SODAI, SODYBOS

Sodo namas su žemės sklypu S/B Dituva
ID SO005387

Sodo namas su žemės sklypu S/B Dituva

Klaipėdos r., Derceklių k.
20 000
Kambarių skaičius: 3
Bendras plotas (m²): 30
Parduodamas sodo namelis su žemės sklypu, esantys S/B "Dituva", Derceklių k. Namukas mūrinis, bendras plotas apie 30 kv.m. Rūsyje yra įrengta pirtelė ir dušas, bei pagalbinė patalpa, pirmame aukšte - svetainė ir virtuvėlė, palėpėje - 2 nedideli kambariai ir balkonas. Name įrengtas židinys. Plačiau »

Parduodamas sodo namelis su žemės sklypu, esantys S/B "Dituva", Derceklių k. Namukas mūrinis, bendras plotas apie 30 kv.m. Rūsyje yra įrengta pirtelė ir dušas, bei pagalbinė patalpa, pirmame aukšte - svetainė ir virtuvėlė, palėpėje - 2 nedideli kambariai ir balkonas. Name įrengtas židinys.

Sklype yra stiklinis šiltnamis, metalinis garažas, pavėsinė ir lauko tualetas. Sutvarkyta aplinka, vaismedžių sodas. Šulinio nėra. Sklypas ribojasi su kanalu.

Sodo namas Gručeikių k. (S/B Gružeikiai)
ID SO005385

Sodo namas Gručeikių k. (S/B Gružeikiai)

Klaipėdos r., Gručeikių k.
12 000
Bendras plotas (m²): 40
Parduodamas 6 arų sodo sklypas Gručeikių k. esančiuose S/B Gružeikiai su mediniu apie 40 kv. m. sodo  nameliu. Sutvarkyta aplinka, brandus sodas. Yra šulinys, šiltnamis. Plačiau »

Parduodamas 6 arų sodo sklypas Gručeikių k. esančiuose S/B Gružeikiai su mediniu apie 40 kv. m. sodo  nameliu. Sutvarkyta aplinka, brandus sodas. Yra šulinys, šiltnamis.

Sodo namas Žiaukų k. (S/B Šernai)
ID SO005346

Sodo namas Žiaukų k. (S/B Šernai)

Klaipėdos r., Žiaukų k.
12 000
Bendras plotas (m²): 25
Parduodamas sodo namas Žiaukų k. esančiuose S/B Šernai. Sklypo plotas 8 arai. Sodo namo bendras plotas 25 kvadratiniai metrai. Naujas elektros įvadas. Plačiau »

Parduodamas sodo namas Žiaukų k. esančiuose S/B Šernai. Sklypo plotas 8 arai. Sodo namo bendras plotas 25 kvadratiniai metrai. Naujas elektros įvadas.

Krosninis šildymas, židinys. Vaismedžiai. Labai gera vieta, šalia miško, prie vandens kanalo. Atlikti kadastriniai matavimai.

Sodo namas Šnaukštų k. (S/B Agluona)
ID SO005323

Sodo namas Šnaukštų k. (S/B Agluona)

Klaipėdos r., Šnaukštų k.
30 000
Bendras plotas (m²): 70
Parduodamas 70 kv. m. mūrinis, 2-jų aukštų sodo namas Šnaukštų k. esančiuose S/B Agluona. Šildomas kietu kuru. Sklypas 6 arai. Plačiau »

Parduodamas 70 kv. m. mūrinis, 2-jų aukštų sodo namas Šnaukštų k. esančiuose S/B Agluona. Šildomas kietu kuru. Sklypas 6 arai.

Sodo sklypas Šiūparių k. (S/B Aisė)
ID SO005321

Sodo sklypas Šiūparių k. (S/B Aisė)

Klaipėdos r., Šiūparių k.
11 500
Bendras plotas (m²): 12
Parduodamas  išpuoselėtas 12 arų sodas Šiūparių kaime esančiuose S/B Aisė su sutvarkytu gerbūviu. Sode yra 12 kv. m. apšiltintas namelis, kuriame galima gyventi ir žiemą. Plačiau »

Parduodamas  išpuoselėtas 12 arų sodas Šiūparių kaime esančiuose S/B Aisė su sutvarkytu gerbūviu. Sode yra 12 kv. m. apšiltintas namelis, kuriame galima gyventi ir žiemą.

Įvesta elektra, pastatyti elektriniai radiatoriai, prijungtas šulinio vanduo. Yra karštas vanduo, kuris šildomas elektriniu boileriu. Vanduo iš šulinio tiekiamas hidroforo pagalba. Parduodamas su baldais: dvi spintos drabužiams, spintelė su kriaukle, spintelė indams ir kelios lentynos. Yra 18 kv. m. naujas šiltnamis, į kurį vanduo paduodamas iš šulinio į talpyklą, kurioje pašyla. Pastatytos dvi įrankinės, rūkykla, vietinis tualetas. Sode auga daug vaismedžių, vaiskrūmių, uogakrūmių (obelys, kriaušės, trešnės, vyšnios, slyvos, persikas, graikiškas riešutmedis, lazdynas, šilkmedis, agrastai, serbentai, sausmedžiai, šilauogės, vynuogės, avietės, juodoji avietė gervuogės). Eglutėmis užsodinta fasadinė sodo dalis. Prie pat autobusų stotelė. Važiuoja miesto autobusas. Žiemos metu keliai nuvalyti. Atlikti geodeziniai matavimai.

