NAMAI, KOTEDŽAI

Gyv. namas Radviliškio g., Klaipėda
ID NA006321

Gyv. namas Radviliškio g., Klaipėda

Klaipėda, Trekas
269 000
Bendras plotas (m²): 352
Sklypo plotas (a): 6
Namo tipas: Mūrinis
Klaipėdos m., ramioje gatvėje parduodamas erdvus gyvenamasis namas. Šalia gerai išvystyta infrastruktūra, asfaltuoti keliai, mokyklos, darželiai, netoli miesto centro, šalia prekybos centrai Luizė (Rimi), Maxima, naujas PC Senukai. Visos miesto komunikacijos, dujinis šildymas. Namas pastatytas 2000m., tačiau 2019 m. renovuotas.
Plačiau »

Klaipėdos m., ramioje gatvėje parduodamas erdvus gyvenamasis namas. Šalia gerai išvystyta infrastruktūra, asfaltuoti keliai, mokyklos, darželiai, netoli miesto centro, šalia prekybos centrai Luizė (Rimi), Maxima, naujas PC Senukai. Visos miesto komunikacijos, dujinis šildymas. Namas pastatytas 2000m., tačiau 2019 m. renovuotas.

Naujas virtuvinis ir buitinė technika, atnaujintas parketas ir vidaus apdaila. Name yra nedidelis šildomas baseinas ir sauna. Namas didelis, tačiau dėl praktiško išplanavimo tinka gyventi tiek vienai šeimai, tiek dviems šeimoms. Dėl viduje patogiai išdėstytų komunikacijų, nesunkiai galima būtų perplanuoti į atskirus apartamentus.

I-aukštas:
svetainė 44m2, virtuvė 20m2, vonios k. 5m2, tambūras 3m2, koridorius 6m2, garažas 22m2,

II-aukštas:
kambarys 23m2, miegamasis 21m2, miegamasis 24m2, miegamasis 10m2, vonios k. 5m2,

Palėpė:
kambarys-miegamasis 40m2, vonios k. 3m2,

Cokolinis aukštas:
baseino patalpa su poilsio patalpa, pirtis,
priešpirtis, sporto salė, katilinė, skalbykla/dušas, sandėliukas, tambūras.

Gyv. namas  Klaipėdoje
ID NA006320

Gyv. namas Klaipėdoje

Klaipėda, Smeltė
194 000
Bendras plotas (m²): 135
Sklypo plotas (a): 6
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas gyv. namas su žemės sklypu Klaipėdos m. Namas 2013 m. buvo pilnai rekonstruotas nuo pamatų. Namo I-ame aukšte yra erdvi svetainė (33.40 kv.m.) su židiniu, valgomasis (10,50 kv.m.) su virtuve (9,3 kv.m.), ūkio paskirties patalpa (9,4 kv.m.), wc (2,6 kv.m.). II-ame aukšte 2 miegamieji (16,90 ir 24 kv.m.), drabužinė (3,3 kv.m.), san.mazgas (2,3 kv.m.) ir vonios kambarys (8,8 kv.m.). Plačiau »

Parduodamas gyv. namas su žemės sklypu Klaipėdos m. Namas 2013 m. buvo pilnai rekonstruotas nuo pamatų. Namo I-ame aukšte yra erdvi svetainė (33.40 kv.m.) su židiniu, valgomasis (10,50 kv.m.) su virtuve (9,3 kv.m.), ūkio paskirties patalpa (9,4 kv.m.), wc (2,6 kv.m.). II-ame aukšte 2 miegamieji (16,90 ir 24 kv.m.), drabužinė (3,3 kv.m.), san.mazgas (2,3 kv.m.) ir vonios kambarys (8,8 kv.m.).

Namas statytas iš 25 cm Fibo blokelių, sudėti trigubo stiklo paketo langai, priduotas 100 proc. Namas šildomas kietu kuru ir/arba dujomis. Pirmas aukštas ir antro aukšto holas, vonios kambarys, drabužinė - grindinis šildymas. Kitos antro aukšto patalpos - radiatoriai. Miesto vandentiekis, kanalizacija, šviesolaidinis internetas, išmanioji tv. Ūkinio pastato pirmame aukšte yra garažas, pirtis, priešpirtis, dirbtuvės, lauko tualetas, ūkinė patalpa. 2 aukšte - du erdvūs kambariai. Kiemas aptvertas tvora, automatiniai kiemo vartai, yra šiltnamis, šulinys, brandžių vaismedžių ir vaiskrūmių. Pilnai sutvarkyta kiemo aplinka. Netoli pc Big, mokyklos, darželiai, autoservisai, kursuoja visuomeninis transportas.
Gyv. namas Tauralaukyje
ID NA006319

Gyv. namas Tauralaukyje

Klaipėda, Tauralaukis
195 000
Bendras plotas (m²): 266
Sklypo plotas (a): 15
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas gyv. namas su žemės sklypu Tauralaukyje. Bendras plotas  266 kv.m., žemės sklypas 15 a ploto. Išplanavimas: pirmas aukštas - virtuvė, valgomasis, svetainė, san. mazgas, išėjimas į garažą, ir į rūsį, židinys. Antras aukštas - du miegamieji, vonios kambarys, san. mazgas, didelis laisvalaikio kambarys, balkonas. Plačiau »

Parduodamas gyv. namas su žemės sklypu Tauralaukyje. Bendras plotas  266 kv.m., žemės sklypas 15 a ploto. Išplanavimas: pirmas aukštas - virtuvė, valgomasis, svetainė, san. mazgas, išėjimas į garažą, ir į rūsį, židinys. Antras aukštas - du miegamieji, vonios kambarys, san. mazgas, didelis laisvalaikio kambarys, balkonas.

