SODAI, SODYBOS

Sodo sklypas Kisinių k. (S/B Veteranas)
ID SO006583

Sodo sklypas Kisinių k. (S/B Veteranas)

Klaipėdos r., Kisinių k.
11 000
Bendras plotas (m²): -
Parduodamas 7 arų sodo sklypas, Klaipėdos rajone, Dovilų seniūnijoj, Kisinių kaime. Sklype yra šulinys, naujai pastatytas sandėliukas 3/4 metro. Plačiau »

Parduodamas 7 arų sodo sklypas, Klaipėdos rajone, Dovilų seniūnijoj, Kisinių kaime. Sklype yra šulinys, naujai pastatytas sandėliukas 3/4 metro.

Sodo namas Derceklių k. (S/B Dituva)
ID SO006553

Sodo namas Derceklių k. (S/B Dituva)

Klaipėdos r., Derceklių k.
62 999
Bendras plotas (m²): 66
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas mūrinis, dviejų aukštų, gyvenamasis namas Derceklių k. (viso: 66 kv. m. iš jų: 10 kv. m. veranda , 7 kv. m. balkonas), ūkinis pastatas (dviejų aukštų su rūsiu), kiekvienas aukštas 12 kv. m. Plačiau »

Parduodamas mūrinis, dviejų aukštų, gyvenamasis namas Derceklių k. (viso: 66 kv. m. iš jų: 10 kv. m. veranda , 7 kv. m. balkonas), ūkinis pastatas (dviejų aukštų su rūsiu), kiekvienas aukštas 12 kv. m.

Namas parduodamas su baldais ir buitine technika (boileris, karštas vanduo). Pirmame aukšte kambarys ir virtuvė, antrame aukšte - viena didelė patalpa, rūsyje didelė patalpa, dušas. Šildymas kietu kuru, pečius ir " Nordica " židinys su ortakiais ir valdymu. Sklypas 6,2 arai. Yra atskiras ūkinis pastatas, pavėsinė 8,5 kv. m. šiltnamis 35 kv. m. Vandentiekis - šulinys, nuotekų valymo įrenginys su bakterijomis. Vaismedžiai (obelys, vyšnios, kriaušės), krūmai (serbentai, agrastai, šilauogės, avietės), gėlynai. Kompiuterizuota laistymo sistema " Karcher ". Gera, rami vieta, iki miško 25 m., ežeras 10 min., "Rimi" parduotuvė, turgus pėsčiomis 5 min. kelio.

Sodo namas Žiaukų k. (S/B Šernai)
ID SO006552

Sodo namas Žiaukų k. (S/B Šernai)

Klaipėdos r., Žiaukų k.
49 000
Bendras plotas (m²): 81
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas 6 arų sodo sklypas su mūriniu, 2-jų aukštų sodo namu. Name svetainė, virtuvė, veranda, wc, 2 miegamieji. Katilinė, sandėliukai. Ribos aptevrtos tvora. Plačiau »

Parduodamas 6 arų sodo sklypas su mūriniu, 2-jų aukštų sodo namu. Name svetainė, virtuvė, veranda, wc, 2 miegamieji. Katilinė, sandėliukai. Ribos aptevrtos tvora.

Užsėta veja. Nauji sodiniai medeliai. Sklype yra ūkinių pastatų.Vanduo - šulinys, nuotekos - vietinis valymo įrenginys. Šildymas - kieto kuro katilas ir židinys su ortakiais kaip alternatyva. Gera vieta, netoli autobusų stotelė, parduotuvė.

Sodo namas Derceklių k. (S/B Dituva)
ID SO006551

Sodo namas Derceklių k. (S/B Dituva)

Klaipėdos r., Derceklių k.
13 000
Kambarių skaičius: 2
Bendras plotas (m²): 20
Aukštas: 1,5
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas sodo sklypas Derceklių k. su 20 kv. m. mūriniu sodo nameliu. Plačiau »

Parduodamas sodo sklypas Derceklių k. su 20 kv. m. mūriniu sodo nameliu.

Namelyje yra rūsys su krosnimi. 1-ame aukšte poilsio kambarys su virtuvėle, palėpėje įrengtas miegamasis kambarys. Namelyje įvesta tik elektra. Sklypas dalinai aptvertas iš visų kaimynų pusių, įvažiavimas apsodintas gyvatvore. Netoli stotelė, PC RIMI.

Sode pasodinti vaismedžiai ir vaiskrūmiai, pastatytas šiltnamis (reikalinga rekonstrukcija) su mūriniais pamatais, yra gilus šulinys, visada pilnas vandens. Prižiūrėtas ir išpuoselėtas sodo sklypas.

Sodo namas Žiaukų k. (S/B Minija)
ID SO006526

Sodo namas Žiaukų k. (S/B Minija)

Klaipėdos r., Žiaukų k.
24 000
Bendras plotas (m²): 95
Namo tipas: Rąstinis
Šernuose, sodų bendrijoje "Minija" parduodamas sodo sklypas su namu ir pagalbiniu pastatu. Sodas prie centrinės gatvės. Šalia autobusų stotelė. Plačiau »

Šernuose, sodų bendrijoje "Minija" parduodamas sodo sklypas su namu ir pagalbiniu pastatu. Sodas prie centrinės gatvės. Šalia autobusų stotelė.

