SKLYPAI

Namų valdos sklypas Trušelių k.
ID SK003815

Namų valdos sklypas Trušelių k.

Klaipėdos r., Trušelių k.
28 000
Sklypo plotas (a): 11
Parduodamas 10,89 a ploto sklypas Trušeliuose su gyv. namo pamatais. Yra išimti visi statybos leidimai, atlikti grunto tyrimai, patvirtintas individualus namo projektas, trifazė elektra. Plačiau »

Parduodamas 10,89 a ploto sklypas Trušeliuose su gyv. namo pamatais. Yra išimti visi statybos leidimai, atlikti grunto tyrimai, patvirtintas individualus namo projektas, trifazė elektra.

Aplink namą pravesta drenažinė sistema. Alink daug gyvenamų namų, gražus vaizdas.Su rimtu pirkėju kaina dar derinama.

Namų valdos sklypas Trušelių k.
ID SK003666

Namų valdos sklypas Trušelių k.

Klaipėdos r., Trušelių k., Lauknos g.
35 000
Sklypo plotas (a): 11,88
Parduodamas 11,88 arų žemės sklypas su namo projektu ir jau įrengtais namo pamatais, Kalipėdos raj., Trušelių kaime. Yra visi reikalingi statybos leidimai. Plačiau »

Parduodamas 11,88 arų žemės sklypas su namo projektu ir jau įrengtais namo pamatais, Kalipėdos raj., Trušelių kaime. Yra visi reikalingi statybos leidimai.

Šiuo metu kvartale pradėti asfaltavimo darbai (bus kelias iki pat sklypo). Kvartalo gatvę planuojama iįkloti trinkelėmis, įrengtas gatvės apšvietimas (gyventojų iniciatyva). Sklypo teritorijoje yra elektra, vanduo ir nuotekos. Galimybė pasijungti dujas (palikta atšaka).

Namų valdos sklypas Stančių k.
ID SK003600

Namų valdos sklypas Stančių k.

Klaipėdos r., Stančių k., Vitinių g.
25 000
Sklypo plotas (a): 17,8
Parduodamas 17,8 aro sklypas su visom komunikacijom Stančių Bendrijoje, didžiausias sklypas kvartale (vienas paskutiniujų sklypų kvartalo gale), su visomis komunikacijomis. Plačiau »

Parduodamas 17,8 aro sklypas su visom komunikacijom Stančių Bendrijoje, didžiausias sklypas kvartale (vienas paskutiniujų sklypų kvartalo gale), su visomis komunikacijomis.

Sklype atvestos dujos, elektra, nuotekos ir t.t. Priklauso Stančių bendrijai. Kvartalas jau pilnai apstatytas. Kvartale įdiegtas apšvietimas, kelias išklotas trinkelėmis iki pat sklypo, įvažiavimas į kvartalą uždaras (vartai elktr.), įrengtos stebėjimo kameros. Geras susisiekimas prie kvartalo yra autobusų sustojimas. Pro šalį važinėja maršrutiniai ir tarpmiestiniai keleiviniai autobusai, važiuojantys Kretingos kryptimi. Taip pat dažnai važinėja maršrutiniai mikro autobusai, Klaipėda – Kretinga. Lengvuoju autotransportu Klaipėdos miesto centrą galima pasiekti per 10 minučių, šalia yra įsikūręs Golfo aikštynas. Jeigu pirkėją domina galimas pardavimas su namo projektu (leidimas statybom išduotas, vieno aukšto 4-ių miegamujų namas su 1 erdviu garažu, bendras plotas 250 kv. m.).

Sklypas Šiūparių kaime
ID SK003505

Sklypas Šiūparių kaime

Klaipėdos r., Šiūparių k.
15 000
Sklypo plotas (a): 12
Parduodamas 12 arų žemės sklypas, labai gražioje vietoje, Klaipėdos raj., Šiūparių kaime. Kampinis, iš dviejų pusių kanalas. Plačiau »

Parduodamas 12 arų žemės sklypas, labai gražioje vietoje, Klaipėdos raj., Šiūparių kaime. Kampinis, iš dviejų pusių kanalas.

