Kotedžas Mazūriškių k.

Klaipėdos r., Mazūriškių k.
135 400
ID
NA006987
Bendras plotas (m²)
80
Kaina / m²
1693 €
Sklypo plotas (a)
2.15
Aukštų sk.
2
Kambarių skaičius
4
Namo tipas
Mūrinis
Šildymo tipas
dujinis
Įrengimo tipas
Pilnai įrengtas
Statybos metai
2021

Papildoma informacija

Parduodami paskutiniai kotedžai Mazūriškių k.

Uždaras gyvenamųjų namų ir kotedžų kompleksas, kuris vienoje komplekso pusėje ribojasi su Ringelio upeliu, o kitoje su vaizdingu Slengių tvenkiniu.Aplink tvenkinį suplanuoti pėsčiųjų ir dviračių takai. Slengių pirmame tvenkinyje esančiame netoli komplekso, sutvarkyta pakrantė, joje įrengta sporto aikštelė ir paplūdimys. Visame komplekse įrengtas apšvietimas, gatvės išklotos trinkelėmis, įvažiavimas reguliuojamas pakeliamais vartais. Liko tik pabaigiamieji darbai todėl galėsite netrukus įsikelti.

Pirmą nuosavą būstą perkančios jaunos šeimos, galės pasinaudoti valstybės subsidija.  Kotedžas parduodamas su visa virtuvės buitine technika ir visais reikalingais baldais.

BENDRA INFORMACIJA: - Namas A klasės; - Namo plotas 80 kv. m.; - 3 miegamieji (didysis miegamasis su drabužine); 2 san mazgai ir erdvi svetainės virtuvės zona; - Namo išorės apdaila – dekoratyvinis tinkas, klinkeris; - Šildymas – dujinis; - Sklypo plotas – 2.3a.; - Irengta Terasa ; - Segmento tvora.

ĮRENGIMAS: - aukštos 33 klasės grindų laminatas; - durys ir laiptai natūralaus medžio (įmonės “Medžio stilius”) ; - langai A+ klasės plastikiniai su trijų stiklų paketu; - vidaus sienos - dažytos; - lauko durys – plastikinės su stiklu; - sumontuota kokybiška santechninė keramika su baldais, Hansgrohe maišytuvai; - sumontuotas individualus virtuvinis komplektas; - miegamojo lova; - svetainės baldai (minkštas kampas, kavos staliukas); - virtuvės stalas su kėdėmis.

Vadybininkų kontaktai

Leila Rimgailienė

+370 68401478

leila.rimgailiene@haustory.lt

Klauskite mūsų