NAMAI, KOTEDŽAI

Gyv. namas Graudūšių k.
ID NA001087

Gyv. namas Graudūšių k.

Klaipėdos r., Graudūšių k.
112 000
Bendras plotas (m²): 155
Sklypo plotas (a): 9
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas 5-ių kambarių (155 kv. m.) gyvenamasis namas, Graudūšių k. su 9 arų žemės sklypu. Statant namą buvo naudotos tikrai kokybiškos ir sertifikuotos medžiagos. Plačiau »

Parduodamas 5-ių kambarių (155 kv. m.) gyvenamasis namas, Graudūšių k. su 9 arų žemės sklypu. Statant namą buvo naudotos tikrai kokybiškos ir sertifikuotos medžiagos.

Namas apšiltintas, įrengtas grindinis šildymas ir šildoma granulėmis. Vanduo: vietinis vandentiekis.

Kotedžai Paupiuose
ID NA001086

Kotedžai Paupiuose

Klaipėda, Paupiai, Medikių g.
83 450
Bendras plotas (m²): 98
Sklypo plotas (a): 2.50
Namo tipas: Mūrinis
Parduodami kotedžai Klaipėdos mieste, Paupių rajone, Medikių gatvėje. Plačiau »

Parduodami kotedžai Klaipėdos mieste, Paupių rajone, Medikių gatvėje.


KOTEDŽAI:
-Orientuoti į nedidelio būsto už prieinamą kainą ieškančius pirkėjus.
-Kotedžai bus dviejų aukštų su terasa pirmajame aukšte, bei 2,5 arba 3,5 arų dydžio žemės sklypu.
APDAILA
-Pilna išorės apdaila t. y. vokiško profilio 3 kamerų plastikiniai langai, kokybiškos šarvuotos lauko durys, nudažytas namas su dekoratyvinio klinkerio intarpais.
-Sutvarkytas gerbūvis t. y. terasa, trinkelės, tvora.
-Dalinė vidaus apdaila t. y. išvedžiota elektra bei santechnika, ištinkuotos sienos, padaryti laiptai į antrą aukštą, išbetonuotos juodgrindės.
-Sutvarkyta namo bei statybų dokumentacija.
Jums teliks pasidaryti vidaus apdailos darbus bei nusipirkti baldus.
KVARTALE
-Yra visos miesto komunikacijos, t. y. miesto vandentiekis, kanalizacija, elektra ir dujos. Bus asfaltuota vidinė kvartalo gatvė.
SUSISIEKIMAS
-Iki kvartalo kursuoja 13-asis maršrutinis autobusas. Atstumas iki centrinės miesto dalies automobiliu yra 3 kilometrai, iki Akropolio 4 kilometrai.
KAINA
-98 kv. m. dydžio kotedžo kaina yra 83.450 Eur.
-1 kv. m. kaina yra 850 Eur.
STATYBŲ EIGA
-Statybos darbai prasidėjo 2016 metų rugpjūčio mėn. Planuojama statybos darbų pabaiga 2016 metų gruodį.

Gyv. namas Zeigių k.
ID NA001083

Gyv. namas Zeigių k.

Klaipėdos r., Zeigių k., Cypos g.
250 000
Bendras plotas (m²): 169
Sklypo plotas (a): 15
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas prabangiai įrengtas namas. 2 aukštų naujas namas 169 kv.m su žemės sklypu 15.28 a, pasodintas sodas, vėjos, alpinariumai, yra garažas, uždarą veranda, šiltnamis. Plačiau »

Parduodamas prabangiai įrengtas namas. 2 aukštų naujas namas 169 kv.m su žemės sklypu 15.28 a, pasodintas sodas, vėjos, alpinariumai, yra garažas, uždarą veranda, šiltnamis.

Gyv. namas Mazūriškių k.
ID NA001082

Gyv. namas Mazūriškių k.

Klaipėdos r., Mazūriškių k.
78 000
Bendras plotas (m²): 147
Sklypo plotas (a): 6
Namo tipas: Mūrinis
Naujame gyvenamųjų namų kvartale Mazūriškių k., Trapėnų g. parduodamas statomas namas
Namas šiltas ir ekonomiškas, pastatytas iš kokybiškų medžiagų. Plačiau »

Naujame gyvenamųjų namų kvartale Mazūriškių k., Trapėnų g. parduodamas statomas namas
Namas šiltas ir ekonomiškas, pastatytas iš kokybiškų medžiagų.


