SODAI, SODYBOS

Sodo namas Derceklių k. (S/B Dituva)
ID SO004982

Sodo namas Derceklių k. (S/B Dituva)

Klaipėdos r., Derceklių k.
16 200
Bendras plotas (m²): 44
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas mūrinis 44 kv. m. sodo namas su 6 a. žemės sklypu Dituvoje, Klaipėdos raj. Namas mūrinis apšiltintas, dvejų aukštų. Pirmame aukšte virtuvėle, kambarys, krosnis. Plačiau »

Parduodamas mūrinis 44 kv. m. sodo namas su 6 a. žemės sklypu Dituvoje, Klaipėdos raj. Namas mūrinis apšiltintas, dvejų aukštų. Pirmame aukšte virtuvėle, kambarys, krosnis.

Antrame aukšte kambarys, įstiklintas balkonas. Pravesta elektra, šildymas kietu kuru, krosnimi, po visu namu yra rūsys. Ūkinis mūrinis pastatas su wc, šiltnamis, vaismedžiai, įregistruotas Registre, su visais dokumentais. Įmontuota adata į jau esantį šulinį. Draugiški kaimynai, kai kurie gyvena nuolat.

Sodo namas Žiaukų k. (S/B Šernai)
ID SO004981

Sodo namas Žiaukų k. (S/B Šernai)

Klaipėdos r., Žiaukų k.
39 500
Bendras plotas (m²): 69
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas mūrinis 69 kv. m. sodo namelis Žiaukų k. esančiuose S/B Šernai. Namas apšiltintas. Pirmame aukšte 2 kambariai, virtuvėle, WC, dušo kabina, skalbimo mašina. Plačiau »

Parduodamas mūrinis 69 kv. m. sodo namelis Žiaukų k. esančiuose S/B Šernai. Namas apšiltintas. Pirmame aukšte 2 kambariai, virtuvėle, WC, dušo kabina, skalbimo mašina.

Antrame aukšte - 1 kambarys. Yra elektra, dujų balionas, radiatoriai, galima gyventi žiemą. Sklypas 6 arai kuriame yra šulinys, šiltnamis.

Sodo namas Žiaukų k. (S/B Šernai)
ID SO004980

Sodo namas Žiaukų k. (S/B Šernai)

Klaipėdos r., Žiaukų k.
17 000
Bendras plotas (m²): 47
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas prižiūrėtas 4,6 arų sodo sklypas su mūriniu 47 kv.m. nameliu Žiaukų k. esančiuose S/B Šernai. Plačiau »

Parduodamas prižiūrėtas 4,6 arų sodo sklypas su mūriniu 47 kv.m. nameliu Žiaukų k. esančiuose S/B Šernai.

Sklypas yra labai optimalaus dydžio, kuriame nereikia daug pjauti žolės, bet taip pat jos nėra mažai. Taip pat užtenka vietos ūkininkavimo darželiui, pastatytas geras šiltnamis. Sode auga penkios obelys: trys derlingos augusios ir dvi jaunos, tik neseniai pasodintos. Sodo namas gero stovio. Jame yra įrengtas tualetas, du kambariai, nedidelis tamsusis kambarelis. Taip pat yra įrengta krosnis (pečius su židiniu). Namo apačioje yra rūsys, kuriame yra įrengta rūkykla. Rūsys yra visada sausas, nes niekada neužliejamas. Dokumentai yra visi tvarkingi, namas pilnai priduotas.

Sodo namas Derceklių k. (S/B Dituva)
ID SO004977

Sodo namas Derceklių k. (S/B Dituva)

Klaipėdos r., Derceklių k.
10 500
Bendras plotas (m²): 32
Parduodamas dviejų aukštų vasarnamis su krosnimi ir atskiras nešildomas vasarnamis. Sklypas apjuostas tvora. Abu pastatai su rūsiais. Plačiau »

Parduodamas dviejų aukštų vasarnamis su krosnimi ir atskiras nešildomas vasarnamis. Sklypas apjuostas tvora. Abu pastatai su rūsiais.

Įrengta apšviečiama terasa. Šiltnamis. Dvi vietos automobiliams parkuoti. Aplink daug vandens telkinių, artimiausias už 700 metrų, už keletos kilometrų Minija ir Vilchelmo kanalas. Daug vaismedžių ir vaiskrūmių (skirtingų rušių obelys, kriaušė, slyvos, slyvukai, vyšnios, trešnės, serbentai (juodieji, raudonieji), agrastai, avietės, vynuogės, šilauogės). Puikūs kaimynai. Lauko tualetas. Šulinys. Komposto duobė. Bendrijoje veikia mokykla, darželis, prekybos centras RIMI, nuolatos (kas pusvalandį) kursuojant autobusai į Klaipėdą. Automobilio parkavimas po natūraliu vynuogių krūmo stogu.