Rūsys po visu namu. Garažas dviem automobiliam. Asfaltuotas privažiavimas, viešasis transportas, visos miesto komunikacijos (vandentiekis, nuotekos, dujos, elektra), yra gręžinys laistymui. Šildymas - dujinis, kietu kuru.

Kotedžas Tauralaukyje
ID NA006318

Kotedžas Tauralaukyje

Klaipėda, Tauralaukis, Tauralaukio g.
240 000
Bendras plotas (m²): 135
Sklypo plotas (a): 2
Namo tipas: Mūrinis
Klaipėdoje, prestižiniame gyvenamųjų namų kvartale „Dvaro slėnis“, parduodamas 135 kv.m. bendro ploto blokuotas namas (kotedžas) su jame esančiais baldais ir buitine technika. Namo pirmame aukšte - erdvi svetainė sujungta su virtuve, darbo kambarys, vonios kambarys (dušas) ir katilinė/sandėliukas. Antrame aukšte - trys kambariai, rūbinė ir vonios kambarys (dušas, vonia/Jacuzzi). Plačiau »

Klaipėdoje, prestižiniame gyvenamųjų namų kvartale „Dvaro slėnis“, parduodamas 135 kv.m. bendro ploto blokuotas namas (kotedžas) su jame esančiais baldais ir buitine technika. Namo pirmame aukšte - erdvi svetainė sujungta su virtuve, darbo kambarys, vonios kambarys (dušas) ir katilinė/sandėliukas. Antrame aukšte - trys kambariai, rūbinė ir vonios kambarys (dušas, vonia/Jacuzzi).

Visame name vyrauja klasikinis stilius. Name yra du balkonai (į rytų ir vakarų puses), bei išpuoselėtas kiemelis.

Gyv. namas Klaipėdos m. centre, I. Kanto g.
ID NA006316

Gyv. namas Klaipėdos m. centre, I. Kanto g.

Klaipėda, Centras, I. Kanto g.
440 000
Bendras plotas (m²): 195
Sklypo plotas (a): 3
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas namas Klaipėdos m. centre, I. Kanto g. Pilnai įrengtas kokybiškomis medžiagomis, su visa reikalingiausia buitine technika, bei pagal užsakymą gamintais baldais. Bendras namo plotas 195 kv.m.. Didelė svetainė, atskiri 3 miegamieji kambariai, 2 san. mazgai, yra papildomos buitinės patalpos su katiline, drabužinė, garažas. Plačiau »

Parduodamas namas Klaipėdos m. centre, I. Kanto g. Pilnai įrengtas kokybiškomis medžiagomis, su visa reikalingiausia buitine technika, bei pagal užsakymą gamintais baldais. Bendras namo plotas 195 kv.m.. Didelė svetainė, atskiri 3 miegamieji kambariai, 2 san. mazgai, yra papildomos buitinės patalpos su katiline, drabužinė, garažas.

Visame name įrengtas grindinis dujinis šildymas. Sklypo plotas 3 arai. Parkavimas kieme 3 automobiliams.

Kotedžas Klaipėdos m., Tilžės g.
ID NA006315

Kotedžas Klaipėdos m., Tilžės g.

Klaipėda, Rumpiškės, Tilžės g.
183 000
Bendras plotas (m²): 159
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas keturių kambarių 159 kv.m. bendro ploto  kotedžas su garažu dviem autombiliams. Įregistruotas 100 % statybos baigtumas. Pirmas aukštas - virtuvė su svetaine, WC patalpa. Antras aukštas - du miegamieji kambariai ir vonios kambarys. Plačiau »

Parduodamas keturių kambarių 159 kv.m. bendro ploto  kotedžas su garažu dviem autombiliams. Įregistruotas 100 % statybos baigtumas. Pirmas aukštas - virtuvė su svetaine, WC patalpa. Antras aukštas - du miegamieji kambariai ir vonios kambarys.

Trečias aukstas - didelis erdvus kambarys su vonios kambariu ir balkonu. Yra vidinis kiemelis (24 kv.m. ploto).

Gyv. namas Jakuose, Klaipėdos raj.
ID NA006312

Gyv. namas Jakuose, Klaipėdos raj.

