NAMAI, KOTEDŽAI

Gyv. namo dalis Tauralaukyje
ID NA006009

Gyv. namo dalis Tauralaukyje

Klaipėda, Tauralaukis
110 000
Bendras plotas (m²): 100
Sklypo plotas (a): 12
Namo tipas: Mūrinis
Parduodama gyv. namo dalis  (2 aukštas ir palėpė) Tauralaukyje. Bendras plotas 100 kv.m. Atskiras įėjimas iš gatvės pusės. Antrame aukšte yra 2 erdvūs kambariai, virtuvė ir vonios kambarys, o trečiame aukšte - galimybė įrengti kambarius (yra stoglangiai). Kieme yra mūrinis ūkinis pastatas. Plačiau »

Parduodama gyv. namo dalis  (2 aukštas ir palėpė) Tauralaukyje. Bendras plotas 100 kv.m. Atskiras įėjimas iš gatvės pusės. Antrame aukšte yra 2 erdvūs kambariai, virtuvė ir vonios kambarys, o trečiame aukšte - galimybė įrengti kambarius (yra stoglangiai). Kieme yra mūrinis ūkinis pastatas.


Teritorija yra aptverta, privati. Yra vandentiekis, galimas šildymas dujomis ir kietu kuru (įrengtas židinys).
Namas randasi labai ramioje gatvėje ir strategiškai patogioje vietoje. Sklypo plotas 12 a.

Kotedžas Tauralaukyje
ID NA006005

Kotedžas Tauralaukyje

Klaipėda, Tauralaukis
169 000
Bendras plotas (m²): 96
Sklypo plotas (a): 4
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas kotedžas Taualaukyje, Dravo slėnyje. Pilnai įrengtas, parduodamas su baldais. Kraštinis kotedžas, vienas kaimynas. Erdvus kiemas, autopavėsinė dviems automobiliams. Pastatas priduotas 100% baigtumu. Plačiau »

Parduodamas kotedžas Taualaukyje, Dravo slėnyje. Pilnai įrengtas, parduodamas su baldais. Kraštinis kotedžas, vienas kaimynas. Erdvus kiemas, autopavėsinė dviems automobiliams. Pastatas priduotas 100% baigtumu.

Sutvarkytas gerbūvis, įrengtos terasos, aptverta teritorija. Puiki pastato statybos kokybė. Visi keliai asfaltuoti, puiki vieta. Pastatas šildomas dujomis, naujas dujinis katilas, nebrangus išlaikymas.
Gyv. namas Tauralaukyje
ID NA006004

Gyv. namas Tauralaukyje

Klaipėda, Tauralaukis
790 000
Bendras plotas (m²): 300
Sklypo plotas (a): 22
Namo tipas: Mūrinis
Parduodami du namai viename sklype Tauralaukyje. Pagrindinis namas įrengtas itin kokybiškai ir komfortiškai. Apgalvota kiekviena detalė, nes namai buvo įrenginėjami sau, neskaičiuojant sąnaudų. Namas išsidėstęs per du aukštus (po 100 kv.m.), o taip pat yra rūsys, kuris naudojamas praktiškai (katilinė, skalbykla, sandėliukas). Plačiau »

Parduodami du namai viename sklype Tauralaukyje. Pagrindinis namas įrengtas itin kokybiškai ir komfortiškai. Apgalvota kiekviena detalė, nes namai buvo įrenginėjami sau, neskaičiuojant sąnaudų. Namas išsidėstęs per du aukštus (po 100 kv.m.), o taip pat yra rūsys, kuris naudojamas praktiškai (katilinė, skalbykla, sandėliukas).

Visas namas apmūrytas Wienerberger klinkerinėmis plytomis, langai mediniai, kaustyti aliuminiu, stogas čerpinis. Namas skirtas žmonėms vertinantiems kokybę ir komfortą.
Vietoj buvusio ūkinio pastato įrengtas gyvenamasis 160 kv.m. namas per du aukštus, yra galimybė plėsti, perplanuoti į kotedžus ar atskirus butukus. kieme įrengtos dvi aikštelės automobiliams.
Galimas sklypo dalijimas.

Gyv. namas Tauralaukyje
ID NA006002

Gyv. namas Tauralaukyje

Klaipėda, Tauralaukis
239 000
Bendras plotas (m²): 165
Namo tipas: Mūrinis
Tauralaukyje parduodamas pilnai įrengtas 140 kv. m. namas su 25 kv. m garažu bei erdvia terasa. Plačiau »

Tauralaukyje parduodamas pilnai įrengtas 140 kv. m. namas su 25 kv. m garažu bei erdvia terasa.

