SODAI, SODYBOS

Sodo namas su žemės sklypu S/B Aguona
ID SO002311

Sodo namas su žemės sklypu S/B Aguona

Klaipėdos r., Šnaukštų k.
10 500
Bendras plotas (m²): -
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas mūrinis sodo namelis su 6 arų žemės sklypu, Šnaukštų k. esančiuose S/B Agluona. Sklype didelis šiltnamis, plytinis ūkinis pastatas (su nedidele pirtele viduje). Plačiau »

Parduodamas mūrinis sodo namelis su 6 arų žemės sklypu, Šnaukštų k. esančiuose S/B Agluona. Sklype didelis šiltnamis, plytinis ūkinis pastatas (su nedidele pirtele viduje).

Šulinys daug vaismedžių ir vaiskrūmių. Nuo Klaipėdos apie 19 km.

Sodo namas su žemės sklypu, S/B Dituva
ID SO002310

Sodo namas su žemės sklypu, S/B Dituva

Klaipėdos r., Derceklių k.
15 000
Bendras plotas (m²): -
Namo tipas: Medinis
Parduodamas medinis, 2-jų aukštų (1990 m. statybos) sodo namelis su rūsiu ir 6 arų žemės sklypu Dituvoje. Sklype yra geriamo vandens šulinys. Mini būdelė. Plačiau »

Parduodamas medinis, 2-jų aukštų (1990 m. statybos) sodo namelis su rūsiu ir 6 arų žemės sklypu Dituvoje. Sklype yra geriamo vandens šulinys. Mini būdelė.

Parduodamas su visais esamais daiktais (įrankiais, žolepjūve ir t.t.).

Sodyba - vienkiemis, Klaipėdos raj., Plikių mstl.
ID SO002309

Sodyba - vienkiemis, Klaipėdos raj., Plikių mstl.

Klaipėdos r., Plikių mstl.
180 000
Bendras plotas (m²): 160
Parduodama sodyba - vienkiemis esanti tik 12 km nuo Klaipėdos miesto centro esančiame Plikių miestelyje. Sodyba rekonstruota, miško apsuptyje. Plačiau »

Parduodama sodyba - vienkiemis esanti tik 12 km nuo Klaipėdos miesto centro esančiame Plikių miestelyje. Sodyba rekonstruota, miško apsuptyje.

Sodybą sudaro: 42 arų namų valdos sklypas, 900 arų miško ir trys pastatai. 160 kv. m. gyvenamasis namas kuriame du miegamieji kambariai, du san. mazgai, virtuvė su svetainė (šildymas grindininis, kietu kuru). 30 kv. m. garažas ir 40 kv. m. svečių namelis (su virtuvėle ir san. mazgu). Sodyboje yra gręžinys ir valymo įrenginiai taip pat tvenkinys.

Sodo namas su žemės sklypu, SB Putinas
ID SO002306

Sodo namas su žemės sklypu, SB Putinas

Klaipėda, Rimkai
28 000
Bendras plotas (m²): 40
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas sodo namaelis, Klaipėdos raj., S/B "Putinas" netoli miesto (iki Vingio g. 5 km). Bendras namo plotas - apie 40 kv. m. (2 kamb. + virtuvė). Namas mūrinis, apšiltintas, dalinai įrengtas. Plačiau »

Parduodamas sodo namaelis, Klaipėdos raj., S/B "Putinas" netoli miesto (iki Vingio g. 5 km). Bendras namo plotas - apie 40 kv. m. (2 kamb. + virtuvė). Namas mūrinis, apšiltintas, dalinai įrengtas.

Parduodama su baldais ir sodo technika. Atvesta elektra, šulinys, lauko tualetas. Pirtis, pavesinė su stilkopaketais. Prižiūrėtas sklypas, daug vaismedžių, vaiskrūmių, daugiamečių augalų.

Gyvenamasis namas su žemės sklypu S/B Gružeikiai
ID SO002305

Gyvenamasis namas su žemės sklypu S/B Gružeikiai

Klaipėdos r., Gručeikių k.
30 000
Bendras plotas (m²): 105
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas 4-ių kambarių (105 kv. m.) nebaigtas įrengti, gyvenamasis namas su 9 arų žemės sklypu, Gručeikių kaime esančiuose S/B "Gružeikiai". Plačiau »

Parduodamas 4-ių kambarių (105 kv. m.) nebaigtas įrengti, gyvenamasis namas su 9 arų žemės sklypu, Gručeikių kaime esančiuose S/B "Gružeikiai".

