SODAI, SODYBOS

Sodo namas su žemės sklypu Vaitelių k. (S/B Vaiteliai)
ID SO006672

Sodo namas su žemės sklypu Vaitelių k. (S/B Vaiteliai)

Klaipėdos r., Vaitelių k.
42 000
Kambarių skaičius: 3
Bendras plotas (m²): 78
Aukštų sk.: 2
Namo tipas: Mūrinis
Klaipėdos r. S/B Vaiteliai  parduodamas puikus, labai tvarkingas mūrinis sodo namas, tinkamas gyventi žiemą. Plačiau »

Klaipėdos r. S/B Vaiteliai  parduodamas puikus, labai tvarkingas mūrinis sodo namas, tinkamas gyventi žiemą.

Pilna lauko (daililentės) ir vidaus apdaila, apšiltintas. Gyvenamas namo plotas 54 m2 + 24 m2 rūsys su įrengta pirtimi. Pirmame aukšte atskira 6 m2 virtuvė ir 24 m2 svetainė, antrame - erdvi mansarda su lovom, yra balkonas. Namuose karštas vanduo (boileris), šaltas vanduo (hidroforas), šulinys. Vandens nuotekos vietinės. Lauko wc. Sklypo pakrašty 12 m2 ūkinis pastatas. Yra 18 m2 šiltnamis. Brandus sodas, vaismedžiai, prižiūrėta aplinka. Planuojama šiemet asfaltuoti kelią. Arti autobuso stotelė.

Sodo namas Derceklių k. (S/B Dituva)
ID SO006622

Sodo namas Derceklių k. (S/B Dituva)

Klaipėdos r., Derceklių k.
15 000
Bendras plotas (m²): 35
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas prižiūrėtas 6 arų sodo sklypas Derceklių k. esančiuose Dituvos soduose. Sklype apie 35 kv. m. mūrinis namelis, šildomas kietu kuru. Plačiau »

Parduodamas prižiūrėtas 6 arų sodo sklypas Derceklių k. esančiuose Dituvos soduose. Sklype apie 35 kv. m. mūrinis namelis, šildomas kietu kuru.

Yra šiltnamis, ūkinukas, wc, pavėsinė, šašlykinė, šulinys, daug vaismedžių, vaiskrūmių. Iki stotelės 3min, ne prie pagrindinio kelio, netoli Gulbės angaro.

Sodo sklypas Grambaviškiuose (S/B Klevas)
ID SO006614

Sodo sklypas Grambaviškiuose (S/B Klevas)

Klaipėdos r., Grambaviškių k.
6 300
Bendras plotas (m²): -
Parduodamas 6-ių arų sodo sklypas Grambaviškiuose. Sklypas kampinis, tuščias, iki sklypo atvesta elektra (norint naudotis papildomai kainuotų apie 200 Eur.). Plačiau »

Parduodamas 6-ių arų sodo sklypas Grambaviškiuose. Sklypas kampinis, tuščias, iki sklypo atvesta elektra (norint naudotis papildomai kainuotų apie 200 Eur.).

Sodo namas Šnaukštų k. (S/B Agluona)
ID SO006585

Sodo namas Šnaukštų k. (S/B Agluona)

Klaipėdos r., Šnaukštų k.
21 000
Bendras plotas (m²): 79
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas mūrinis sodo namas su 6 arų sklypų Šnaukštų k. esančiuose S/B Agluona. Namas 79 kv. m. yra pilnai priduotas su projektu, tvarkingi dokumentai. Yra pirtelė. Plačiau »

Parduodamas mūrinis sodo namas su 6 arų sklypų Šnaukštų k. esančiuose S/B Agluona. Namas 79 kv. m. yra pilnai priduotas su projektu, tvarkingi dokumentai. Yra pirtelė.

Lauko durys geležinės, langai plastikinaiai, mediniai. Šildymas: kietu kuru. Draugiški kaimynai, nuolat gyvenantys. Pirmame aukšte: kambarys, virtuvė tambūras - II aukštas: du atskiri kambariai. Po visu namu yra rūsys.

Sodo namas Vaitelių k. (S/B Vaiteliai)
ID SO006584

Sodo namas Vaitelių k. (S/B Vaiteliai)

Klaipėdos r., Vaitelių k.
34 900
Bendras plotas (m²): 70
Namo tipas: Rąstinis
Parduodamas 6 arų sodas Vaiteliuose su nameliu (51 kv.m., keturios patalpos). Namelis/vasarnamis turi projektą su leidimais. Plačiau »

Parduodamas 6 arų sodas Vaiteliuose su nameliu (51 kv.m., keturios patalpos). Namelis/vasarnamis turi projektą su leidimais.

