SODAI, SODYBOS

Sodo namas Kisinių k. (S/B Veteranas)
ID SO007082

Sodo namas Kisinių k. (S/B Veteranas)

Klaipėdos r., Kisinių k.
29 000
Bendras plotas (m²): 25
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas prižiūrėtas sodo sklypas Kisinių k. sodų bendrijoje "Veteranas". Sklypas tvarkingas ir prižiūrimas, ribojasi su kanalu, yra elektra, šulinys. Plačiau »

Parduodamas prižiūrėtas sodo sklypas Kisinių k. sodų bendrijoje "Veteranas". Sklypas tvarkingas ir prižiūrimas, ribojasi su kanalu, yra elektra, šulinys.

Nuo gatvės pusės sumontuota segmentinė tvora su vartais. Sklype pastatytas ir įregistruotas mūrinis, vieno aukšto sodo namelis, bendras plotas apie 25 kv. m., jame yra krosnis (galima būti žiemos metu), atvestas šulinio vanduo (hidroforas), sumontuotas vandens pašildymo maišytuvas Delimano. Taip pat didelis šiltnamis su malkine/sandėliuku, bei nukeliamas namelis (naudojamas daiktams sandėliuoti). Tvarkingas lauko WC. Sklypas apsodintas vaismedžiais, vaiskrūmiais gėlėmis. Patogus privažiavimas, netoli nuo pagrindinės gatvės.

Sodo namas S/B Dituva (Derceklių k.)
ID SO007051

Sodo namas S/B Dituva (Derceklių k.)

Klaipėdos r., Derceklių k.
70 000
Bendras plotas (m²): 100
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas 2-jų miegamųjų sodo namas Derceklių k. Dar yra palėpinis kambariukas mažam vaikui, arba darbo kambariui. Šildomas kietu kuru, vanduo iš šulinio, filtrai, traidenis. Plačiau »

Parduodamas 2-jų miegamųjų sodo namas Derceklių k. Dar yra palėpinis kambariukas mažam vaikui, arba darbo kambariui. Šildomas kietu kuru, vanduo iš šulinio, filtrai, traidenis.

Padarytas drenažas ir lietaus nubėgimo sistemos, rūsys visada sausas, tvora su automatiniais vartais, stoginė 2 automobiliams. Kampinė vonia su baldais, Ikea virtuvė su integruota virykle, kabelinis internetas, terasa. Ūkinis pastatas su malkine. Teritorijoje daug vejos pritaikyta žaisti vaikams, auga vaismedžiai ir uogakrūmiai. Prie vienos iš pagrindinių asvaltuotų gatvių, žiemą bendrija nuvalo kelią.

Sodo sklypas S/B Vaiteliai
ID SO007049

Sodo sklypas S/B Vaiteliai

Klaipėdos r., Vaitelių k.
17 500
Bendras plotas (m²): -
Namo tipas: Medinis
Parduodamas prižiūrėtas sodo sklypas su vasaros nameliu Vaiteliuose. Didelis sklypas - 9 arai. Yra elektra. Sklype - šulinys, daug vaiskrūmių ir vaismedžių, gyvatvorė, lauko WC. Plačiau »

Parduodamas prižiūrėtas sodo sklypas su vasaros nameliu Vaiteliuose. Didelis sklypas - 9 arai. Yra elektra. Sklype - šulinys, daug vaiskrūmių ir vaismedžių, gyvatvorė, lauko WC.

Namelis medinis su plastikiniais langais, metalinės durys. Namelio viduje nedidelė virtuvėlė ir du atskiri kambariai. Viduje koklinis pečius. Prie namelio išbetonuota aikštelė/terasa. Namo pašonėje prijungta apie 4 kv. m. malkinė/sandėliukas.


Sodo namas Derceklių k. (S/B Dituva)
ID SO006925

Sodo namas Derceklių k. (S/B Dituva)

Klaipėdos r., Derceklių k.
78 000
Bendras plotas (m²): 105
Namo tipas: Karkasinis
Parduodamas sodo namas Derceklių k. SB Dituva. Skandinaviško tipo labai jaukus, apšildytas galima gyventi. Bendras plotas 105 kv. m. , gyvenamas plotas 74 kv. + garažas. Plačiau »

Parduodamas sodo namas Derceklių k. SB Dituva. Skandinaviško tipo labai jaukus, apšildytas galima gyventi. Bendras plotas 105 kv. m. , gyvenamas plotas 74 kv. + garažas.

