SKLYPAI

Namų valdos sklypas Doviluose
ID SK002950

Namų valdos sklypas Doviluose

Klaipėdos r., Dovilų mstl.
26 000
Sklypo plotas (a): 18
Parduodamas 18 arų, namų valdos sklypas Doviluose. Plačiau »

Parduodamas 18 arų, namų valdos sklypas Doviluose.

Namų valdos sklypas Ginduliuose
ID SK002949

Namų valdos sklypas Ginduliuose

Klaipėdos r., Gindulių k.
35 000
Sklypo plotas (a): 13,21
Parduodamas 13,21 a, namų valdos sklypas su visomis komunikacijomis Gindulių k. Aplink daug pilnai įsikūrusių kaimynų. Plačiau »

Parduodamas 13,21 a, namų valdos sklypas su visomis komunikacijomis Gindulių k. Aplink daug pilnai įsikūrusių kaimynų.

Žemės ūkio paskirties sklypas Šukaičių k.
ID SK002919

Žemės ūkio paskirties sklypas Šukaičių k.

Klaipėdos r., Šukaičių k.
8 500
Sklypo plotas (a): 73
Parduodamas 73 arų, žemės ūkio paskirties sklypas, Klaipėdos rajone, Šukaičių k. Tik 37 km nuo Klaipėdos. Šalia sklypo komunikacijos, elektra ir vandentiekio trąsa. Plačiau »

Parduodamas 73 arų, žemės ūkio paskirties sklypas, Klaipėdos rajone, Šukaičių k. Tik 37 km nuo Klaipėdos. Šalia sklypo komunikacijos, elektra ir vandentiekio trąsa.

Asfaltuotas privažiavimas, bet ne prie pagrindinio kelio.

Namų valdos sklypas, Mazūriškių k.
ID SK002918

Namų valdos sklypas, Mazūriškių k.

Klaipėdos r., Mazūriškių k.
35 000
Sklypo plotas (a): 25
Parduodamas 25 arų sklypas Klaipėdos rajone, Mazūriškių kaime. Vos keli kilometrai iki Klaipėdos miesto. Strategiškai sklypas randasi labai geroje, bei patogioje vietoje. Geras susisiekimas. Plačiau »

Parduodamas 25 arų sklypas Klaipėdos rajone, Mazūriškių kaime. Vos keli kilometrai iki Klaipėdos miesto. Strategiškai sklypas randasi labai geroje, bei patogioje vietoje. Geras susisiekimas.

Netoli (800 metrų nuo sklypo) yra mikriukų sustojimo stotelė, važiuoja 26 ir 7 numeriai, tad problemų, dėl susisiekimo tikrai neturėsite. Šalia sklypo yra elektros dėžė. Naudojimo paskirtis - gyvenamosios teritorijos. Naudojimo pobūdis - mažaaukščių gyvenamųjų namų statyba. Matavimų tipas - žemės sklypas suformuotas atliekant kadastrinius matavimus.

Namų valdos sklypas Radailių k.
ID SK002916

Namų valdos sklypas Radailių k.

Klaipėdos r., Radailių k.
39 800
Sklypo plotas (a): 10
Parduodamas 10 a sklypas Radailių kaime su komunikacijomis. Uždaras gyvenamųjų namų kvartalas, apstatytas ir apgyvendintas. Geri, draugiški kaimynai. Sklypas prie vandens telkinio. Plačiau »

Parduodamas 10 a sklypas Radailių kaime su komunikacijomis. Uždaras gyvenamųjų namų kvartalas, apstatytas ir apgyvendintas. Geri, draugiški kaimynai. Sklypas prie vandens telkinio.

Įvažiavimas į kvartalą su užkardu, apšviestos gatvės, įrengtos poilsio zonos prie krantinės. Sklypas gero išplanavimo - rytai, pietūs ir vakarai, o gatvė lieka šiaurinėje puseje. Geras susisiekimas. Iki Klaipedos miesto centro - 9 min. Iki "RIMI" parduotuves - 3 min.

Žemės ūkio paskirties sklypas Juodupio k.
ID SK002915

Žemės ūkio paskirties sklypas Juodupio k.

Klaipėdos r., Juodupio k.
5 300
Sklypo plotas (a): 83
Parduodamas 0,83 ha žemės ūkio paskirties sklypas, nuostabioje, ramioje vietoje Klaipėdos raj., Juodupio kaime. Sklypas ribojasi su miškeliu. Plačiau »

Parduodamas 0,83 ha žemės ūkio paskirties sklypas, nuostabioje, ramioje vietoje Klaipėdos raj., Juodupio kaime. Sklypas ribojasi su miškeliu.

