SODAI, SODYBOS

Sodo sklypas S/B Viltis (Kiškėnų k.)
ID SO003703

Sodo sklypas S/B Viltis (Kiškėnų k.)

Klaipėdos r., Kiškėnų k., Rožių g.
10 500
Parduodamas 6 arų žemės sklypas Kiškėnų k., S/B Viltis, Rožių g. Sklypas apsodintas vaismedžiais. Šulinio nėra. Plačiau »

Parduodamas 6 arų žemės sklypas Kiškėnų k., S/B Viltis, Rožių g. Sklypas apsodintas vaismedžiais. Šulinio nėra.

Sodo sklypas Vaitelių k. (S/B Vaiteliai)
ID SO003699

Sodo sklypas Vaitelių k. (S/B Vaiteliai)

Klaipėdos r., Vaitelių k., Liepų g.
6 000
Bendras plotas (m²): -
Parduodamas 12 arų žemės sklypas Vaitelių k., S/B Vaiteliai. Sklypas sujungtas iš atskirų 2 žemės sklypų (dokumentuose įregistruotas kaip vienas žemės sklypas). Sklype yra įvesta elektra, yra šulinys. Plačiau »

Parduodamas 12 arų žemės sklypas Vaitelių k., S/B Vaiteliai. Sklypas sujungtas iš atskirų 2 žemės sklypų (dokumentuose įregistruotas kaip vienas žemės sklypas). Sklype yra įvesta elektra, yra šulinys.

Gyvenamasis namas Gargžduose (S/B Gargždelė)
ID SO003690

Gyvenamasis namas Gargžduose (S/B Gargždelė)

Gargždai, Gulbių g.
80 000
Bendras plotas (m²): 103
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas dviejų aukštų, gyvenamasis namasGargžduose, S/B "Gargždelė", netoli miesto centro. Namas plytinis, pilnai įrengtas, priduotas 2004 m. Plačiau »

Parduodamas dviejų aukštų, gyvenamasis namasGargžduose, S/B "Gargždelė", netoli miesto centro. Namas plytinis, pilnai įrengtas, priduotas 2004 m.

Esant poreikiui parduodamas su baldais. Sklypas 5 arų, teritorija sutvarkyta ir pilnai apželdinta, yra šiltnamis ir ūkinis pastatas, trinkelės.

Gyvenamasis namas Kulių k.
ID SO003688

Gyvenamasis namas Kulių k.

Klaipėdos r., Kulių k., Gėlių 4-oji g.
112 000
Kambarių skaičius: 4
Bendras plotas (m²): 145
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas pilnai įrengtas 4-ių kambarių (145 kv. m.), gyvenamasis namas sodų bendrijoje obelėlė (Kulių k.) su pilna vidaus ir lauko apdaila. Plačiau »

Parduodamas pilnai įrengtas 4-ių kambarių (145 kv. m.), gyvenamasis namas sodų bendrijoje obelėlė (Kulių k.) su pilna vidaus ir lauko apdaila.

Stiklinė terasa, šiltnamis, naujai įrengtas kiemas, tvora.

Sodo sklypas su nameliu Derceklių k.
ID SO003591

Sodo sklypas su nameliu Derceklių k.

Klaipėdos r., Derceklių k.
12 000
Bendras plotas (m²): 15
Derceklių kaime esančiuose Dituvos soduose, parduodamas 6 arų žemės sklypas su 15 kv. m. sodo nameliu, lauko wc, šuliniu. Sklype yra pamatai šiltnamiui. Plačiau »

Derceklių kaime esančiuose Dituvos soduose, parduodamas 6 arų žemės sklypas su 15 kv. m. sodo nameliu, lauko wc, šuliniu. Sklype yra pamatai šiltnamiui.

Sodo namas Žiaukų k.
ID SO003587

Sodo namas Žiaukų k.

Klaipėdos r., Žiaukų k.
12 000
Bendras plotas (m²): 23
Namo tipas: Mūrinis
Šernų sodų bendrijoje parduodamas 6 a. sodo sklypas su mūriniu vasarnamiu. Sklypas randasi 20 m. iki didžiojo Šernų miško. Patogus asfaltuotas privažiavimas. Plačiau »

Šernų sodų bendrijoje parduodamas 6 a. sodo sklypas su mūriniu vasarnamiu. Sklypas randasi 20 m. iki didžiojo Šernų miško. Patogus asfaltuotas privažiavimas.

Sklype yra: mūrinis 23 kv. m. įregistruotas vasarnamis (2 kambariai, virtuvė, įstiklinta veranda, akmeninis židinys, pajungta elektra, yra TV antena), įstiklintas metalinis šiltnamis, malkinė, medinis sandėliukas, išbetonuota komposto dėžė, sodų bendrijos vandentiekis, vaismendžiai, vaiskrūmiai, dekoratyvinis lazdynas, ir t.t.). Šalia nuolatos gyvena tvarkingi kaimynai yra užrakinami vartai išėjimui į mišką. Į Šernų sodus važiuoja maršrutiniai autobusai ir mikroautobusai. Iki stotelės 1 km.