Prie namo didelė 28 kv. m. terasa kur galėsite leisti vakarus, pabėgę nuo miesto triukšmo. Šalia pušyno, grybai, uogos švarus oras. Namas po rekonstrukcijos užbaigtas 2020 m. vasarą. Dokumentai tvarkingi viskas priduota ir įteisinta registrų centre, atlikti matavimai. Užbaigtumas 100% vanduo, nuotekos, elektra, šildymas, pilna vidaus apdaila,viskas naujai padaryta. Jauni vaismedžiai 3-4 metų. Obelaites tokios kaip Joana Gold ir tt. Kelios rūšys susodintos taip kad būtų obuolių nuo pavasario iki rudens. Trešnės, vyšnios, vynuogės, gervuogės. Šiltnamis bei ūkinis pastatas su malkine (pilna malkų). Padaryta rūkyklėlė. Vaikų namelis su smėlio dėžė, supynės, batutas. Šalia gyvena kaimynai, plati gatvelė prasilenkia du automobiliai. Taip pat šalia parduotuvė, biblioteka, kavinė, tvenkinys.

Sodo namas Kisinių k. (S/B Pušelė)
ID SO006827

Sodo namas Kisinių k. (S/B Pušelė)

Klaipėdos r., Kisinių k.
26 000
Bendras plotas (m²): 25
Namo tipas: Medinis
Parduodamas sodas SB "Pušelė" (buvę "Veteranų" sodai) su mediniu (25 kv. m.) vasarnamiu. Vasarnamis vieno aukšto su mansarda ir terasa. Sklype (7 arai) šulinys, sklypas ribojasi su kanalu. Plačiau »

Parduodamas sodas SB "Pušelė" (buvę "Veteranų" sodai) su mediniu (25 kv. m.) vasarnamiu. Vasarnamis vieno aukšto su mansarda ir terasa. Sklype (7 arai) šulinys, sklypas ribojasi su kanalu.

Didelis stiklinis šitnamis, daug vaismedžių ir vaiskrūmiu. Labai rami vieta nedidelėje bendrijoje.

Sodo namas Derceklių k. (S/B Dituva)
ID SO006824

Sodo namas Derceklių k. (S/B Dituva)

Klaipėdos r., Derceklių k.
65 000
Kambarių skaičius: 4
Bendras plotas (m²): 130
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas 2008 metų statybos 1-no aukšto su mansarda sodo namas (130 kv. m.). Sklypas 7.7 a. Namas mūrytas iš fibo blokelių, apipūstas 10 cm Gamo putomis ir apkaltas medinėmis dailylentėmis. Plačiau »

Parduodamas 2008 metų statybos 1-no aukšto su mansarda sodo namas (130 kv. m.). Sklypas 7.7 a. Namas mūrytas iš fibo blokelių, apipūstas 10 cm Gamo putomis ir apkaltas medinėmis dailylentėmis.

Stogas taip pas apipūstas Gamo putomis 20 cm. Stogo danga betoninės čerpės. Langai plastikiniai. Perdanga medinė, susuktos OSB plokštės. Pirmo aukšto grindys izoliuotos 20 cm putu polistirolo, išvedžiotas grindinis šildymas ir išbetonuotos 8 cm betono. Name yra išvedžiota elektros instaliacija, surinkta skydinė. (Elektros įvado name nėra), elektros dezė ant stulpo prie sklypo ribos. Vandens ir nuotekų vamzdžiai taip pat išvedžioti name. Visame name yra sumontuoti metaliniai profiliai paruošta sukti plokštėms. 1 aukšte yra tambūras, virtuvė kartu su svetaine, vonios kambarys ir katilinė kartu su skalbykla. 2 aukšte 3 miegamieji, vonios kambarys ir holas su išėjimu į balkoną. Namas yra įregistruotas registrų centre. Planuojami nuotekų valymo įrenginiai ir gręžinys į kainą neįeina.

