NAMAI, KOTEDŽAI

Sublokuotas gyv. namas Trušelių k., Klaipėdos raj.
ID NA006027

Sublokuotas gyv. namas Trušelių k., Klaipėdos raj.

Klaipėdos r., Trušelių k.
136 000
Bendras plotas (m²): 118
Sklypo plotas (a): 4,5
Parduodamas sublokuotas gyv. namas Trušeliuose. Namo plotas 118 kv. m., sklypas 4,5 a. Visame name išvedžiotas grindinis šildymas, name įrengtas granulinis katilas, todėl maži išlaikymo kaštai. Name įrengta: didelė atskira virtuvė, 30 kv.m. svetainės zona, miegamasis su atskira drabužine, bei vonios kambariu, du san. mazgai, didelė terasa, nemaža palėpė susidėti daiktams. Visur sudėtos žaliuzės, įrengta signalizacija, automatiniai garažo ir tvoros vartai. Plačiau »

Parduodamas sublokuotas gyv. namas Trušeliuose. Namo plotas 118 kv. m., sklypas 4,5 a. Visame name išvedžiotas grindinis šildymas, name įrengtas granulinis katilas, todėl maži išlaikymo kaštai. Name įrengta: didelė atskira virtuvė, 30 kv.m. svetainės zona, miegamasis su atskira drabužine, bei vonios kambariu, du san. mazgai, didelė terasa, nemaža palėpė susidėti daiktams. Visur sudėtos žaliuzės, įrengta signalizacija, automatiniai garažo ir tvoros vartai.


Pilnai išvystyta infrastruktūra: visos komunikacijos (vanduo iš kvartalo gręžinio nemokamas), iki namo asfaltuotas privažiavimas, yra gatvių apšvietimas, įkurta bendrija.
Iki Klaipėdos miesto centro 8 km, atvažiuoja mokyklinis autobusiukas.
Rami, saugi vieta.
Namas pilnai įrengtas ir įregistruotas 100%. Galimybė pasinaudoti būsto parama jaunoms šeimoms.

Gyv. namas Melnragėje
ID NA006021

Gyv. namas Melnragėje

Klaipėda, Melnragė
120 000
Bendras plotas (m²): 95
Sklypo plotas (a): 10
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas 4-ių kambarių namas per du aukštus (pirmas aukštas + mansarda). Bendras plotas 95 kv.m., su valstybinės žemės sklypu – 9,9 a. Gautas Klaipedos m. sav. leidimas pradėti rengti dokumentus ir projektą dėl žemės sklypo suformavimo. Namo statybos metai 1935 m. Sklypas kraštinis. Namas prie miško. Paskirtis – gyvenamoji. Yra 6 sandėliukai (5 mūriniai ir vienas medinis). Plačiau »

Parduodamas 4-ių kambarių namas per du aukštus (pirmas aukštas + mansarda). Bendras plotas 95 kv.m., su valstybinės žemės sklypu – 9,9 a. Gautas Klaipedos m. sav. leidimas pradėti rengti dokumentus ir projektą dėl žemės sklypo suformavimo. Namo statybos metai 1935 m. Sklypas kraštinis. Namas prie miško. Paskirtis – gyvenamoji. Yra 6 sandėliukai (5 mūriniai ir vienas medinis).

Kiekviename aukšte yra po du kambarius ir virtuvę. Pirmame aukšte reikalingas remontas. Antras aukštas suremontuotas. Stogas keistas ir dengtas čerpėmis prieš 8 metus. Šildymas – kietu kuru. Vandens ir kanalizacijos pajungimo - parengti projektai. Į namą įvestos dujos. Namo langai išdėstyti visomis kryptimis. Antrame aukšte įrengtas kieto kuro šildymo katilas su radiatoriais bei koklinė krosnis.

Puiki vieta –  prie pat miško, o iki jūros – tik 250 metrų. Iki Maximos – 500 m. Kiemui priklauso aikštelė automobiliams statyti, kuri taipogi įeina į sklypo plotą.

Gyv. namas Trušelių k., Klaipėdos raj.
ID NA006020

Gyv. namas Trušelių k., Klaipėdos raj.

Klaipėda, Trušelių k.
99 000
Bendras plotas (m²): 64
Sklypo plotas (a): -
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas A+ klasės 64 kv.m. ploto namas už buto kainą. Į namo kainą įskaičiuotas šilumos siurblys "Panasonic", bei įrengta mini rekuperacinė sistema. Namas šiuo metu šildomas, tad yra sausas ir labai šiltas. Plačiau »

Parduodamas A+ klasės 64 kv.m. ploto namas už buto kainą. Į namo kainą įskaičiuotas šilumos siurblys "Panasonic", bei įrengta mini rekuperacinė sistema. Namas šiuo metu šildomas, tad yra sausas ir labai šiltas.