Namas parduodamas su baldais ir įmontuota buitine technika. Namas stovi privačiame 9 a sklype. Gerbūvis pilnai sutvarkytas - išklotos trinkelės, teritorija aptverta, apsodinta medžiais, vaismedžiais bei dekoratyviniais augalais.

Gyv. namas Slengių k., Klaipėdos raj.
ID NA005982

Gyv. namas Slengių k., Klaipėdos raj.

Klaipėdos r., Slengių k.
126 500
Bendras plotas (m²): 156
Sklypo plotas (a): 6,44
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas dviejų aukštų namas Slengiuose, 156 kv.m. su garažu. Sutvarkytas gerbūvis. Namas parduodamas su daline apdaila (išbetonuotos grindys - šildomos, sienos ištinkuotos kalkiniu skiediniu, betoniniai laiptai). Plačiau »

Parduodamas dviejų aukštų namas Slengiuose, 156 kv.m. su garažu. Sutvarkytas gerbūvis. Namas parduodamas su daline apdaila (išbetonuotos grindys - šildomos, sienos ištinkuotos kalkiniu skiediniu, betoniniai laiptai).


Name labai patogiai išdėliotos erdvės. Pirmame aukšte - erdvi svetainė su virtuve, katilinė, terasa į pietvakarių pusę, todėl jauku vakaroti lauke.
Antrame aukšte 3 miegamieji kambariai.
Namas šiltas, B klasės, visur išvedžiotas grindinis šildymas. Namo šildymas aeroterminis (oras/vanduo) – puikiai pritaikytas ne tik šildymo funkcijoms atlikti, bet, esant poreikiui, atlieka ir patalpų vėsinimą, tai ekonomiška ir patogu.
Namas jau su pilna išorės apdaila, kieme trinkelės, garažo vartai, sklypas išlygintas, įrengta terasa. Atvestos visos komunikacijos, įrengti laiptai.

Namas yra apie 4 km nuo Klaipėdos miesto centro (5 min. automobiliu), netoli yra mokykla, du darželiai, ir PC Rimi. Namas baigtas – yra lauko apdaila, įvesta elektra, priešgaisrinė, signalizacija, vandentiekis (komunalinis), nuotekos (komunalinis nuotekų šalinimas). Namas pastatytas is FIBO blokelių, 3 stiklų dvikameriniai langai (atitinka A klasę).
Yra galimybė pamatyti jau pilnai įrentą panašų išplanavimą.

Sublokuotas gyv. namas Melnragėje
ID NA005893

Sublokuotas gyv. namas Melnragėje

Klaipėda, Melnragė
140 000
Bendras plotas (m²): 70
Sklypo plotas (a): 3
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas 2-jų aukštų blokuoto namo dalis su žemės sklypo dalimi. Pirmame aukšte yra 3 kambariai, atskira virtuvė, dušas, tualetas. Antrame aukšte - 1 didelis studijos stiliaus kambarys, vonia, virtuvė, tualetas. Į abu aukštus yra atskiri įėjimai. Plačiau »

Parduodamas 2-jų aukštų blokuoto namo dalis su žemės sklypo dalimi. Pirmame aukšte yra 3 kambariai, atskira virtuvė, dušas, tualetas. Antrame aukšte - 1 didelis studijos stiliaus kambarys, vonia, virtuvė, tualetas. Į abu aukštus yra atskiri įėjimai.

Sklypas kampinis. 2017 m. atlikta pilna namo renovacija. Yra du sandėliukai. Iki Baltijos jūros 500 metrų.
Gyv. namas Grambaviškių g. , Klaipėdos raj.
ID NA005782

Gyv. namas Grambaviškių g. , Klaipėdos raj.

Klaipėdos r., Grambaviškių k.
230 000
Bendras plotas (m²): 147
Sklypo plotas (a): 12
Namo tipas: Rąstinis
Namas pastatytas iš Lietuviškos pušies, rąsto storis 20 cm, iš lauko pusės apšiltinta mineraline vata (15cm). Stogo danga - čerpės. Vanduo iš vietinio gręžinio, name stovi nukalkinimo ir geležies pašalinimo filtrai, taip pat geriamo vandens filtrai. Plačiau »

Namas pastatytas iš Lietuviškos pušies, rąsto storis 20 cm, iš lauko pusės apšiltinta mineraline vata (15cm). Stogo danga - čerpės. Vanduo iš vietinio gręžinio, name stovi nukalkinimo ir geležies pašalinimo filtrai, taip pat geriamo vandens filtrai.

