SODAI, SODYBOS

Sodo namas Derceklių k. (S/B Dituva)
ID SO006925

Sodo namas Derceklių k. (S/B Dituva)

Klaipėdos r., Derceklių k.
78 000
Bendras plotas (m²): 105
Namo tipas: Karkasinis
Parduodamas sodo namas Derceklių k. SB Dituva. Skandinaviško tipo labai jaukus, apšildytas galima gyventi. Bendras plotas 105 kv. m. , gyvenamas plotas 74 kv. + garažas. Plačiau »

Parduodamas sodo namas Derceklių k. SB Dituva. Skandinaviško tipo labai jaukus, apšildytas galima gyventi. Bendras plotas 105 kv. m. , gyvenamas plotas 74 kv. + garažas.

Prie namo didelė 28 kv. m. terasa kur galėsite leisti vakarus, pabėgę nuo miesto triukšmo. Šalia pušyno, grybai, uogos švarus oras. Namas po rekonstrukcijos užbaigtas 2020 m. vasarą. Dokumentai tvarkingi viskas priduota ir įteisinta registrų centre, atlikti matavimai. Užbaigtumas 100% vanduo, nuotekos, elektra, šildymas, pilna vidaus apdaila,viskas naujai padaryta. Jauni vaismedžiai 3-4 metų. Obelaites tokios kaip Joana Gold ir tt. Kelios rūšys susodintos taip kad būtų obuolių nuo pavasario iki rudens. Trešnės, vyšnios, vynuogės, gervuogės. Šiltnamis bei ūkinis pastatas su malkine (pilna malkų). Padaryta rūkyklėlė. Vaikų namelis su smėlio dėžė, supynės, batutas. Šalia gyvena kaimynai, plati gatvelė prasilenkia du automobiliai. Taip pat šalia parduotuvė, biblioteka, kavinė, tvenkinys.

Sodo sklypas su pastatais netoli Palangos
ID SO006882

Sodo sklypas su pastatais netoli Palangos

Kretingos r., Parąžės k.
55 000
Bendras plotas (m²): 70
Parduodamas tvarkingos kvadrato formos (apie 32mx31m), aptvertas medine tvora, 9 arų sklypas Kretingos raj., Parąžės kaime, S/B Medvalakis. Plačiau »

Parduodamas tvarkingos kvadrato formos (apie 32mx31m), aptvertas medine tvora, 9 arų sklypas Kretingos raj., Parąžės kaime, S/B Medvalakis.

Sklype pilnai įrengtas mobilus namelis (apie 35 kv. m.), kuriame svetainė, virtuvė, du miegamieji kambariai, 2 WC patalpos, dušas, dujinis židinys. Įvestas, vanduo. Nedidelė terasa. Taip pat nedidelis apie 35 kv. m. poilsio namelis su naujai įrengta virtuve (yra visa reikalinga buitinė technika, dalis jos net nenaudota), vonios patalpa, svetainė (pagal poreikius galima įsirengti miegamąjį). Po nameliu mini rūsys. Namo sienos ir stogas apšildytos Paroc vata (stogas - 45 cm, sienos - 40 cm.), langai - plastikiniai (3-jų stiklų), šildymas - kondicionieriumi. Sklype taip pat yra šulinys, metalinis garažas, išbetonuota terasa, lauko WC, šiltnamis. Vanduo - 50 m gręžinys. Nuotekos - rezervuaras valomas bakterijomis. Yra galimybė įsivesti dujas į sklypą.

Sodo namas Kisinių k. (S/B Pušelė)
ID SO006827

Sodo namas Kisinių k. (S/B Pušelė)

Klaipėdos r., Kisinių k.
26 000
Bendras plotas (m²): 25
Namo tipas: Medinis
Parduodamas sodas SB "Pušelė" (buvę "Veteranų" sodai) su mediniu (25 kv. m.) vasarnamiu. Vasarnamis vieno aukšto su mansarda ir terasa. Sklype (7 arai) šulinys, sklypas ribojasi su kanalu. Plačiau »

Parduodamas sodas SB "Pušelė" (buvę "Veteranų" sodai) su mediniu (25 kv. m.) vasarnamiu. Vasarnamis vieno aukšto su mansarda ir terasa. Sklype (7 arai) šulinys, sklypas ribojasi su kanalu.

Didelis stiklinis šitnamis, daug vaismedžių ir vaiskrūmiu. Labai rami vieta nedidelėje bendrijoje.