Į kainą taip pat įskaičiuotas virtuvinis (projektas pavaizduotas nuotraukose), bei bus pagaminta didelė spinta prieškambaryje. Sandarumo testas atitiko du kart aukštesnius reikalavimus nei reikalaujama. Aukštos lubos (aukščiausia vieta virš 3,20 m).
Labai stilingas ir išskirtinis dizainas, viskas suderinta ir apgalvota iki smulkaiusiu detalių.

Gyv. namas Rimkuose
ID NA006017

Gyv. namas Rimkuose

Klaipėda, Rimkai
184 000
Bendras plotas (m²): 202
Sklypo plotas (a): 11,49
Parduodamas kokybiškai pastatytas ir įrengtas namas Klaipėdos m. pietinėje dalyje, Rimkuose. Parduodamas su įmontuotais baldais ir buitine technika. Iki namo asfaltuotas, apšviestas kelias. Rami kaimynystė. Puikus susisiekimas su miestu, iki autobusų stotelės 150 metrų. Plačiau »

Parduodamas kokybiškai pastatytas ir įrengtas namas Klaipėdos m. pietinėje dalyje, Rimkuose. Parduodamas su įmontuotais baldais ir buitine technika. Iki namo asfaltuotas, apšviestas kelias. Rami kaimynystė. Puikus susisiekimas su miestu, iki autobusų stotelės 150 metrų.


Individualus namo projektas: trys miegamieji, darbo kambarys, du vonios kambariai ir atskiras wc kambarys. Svetainė kartu su virtuve ir valgomuoju, sandėliukas-skalbykla, garažas su mūrine antresole ir katilinė.
Gyvenamasis plotas 150 kv.m., garažas su katiline 50 kv.m., mūrinė antresolė virš garažo 25 kv.m.
Grindys: uosio grindlentės. Balinto uosio vidaus durys. Langai: penkių kamerų profilis, trijų stiklų paketas su dviem selektyviniais stiklais. Kombinuotas šildymas: po plytelėmis grindinis, kitur radiatoriai. Katilinė: Buderus kondensacinis dujų katilas. Miesto vanduo ir visos komunikacijos.

Namo sienos silikatinių mūro blokelio, šiltintos Paroc akmens vata, stogas Eternit lakštų, fasadas medinis, dažytas Švediškais Becker Acroma ir Falu Rod Far dažais.

Kieme betoninės ir klinkerio trinkelės. Automatiniai garažo ir lauko vartai. Aptverta apželdinta teritorija, uždaras daržas, vaismedžių sodas. Išvedžiota vejos laistymo sistema.

Naujos statybos gyv. namai Tauralaukyje, Vėjo g.
ID NA006011

Naujos statybos gyv. namai Tauralaukyje, Vėjo g.

Klaipėda, Tauralaukis, Vėjo g.
87 000
Bendras plotas (m²): 110
Sklypo plotas (a): 3
Namo tipas: Mūrinis
NAUJAS A KLASĖS PROJEKTAS MIESTE, TAURALAUKYJE! Galimas pirkimas išsimokėtinai be banko iki 2 metų laikotarpiui. Plačiau »

NAUJAS A KLASĖS PROJEKTAS MIESTE, TAURALAUKYJE! Galimas pirkimas išsimokėtinai be banko iki 2 metų laikotarpiui.

Tauralaukyje, Vėjo g., parduodami blokuoti 2 aukštų 110 m2 ploto A energetinės klasės namai (du sublokuoti vienbučiai namai, ne kotedžų eilė) su terasomis. Visi komunikacijų įvadai į namą, įskaitant ir dujų. Stogas dengtas čerpėmis.

IŠPLANAVIMAS:
* Pirmame aukšte (55 m2) – erdvi svetainė (30 m2) ir virtuvė (15 m2), tambūras, WC, katilinė;
* Antrame aukšte – trys erdvūs miegamieji kambariai, vonios kambarys, pagrindinis miegamasis 15 m2 turi drabužinę (+5 m2);

Į NAMO KAINĄ ĮEINA:

* Gręžtiniai pamatai, apšiltinti iš 3 pusių;
* Išlietos betoninės juodgrindės;
* Namo sienų mūras iš 20 cm akyto betono blokelių (šilčiausi iš galimų blokelių) ir apšiltinta 30 cm polistirenu;
* Stogo danga: švediškos S:t Eriks betoninės čerpės;
* Stogas apšiltintas 45 cm ekovata;
* Įrengtas kaminas židiniui ir atskiros ventiliacinės šachtos san.mazgams, katilinei bei virtuvei;
* Perdanga monolitinė gelžbetoninė;
* GARSO IZOLIACIJA - tarp namų įrengta dvigubo mūro siena su apšiltinimo sluoksniu per vidurį (viso 50 cm storio siena);
* Atlikti visi skardinimo darbai: kaminai, palangės, parapetai, įrengta skardinė lietaus nubėgimo sistema;
* Išbetonuoti laiptai;
* Išvedžiota elektros, saugos ir priešgaisrinė signalizacijos instaliacija;
* Dideli A klasės trigubo selektyvinio stiklo vitrininiai plastikiniai langai;
* Šarvuotos paradinės laukinės durys;
* Sutvarkytas gerbūvis: sklypas išlygintas, išklotas trinkelėmis ir aptvertas medine tvora.
* Komunikacijų įvadai į namą: elektra, vandentiekis (miesto), nuotekos (miesto), dujos;
* Sutvarkyta namo dokumentacija ir įregistruotas 85% baigtumas Registrų centre.

INFRASTRUKTŪRA :
Namai statomi jau įsikūrusių namų kaimynystėje, tad nereikės gyventi šalia nuolatinių statybų. Gatvė naujai išasfaltuota ir įrengti LED apšvietimo žibintai, įrengtas drenažas, nuo gatvės iki sklypų ribos plati žalia zona. Netoli yra visuomeninio transporto stotelė (500 m), kursuoja miesto transportas.

Pirkėjui pageidaujant, galimas didesnis arba pilnas namo įrengimas.

Gyv. namo dalis Tauralaukyje
ID NA006009

Gyv. namo dalis Tauralaukyje

Klaipėda, Tauralaukis
110 000
Bendras plotas (m²): 100
Sklypo plotas (a): 12
Namo tipas: Mūrinis
Parduodama gyv. namo dalis  (2 aukštas ir palėpė) Tauralaukyje. Bendras plotas 100 kv.m. Atskiras įėjimas iš gatvės pusės. Antrame aukšte yra 2 erdvūs kambariai, virtuvė ir vonios kambarys, o trečiame aukšte - galimybė įrengti kambarius (yra stoglangiai). Kieme yra mūrinis ūkinis pastatas. Plačiau »

Parduodama gyv. namo dalis  (2 aukštas ir palėpė) Tauralaukyje. Bendras plotas 100 kv.m. Atskiras įėjimas iš gatvės pusės. Antrame aukšte yra 2 erdvūs kambariai, virtuvė ir vonios kambarys, o trečiame aukšte - galimybė įrengti kambarius (yra stoglangiai). Kieme yra mūrinis ūkinis pastatas.


Teritorija yra aptverta, privati. Yra vandentiekis, galimas šildymas dujomis ir kietu kuru (įrengtas židinys).
Namas randasi labai ramioje gatvėje ir strategiškai patogioje vietoje. Sklypo plotas 12 a.

Gyv. namas Tauralaukyje
ID NA006008

Gyv. namas Tauralaukyje

Klaipėda, Tauralaukis
320 000
Bendras plotas (m²): 163,68
Sklypo plotas (a): 8,6
Namo tipas: Mūrinis
Klaipėdos mieste, prestižiniame gyvenamųjų namų kvartale "Dvaro Slėnis", parduodamas 163,68 kv. m. bendro ploto pilnai įrengtas, dviejų aukštų, individualus gyvenamasis namas 8,60 aro sklype su jame esančiais baldais ir buitine technika (visa technika 2-3 metų). Plačiau »

Klaipėdos mieste, prestižiniame gyvenamųjų namų kvartale "Dvaro Slėnis", parduodamas 163,68 kv. m. bendro ploto pilnai įrengtas, dviejų aukštų, individualus gyvenamasis namas 8,60 aro sklype su jame esančiais baldais ir buitine technika (visa technika 2-3 metų).

Name yra erdvi svetainė sujungta su valgomuoju bei virtuve, keturi atskiri kambariai, trys sanitariniai mazgai, nedidelė pirtelė. Antrajame aukšte įrengtos dvi drabužinės, yra didelis balkonas/terasa 57 kv. m.). Name įrengtas grindinis šildymas (visi sanitariniai mazgai, tambūras, virtuvė, svetainė) ir radiatoriai (visi 4 kambariai). Pirmame ir antrame aukšte natūralaus uosio grindys, visur uosinės durys. Name vyrauja klasikinis stilius. Teritorija gražiai sutvarkyta, aptverta tvora, yra automatinis laistymas. Kieme yra apšiltintas sandeliukas (20 kv. m.). Virš terasos pirmame aukšte įrengta automatinė elektrinė markizė. Statybų pabaiga - 2011 metai, namas priduotas valstybinei komisijai 100%. Kaina 320000 EUR. Galimas pirkimas su paskola.