Gyvenamasis namas Žiaukų k. (S/B Minija)
ID SO003544

Gyvenamasis namas Žiaukų k. (S/B Minija)

Klaipėdos r., Žiaukų k.
48 000
Bendras plotas (m²): 92
Namo tipas: Blokinis
Parduodamas 2-jų aukštų (92 kv. m.), 3-jų kambarių, gyvenmasis sodo namas, Klaipėdos raj. Žiaukų k. esančiuose S/B Minija su  6 arų sklypu. Plačiau »

Parduodamas 2-jų aukštų (92 kv. m.), 3-jų kambarių, gyvenmasis sodo namas, Klaipėdos raj. Žiaukų k. esančiuose S/B Minija su  6 arų sklypu.

Namas renuovotas 2017 m., mūrinis iš Akyto betono blokelių, apšiltinas su Akmens vatos plokšte Paroc eXtra. Saidingo apdaila. Viduje virtuvė, prieškambaris, įrengta pirtis su kambariu. Šildymas kietu kuru. Antrame aukšte profesionalus 10 colių biliardo stalas, balkonas. Grindys medinės ir laminatas. Rusys po namu. Vanduo iš šulinio, kanalizacija vietinė. Vidinis tualetas su dušo ir lauko tualetas. Sklype gausu vaismedžių, uogu krūmų. Teritorija sutvarkyta. Sklypas aptvertas tvora iš didžiųjų tujų. Du garažai (5,5 x 3 m ir 7,2 x 5,0 m). Yra pavėsinė, medžio sandėliukas. Labai geras susisiekimas. Ramūs kaimynai.

Gyvenamasis namas Derceklių k. (S/B Dituva)
ID SO003542

Gyvenamasis namas Derceklių k. (S/B Dituva)

Klaipėdos r., Derceklių k.
55 000
Bendras plotas (m²): 70
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas 70 kv. m., vieno aukšto, gyvenamasis namas Derceklių k. esančiuose S/B Dituva. Numatytas "oras vanduo" ekonominis šildymas 15 eurų mėnesiui. Plačiau »

Parduodamas 70 kv. m., vieno aukšto, gyvenamasis namas Derceklių k. esančiuose S/B Dituva. Numatytas "oras vanduo" ekonominis šildymas 15 eurų mėnesiui.

Šulinys, nuotekų valymo įrenginiai, trinkelės. Du poilsio kambariai, erdvi 30 kv. m. svetainė su virtuve, wc patalpos. Rami aplinka šalia miškas.

Gyvenamasis namas Derceklių k. (S/B Dituva)
ID SO003504

Gyvenamasis namas Derceklių k. (S/B Dituva)

Klaipėdos r., Derceklių k.
65 000
Kambarių skaičius: -
Bendras plotas (m²): 113
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas  raudonų - geltonų plytų, su klinkerio apdaila gyvenamasis namas Derceklių k. esančiuose S/B Dituva. Didelis rūsys po visu namu. Sklype šiltnamis ir ūkinis pastatas. Plačiau »

Parduodamas  raudonų - geltonų plytų, su klinkerio apdaila gyvenamasis namas Derceklių k. esančiuose S/B Dituva. Didelis rūsys po visu namu. Sklype šiltnamis ir ūkinis pastatas.

Rūsyje įrengta katilinė, kurioje stovi kieto kuro katilas, nuo kurio šyla namo radiatoriai ir karštas vanduo boileryje. Vienoje iš rūsio dalių įrengtas dušas. Namas pilnai sutvarkytas, vanduo iš šulinio. Kanalizacija vietinė. Langai plastikiniai. Name įrengtas tualetas ir dušas. Sklypas aptvertas tvora ir apželdintas tujomis. Kiemas tvarkingas yra geras ūkinis pastatas sujungtas su šiltnamiu. Taip pat prie ūkinio pastato įrengtas lauko tualetas vasaros periodui su vandens nuleidimu ir praustuve. Kanalizacija vietinė. Lauke padaryta akmeninė šašlikinė. Yra keli brandūs vaismedžiai. Namas stovi puikioje vietoje, šalia didelis tvenkinys, visai netoli autobusų stotelė, maisto prekių parduotuvėlė ir biblioteka. Aplinka saugi, kadangi gyvena daug kaimynų apskritus metus. Sodų gyvenvietėje yra prekybos centras RIMI, vaikų darželis, ambulatorija ir veterinarinė gydykla. Savaitgaliais vyksta turgus. Namas 100 procentų priduotas, visi dokumentai tvarkingi.