SKLYPAI

Sklypas namo statybai Doviluose
ID SK007377

Sklypas namo statybai Doviluose

Klaipėdos r., Dovilų mstl.
10 000
Sklypo plotas (a): 9,53
DOVILUOSE PARDUODAMI SKLYPAI 9,5 ARŲ VIENBUČIŲ-DVIBUČIŲ GYVENAMŲ NAMŲ STATYBAI, Plačiau »

DOVILUOSE PARDUODAMI SKLYPAI 9,5 ARŲ VIENBUČIŲ-DVIBUČIŲ GYVENAMŲ NAMŲ STATYBAI,

SKLYPAI ĮREGISTRUOTI REGISTRŲ CENTRE IR TURI ADRESĄ BALTRŪMŲ G. YRA INŽINIERINIŲ TINKLŲ IR KOMUNIKACIJŲ PROJEKTAI,ELEKTRA ,IŠPILTAS KELIAS.

Namų valdos žemės sklypas Girkaliuose
ID SK007296

Namų valdos žemės sklypas Girkaliuose

Klaipėdos r., Girkalių k.
Nenurodyta kaina
Sklypo plotas (a): 2333
Parduodamas 2,33 h žemės sklypas Girkaliuose. Komunikacijų nėra. Plačiau »

Parduodamas 2,33 h žemės sklypas Girkaliuose. Komunikacijų nėra.

Namų valdos sklypas Baukštininkuose, Klaipėdos raj.
ID SK007020

Namų valdos sklypas Baukštininkuose, Klaipėdos raj.

Klaipėdos r., Baukštininkų k.
29 500
Sklypo plotas (a): 22,64
Parduodamas 22,64 a ploto žemės sklypas Baukštininkų g., Baukštininkų k., Klaipedos raj. Žemės sklypo naudojimo būdas - vienbučių ir dvibučių gyvenamųjų namų pastatų teritorijos. Sklype yra atvesta elektra. Plačiau »

Parduodamas 22,64 a ploto žemės sklypas Baukštininkų g., Baukštininkų k., Klaipedos raj. Žemės sklypo naudojimo būdas - vienbučių ir dvibučių gyvenamųjų namų pastatų teritorijos. Sklype yra atvesta elektra.

Kvartale jau vyksta individualių namų statybos. Sklypas taisyklingos kvadrato formos. Šalia asfaltuoto kelio Klaipėda - Plikiai - Jokūbavas. Parduodami 46 ir 48 sklypai. Sklypo Nr. 48 plotas 22,64 a - kaina 29500 EUR, sklypo Nr. 46 plotas 20,40 a - kaina 26500 EUR.

Žemės sklypai Slengių k.
ID SK006496

Žemės sklypai Slengių k.

Klaipėdos r., Slengių k.
39 600
Sklypo plotas (a): 9
Parduodamai žemės sklypai Slengių k., su komunikacijom. Plačiau »

Parduodamai žemės sklypai Slengių k., su komunikacijom.

Sklypai: 8 arai (komercinė/namų valdos);

9 arų (namų valdos su projektu);

11 arų (namų valdos);

12 arų (namų valdos).

Aro kaina 4 400 Eur.

Namų valdos žemės sklypas Šimkų k., Klaipėdos raj.
ID SK005412

Namų valdos žemės sklypas Šimkų k., Klaipėdos raj.

Klaipėdos r., Šimkų k.
8 000
Sklypo plotas (a): 8,03
Parduodamas 8,03 a ploto žemės sklypas Klaipėdos raj., Šimkų k., Sarčių g. Sklypo paskirtis - vienbučių ir dvibučių gyvenamųjų pastatų statybai. Alink statomi gyvenamieji namai, gražus vaizdas. Į sklypą atvesta elektra, vanduo iš gręžinio, kanalizacija - vietinė kvartalo. Plačiau »

Parduodamas 8,03 a ploto žemės sklypas Klaipėdos raj., Šimkų k., Sarčių g. Sklypo paskirtis - vienbučių ir dvibučių gyvenamųjų pastatų statybai. Alink statomi gyvenamieji namai, gražus vaizdas. Į sklypą atvesta elektra, vanduo iš gręžinio, kanalizacija - vietinė kvartalo.