PLOTAS, IŠPLANAVIMAS:
- Bendras plotas 147 m2, gyvenamųjų patalpų plotas 112,86 m2
- Ia. – prieškambaris, virtuvė su valgomuoju bei svetaine bendroje erdvėje, sanmazgas, katilinė, stoginė automobiliui ir sandėliukas, terasa
- II a. – 3 miegamieji kambariai, drabužinė, sanmazgas.
SUSISIEKIMAS: namas yra labai patogioje vietoje, asfaltuotas privažiavimas, važiuoja miesto 7 maršruto mikroautobusas. Iki Tauralaukio automobiliu vos 3 min. kelio, o Klaipėdos centras pasiekiamas per 7 minutes, iki kelio Klaipėda-Palanga apie 1 km.
STATYBOS MEDŽIAGOS:
- Pamatai-gręžtiniai poliai, rostverkas
- Lauko sienos –silikatiniai blokeliai apšiltinti 20 cm neoporo sluoksniu
- Išorės apdaila - dekoratyvinis tinkas, klinkerio plytelės, sandėliukas – medinės dailylentės
- Paklotas drenažas visu namo perimetru
- Stogas – 10 laipsnių nuolydžio, apšiltintas 30 cm akmens vata
- Perdengimas – gelžbetonio perdangos
- Vidaus sienos – 12 cm pertvariniai silikatiniai blokeliai
- Langai – plastikiniai, profilis 82 mm pločio su 3 stiklų paketu (UAB Vinkelis ir ko)
- Vidaus įrengimas – pilnai įrengta šildymo sistema (grindinis šildymas), I a. grindų apšiltinimas 20 cm. polistirolo, išbetonuotos grindys, įrengta elektros instaliacija, išvedžioti interneto bei televizijos kabeliai, įrengta apsaugos ir priešgaisrinė signalizacija, išvedžioti vandentiekio ir kanalizacijos vamzdynai, išbetonuoti laiptai į II a.
- Šildymas – dujomis, katilinėje pastatytas kaminas, numatyta vieta židiniui bei pastatytas akmens lavos Izokern kaminas, išvedžioti laidai termoreguliatoriams.

Gyv. namas Taikos pr.
ID NA001080

Gyv. namas Taikos pr.

Klaipėda, Alksnynė, Taikos pr.
123 500
Bendras plotas (m²): 102
Sklypo plotas (a): 3.5
Namo tipas: Mūrinis
Parduodami du nauji namai. Naujos statybos prie Big prekybos centro.
Sublokuoti namai, liečiasi tik per garažą pirmame aukšte. Plačiau »

Parduodami du nauji namai. Naujos statybos prie Big prekybos centro.
Sublokuoti namai, liečiasi tik per garažą pirmame aukšte.


Pilna lauko apdaila, viduje dalinė apdaila.
Po 3.5 a žemės
102m2 ploto kaina 123 500e
160m2 ploto kaina 160 000e

 

Gyv. namas Tilvikų k.
ID NA001079

Gyv. namas Tilvikų k.

Klaipėdos r., Tilvikų k., Žvelsos g.
32 000
Bendras plotas (m²): 70
Sklypo plotas (a): 17
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas gyvenamasis namas, Klaipėdos raj., Tilvikų k. Name pravedžioti radiatoriai, šildomas kietu kuru arba elektra šildomu boileriu. Sklype yra 2 pagalbiniai pastatai(120 kv. m.). Plačiau »

Parduodamas gyvenamasis namas, Klaipėdos raj., Tilvikų k. Name pravedžioti radiatoriai, šildomas kietu kuru arba elektra šildomu boileriu. Sklype yra 2 pagalbiniai pastatai(120 kv. m.).

Taip pat plevelė dengtas šiltnamis bei mūrinė rūkyklėlė. Naujai pakeistas stogas ir plastikiniai langai. Vanduo tiekiamas iš šulinio su hidroforu. Žemė derlinga, auga obelys, slyvos, agrastai, serbentai. Priešais namą, kitoje gatvės pusėje, taip pat yra 12 arų sklypas. Vaizdinga vieta, už namo teka Žvelsos upelis, šalia miškai. Gyvenvietėje naujai įrengta vaikų žaidimų aikštelė, pirtelė yra biblioteka, parduotuvė.