Klaipėdos r., Jakų k.
83 000
Bendras plotas (m²): 114
Sklypo plotas (a): 5,7
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas vieno aukšto A+ klasės namas Jakuose. Bendras plotas 89 kv.m., sklypo plotas 5,7 a. Namas naujai besikuriančioje gyvenvietėje, vos 4 km. iki Klaipedos.
Plačiau »

Parduodamas vieno aukšto A+ klasės namas Jakuose. Bendras plotas 89 kv.m., sklypo plotas 5,7 a. Namas naujai besikuriančioje gyvenvietėje, vos 4 km. iki Klaipedos.

BENDRA INFORMACIJA
Bendras namo plotas – 89 kv.m. bei mansardoje patalpa 25kv.m.;
Kambarių skaičius – 4 kambariai;
Sklypo plotas – 5,7 arai;
Statybos metai – 2019 m.;
Užregistruotas namo baigtumas – 84 %;
A+ – energinė klasė;

Tipas – mūrinis (dujų silikatiniai 25cm blokeliai, apšiltinti 25 cm polisterolu).
Fasado apdaila – dekoratyvinis tinkas.
Stogo danga – RANILA skarda, perdanga apšiltinta 35-40 cm ekologiška ekovata.
Pamatai – gelžbetoniniai gręžtiniai, apšiltinti staraduru.
Grindys apšiltintos 25 cm putų polistirolu.
Langai – plastikiniai, A+ klasės 3 stiklai, dvigubas stiklo paketas, 7 kamerų rėmai.

PILNA DALINĖ APDAILA
Išvedžiota elektra, įleistos dėžutės.
Sienos ištinkuotos.
Grindys išbetonuotos.
Vandens įvadai ir nuotekų vamzdžiai atvesti virtuvėje, vonioje ir katiline.

KOMUNIKACIJOS
Elektra – 10kw
Vanduo – mesto
Kanalizacija – mesto
Šildymas – numatytas oras – vanduo.
Visame name įrengtas grindinis šildymas.
Vėdinimas – numatyta rekuperacinė sistema.
Išvedžiota signalizacija.

IŠPLANAVIMAS
Erdvi svetainė su virtuve 40 kv.m.
I Miegamasis 12, kv.m.
II Miegamasis 10, kv.m.
III Miegamasis 10, kv.m
Vonia 6kv.m.
Katilinė su skalbimo patalpa 6, kv.m.
Koridorius 7 kv.m
Netoliese yra viešojo transporto stotelė.
Lengvas ir greitas susisiekimas.

Karkasinis gyv. namas Peskojų k., Klaipėdos raj.
ID NA006311

Karkasinis gyv. namas Peskojų k., Klaipėdos raj.

Klaipėdos r., Peskojų k.
99 999
Bendras plotas (m²): 80
Sklypo plotas (a): 15
Namo tipas: Karkasinis
Parduodamas šiuolaikiškai įrengtas namukas su žemės sklypu Peskojuose. Namelyje yra 3 kambariai su visais patogumais: dušas, WC, įrengta virtuvė. Du atskiri miegamieji kambariai ir svetainė sujungta su virtuve. Iki Baltijos jūros tik 3 km. Asfaltuotas privažiavimas. Geras susisiekimas su Klaipėda ir Palanga. Plačiau »

Parduodamas šiuolaikiškai įrengtas namukas su žemės sklypu Peskojuose. Namelyje yra 3 kambariai su visais patogumais: dušas, WC, įrengta virtuvė. Du atskiri miegamieji kambariai ir svetainė sujungta su virtuve. Iki Baltijos jūros tik 3 km. Asfaltuotas privažiavimas. Geras susisiekimas su Klaipėda ir Palanga.

Kotedžas Trušelių k.
ID NA006310

Kotedžas Trušelių k.

Klaipėdos r., Trušelių k.
139 000
Bendras plotas (m²): 115
Sklypo plotas (a): 3,3
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas puikiai įrengtas kotedžas Trušeliuose, Klaipėdos raj. Prie kotedžo įrengra erdvi terasa, automatinis lauko apšvietimas. 1-ame aukšte: erdvi virtuvės zona (įmontuota kokybiška Gorenje buitinė technika, Samsung dviduris šaldytuvas su ledukų funkcija, indaplovė) sujungta su svetaine (visos plytelės pirktos iš Aparici salono, natūralaus ąžuolo baldai, uosiniai laiptai), katilinė (visame name įrengtas dujinis grindinis šildymas). Plačiau »

Parduodamas puikiai įrengtas kotedžas Trušeliuose, Klaipėdos raj. Prie kotedžo įrengra erdvi terasa, automatinis lauko apšvietimas. 1-ame aukšte: erdvi virtuvės zona (įmontuota kokybiška Gorenje buitinė technika, Samsung dviduris šaldytuvas su ledukų funkcija, indaplovė) sujungta su svetaine (visos plytelės pirktos iš Aparici salono, natūralaus ąžuolo baldai, uosiniai laiptai), katilinė (visame name įrengtas dujinis grindinis šildymas).

2-ame aukšte: 3 miegamieji kambariai, erdvus vonios kambarys (santechnika Grohe/ Laufen), erdvus rūbinės kambarys. Vaiko kambaryje įrengta nauja didelė, pagal spec. užsakymą gaminta spinta.