Sodo namas Derceklių k. (S/B Dituva)
ID SO006824

Sodo namas Derceklių k. (S/B Dituva)

Klaipėdos r., Derceklių k.
65 000
Kambarių skaičius: 4
Bendras plotas (m²): 130
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas 2008 metų statybos 1-no aukšto su mansarda sodo namas (130 kv. m.). Sklypas 7.7 a. Namas mūrytas iš fibo blokelių, apipūstas 10 cm Gamo putomis ir apkaltas medinėmis dailylentėmis. Plačiau »

Parduodamas 2008 metų statybos 1-no aukšto su mansarda sodo namas (130 kv. m.). Sklypas 7.7 a. Namas mūrytas iš fibo blokelių, apipūstas 10 cm Gamo putomis ir apkaltas medinėmis dailylentėmis.

Stogas taip pas apipūstas Gamo putomis 20 cm. Stogo danga betoninės čerpės. Langai plastikiniai. Perdanga medinė, susuktos OSB plokštės. Pirmo aukšto grindys izoliuotos 20 cm putu polistirolo, išvedžiotas grindinis šildymas ir išbetonuotos 8 cm betono. Name yra išvedžiota elektros instaliacija, surinkta skydinė. (Elektros įvado name nėra), elektros dezė ant stulpo prie sklypo ribos. Vandens ir nuotekų vamzdžiai taip pat išvedžioti name. Visame name yra sumontuoti metaliniai profiliai paruošta sukti plokštėms. 1 aukšte yra tambūras, virtuvė kartu su svetaine, vonios kambarys ir katilinė kartu su skalbykla. 2 aukšte 3 miegamieji, vonios kambarys ir holas su išėjimu į balkoną. Namas yra įregistruotas registrų centre. Planuojami nuotekų valymo įrenginiai ir gręžinys į kainą neįeina.

Gyvenamas namas S/B Minija, Šernuose
ID SO006810

Gyvenamas namas S/B Minija, Šernuose

Klaipėdos r., Žiaukų k.
105 000
Kambarių skaičius: 4
Bendras plotas (m²): 143
Aukštų sk.: 2
Žiaukų kaime, sodų bendrijoje "Minija" parduodamas tvarkingas, jaukus gyvenamasis namas su 8,86 arų sklypu, garažu 1 automobiliui, pavėsine-laisvalaikio zona su lauko židiniu bei 2 šiltnamiais. Plačiau »

Žiaukų kaime, sodų bendrijoje "Minija" parduodamas tvarkingas, jaukus gyvenamasis namas su 8,86 arų sklypu, garažu 1 automobiliui, pavėsine-laisvalaikio zona su lauko židiniu bei 2 šiltnamiais.

Galutinis kraštinis sklypas neilgoje gatvėje, rami, tvarkinga kaimynystė. Išpuoselėtas gerbūvis: dekoratyviniai augalai ir gėlynai, suaugę vaiskrūmiai, dekoratyvinis tvenkinukas su žuvytėmis bei vandens lelijomis. Aktyviam laisvalaikiui: netoliese - miškas bei Minijos upė. Sveikatai ir poilsiui - pirtis namo pusrūsyje. Ramybė, jaukumas, švara, tvarka, - gamtos apsuptyje:)
Namas tolėliau nuo miesto gamtos apsuptyje.

BENDRA INFORMACIJA
- Bendras plotas – 143 kv.m.
- Aukštai - 2
- Statybos metai - 2010m.
- Sklypo plotas - 8,86 a.
- Kambarių skaičius - 4
- Lauko garažas;
- Degta lauko pavėsinė su poilsio zona bei židiniu;
- Virtuvė-valgomasis - 15,44 kv.m.
- Svetainė - 15,99 kv.m.
- Darbo kambarys. - 6,14 kv.m.
- Miegamasis 2 a. - 14,61 kv.m.
- San. mazgas 2a. - 6,64 kv.m.
- Miegamasis 2a. - 14,38 kv.m.
- Rūsys: dirbtuvės - 14,76 kv.m., katilinė - 13,07 kv.m., pirtis - 4,62 kv.m., laisvalaikio zona - 13,59 kv.m.
- Namo tipas - gyvenamasis namas.
- Namo baigtumas - 100proc. (gyvenamasis namas).

APDAILA
- Langai - plastikiniai;
- Lubos - dažytos;
- Sienos - dažytos; san.mazguose - dekoratyvinės apdailos plytelės;
- Vidaus durys - medinės;

Sodo namas Žiaukų k. (S/B Minija)
ID SO006802

Sodo namas Žiaukų k. (S/B Minija)

Klaipėdos r., Žiaukų k.
67 999
Kambarių skaičius: 3
Bendras plotas (m²): 80
Aukštų sk.: 2
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas tvarkingas namas S/B Minija Šernuose, su 7.30 arų žemės. Plačiau »

Parduodamas tvarkingas namas S/B Minija Šernuose, su 7.30 arų žemės.

