NAMAI, KOTEDŽAI

Gyv. namas Klaipėdos r., Gindulių k.
ID NA000566

Gyv. namas Klaipėdos r., Gindulių k.

Klaipėdos r., Gindulių k.
160 000
Bendras plotas (m²): 140
Sklypo plotas (a): 8
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas jaukus ekonomiškas pilnai įrengtas ir priduotas namas Ginduliuose. Pirmame aukšte įrengta svetainė, virtuvė, miegamasis, san. mazgas, katilinė ir garažas. Antrame aukšte - trys miegamieji, san. mazgas ir balkonas. Kieme ąžuolinė pavėsinė. Galimas keitimas į butą su priemoka arba kotedžą Klaipėdos miesto ribose. Plačiau »

Parduodamas jaukus ekonomiškas pilnai įrengtas ir priduotas namas Ginduliuose. Pirmame aukšte įrengta svetainė, virtuvė, miegamasis, san. mazgas, katilinė ir garažas. Antrame aukšte - trys miegamieji, san. mazgas ir balkonas. Kieme ąžuolinė pavėsinė. Galimas keitimas į butą su priemoka arba kotedžą Klaipėdos miesto ribose.

Gyv. namo dalis Alyvų g., Klaipėdoje
ID NA000564

Gyv. namo dalis Alyvų g., Klaipėdoje

Klaipėda, Vėtrungė, Alyvų g.
75 000
Bendras plotas (m²): 72
Sklypo plotas (a): 5,5
Namo tipas: Mūrinis
Parduodama gyvenamojo namo dalis (II aukštas) Klaipėdos miesto centrinėje dalyje, Alyvų gatvėje. Dalyje 3 kambariai ir 20 kv. m. svetainė sujungta su virtuve, erdvus 6 kv. m. ploto wc kartu su vonios kambariu. Plačiau »

Parduodama gyvenamojo namo dalis (II aukštas) Klaipėdos miesto centrinėje dalyje, Alyvų gatvėje. Dalyje 3 kambariai ir 20 kv. m. svetainė sujungta su virtuve, erdvus 6 kv. m. ploto wc kartu su vonios kambariu.

Yra galimybė papildomai įsirengti palėpę. Namas pastatytas 9,5 arų sklype, iš kurių 5,5 arų yra išpirkti (sutvarkyti visi dokumentais) ir priklauso parduodamai daliai. Namas šildomas dujomis, sudėti plastikiniai langai, šarvo durys, kieme yra ūkinis pastatas, pavėsinė, karstyklės vaikams. Name tik du savininkai.

Gyv. namas Jakų k., Klaipėdos r.
ID NA000510

Gyv. namas Jakų k., Klaipėdos r.

Klaipėdos r., Jakų k.
197 000
Bendras plotas (m²): 173
Sklypo plotas (a): 11.1
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas pilnai įrengtas gyvenamas namas Jakuose. Plačiau »

Parduodamas pilnai įrengtas gyvenamas namas Jakuose.

1-ame aukšte svetainė sujungta su valgomuoju ir virtuve, san.mazgas, darbo kambarys. Yra integruoti nauji virtuvės baldai.

2-ame aukšte: 3 miegamieji kambariai, 2 san mazgai.

Kraštinis sklypas. Įvesta elektra, internetas. Namas šildomas dujomis. Įvesta signalizacija.

Gyv. namo dalis Palangoje, Vytauto g.
ID NA000500

Gyv. namo dalis Palangoje, Vytauto g.

Palanga, Vytauto g.
112 000
Bendras plotas (m²): 204
Sklypo plotas (a): 1
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas namas/namo dalis su žemės sklypo dalimi Palangoje, Vytauto gatvėje. Funkcionalus namo išplanavimas - bendra virtuvės, valgomojo ir svetainės erdvė. Namas per du aukštus, pilnai įrengtas. Uždaras kiemas, parkavimas dviem automobiliams. Parduodamas su baldais ir buitine technika. Plačiau »

Parduodamas namas/namo dalis su žemės sklypo dalimi Palangoje, Vytauto gatvėje. Funkcionalus namo išplanavimas - bendra virtuvės, valgomojo ir svetainės erdvė. Namas per du aukštus, pilnai įrengtas. Uždaras kiemas, parkavimas dviem automobiliams. Parduodamas su baldais ir buitine technika.

Kotedžas Nemirsetoje
ID NA000496

Kotedžas Nemirsetoje

Palanga, Klaipėdos pl.
159 300
Bendras plotas (m²): 100
Sklypo plotas (a): 9
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas kotedžas Nemirsetoje. Kotedžas yra pajūrio regioniniame parke, aplink auga pušys. Iki jūros 500 metrų pušyno taku. Priklauso 9 arai žemės. Šildymas kietu kuru. Centralizuotas šalto vandens tiekimas.Parduodama su visais esančiais baldais. Tai puiki vieta gyventi, ilsėtis bei investuoti. Plačiau »

Parduodamas kotedžas Nemirsetoje. Kotedžas yra pajūrio regioniniame parke, aplink auga pušys. Iki jūros 500 metrų pušyno taku. Priklauso 9 arai žemės. Šildymas kietu kuru. Centralizuotas šalto vandens tiekimas.Parduodama su visais esančiais baldais. Tai puiki vieta gyventi, ilsėtis bei investuoti.

