Sublokuotas gyv. namas Ketvergiuose

Klaipėdos r., Ketvergių k.
96 500
ID
NA006277
Bendras plotas (m²)
107,25
Kaina / m²
902 €
Sklypo plotas (a)
7
Kambarių skaičius
4
Namo tipas
Mūrinis
Įrengimo tipas
dalinė apdaila
Statybos metai
2019

Papildoma informacija

Parduodamas baigiamas statyti A+ klasės kotedžas, kuris yra kraštiniame sklype, su vaizdu į vandens telkinį. Kotedžas parduodamas su daline apdaila (išvedžiota elektra, vandentiekis, kanalizacija, įrengtos betonuotos grindys, tinkuotos sienos, kiemas išlygintas juodžemis, aptverta tvora), lieka tik pati apdaila.

Blokuotas namas yra keletos sluoksnių siena, kurios garso izoliacija yra aukštesnė nei raikalaujama, todėl jokių garsų nei jūs nei jūsų kaimynas negirdės.

Dalinė apdaila: ištinkuotos pertvaros, elektros instaliacija, signalizacija, lubos paruoštos įtempiamai dangai, numatytas šildymas-oras/vanduo, rekuperacijos nėra, grindys-išvedžiotas vamzdynas, išbetonuota. Balkonas, paruošta vieta terasai (be dangos), išlygintas juodžemis, tvora. Vandentiekis, nuotekos - vietinės, administruoja kvartalo bendrija.

Privalumai:
Labai rami vieta;
Šalia ežeras;
Yra įsteigta bendrija (20-26 eur kas menesį, už vandenį, nuotekas, vaizdo stebėjimą, apšvietimą ir priežiūrą žaliūjų plotų);
Stipri bendruomenė;
Mokykla už 15 min. kelio peščiomis;
Asfaltuotas privažiavimas;
Vaizdo stebėjimo sistema visą parą;
Uždaras kvartalas;
Asfaltuotas privažiavimas;

Staatomam namui suteikiamos visos kokybės garantijos, statytojas turi ilgametę patirtį ir yra vokiško kapitalo įmonė veikianti nuo 2006 metų.

Vadybininkų kontaktai

Alma Grigalienė

+370 64785707

alma.grigaliene@haustory.lt

Klauskite mūsų