Namas pradėtas statyti 2016 m. jau įvestas vanduo, elektra ir nuotekos. Sklypas kraštinis.

Gyvenamasis namas su žemės sklypu S/B Smiltelė
ID SO002304

Gyvenamasis namas su žemės sklypu S/B Smiltelė

Klaipėdos r., Kiškėnų k.
380 000
Bendras plotas (m²): 172
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas gyvenamasis namas (172 kv. m.) su prie namo prijungta 42 kv. m. pirtelė ir garažu, Kiškėnų kaime esančiuose S/B "Smiltelė" su 18 arų žemės sklypu. Plačiau »

Parduodamas gyvenamasis namas (172 kv. m.) su prie namo prijungta 42 kv. m. pirtelė ir garažu, Kiškėnų kaime esančiuose S/B "Smiltelė" su 18 arų žemės sklypu.

Name vietinė kanalizacija "Traidenis", vandens gręžinys, gamtinės dujos. Namas pilnai priduotas. Pirmame aukšte: svetainėje (išlietos grindys), virtuvė, valgomasis ir WC. Yra žididys. Šildomos grindys. Antame aukšte trys miegamieji kambariai, rūbinė, vonia su WC (natūralaus medžio grindys, sienos padengtos skystais tapetais). Sklypas kraštinis, labai gražiai sutvarkytas su natūraliu gamtos telkiniu.

Sodo namas su žemės sklypu S/B Vaiteliai
ID SO002303

Sodo namas su žemės sklypu S/B Vaiteliai

Klaipėdos r., Vaitelių k.
22 000
Bendras plotas (m²): 60
Namo tipas: Karkasinis
Parduodamas 1-no aukšto (60 kv. m.), 2005 m. statybos, karkasinis sodo namelis su 12 arų žemės sklypu, Vaitelių k. esančioje sodų bendrijoje "Vaiteliai". Plačiau »

Parduodamas 1-no aukšto (60 kv. m.), 2005 m. statybos, karkasinis sodo namelis su 12 arų žemės sklypu, Vaitelių k. esančioje sodų bendrijoje "Vaiteliai".

Į sklypą atvesta elektra. Įrengta pirtis. Aptverta teritorija. Sutvarkyta aplinka.

Sodo namas su žemės sklypu S/B Vaiteliai
ID SO002301

Sodo namas su žemės sklypu S/B Vaiteliai

Klaipėdos r., Vaitelių k.
38 000
Kambarių skaičius: -
Bendras plotas (m²): 80
Aukštų sk.: 2
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas dviejų aukštų (80 kv. m.), mūrinis sodo namas, Vaitelių k. esančioje sodų bendrijoje "Vaiteliai" su 12 arų, kraštiniu žemės sklypu šalia miško. Plačiau »

Parduodamas dviejų aukštų (80 kv. m.), mūrinis sodo namas, Vaitelių k. esančioje sodų bendrijoje "Vaiteliai" su 12 arų, kraštiniu žemės sklypu šalia miško.

Po namu įrengtas rūsys, kuriame yra WC ir dušo kambarys, katilinė ir garažas. Pirmame aukšte: virtuvė subendrinta su svetaine ir koridorius su laiptine. Antrame aukšte miegamasis kambarys su drabužine. Namas su visais patogumais. Langai plastikiniai. Šildymas radiatoriais, kombinuotas boileris, hidroforas, vietinė nuotekų sistema. Namas parduodamas su baldais. Sklype yra šiltnamis (35 kv. m.), šulinys, malkinė, pamatai kitam pastatui (apie 100 kv. m.) su komunikacijom. Auga seni ir jauni vaismedžiai ir vaiskrūmiai. Sklypas pilnai sutvarkytas.

Sodo namas, S/B Dituva
ID SO002267

Sodo namas, S/B Dituva

Klaipėdos r., Derceklių k.
14 000
Bendras plotas (m²): 70
Aukštų sk.: 2
Namo tipas: Medinis
Parduodamas medinis, 1987 m. statybos, 70 kv. m. sodo namelis su 6 arų žemės sklypu, sodų bendrijoje "Dituva". Namas šildomas kietu kuru. Plačiau »

Parduodamas medinis, 1987 m. statybos, 70 kv. m. sodo namelis su 6 arų žemės sklypu, sodų bendrijoje "Dituva". Namas šildomas kietu kuru.

Antrame aukšte mini balkonėlis. Langai mediniai.