SODAI, SODYBOS

Sodo namas Derceklių k.
ID SO004868

Sodo namas Derceklių k.

Klaipėdos r., Derceklių k.
26 000
Bendras plotas (m²): 47
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas 47 kv. m. mūrinis sodo namas Derceklių k. esančiuose S/B Dituva. Sklypas 6 arų. Yra ūkinis pastatas, šulinys, šiltnamis. Plačiau »

Parduodamas 47 kv. m. mūrinis sodo namas Derceklių k. esančiuose S/B Dituva. Sklypas 6 arų. Yra ūkinis pastatas, šulinys, šiltnamis.

Sodo namas Vaitelių k.
ID SO004857

Sodo namas Vaitelių k.

Klaipėdos r., Vaitelių k.
20 000
Bendras plotas (m²): 68
Namo tipas: Karkasinis
Parduodamas 13,5 aro sodo sklypas su karkasiniu sodu nameliu. Sklype yra elektra, ūkinis pastatas, šiltnamis, šulinys. Sklypas padalintas į dvi erdves: poilsio ir sodininkavimo. Plačiau »

Parduodamas 13,5 aro sodo sklypas su karkasiniu sodu nameliu. Sklype yra elektra, ūkinis pastatas, šiltnamis, šulinys. Sklypas padalintas į dvi erdves: poilsio ir sodininkavimo.

Daug vaismedžių.

Sodo namas Derceklių k. (S/B Dituva)
ID SO004852

Sodo namas Derceklių k. (S/B Dituva)

Klaipėdos r., Derceklių k.
16 000
Bendras plotas (m²): 21
Namo tipas: Medinis
Parduodamas tvarkingas 6 arų sodo sklypas Derceklių k. ramioje vietoje su dviem mediniais vasarnamiais, sandėliuku, WC. Yra šulinys, metalinis šiltnamis su laistymo įranga, elektra. Plačiau »

Parduodamas tvarkingas 6 arų sodo sklypas Derceklių k. ramioje vietoje su dviem mediniais vasarnamiais, sandėliuku, WC. Yra šulinys, metalinis šiltnamis su laistymo įranga, elektra.

Namas Žiaukų k. (S/B Šernai)
ID SO004851

Namas Žiaukų k. (S/B Šernai)

Klaipėdos r., Žiaukų k.
105 000
Bendras plotas (m²): 124
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas 124 kv. m. mūrinis, gyvenamasis namas su garažu ir žeme, Šernuose. Namas pilnai įrengtas. Pirmame aukšte svetainė su virtuve san. mazgas, balkonas. Plačiau »

Parduodamas 124 kv. m. mūrinis, gyvenamasis namas su garažu ir žeme, Šernuose. Namas pilnai įrengtas. Pirmame aukšte svetainė su virtuve san. mazgas, balkonas.

Antrame aukšte trys miegamieji kambariai, balkonas. Kieme didelis vandens telkinys, šiltnamis. Sklypas sutvarkytas, aptvertas. Įrengta pirtis. Šildymas granulinis. Vandens filtrai, geriamo vandens filtrai.

Sodo namas Kiškėnų k.
ID SO004825

Sodo namas Kiškėnų k.

Klaipėdos r., Kiškėnų k.
45 000
Bendras plotas (m²): 57
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas mūrinis, 2-jų aukštų namas su rūsiu Kiškėnų k. Namas 68% statybos baigtumo, statytas apie 1990 m. Plačiau »

Parduodamas mūrinis, 2-jų aukštų namas su rūsiu Kiškėnų k. Namas 68% statybos baigtumo, statytas apie 1990 m.

Dėl šlaitinio stogo reali kvadratūra oficialiai mažesnė (kvadratūra per abu aukštus apie 80 m2 + rūsys apie 40 m2). Yra tik elektra. Iki sklypo yra atvestos dujos.

Gyvenamasis namas Radailių k. (S/B Eketė)
ID SO004820

Gyvenamasis namas Radailių k. (S/B Eketė)

Klaipėdos r., Radailių k.
130 000
Bendras plotas (m²): 160
Namo tipas: Karkasinis
Parduodamas 160 kv. m. gyvenamasis namas Radailių k. esančiuose S/B Eketė. Namą juosia tvora, dveji elektriniai vartai,15 arų sklypas. Plačiau »

Parduodamas 160 kv. m. gyvenamasis namas Radailių k. esančiuose S/B Eketė. Namą juosia tvora, dveji elektriniai vartai,15 arų sklypas.

Name 5 kambariai, reikalingas kosmetinis remontas. Yra ūkinis pastatas - didelis garažas, pirties pastatas, šiltnamis, voljeras su automatiniu atidarymu.

Sodo namas Kiškėnų k. (S/B Tolupis)
ID SO004800

Sodo namas Kiškėnų k. (S/B Tolupis)

Klaipėdos r., Kiškėnų k.
10 000
Bendras plotas (m²): 12
Namo tipas: Medinis
Parduodami prižiūrėti ir tvarkingi sodo sklypai Kiškėnų k. S/B Tolupis. Sodo sklypas 12a. Sklypas aptvertas tinkline tvora, apsodintas jaunomis tujomis. Plačiau »

Parduodami prižiūrėti ir tvarkingi sodo sklypai Kiškėnų k. S/B Tolupis. Sodo sklypas 12a. Sklypas aptvertas tinkline tvora, apsodintas jaunomis tujomis.

Galima pirkti atskirai arba po 6 a. Kiekvienas sklypas turi kadastrinius matavimus, elektros įvadus, šulinius. Viename sklype yra medinis namelis (namelio plotas apie 30 kv.m.) su gražia terasa, nedidelis ūkinis ir šiltnamis. Kitame sklype didelis metalinis šiltnamis. Abiejuose sklypuose yra padarytas drenažas. Ši sodo bendrija yra 10 -11 km nuo Klaipėdos važiuojant link Dovilų. Kaina abiejų sklypų 23 000 eur. Jei atskirai: sklypas su mediniu nameliu 13 000 eur. su dideliu šiltnamiu 10 000 eur.

Sodo namas Šnaukštų k. (S/B Agluona)
ID SO004770

Sodo namas Šnaukštų k. (S/B Agluona)

Klaipėdos r., Šnaukštų k.
12 000
Bendras plotas (m²): 84
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas mūrinis, 84 kv. m. sodo namelis, Šnaukštų kaime, sklypas - 6,33 arai. Lauko WC. Tvarkingi dokumentai. Sodo sklypas dalinai aptvertas tvora. Plačiau »

Parduodamas mūrinis, 84 kv. m. sodo namelis, Šnaukštų kaime, sklypas - 6,33 arai. Lauko WC. Tvarkingi dokumentai. Sodo sklypas dalinai aptvertas tvora.

Sodo namas Žiaukų k. (S/B Minija)
ID SO004765

Sodo namas Žiaukų k. (S/B Minija)

Klaipėdos r., Žiaukų k.
42 000
Bendras plotas (m²): 80
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas mūrininis 80 kv. m. sodo namas prie tvenkinio (apie 5 min. iki karjero per mišką). Nauja medinė tvora. Pravesta kanalizacija. Plačiau »

Parduodamas mūrininis 80 kv. m. sodo namas prie tvenkinio (apie 5 min. iki karjero per mišką). Nauja medinė tvora. Pravesta kanalizacija.

Nuolat aplink gyvena kaimynai. Pavėsinė nesenai pastatyta su naujai pirktais ąžuolo lauko baldais. Sklype auga keletas vaismedžių. Po namu didelis rusys, yra palepė. Stogas apšiltintas.