Galima pasinaudoti parama jaunai šeimai. Visi dokumentai tvarkingi, namas priduotas 100%, registruotas. Name yra du miegamieji, du tualetai, vonia, svetainė su virtuve. Po visų namu yra rūsys, ten yra visas san. mazgas.Žemės sklypas kampinis, labai rami vieta, kiemas sutvarkytas, aptvertas.

Sodo namas su žemės sklypu Lingių k. SB "Guboja"
ID SO006786

Sodo namas su žemės sklypu Lingių k. SB "Guboja"

Klaipėdos r., Lingių k.
70 000
Kambarių skaičius: 4
Bendras plotas (m²): 106.72
Aukštų sk.: 2
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas rekonstruotas sodo namas su priklausiniais ir žemės sklypais SB "Guboja". Plačiau »

Parduodamas rekonstruotas sodo namas su priklausiniais ir žemės sklypais SB "Guboja".

Sodo namas - 1994 m. statybos, tačiau 2018-2020 m. - rekonstruotas. Pravestas trifazio elektros įvado kabelis, pastatytas naujas „Schiedel“ firmos kaminas, atnaujinta šildymo sistema (pastatytas naujas firmos „Kalvis“ granulinis šildymo katilas, kombinuotas boileris, pravedžioti šildymo vamzdžiai ir pakabinti radiatoriai). Senas namo priestatas (medinis) nugriautas ir pastatytas naujas iš FIBO keramzitinių 20cm pločio blokelių, apšiltintas 15cm polistirolu ir nuarmuotas. Priestate išvedžiotas grindinis šildymas.

1-ame aukšte: tambūras-5,77 m2, san.mazgas-3,31 m2 (pajungtas veikiantis wc, šildomos grindys), svetainė-23,86 m2, virtuvė-11,03 m2, sandėliukas-0,85 m2, kambarys - 15,13 m2.

2-ame aukšte (mansardoje) - kambarys 19,30 m2.

Rūsys: patalpa-7,05 m2, katilinė-5,93 m2, priešpirtis-8,72 m2, pirties patalpa-3,90 m2, dušinė-1,87 m2.

2019 metais iš pagrindų buvo pakeistas namo stogas (stogo konstrukcija yra visiškai nauja (murlotai, gegnės beasbestis šiferis ir t.t.). Taip pat pakeisti visi namo langai. Rekonstrukcija įregistruota Nekilnojamojo turto registro duomenų bazėje. Žemės sklypas suformuotas atliekant kadastrinius matavimus.

Šalia galima įsigyti papildomai žemės sklypo dalį - 3 arus.

Lauke stovi pavėsinė, ąžuoliniai baldai, šiltnamis.Sklypas ribojasi su dideliu kanalu. Už kanalo pušynas. Už 1,5 min. tvenkinys, netoli autobusų stotelė. 3 min. kelio iki RIMI prekybos centro Dercekliuose.

Sodo namas su žemės sklypu Lingių k.
ID SO006776

Sodo namas su žemės sklypu Lingių k.

Klaipėdos r., Lingių k.
22 000
Kambarių skaičius: 2
Bendras plotas (m²): 71.5
Aukštų sk.: 2
Parduodamas sodas su 71m2 namu bei žemės sklypu sodininkų bendrijoje "Guboja". Plačiau »

Parduodamas sodas su 71m2 namu bei žemės sklypu sodininkų bendrijoje "Guboja".

Yra ūkinis pastatas, vaismedžiai, šiltnamis.

Dviejų aukštų name yra:  1a. - didelis prieangis, mažas koridorius su laiptais, virtuvė ir kambarys.
2a. - vientisa erdvė, balkonas. Didelis rūsys (aukštos lubos). Sodas yra labai geroje, patogioje vietoje, asfaltuota gatvė iki pat sklypo (labai geras privažiavimas), teritorija aptverta tvora, sklypo gale yra kanalas. Dokumentai tvarkingi. Šildymas - koklinis pečius, vanduo - šulinys.

Sodo sklypas Šnaukštų k. (S/B Agluona)
ID SO006727

Sodo sklypas Šnaukštų k. (S/B Agluona)

Klaipėdos r., Šnaukštų k.
9 900
Bendras plotas (m²): -
Parduodamas kampinis, 10 a sodo sklypas bendrijoje "Agluona", Šnaukštų km., už Dovilų. Sklypas aptvertas metaline tvora, yra elektra ir šulinys, metalinis namelis įrankiams ir vagonėlis su terasa tinkamas laikinam gyvenimui. Brandus vaismedžių sodas. Plačiau »

Parduodamas kampinis, 10 a sodo sklypas bendrijoje "Agluona", Šnaukštų km., už Dovilų. Sklypas aptvertas metaline tvora, yra elektra ir šulinys, metalinis namelis įrankiams ir vagonėlis su terasa tinkamas laikinam gyvenimui. Brandus vaismedžių sodas.