Sodo sklypas Vaitelių k. (S/B Vaiteliai)
ID SO005319

Sodo sklypas Vaitelių k. (S/B Vaiteliai)

Klaipėdos r., Vaitelių k.
1 666
Bendras plotas (m²): -
Parduodamas 6-ių arų sodo sklypas Vaitelių k. Sklypas neprižiūrėtas. Galimybė pirkti išsimokėtinai. Plačiau »

Parduodamas 6-ių arų sodo sklypas Vaitelių k. Sklypas neprižiūrėtas. Galimybė pirkti išsimokėtinai.

Sodo namas Derceklių k. (S/B Dituva)
ID SO005303

Sodo namas Derceklių k. (S/B Dituva)

Klaipėdos r., Derceklių k.
9 500
Bendras plotas (m²): 30
Parduodamas mūrinis 30 kv. m. sodo namelis Derceklių k. 6 arų žemės sklype. Yra elektra. Auga vaismedžiai. Šulinys. Plačiau »

Parduodamas mūrinis 30 kv. m. sodo namelis Derceklių k. 6 arų žemės sklype. Yra elektra. Auga vaismedžiai. Šulinys.

Sodo namas Šnaukštų k. (S/B Agluona)
ID SO005296

Sodo namas Šnaukštų k. (S/B Agluona)

Klaipėdos r., Šnaukštų k.
Nenurodyta kaina
Bendras plotas (m²): 68,54
Parduodamas mūrinis 2000 m. statybos, 68,54 kv. m. sodo namas Šnaukštų k. esančiuose S/B Agluona. Sklypas 12,32 arų, jame šiltnamis, sumomtuota pastoginė automobiliui. Plačiau »

Parduodamas mūrinis 2000 m. statybos, 68,54 kv. m. sodo namas Šnaukštų k. esančiuose S/B Agluona. Sklypas 12,32 arų, jame šiltnamis, sumomtuota pastoginė automobiliui.

Yra trifazė elektra. Vanduo iš šulinio (hidroforas).

Gyvenamasis namas Grambaviškių k. (S/B Klevas)
ID SO005268

Gyvenamasis namas Grambaviškių k. (S/B Klevas)

Klaipėdos r., Grambaviškių k.
105 000
Bendras plotas (m²): 106
Parduodamas šiuolaikiškas ir labai ekonomiškas 1-no aukšto namas šalia Gargždų. Vos 10 km iki Klaipėdos ir tik 4 km iki Gargždų. Plačiau »

Parduodamas šiuolaikiškas ir labai ekonomiškas 1-no aukšto namas šalia Gargždų. Vos 10 km iki Klaipėdos ir tik 4 km iki Gargždų.

Namas ramioje, vaizdingoje vietoje, šalia miškas, neužgrūstoje ir besivystančioje gyvenvietėje S/B Klevas. Visi patogumai, komunikacijos bei ypatingai draugiški kaimynai. Namas vieno aukšto pastatytas is Fibo blokeliu, fasado sienos šiltintos 20 cm polisterolio puta, tinkuotas ir paruoštas dažymui. Namo pamatai - betono blokai, įleisti 50 cm į gruntą ir apšiltinti pamatiniu putopolsteroliu. Stogas - skarda "Ranilas", perdanga apšiltinta 25 cm akmens vata, sutvirtintas namo stogo vainikas, apšiltinti visi šalčio tiltai. Liko tik sudėti lietaus sistemą, bei pakalimai. Visame name pravestas grindinis šildymas, įrengtas garažas su pakeliamais elektriniais vartais, katilinė atskirta nuo gyvenamųjų patalpų, atskiras įėjimas iš lauko ir iš garažo. Šildymas - dujinis (galima kombinuoti su kietu kuru - pritaikoma). Vanduo - gręžinys, Adata, vandens kokybiškas, sudėti vandens minkštinimo filtai, vandens spaudimas nešokinėja. Nuotiekos - vietinės, nuosėdinis ekologiškas, šulinys. Namas įrengtas tik kokybiškomis medžiagomis. Sienos apšiltintos, dažytos svetainėjė ir abiejuose miegamuosiuose. Virtuvės erdvės sienos dekoruotos viniline laminato danga. Virtuvė sujungta su svetaine, kurioje įrengtas kaminas židiniui. Iš svetainės yra dar vienos vitrininės durys, orientuotos į pietvakarių pusę, į kiemą, kuriame galima įsirengti terasą lauko pramogoms. Miegamieji 2, skirtingose pusėsė, vieno langai orientuoti į šiaurės rytus, kito - pietus, grindys - laminatas. Vonios kambarys labai erdvus. Visame name sudėtos įtempiamos lubos, grindys - plytelės. Namie lieka visa buitinė technika, baldai. Sklypas išlygintas ir iškeltas, pravestas drenažas, užvežta daug juodžemio, tad šlapiuoju sezonu nepatvinsta ir nešlampa. Kelias - žvyrkelis apie 1 km, tačiau bendrija juos puikiai prižiūri, grederiuoja ir valo.