Nuo Veiviržėnų 3 km. nuo autostrados 17 km. nuo Klaipėdos 35 km. Galima įsirengti ūkininko sodybą, vasarnamį, sodą.

9-13 arų žemės sklypai Trušelių k.
ID SK002912

9-13 arų žemės sklypai Trušelių k.

Klaipėdos r., Trušelių k.
22 800
Sklypo plotas (a): 9-13
Parduodami 9-13 arų žemės sklypai šešiolikos sklypų gyvenamųjų namų kvartale (galima įsigyti žemės sklypus ir su gyvenamaisiais namais). Plačiau »

Parduodami 9-13 arų žemės sklypai šešiolikos sklypų gyvenamųjų namų kvartale (galima įsigyti žemės sklypus ir su gyvenamaisiais namais).

Yra atvestos visos komunikacijos – elektra, miesto vanduo ir nuotekos.

Iki Klaipėdos senamiesčio vos 7 km. Itin patogus susisiekimas bei rami, jauki vieta šeimai, norinčiai gyventi atokiau nuo miesto triukšmo.

Funkcionalūs žemės sklypų plotai itin patogūs gyvenamųjų namų statyboms, leis įsirengti puikų kiemą, vaikų žaidimo aikštelę, pavėsinę ir tuo pačiu nepareikalaus labai daug priežiūros.

Kaina nuo 22 800 Eur iki 27 750 Eur (2 500 Eur už arą).

Namų valdos sklypas, Stančių k.
ID SK002697

Namų valdos sklypas, Stančių k.

Klaipėdos r., Stančių k.
24 000
Sklypo plotas (a): 17,8
Parduodamas sklypas su visom komunikacijom prie Golfo Resort 17,8 aro - didžiausias sklypas kvartale, su visomis komunikacijomis (dujos, elektra, nuotekos ir t.t.) Stančių kaime, Vitinių gatvėje. Plačiau »

Parduodamas sklypas su visom komunikacijom prie Golfo Resort 17,8 aro - didžiausias sklypas kvartale, su visomis komunikacijomis (dujos, elektra, nuotekos ir t.t.) Stančių kaime, Vitinių gatvėje.

Priklauso Stančių bendrijai. Kvartalas jau pilnai apstatytas. Kvartale įdiegtas apšvietimas, kelias išklotas trinkelėmis iki pat sklypo, įvažiavimas į kvartalą uždaras (vartai elktr.), įrengtos stebėjimo kameros. Geras susisiekimas, prie kvartalo yra autobusų sustojimas. Pro šalį važinėja maršrutiniai ir tarpmiestiniai keleiviniai autobusai, važiuojantys Kretingos kryptimi. Taip pat dažnai važinėja maršrutiniai mikro autobusai, Klaipėda – Kretinga. Lengvuoju autotransportu Klaipėdos miesto centrą galima pasiekti per 8 minutes, šalia yra įsikūręs Golfo aikštynas.

Dovanų namo projektas (prieš metus išduotas leidimas statybom, vieno aukšto 4-ių miegamujų namas su 1 erdviu garažu, bendras plotas 227 kv. m.).

Žemės ūkio paskirties sklypas Antkalnio k., Klaipėdos r.
ID SK002275

Žemės ūkio paskirties sklypas Antkalnio k., Klaipėdos r.

Klaipėdos r., Antkalnio k.
48 000
Sklypo plotas (a): 282,48
Parduodamas 2,8248 ha žemės ūkio paskirties klypas Antkalnio k., Klaipėdos r. Plačiau »

Parduodamas 2,8248 ha žemės ūkio paskirties klypas Antkalnio k., Klaipėdos r.

Sklypas yra apie 8 km į šiaurę nuo Gargždų, 2-3 km į rytus nuo plento Gargždai - Kretinga. Rami, graži vieta, šalia miškelis. Už 500 m į rytus – Minijos upė. Patogus susisiekimas iš Kretingos, Gargždų ir Klaipėdos (per Gindulius, Klemiškę, Slengius, Kvietinius). Elektra, kadastriniai matavimai. Kaina: 1 aras – 170 EUR. Yra galimybė už tokią pat kaina įsigyti gretimus 1,39 ha ir 2,73 ha sklypus.

Galima derėtis.