SODAI, SODYBOS

Sodyba Klaipėdos r., Šiūparių k.
ID SO006251

Sodyba Klaipėdos r., Šiūparių k.

Klaipėdos r., Šiūparių k.
57 000
Bendras plotas (m²): 88,5
Parduodama sodyba su gyvenamuoju namu, ūkiniu pastatu ir 25 arais žemės Šiūparių k., Klaipėdos raj. Plastikiniai langai, pakeistas stogas. Name virtuvė, 3 kambariai, tualetas ir vonia atskirai. Šalia Šiūparių mokykla - daugiafunkcinis centras, parduotuvė. Plačiau »

Parduodama sodyba su gyvenamuoju namu, ūkiniu pastatu ir 25 arais žemės Šiūparių k., Klaipėdos raj. Plastikiniai langai, pakeistas stogas. Name virtuvė, 3 kambariai, tualetas ir vonia atskirai. Šalia Šiūparių mokykla - daugiafunkcinis centras, parduotuvė.

Sodo namas su žemės sklypu S/B Dituva
ID SO006250

Sodo namas su žemės sklypu S/B Dituva

Klaipėdos r., Derceklių k.
17 000
Bendras plotas (m²): 50
Parduodamas dvejų aukštų mūrinis, 50 kv.m. bendro ploto sodo namas su žemės sklypu Dituvoje.
Pirmame aukšte yra virtuvė ir 2 kambariukai, antrame aukšte viena miegamoji patalpa. Yra rūsys, pravesta elektra. Tualetas lauke, vanduo iš šulinio, į namą neatvestas, kanalizacijos nėra, šildymas kietu kuru (koklinis pečius). Plačiau »

Parduodamas dvejų aukštų mūrinis, 50 kv.m. bendro ploto sodo namas su žemės sklypu Dituvoje.
Pirmame aukšte yra virtuvė ir 2 kambariukai, antrame aukšte viena miegamoji patalpa. Yra rūsys, pravesta elektra. Tualetas lauke, vanduo iš šulinio, į namą neatvestas, kanalizacijos nėra, šildymas kietu kuru (koklinis pečius).


Sklypo plotas 6 arai. Brandus sutvarkytas sodas. Sodo sklypas yra ramioje vietoje, netoli yra tvenkinys. Draugiški kaimynai.

Gyvenamasis namas Derceklių k.
ID SO006247

Gyvenamasis namas Derceklių k.

Klaipėdos r., Derceklių k.
97 500
Bendras plotas (m²): 130
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas 130 kv. m., pilnai įrengtas, gyvenamasis namas Derceklių k. esančiuose S/B Dituva. Namas mūrinis - 2010 m. statybos, 6 kambariai. Plačiau »

Parduodamas 130 kv. m., pilnai įrengtas, gyvenamasis namas Derceklių k. esančiuose S/B Dituva. Namas mūrinis - 2010 m. statybos, 6 kambariai.

Rūsyje kambarys, katilinė, skalbykla, du sandėliukai. 1 aukšte: prieškambaris, virtuvė, svetainė, svečių kambarys, WC ir vonia kartu. 2 aukšte: holas, trys miegamieji.

Sodo namas Derceklių k.
ID SO006235

Sodo namas Derceklių k.

Klaipėdos r., Derceklių k.
49 000
Bendras plotas (m²): 44
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas mūrinis gyvenamasis namas su visais patogumais, sklypas 5,92 a. Namas geroje ramioje vietoje netoli miško, yra nuolat gyvenančių kaimynų. Plačiau »

Parduodamas mūrinis gyvenamasis namas su visais patogumais, sklypas 5,92 a. Namas geroje ramioje vietoje netoli miško, yra nuolat gyvenančių kaimynų.

Dviejų aukštų, apšiltintas, yra židinys, naujai padengtas stogas, holas, virtuvė, vandens filtrai, vonios kambarys, dušo kabina, tualetas. Teritorija tvarkinga, lauke trinkelės, malkinė, pavėsinė, šiltnamis, sklypas prižiūrėtas, medeliai ir krūmeliai jauni, yra keturi derlingi šilauogių krūmai. Yra vandens gręžinys, du šuliniai, įrengtas nuotekų valymo įrenginys "Feliksnavis". Namas tiktų žmonėms norintiems gyventi jaukiame nedideliame name, gražioje gamtos aplinkoje, šalia gerų kaimynų.

Sodo namas su žemės sklypu Gručeikių k.
ID SO006227

Sodo namas su žemės sklypu Gručeikių k.

Klaipėdos r., Gručeikių k.
85 000
Bendras plotas (m²): 153
Vaizdingoje gražioje vietovėje Klaipėdos r., apie 4 km nuo Klaipėdos, S/B Gružeikiai, parduodamas įrengtas 153 kv.m. ploto dviejų aukštų sodo namas su rūsiu, 100 proc. priduotas. Sienos is FIBO blokelių 25cm, oro tarpas užpildytas puta. Plačiau »

Vaizdingoje gražioje vietovėje Klaipėdos r., apie 4 km nuo Klaipėdos, S/B Gružeikiai, parduodamas įrengtas 153 kv.m. ploto dviejų aukštų sodo namas su rūsiu, 100 proc. priduotas. Sienos is FIBO blokelių 25cm, oro tarpas užpildytas puta.