Šildomas kietu kuru. Visame pirmame aukšte šildomos grindys, danga akmens masės plytelių, antrame aukšte grindys medinės. Sumontuota visa buitinė technika, taip pat virtuviniai baldai. Namas yra šalia Dauparų miestelio, sodo bendrijoje "Klevas". Sklypo plotas 18 arų (3 sklypai). Teritorija aptverta (medis, akmuo, metalas). Yra atskiras garažas, rūsys po žeme, rūkykla, šiltnamis, malkinė ir šuns voljeras.

Gyv. namas Kiškėnų k., Klaipėdos raj.
ID NA005781

Gyv. namas Kiškėnų k., Klaipėdos raj.

Klaipėdos r., Kiškėnų k.
170 000
Bendras plotas (m²): 180
Sklypo plotas (a): 8
Namo tipas: Mūrinis
Apie pastatą:
Pamatai: gręžtiniai su rostverku;
Laikančios sienos: molinių blokelių mūras;
Pertvaros antrame aukšte: medininis karkas su gipso plokštėmis;
Plačiau »

Apie pastatą:
Pamatai: gręžtiniai su rostverku;
Laikančios sienos: molinių blokelių mūras;
Pertvaros antrame aukšte: medininis karkas su gipso plokštėmis;

Sienų šiltinimas: neoporas;
Stogo šiltinimas: gamo poliuretano putos;
Stogo danga: angobuotos molio čerpės;
Fasadas: armavimo sluoksnis paruoštas klinkerinių plytelių klijavimui arba tinkui.

Antrame aukšte yra balkonas su su vaizdu į kiemą.

Interjeras:
Vidaus sienos nutinkuotos ir padengtos gruntu;
Pirmo aukšto katilinės, tualeto ir pagalbinė patalpos yra su pilna plytelių apdaila;
Antrame aukšte sienos ir lubos paruoštos dažymui;

Įranga:
Įrengtas židinys;
Pajungtas dujinis katilas;
Šildymo sistema pilnai funkcijonuoja;
Įrengtas rekuperatorius su visa plastikinių ortakių sistema;
Vėdinimo sistema pilnai funkcijonuoja, bet dar nebuvo pajungta dėl nebaigtų vidaus apdailos darbų.

Vandentiekis:
Sklype įrengtas giluminis gręžinis.

Apie sklypą:
Kartu su pagrindiniu sklypu parduodamas kitoje Uosių gatvės pusėje esantis 1,5 a sklypas, kuriame įrengtas nuotekų valymo įrengimas. Šis sklypas taip pat gali būti naudojamas automobilių parkavimui.
Sklypų paviršius išlygintas.

Gyv. namas Lingių k., Klaipėdos raj.
ID NA005773

Gyv. namas Lingių k., Klaipėdos raj.

Klaipėdos r., Lingių k.
145 000
Bendras plotas (m²): 156
Sklypo plotas (a): 10
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas pilnai įrengtas 156 kv.m. bendro ploto gyvenamas namas. Parduodamas su baldais ir buitine technika. Statybos baigtumas 100%. Signalizacija, vaizdo stebėjimo sistema. Plačiau »

Parduodamas pilnai įrengtas 156 kv.m. bendro ploto gyvenamas namas. Parduodamas su baldais ir buitine technika. Statybos baigtumas 100%. Signalizacija, vaizdo stebėjimo sistema.

Sklype yra pirties pastatas 60 kv.m. su pavėsine (nėra vidaus įrengimo). Pirties pastate atvestas vanduo bei nuotekos, yra elektra. Buvo numatyta pirtis su priešpirčiu, dušu, tualetu ir dideliu 30 kv.m. poilsio kambariu.
Automatiniai įvažiavimo vartai, didelis 28 kv.m. ūkinis pastatas prie įvažiavimo.
Rami ir plati gatvė su patogiu privažiavimu.
Kieme įrengta vaikų žaidimo zona (supynės su čiuožykla, smėlio dėžė), šiltamis, nedidelis daržas. Sklypas aptvertas aukšta tvora suteikiančia privatumo, apsodintas tujomis.
Erdvus kiemas su atsiveriančiu vaizdu į pievas.
Vaizdo stebėjimo ir įrašymo sistema leidžianti stebėti kiemą nuotoliniu būdu, mobiliuoju telefonu.
Šildymas – dyzelinu (nebrangu ir labai patogu).  Apačioje šildomos grindys, antrame aukšte radiatoriai. Vonioje yra ir elektra šildomos grindys su elektriniu reguliuojamu termostatu, labai ekonomiškos.
Pirmame aukšte: gražas, katilinė, koridorius, tualetas ir didelis kambarys sujungtas su virtuve.
Antrame aukšte: didelis koridorius, keturi kambariai ir tualetas su vonia/dušo kabina. Dušo kabina su skirtingomis vandens funkcijomis, radija, apšvietimu.
Viename iš miegamųjų sumontuota nišinė spinta.