Gyvenamas namas S/B Minija, Šernuose
ID SO006810

Gyvenamas namas S/B Minija, Šernuose

Klaipėdos r., Žiaukų k.
105 000
Kambarių skaičius: 4
Bendras plotas (m²): 143
Aukštų sk.: 2
Žiaukų kaime, sodų bendrijoje "Minija" parduodamas tvarkingas, jaukus gyvenamasis namas su 8,86 arų sklypu, garažu 1 automobiliui, pavėsine-laisvalaikio zona su lauko židiniu bei 2 šiltnamiais. Plačiau »

Žiaukų kaime, sodų bendrijoje "Minija" parduodamas tvarkingas, jaukus gyvenamasis namas su 8,86 arų sklypu, garažu 1 automobiliui, pavėsine-laisvalaikio zona su lauko židiniu bei 2 šiltnamiais.

Galutinis kraštinis sklypas neilgoje gatvėje, rami, tvarkinga kaimynystė. Išpuoselėtas gerbūvis: dekoratyviniai augalai ir gėlynai, suaugę vaiskrūmiai, dekoratyvinis tvenkinukas su žuvytėmis bei vandens lelijomis. Aktyviam laisvalaikiui: netoliese - miškas bei Minijos upė. Sveikatai ir poilsiui - pirtis namo pusrūsyje. Ramybė, jaukumas, švara, tvarka, - gamtos apsuptyje:)
Namas tolėliau nuo miesto gamtos apsuptyje.

BENDRA INFORMACIJA
- Bendras plotas – 143 kv.m.
- Aukštai - 2
- Statybos metai - 2010m.
- Sklypo plotas - 8,86 a.
- Kambarių skaičius - 4
- Lauko garažas;
- Degta lauko pavėsinė su poilsio zona bei židiniu;
- Virtuvė-valgomasis - 15,44 kv.m.
- Svetainė - 15,99 kv.m.
- Darbo kambarys. - 6,14 kv.m.
- Miegamasis 2 a. - 14,61 kv.m.
- San. mazgas 2a. - 6,64 kv.m.
- Miegamasis 2a. - 14,38 kv.m.
- Rūsys: dirbtuvės - 14,76 kv.m., katilinė - 13,07 kv.m., pirtis - 4,62 kv.m., laisvalaikio zona - 13,59 kv.m.
- Namo tipas - gyvenamasis namas.
- Namo baigtumas - 100proc. (gyvenamasis namas).

APDAILA
- Langai - plastikiniai;
- Lubos - dažytos;
- Sienos - dažytos; san.mazguose - dekoratyvinės apdailos plytelės;
- Vidaus durys - medinės;

Sodo sklypas Grambaviškiuose (S/B Klevas)
ID SO006614

Sodo sklypas Grambaviškiuose (S/B Klevas)

Klaipėdos r., Grambaviškių k.
6 300
Bendras plotas (m²): -
Parduodamas 6-ių arų sodo sklypas Grambaviškiuose. Sklypas kampinis, tuščias, iki sklypo atvesta elektra (norint naudotis papildomai kainuotų apie 200 Eur.). Plačiau »

Parduodamas 6-ių arų sodo sklypas Grambaviškiuose. Sklypas kampinis, tuščias, iki sklypo atvesta elektra (norint naudotis papildomai kainuotų apie 200 Eur.).

Sodo namas Vaitelių k. (S/B Vaiteliai)
ID SO006584

Sodo namas Vaitelių k. (S/B Vaiteliai)

Klaipėdos r., Vaitelių k.
34 900
Bendras plotas (m²): 70
Namo tipas: Rąstinis
Parduodamas 6 arų sodas Vaiteliuose su nameliu (51 kv.m., keturios patalpos). Namelis/vasarnamis turi projektą su leidimais. Plačiau »

Parduodamas 6 arų sodas Vaiteliuose su nameliu (51 kv.m., keturios patalpos). Namelis/vasarnamis turi projektą su leidimais.

Privalumai: vietinė kanalizacija, šulinys, hidroforas, WC, dušo kabina, židinys, terasa, elektra ir 8 kv.m. ūkinis. Naujai renovuotas vidus ir išorė.