Žemės ūkio paskirties sklypas
ID SK005082

Žemės ūkio paskirties sklypas

Klaipėdos r., Lėbartų k.
23 000
Sklypo plotas (a): 53,42
Parduodamas 53,42 aro žemės ūkio paskirties sklypas Lėbartų k. Hugo Šojaus g. Šalia jau yra įsikurę keletas gyvenamų sodybų. Atlikti kadastriniai matavimai.Palei sklypą yra asfaltuotas kelias. Plačiau »

Parduodamas 53,42 aro žemės ūkio paskirties sklypas Lėbartų k. Hugo Šojaus g. Šalia jau yra įsikurę keletas gyvenamų sodybų. Atlikti kadastriniai matavimai.Palei sklypą yra asfaltuotas kelias.

Namų valdos sklypas Klaipėdoje
ID SK003866

Namų valdos sklypas Klaipėdoje

Klaipėda, Paupiai, Medikių g.
80 000
Sklypo plotas (a): 32
Parduodami du žemės sklypai po 32 a ploto Klaipėdos mieste. Sklypų paskirtis - daugiabučių gyvenamųjų pastatų ir bendrabučių statybos. Plačiau »

Parduodami du žemės sklypai po 32 a ploto Klaipėdos mieste. Sklypų paskirtis - daugiabučių gyvenamųjų pastatų ir bendrabučių statybos.

Šalia sklypų yra visos miesto komunikacijos. Vieno sklypo kaina - 80000 EUR. Su rimtu pirkėju kaina dar derima.

Namų valdos sklypas Trušelių k.
ID SK003666

Namų valdos sklypas Trušelių k.

Klaipėdos r., Trušelių k., Lauknos g.
35 000
Sklypo plotas (a): 11,88
Parduodamas 11,88 arų žemės sklypas su namo projektu ir jau įrengtais namo pamatais, Kalipėdos raj., Trušelių kaime. Yra visi reikalingi statybos leidimai. Plačiau »

Parduodamas 11,88 arų žemės sklypas su namo projektu ir jau įrengtais namo pamatais, Kalipėdos raj., Trušelių kaime. Yra visi reikalingi statybos leidimai.

Šiuo metu kvartale pradėti asfaltavimo darbai (bus kelias iki pat sklypo). Kvartalo gatvę planuojama iįkloti trinkelėmis, įrengtas gatvės apšvietimas (gyventojų iniciatyva). Sklypo teritorijoje yra elektra, vanduo ir nuotekos. Galimybė pasijungti dujas (palikta atšaka).

Namų valdos sklypas Stančių k.
ID SK003600

Namų valdos sklypas Stančių k.

Klaipėdos r., Stančių k., Vitinių g.
25 000
Sklypo plotas (a): 17,8
Parduodamas 17,8 aro sklypas su visom komunikacijom Stančių Bendrijoje, didžiausias sklypas kvartale (vienas paskutiniujų sklypų kvartalo gale), su visomis komunikacijomis. Plačiau »

Parduodamas 17,8 aro sklypas su visom komunikacijom Stančių Bendrijoje, didžiausias sklypas kvartale (vienas paskutiniujų sklypų kvartalo gale), su visomis komunikacijomis.

Sklype atvestos dujos, elektra, nuotekos ir t.t. Priklauso Stančių bendrijai. Kvartalas jau pilnai apstatytas. Kvartale įdiegtas apšvietimas, kelias išklotas trinkelėmis iki pat sklypo, įvažiavimas į kvartalą uždaras (vartai elktr.), įrengtos stebėjimo kameros. Geras susisiekimas prie kvartalo yra autobusų sustojimas. Pro šalį važinėja maršrutiniai ir tarpmiestiniai keleiviniai autobusai, važiuojantys Kretingos kryptimi. Taip pat dažnai važinėja maršrutiniai mikro autobusai, Klaipėda – Kretinga. Lengvuoju autotransportu Klaipėdos miesto centrą galima pasiekti per 10 minučių, šalia yra įsikūręs Golfo aikštynas. Jeigu pirkėją domina galimas pardavimas su namo projektu (leidimas statybom išduotas, vieno aukšto 4-ių miegamujų namas su 1 erdviu garažu, bendras plotas 250 kv. m.).