Gyv. namas Grūčeikių k.
ID NA000485

Gyv. namas Grūčeikių k.

Klaipėdos r., Gručeikių k., Vilties g.
92 000
Bendras plotas (m²): 160
Sklypo plotas (a): 12
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas dviejų aukštų namas su daline apdaila. Namas nėra pilnai įrengtas. Gerbūvis nesutvarkytas, išdėtos kieme plytelės. Pravestos komunikacijos. Teritorija aptverta tvora. Plačiau »

Parduodamas dviejų aukštų namas su daline apdaila. Namas nėra pilnai įrengtas. Gerbūvis nesutvarkytas, išdėtos kieme plytelės. Pravestos komunikacijos. Teritorija aptverta tvora.

Gyv. namas Mažajame kaimelyje
ID NA000484

Gyv. namas Mažajame kaimelyje

Klaipėda, Mažasis kaimelis, Kretingos g.
220 000
Bendras plotas (m²): 120
Sklypo plotas (a): 6,5
Namo tipas: Mūrinis
Parduodami du namai Klaipėdos m. Tinkantis gyventi dviem šeimom. Namus statėsi patys sau savininkai, kokybiškomis medžiagomis. Namai prižiūrėti, tvarkingi. Plačiau »

Parduodami du namai Klaipėdos m. Tinkantis gyventi dviem šeimom. Namus statėsi patys sau savininkai, kokybiškomis medžiagomis. Namai prižiūrėti, tvarkingi.

BENDRA INFORMACIJA:

  • 120 kv.m. ploto gyvenamasis namas su erdviu garažu . Kitas namas 200 kvadratų su 3 -ms atskirais įėjimais. Kuriuose yra virtuvė, san. mazgai ir po 3 kambarius.
  • Statybos metai – 2004; 1984
  • Sienos – mūras;
  • Langai – plastikiniai;
  • Vidaus durys natūralaus medžio;
  • Grindys išklotos plytelėmis ir parketu;
  • Komunikacijos – miesto;
  • Šildymas – dujinis;

Teritorija aptverta. Sklype auga įvairūs vaismedžiai, nuostabūs dekoratyviniai augalai, aikštelė išgrįsta trinkelėmis, pastatytas stiklinis šiltnamis, iškastas šulinys.

Gyv. namas Triušelių k.
ID NA000483

Gyv. namas Triušelių k.

Klaipėdos r., Trušelių k.
162 000
Bendras plotas (m²): 120
Sklypo plotas (a): 9
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas puikus namas Triušeliuose. Namas 4-rių kambarių, 120 kv.m. gyvenamojo ploto. Geras išplanavimas, pilnai sutvarkytas gerbuvis. Šalia sklypo eina dujų trasa. Namas pilnai priduotas. Plačiau »

Parduodamas puikus namas Triušeliuose. Namas 4-rių kambarių, 120 kv.m. gyvenamojo ploto. Geras išplanavimas, pilnai sutvarkytas gerbuvis. Šalia sklypo eina dujų trasa. Namas pilnai priduotas.

Galioja 5-ių metų statytojo garantija defektų šalinimui.

Gyv. namo dalis su garažu, komercinėmis patalpomis ir žemės sklypu Statybininkų pr.
ID NA000478

Gyv. namo dalis su garažu, komercinėmis patalpomis ir žemės sklypu Statybininkų pr.

Klaipėda, Alksnynė, Statybininkų pr.
120 000
Bendras plotas (m²): 130
Sklypo plotas (a): 3.87
Namo tipas: Mūrinis
Parduodama gyv. namo dalis su garažu, komercinėmis patalpomis ir žemės sklypu Klaipėdos mieste Statybininkų g. Garažo patalpos ir komercinės patalpos yra per 2 aukštus, todėl yra galimybė įrengti atskirą erdvų butą. Plačiau »

Parduodama gyv. namo dalis su garažu, komercinėmis patalpomis ir žemės sklypu Klaipėdos mieste Statybininkų g. Garažo patalpos ir komercinės patalpos yra per 2 aukštus, todėl yra galimybė įrengti atskirą erdvų butą.

Name įrengta erdvi svetainė, virtuvė ir trys miegamieji kambariai, bei san. mazgas. Namo rūsyje yra pirtis su priešpirčiu, skalbykla ir pagalbinės patalpos. Name sudėtas natūralaus medžio parketas, sienos dažytos. Namui priklauso dalis žemės sklypo. Aplinka sutvarkyta, aptverta teritorija. Šildymas  dujomis ir kietu kuru.