Gyv. namas Kalotės k.
ID NA001078

Gyv. namas Kalotės k.

Klaipėdos r., Kalotės k.
149 000
Bendras plotas (m²): 188
Sklypo plotas (a): 5.50
Namo tipas: Mūrinis
Kalotėje, šalia buvusio užuolaidų salono, miškelyje, parduodamas labai kokybiškai pastatytas namas. Namas jau yra su daline apdaila, įrengimo darbai pradėti, laiptai iš balinto uosio masyvo užsakyti, bus sumontuoti, netrukus bus pajungtos dujos, tad namas bus šildomas dujomis. Plačiau »

Kalotėje, šalia buvusio užuolaidų salono, miškelyje, parduodamas labai kokybiškai pastatytas namas. Namas jau yra su daline apdaila, įrengimo darbai pradėti, laiptai iš balinto uosio masyvo užsakyti, bus sumontuoti, netrukus bus pajungtos dujos, tad namas bus šildomas dujomis.

Į kainą įeina Viessmann dujų katilas ir židinys. Šis namas yra labai šiltas, statyta pagal numatytą technologiją, sienos pusės metro storio, tarp aukštų sudėta papildoma izoliacija, tad reikalui esant galima įrenginėti tik 1 aukštą ir dėl to nešildyti kitų aukštų. Yra galimybė įrengti net 5 miegamuosius kambarius. Namas statytas sau, yra visos medžiagų sąskaitos (pirktos tik kokybiškos medžiagos) taip pat yra virš 1000 nuotraukų iš viso statybos proceso. Namą statė aukštos kvalifikacijos meistrai. Komunikacijos: dujos, miesto vandentiekis, nuotekos, elektra, lietaus surinkimas įvesti į namą ir yra priduoti instancijoms. Sumontuotas atskiras vandens apskaitos skaičiukas daržo laistymui. Šalia sklypo pravestas šviesolaidinis internetas.

 

Kotedžas Giruliuose
ID NA001076

Kotedžas Giruliuose

Klaipėda, Giruliai
199 999
Bendras plotas (m²): 110
Sklypo plotas (a): 2
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamaas kotedžas Giruliuose. Naujos statybos, įrengtas aukštos kokybės medžiagomis, pilna apdaila: suomiškas upofloor parketas(balinto ąžuolo), itališkos plytelės, junkers kondensacinis katilas, židinys, kondicionierius, signalizacija, priešgaisrinė sistema, terasa iš maumedžio, galimybė įsirengti kitą ant stogo, atskiras įėjimas, pilnai sutvarkytas gerbuvis. Plačiau »

Parduodamaas kotedžas Giruliuose. Naujos statybos, įrengtas aukštos kokybės medžiagomis, pilna apdaila: suomiškas upofloor parketas(balinto ąžuolo), itališkos plytelės, junkers kondensacinis katilas, židinys, kondicionierius, signalizacija, priešgaisrinė sistema, terasa iš maumedžio, galimybė įsirengti kitą ant stogo, atskiras įėjimas, pilnai sutvarkytas gerbuvis.

1-ame aukšte šildomos grindys, 2-ame aukšte: kambariuose reguliuojami radiatoriai,vonioje grindinis šildymas, vonioje ir laiptinėje sumontuoti stoglangiai skleidžiantys dienos šviesą .Išorės apdaila: Heylen brick belgiškas klinkeris. Sienų storis 48 cm apšildyta akmens vata, labai gera šiluminė varža. Langai trijų stiklų, iš jų du selektyviniai. Teritorija aptverta, iki jūros 500 m.

 


Gyv. namas Gargžduose
ID NA001073

Gyv. namas Gargžduose

Gargždai
47 000
Bendras plotas (m²): 103
Sklypo plotas (a): 5
Namo tipas: Mūrinis
Gargžduose, S/B "Minija", parduodamas 2016m statybos 103kv/m namas. Pajungtos visos miesto komunikacijos. Sklypas 5,2 a. - kampinis. Kieme vieta dviems automobiliams. Sklype yra šiltnamis su pamatais, vaismedžiai. Plačiau »

Gargžduose, S/B "Minija", parduodamas 2016m statybos 103kv/m namas. Pajungtos visos miesto komunikacijos. Sklypas 5,2 a. - kampinis. Kieme vieta dviems automobiliams. Sklype yra šiltnamis su pamatais, vaismedžiai.