Privalumai: vietinė kanalizacija, šulinys, hidroforas, WC, dušo kabina, židinys, terasa, elektra ir 8 kv.m. ūkinis. Naujai renovuotas vidus ir išorė.

Sodo sklypas Kisinių k. (S/B Veteranas)
ID SO006583

Sodo sklypas Kisinių k. (S/B Veteranas)

Klaipėdos r., Kisinių k.
11 000
Bendras plotas (m²): -
Parduodamas 7 arų sodo sklypas, Klaipėdos rajone, Dovilų seniūnijoj, Kisinių kaime. Sklype yra šulinys, naujai pastatytas sandėliukas 3/4 metro. Plačiau »

Parduodamas 7 arų sodo sklypas, Klaipėdos rajone, Dovilų seniūnijoj, Kisinių kaime. Sklype yra šulinys, naujai pastatytas sandėliukas 3/4 metro.

Sodo namelis su žemės sklypu S/B Draugystė, Kretingoje
ID SO006581

Sodo namelis su žemės sklypu S/B Draugystė, Kretingoje

Kretinga
9 900
Bendras plotas (m²): 20
Parduodamas sodo sklypas su namuku S/B Draugystė, Kretinga. Namuke yra 2 kambariai, yra įrengtas židinys. Sudėti plastikiniai langai. Sklype yra šulinys, šiltnamis, lauko WC. Plačiau »

Parduodamas sodo sklypas su namuku S/B Draugystė, Kretinga. Namuke yra 2 kambariai, yra įrengtas židinys. Sudėti plastikiniai langai. Sklype yra šulinys, šiltnamis, lauko WC.

Sodo namas Derceklių k. (S/B Dituva)
ID SO006553

Sodo namas Derceklių k. (S/B Dituva)

Klaipėdos r., Derceklių k.
62 999
Bendras plotas (m²): 66
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas mūrinis, dviejų aukštų, gyvenamasis namas Derceklių k. (viso: 66 kv. m. iš jų: 10 kv. m. veranda , 7 kv. m. balkonas), ūkinis pastatas (dviejų aukštų su rūsiu), kiekvienas aukštas 12 kv. m. Plačiau »

Parduodamas mūrinis, dviejų aukštų, gyvenamasis namas Derceklių k. (viso: 66 kv. m. iš jų: 10 kv. m. veranda , 7 kv. m. balkonas), ūkinis pastatas (dviejų aukštų su rūsiu), kiekvienas aukštas 12 kv. m.

Namas parduodamas su baldais ir buitine technika (boileris, karštas vanduo). Pirmame aukšte kambarys ir virtuvė, antrame aukšte - viena didelė patalpa, rūsyje didelė patalpa, dušas. Šildymas kietu kuru, pečius ir " Nordica " židinys su ortakiais ir valdymu. Sklypas 6,2 arai. Yra atskiras ūkinis pastatas, pavėsinė 8,5 kv. m. šiltnamis 35 kv. m. Vandentiekis - šulinys, nuotekų valymo įrenginys su bakterijomis. Vaismedžiai (obelys, vyšnios, kriaušės), krūmai (serbentai, agrastai, šilauogės, avietės), gėlynai. Kompiuterizuota laistymo sistema " Karcher ". Gera, rami vieta, iki miško 25 m., ežeras 10 min., "Rimi" parduotuvė, turgus pėsčiomis 5 min. kelio.

Sodo namas Žiaukų k. (S/B Šernai)
ID SO006552

Sodo namas Žiaukų k. (S/B Šernai)

Klaipėdos r., Žiaukų k.
49 000
Bendras plotas (m²): 81
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas 6 arų sodo sklypas su mūriniu, 2-jų aukštų sodo namu. Name svetainė, virtuvė, veranda, wc, 2 miegamieji. Katilinė, sandėliukai. Ribos aptevrtos tvora. Plačiau »

Parduodamas 6 arų sodo sklypas su mūriniu, 2-jų aukštų sodo namu. Name svetainė, virtuvė, veranda, wc, 2 miegamieji. Katilinė, sandėliukai. Ribos aptevrtos tvora.

Užsėta veja. Nauji sodiniai medeliai. Sklype yra ūkinių pastatų.Vanduo - šulinys, nuotekos - vietinis valymo įrenginys. Šildymas - kieto kuro katilas ir židinys su ortakiais kaip alternatyva. Gera vieta, netoli autobusų stotelė, parduotuvė.