KOMUNIKACIJOS:

Vandentiekis: Miesto
Nuotekos: Miesto
Elektra: YRA
Dujos: YRA
Internetas: TEO Šviesolaidis
Privažiavimas: Grįsta trinkelėmis gatvė su apšvietimu


NAMO APRAŠYMAS:
Statybos metai (pradžia/pabaiga) – 2005/2011m.
Aukštų sk. – 2
Bendras plotas – 163,68 kv.m
Kambarių sk. – 5
Sienos – blokelių mūras
Fasadas – dekoratyvinis tinkas
Pamatai – betono
Perdanga – gelžbetonio
Yra pavėsinė dviem mašinom
Baigtumas – 100 %
Komunikacijos (vanduo, lietaus ir buitinės nuotekos) – miesto.
Grindys – uosio parketlentės, san. mazguose – plytelės
Laiptai – mediniai
Sienos kambariuose – dažytos, tapetuotos, dekotatyvinis tinkas, san. mazguose – plytelės
Šildymas – dujomis
Atviras židinys svetainėje
Automatinė laistymo sistema
Teritorija aptverta tvora
Automatiniai įvažiavimo vartai
Grįstas įvažiavimas ir takeliai
Privažiavimas prie namo asfaltuotais keliais
Solidi kaimynystė.
Jauki terasa
Yra signalizacija prijungta prie Argus tarnybos
Stebejimo kameros (aprebia visa teritorija)
Kiemo apšvietimas

Kotedžas Tauralaukyje
ID NA006005

Kotedžas Tauralaukyje

Klaipėda, Tauralaukis
169 000
Bendras plotas (m²): 96
Sklypo plotas (a): 4
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas kotedžas Taualaukyje, Dravo slėnyje. Pilnai įrengtas, parduodamas su baldais. Kraštinis kotedžas, vienas kaimynas. Erdvus kiemas, autopavėsinė dviems automobiliams. Pastatas priduotas 100% baigtumu. Plačiau »

Parduodamas kotedžas Taualaukyje, Dravo slėnyje. Pilnai įrengtas, parduodamas su baldais. Kraštinis kotedžas, vienas kaimynas. Erdvus kiemas, autopavėsinė dviems automobiliams. Pastatas priduotas 100% baigtumu.

Sutvarkytas gerbūvis, įrengtos terasos, aptverta teritorija. Puiki pastato statybos kokybė. Visi keliai asfaltuoti, puiki vieta. Pastatas šildomas dujomis, naujas dujinis katilas, nebrangus išlaikymas.
Gyv. namas Tauralaukyje
ID NA006004

Gyv. namas Tauralaukyje

Klaipėda, Tauralaukis
790 000
Bendras plotas (m²): 300
Sklypo plotas (a): 22
Namo tipas: Mūrinis
Parduodami du namai viename sklype Tauralaukyje. Pagrindinis namas įrengtas itin kokybiškai ir komfortiškai. Apgalvota kiekviena detalė, nes namai buvo įrenginėjami sau, neskaičiuojant sąnaudų. Namas išsidėstęs per du aukštus (po 100 kv.m.), o taip pat yra rūsys, kuris naudojamas praktiškai (katilinė, skalbykla, sandėliukas). Plačiau »

Parduodami du namai viename sklype Tauralaukyje. Pagrindinis namas įrengtas itin kokybiškai ir komfortiškai. Apgalvota kiekviena detalė, nes namai buvo įrenginėjami sau, neskaičiuojant sąnaudų. Namas išsidėstęs per du aukštus (po 100 kv.m.), o taip pat yra rūsys, kuris naudojamas praktiškai (katilinė, skalbykla, sandėliukas).

Visas namas apmūrytas Wienerberger klinkerinėmis plytomis, langai mediniai, kaustyti aliuminiu, stogas čerpinis. Namas skirtas žmonėms vertinantiems kokybę ir komfortą.
Vietoj buvusio ūkinio pastato įrengtas gyvenamasis 160 kv.m. namas per du aukštus, yra galimybė plėsti, perplanuoti į kotedžus ar atskirus butukus. kieme įrengtos dvi aikštelės automobiliams.
Galimas sklypo dalijimas.