Namo pirmame aukšte - koridorius su laiptine, erdvi svetainė sujungta su virtuve, antrame aukšte - erdvi patalpa, kurią pagal savo poreikius galima išdalinti į 3 miegamuosius kambarius, san. mazgas. Rūsyje nedidelis sandėliukas sodo įrankiams, tualetas, kriauklė ir erdvus priešpirtis su pirtele ir dušine. Į rūsį patenkama iš namo pirmo aukšto ir iš lauko. Namas šildomas kietu kuru, yra kanalizacija (August ir Ko), vanduo iš gręžinio. Sutvarkytas gerbūvis. Gerai prižiūrėtoje teritorijoje daug erdvės, kurioje netrūksta žalumos, auga vaismedžiai, šalia yra didelis tvenkinys.
Namas tinka gyvenimui. Tai puiki vieta poilsiui ir gyvenimui. Yra dujotekio linija, galima pasijungti.
Geras susisiekimas su Klaipėda. Yra parduotuvė, važiuoja mokyklinis autobusiukas. Rami vieta. Galimos derybos.

Sodo namas Derceklių k. (S/B Dituva)
ID SO006191

Sodo namas Derceklių k. (S/B Dituva)

Klaipėdos r., Derceklių k.
31 000
Bendras plotas (m²): 96
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas mūrinis (96 kv. m.) sodo namas Derceklių k. esančiuose S/B Dituva. Po namu rūsys. Pirmame aukšte - veranda, virtuvė, erdvus kambarys. Plačiau »

Parduodamas mūrinis (96 kv. m.) sodo namas Derceklių k. esančiuose S/B Dituva. Po namu rūsys. Pirmame aukšte - veranda, virtuvė, erdvus kambarys.

Antrame aukšte du kambariai. 20 kv. m. ūkinis pastatas su įrengta pirtimi, šiltnamis 35 kv. m., šulinys, garažas, krosnis, židinys. Priklauso šalia sklypas 6 arų su vaismedžiais. Teritorija aptverta, vartai. Iki tvenkinio apie 200 m.

Sodo namas Klaipėdoje
ID SO006159

Sodo namas Klaipėdoje

Klaipėda
115 000
Bendras plotas (m²): 75
Parduodamas 75 kv. m. pilnai įrengtas ir gyvenamas, medinis, sodo namelis Klaipėdoje. Namas prie Danės upės. Įrengtas. Plačiau »

Parduodamas 75 kv. m. pilnai įrengtas ir gyvenamas, medinis, sodo namelis Klaipėdoje. Namas prie Danės upės. Įrengtas.

Šalia galima statyti dar vieną namą. Šildymas: dujomis ir elektra. Sodo sklypas - 6 arai.

Sodo namas su žemės sklypu Derceklių k.
ID SO006155

Sodo namas su žemės sklypu Derceklių k.

Klaipėdos r., Derceklių k.
15 750
Bendras plotas (m²): 62
Parduodamas sodo namas su žemės sklypu S/B Dituva. Namas yra dviejų aukštų su garažu. Labai patogioje, ramioje vietoje,  šalia autobusų stotelė. Namas iš išorės sutvarkytas, viduje neįrengtas. Yra pečius. Sklype yra šulinys, kuris visuomet pilnas vandens. Lauko tualetas. Plačiau »

Parduodamas sodo namas su žemės sklypu S/B Dituva. Namas yra dviejų aukštų su garažu. Labai patogioje, ramioje vietoje,  šalia autobusų stotelė. Namas iš išorės sutvarkytas, viduje neįrengtas. Yra pečius. Sklype yra šulinys, kuris visuomet pilnas vandens. Lauko tualetas.

Gyv. namas su žemės sklypu Derceklių k.
ID SO006149

Gyv. namas su žemės sklypu Derceklių k.

Klaipėdos r., Derceklių k.
118 000
Kambarių skaičius: 4
Bendras plotas (m²): 100
Namo tipas: -
Dercekliuose parduodamas šviesus ir šiltas 100 kv.m., vieno aukšto, pilnai įrengtas gyvenamasis namas. Name yra erdvi svetainės - virtuvės zona, 3 miegamieji kambariai, san. mazgas, infraraudonųjų spindulių pirtelė, tambūras, katilinė. Vandentiekis - 35 metrų gręžinys (sumontuoti vandens valymo, nugeležinimo, minkštinimo filtrai), nuotekos - valymo įrenginys "Traidenis". Sklypas 6 arai. Plačiau »

Dercekliuose parduodamas šviesus ir šiltas 100 kv.m., vieno aukšto, pilnai įrengtas gyvenamasis namas. Name yra erdvi svetainės - virtuvės zona, 3 miegamieji kambariai, san. mazgas, infraraudonųjų spindulių pirtelė, tambūras, katilinė. Vandentiekis - 35 metrų gręžinys (sumontuoti vandens valymo, nugeležinimo, minkštinimo filtrai), nuotekos - valymo įrenginys "Traidenis". Sklypas 6 arai.

Atlikta pilna lauko bei vidaus apdaila. Fasadas - klinkerio plytos kombinuotos su medžio apdaila. Pilnai įrengtas, priduotas 100%. Namas statytas bei įrengtas tik kokybiškomis medžiagomis. Šildymas: oras - vanduo "Daikin" šilumos siurblys. Visame name grindinis šildymas, išskyrus miegamuosius kambarius, kur sumontuoti radiatoriai. Virtuvėje integruotas virtuvinis. Name įrengta apsaugos bei priešgaisrinė signalizacija, sumontuotos vaizdo stebėjimo kameros, trifazis 15kW elektros įvadas.

Pilnai sutvarkytas gerbūvis: pasėta žolė, užauginta gyvatvorė, visa teritorija aptverta tvora (automatiniai vartai), išklotos trinkelės, pasodinti vaismedžiai. Iki sklypo asfaltuotas kelias. Geras susisiekimas, netoli autobusų stotelė. Iki PC "Rimi" vos 1 min. automobiliu. Rami ir graži vieta.