Gyvenamasis namas Lyverių k. (S/B Skinija)
ID SO004975

Gyvenamasis namas Lyverių k. (S/B Skinija)

Klaipėdos r., Lyverių k.
90 500
Bendras plotas (m²): 122
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas 122 kv. m. gyvenamasis namas Lyverių k. esančiuose S/B Skinija. Erdvus 14 arų žemės sklypas. Labai graži vieta. Plačiau »

Parduodamas 122 kv. m. gyvenamasis namas Lyverių k. esančiuose S/B Skinija. Erdvus 14 arų žemės sklypas. Labai graži vieta.

Mūrinis 2-jų aukštų namas, pilnai įrengtas. Apšiltintas fasadas. Pirmame namo aukšte svetainė, virtuvė, san. mazgas. Antrame - trys kambariai, šildymas kietu kuru, vietinės komunikacijos, yra terasa, teritorija sutvarkyta ir aptverta.

Gyvenamasis namas Gručeikių k. (S/B Gružeikiai)
ID SO004974

Gyvenamasis namas Gručeikių k. (S/B Gružeikiai)

Klaipėdos r., Gručeikių k.
85 000
Bendras plotas (m²): 120
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas 120 kv. m. gyvenamasis namas Gručeikių k. Iki namo atvestos dujos, sklypas galinis, galimi du įvažiavimai. Dalinai aptvertas, kiemas išklotas trinkelėmis. Plačiau »

Parduodamas 120 kv. m. gyvenamasis namas Gručeikių k. Iki namo atvestos dujos, sklypas galinis, galimi du įvažiavimai. Dalinai aptvertas, kiemas išklotas trinkelėmis.

Didelis šiltnamis, ūkinis pastatas, vandens gręžinys, valymo įrenginys. Patogus susisiekimas su Klaipėdos miestu, iki BIG prekybos centro vos 5 min automobiliu (duotas leidimas važiuoti privačiu keliu).

Sodo namas Šnaukštų k. (S/B Agluona)
ID SO004946

Sodo namas Šnaukštų k. (S/B Agluona)

Klaipėdos r., Šnaukštų k.
30 000
Bendras plotas (m²): 80
Parduodamas 9 arų sodo sklypas Šnaukštų k. su nebaigtu statyti namu. Sklypas kraštinis. Yra šulinys. Elektros įvadas. Šalia kanalas. Taip pat yra vaismedžių. Plačiau »

Parduodamas 9 arų sodo sklypas Šnaukštų k. su nebaigtu statyti namu. Sklypas kraštinis. Yra šulinys. Elektros įvadas. Šalia kanalas. Taip pat yra vaismedžių.

Gyvenamasis namas Derceklių k.
ID SO004883

Gyvenamasis namas Derceklių k.

Klaipėdos r., Derceklių k.
113 000
Bendras plotas (m²): 120
Namo tipas: Blokinis
Parduodamas 120 kv. m. gyvenamasis namas Derceklių k. esančiuose S/B Dituva su 6 arų žemės sklypu. Plačiau »

Parduodamas 120 kv. m. gyvenamasis namas Derceklių k. esančiuose S/B Dituva su 6 arų žemės sklypu.

Pirmas aukštas: koridorius, katilinė, svetainė sujungta su virtuve, darbo kambarys, dušas. Antras aukštas: trys miėgamiėji, vonia. Parduodamas su baldais ir daline buitine technika. Laukas: automatiniai vartai, išklotos trinkelės, garažas, šiltnamis, daugiamečiai augalai. Labai geri ir “šilti “kaimynai.

Sodo namas Radailių k. (S/B Eketė)
ID SO004874

Sodo namas Radailių k. (S/B Eketė)

Klaipėdos r., Radailių k.
65 000
Bendras plotas (m²): 80
Namo tipas: Rąstinis
Parduodamas įrengtas 80 kv.m., rąstinis sodo namas su baiseinu Radailių k. Sklypas šalia miškelio, paskutinėje gatvelėje. Plačiau »

Parduodamas įrengtas 80 kv.m., rąstinis sodo namas su baiseinu Radailių k. Sklypas šalia miškelio, paskutinėje gatvelėje.

Vieta rami, netoli ežeras. (Yra galimybė įsigyti dalį miškelio). Namelyje yra virtuvėlė su svetaine, židinys, rusiška pirtis, 2 aukštas, malkinė. Yra gręžinys. Galima gyventi ir žiemą.