Yra naujas trifazis elektros įvadas su dviejų tarifų skaitikliu. Vanduo laistymui. Rūsyje vandens adata. Sklypas prie pat miško, išvalytas nuo medžių ir mažareikšmių augalų, aptvertas nauja segmentine tvora. Namas rąstinis su terasa ir balkonu - neįrengtas, priduotas 70%, dokumentai sutvarkyti.

Sodo namas Gargžduose (S/B Minija)
ID SO006525

Sodo namas Gargžduose (S/B Minija)

Gargždai
20 000
Bendras plotas (m²): 54,79
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas puikiai poilsiui tinkantis žemės sklypas su sodo nameliu ramioje, gražioje, gamtos apsuptoje vietoje Klaipėdos r. sav. Gargžduose, S/B „Minija“. Žemės sklypo plotas - 5,29 a. Plačiau »

Parduodamas puikiai poilsiui tinkantis žemės sklypas su sodo nameliu ramioje, gražioje, gamtos apsuptoje vietoje Klaipėdos r. sav. Gargžduose, S/B „Minija“. Žemės sklypo plotas - 5,29 a.

Bendras pastato plotas - 54,79 kv. m. Pastatytas 1995 m. Atokiau nuo pagrindinės gatvės. Mūrinis sodo namelis su visą namą apšildančia kietu kuru kurenama krosnimi. Sodo namelyje yra 2 kambariai, virtuvė, koridorius, palėpė bei didžiulis po namu esantis rūsys. Name yra elektra, o vandentiekis ir kanalizacija - atvesta Gargždų miesto iki pat sklypo, dujos taip pat atvestos iki sklypo. Sklype lauko tualetas, šulinys, malkinė. Gamta apsuptame sklype yra krūmelių bei jau derlių atnešančių obelų bei slyvų medžių. Iki Minijos upės vos keli šimtai metrų. Saugi kaimynystė – aplinkui daug gyvenamųjų namų.

Sodo namas Derceklių k. (S/B Dituva)
ID SO006522

Sodo namas Derceklių k. (S/B Dituva)

Klaipėdos r., Derceklių k.
38 500
Bendras plotas (m²): 80
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas mūrinis, 80 kv. m. sodo namas su ūkiniais pastatais ir šiltnamiu Derceklių k. esančiuose S/B Dituva. Plačiau »

Parduodamas mūrinis, 80 kv. m. sodo namas su ūkiniais pastatais ir šiltnamiu Derceklių k. esančiuose S/B Dituva.

Po namu yra didelis rūsys su židiniu ir maisto rūkykla, po ūkiniu pastatu yra žieminė saugykla. Sklypas susideda iš dviejų sklypų - 12 a. 2 šuliniai, sklypas ribojasi su kanalu. Šalia yra nuolat gyvenančių kaimynų.

Gyvenamasis namas Kiškėnų k. (S/B Tolupis)
ID SO006449

Gyvenamasis namas Kiškėnų k. (S/B Tolupis)

Klaipėdos r., Kiškėnų k.
99 000
Bendras plotas (m²): 160
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas įrengtas gyvenamas namas Kiškįnų k. esančiuose S/B "Tolupis". Sklypas kraštinis (12 a), šalia miško, labai rami vieta. Plačiau »

Parduodamas įrengtas gyvenamas namas Kiškįnų k. esančiuose S/B "Tolupis". Sklypas kraštinis (12 a), šalia miško, labai rami vieta.

Name du vonios kambariai - vienas pirmame aukšte, kitas antrame. Rūsyje yra pirtis, dušas, židinys, pirmame aukšte dar vienas židinys. Trečiame aukšte įrengtos palėpės, iškaltos dailylentėmis. Namas šildomas granuliniu katilu. Sistema pusiau automatinė - katilas pats užsidega ir užgėsta pagal nustatytą temperatūrą. Šildymo sistema ir vanduo išvedžiotas naujai prieš keletą metų. Yra trijų fazių elektros įvadas 40 kw. Kieme dar stovi 24 kv. m. vasaros namukas, prie namo yra pagalbinių ūkinių patalpų.

Gyvenamasis namas Derceklių k. (S/B Dituva)
ID SO006447

Gyvenamasis namas Derceklių k. (S/B Dituva)

Klaipėdos r., Derceklių k.
79 000
Bendras plotas (m²): 77
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas 77 kv.m. sodo namas su mansarda Derceklių k. Namas statytas iš blokelių. Pirmame aukšte vienas miegamasis kambarys, svetainė su virtuve. Plačiau »

Parduodamas 77 kv.m. sodo namas su mansarda Derceklių k. Namas statytas iš blokelių. Pirmame aukšte vienas miegamasis kambarys, svetainė su virtuve.

Yra atskiras kolidoriukas - tambūras. Wc ir dušo kambarys atskirai. Antrame aukšte vonios kambarys ir wc (kartu), vienas miegamasis. Name yra šaltas ir karštas vanduo, šildymo sistema. Pirmame aukšte - pilna vidaus apdaila. Yra didelis šiltnamis (30 kv). Sklypas 6 a, yra galimybė nusipikti šalia parduodama laisvą sklypą. Teritorija aptvarkyta ir aptverta.