Sklype yra pavėsinė su apšiltintu antru aukštu, iki pavėsinės atvestas vanduo, elektra. Taip pat ne didelė žaidymų aikštelė, sandėliukas ir aštuonių žiedų šulinys. Padarytas drenažas.


Namų valdos sklypas Doviluose
ID SK002950

Namų valdos sklypas Doviluose

Klaipėdos r., Dovilų mstl.
26 000
Sklypo plotas (a): 18
Parduodamas 18 arų, namų valdos sklypas Doviluose. Plačiau »

Parduodamas 18 arų, namų valdos sklypas Doviluose.

Namų valdos sklypas Ginduliuose
ID SK002949

Namų valdos sklypas Ginduliuose

Klaipėdos r., Gindulių k.
35 000
Sklypo plotas (a): 13,21
Parduodamas 13,21 a, namų valdos sklypas su visomis komunikacijomis Gindulių k. Aplink daug pilnai įsikūrusių kaimynų. Plačiau »

Parduodamas 13,21 a, namų valdos sklypas su visomis komunikacijomis Gindulių k. Aplink daug pilnai įsikūrusių kaimynų.

Žemės ūkio paskirties sklypas Šukaičių k.
ID SK002919

Žemės ūkio paskirties sklypas Šukaičių k.

Klaipėdos r., Šukaičių k.
8 500
Sklypo plotas (a): 73
Parduodamas 73 arų, žemės ūkio paskirties sklypas, Klaipėdos rajone, Šukaičių k. Tik 37 km nuo Klaipėdos. Šalia sklypo komunikacijos, elektra ir vandentiekio trąsa. Plačiau »

Parduodamas 73 arų, žemės ūkio paskirties sklypas, Klaipėdos rajone, Šukaičių k. Tik 37 km nuo Klaipėdos. Šalia sklypo komunikacijos, elektra ir vandentiekio trąsa.

Asfaltuotas privažiavimas, bet ne prie pagrindinio kelio.

Namų valdos sklypas, Mazūriškių k.
ID SK002918

Namų valdos sklypas, Mazūriškių k.

Klaipėdos r., Mazūriškių k.
35 000
Sklypo plotas (a): 25
Parduodamas 25 arų sklypas Klaipėdos rajone, Mazūriškių kaime. Vos keli kilometrai iki Klaipėdos miesto. Strategiškai sklypas randasi labai geroje, bei patogioje vietoje. Geras susisiekimas. Plačiau »

Parduodamas 25 arų sklypas Klaipėdos rajone, Mazūriškių kaime. Vos keli kilometrai iki Klaipėdos miesto. Strategiškai sklypas randasi labai geroje, bei patogioje vietoje. Geras susisiekimas.

Netoli (800 metrų nuo sklypo) yra mikriukų sustojimo stotelė, važiuoja 26 ir 7 numeriai, tad problemų, dėl susisiekimo tikrai neturėsite. Šalia sklypo yra elektros dėžė. Naudojimo paskirtis - gyvenamosios teritorijos. Naudojimo pobūdis - mažaaukščių gyvenamųjų namų statyba. Matavimų tipas - žemės sklypas suformuotas atliekant kadastrinius matavimus.

Namų valdos sklypas Radailių k.
ID SK002916

Namų valdos sklypas Radailių k.

Klaipėdos r., Radailių k.
39 800
Sklypo plotas (a): 10
Parduodamas 10 a sklypas Radailių kaime su komunikacijomis. Uždaras gyvenamųjų namų kvartalas, apstatytas ir apgyvendintas. Geri, draugiški kaimynai. Sklypas prie vandens telkinio. Plačiau »

Parduodamas 10 a sklypas Radailių kaime su komunikacijomis. Uždaras gyvenamųjų namų kvartalas, apstatytas ir apgyvendintas. Geri, draugiški kaimynai. Sklypas prie vandens telkinio.

Įvažiavimas į kvartalą su užkardu, apšviestos gatvės, įrengtos poilsio zonos prie krantinės. Sklypas gero išplanavimo - rytai, pietūs ir vakarai, o gatvė lieka šiaurinėje puseje. Geras susisiekimas. Iki Klaipedos miesto centro - 9 min. Iki "RIMI" parduotuves - 3 min.