kabina, garažas. Antrame aukšte 3 miegamieji, masažinė vonia.

Namo šildymas autonominis dujinis, pirmame aukšte grindinis šildymas, o antrame aukšte reguliuojami radiatoriai. Vanduo ir nuotekos kvartalo (bendrija).Yra apsaugos ir priešaisrinė signalizacija. Aplinka sutvarkyta, keliai asfaltuoti, puikus susiekimas.