SODAI, SODYBOS

Sodo namas su žemės sklypu, Lyverių k. (S/B Skinija)
ID SO002575

Sodo namas su žemės sklypu, Lyverių k. (S/B Skinija)

Klaipėdos r., Lyverių k.
54 000
Bendras plotas (m²): 100
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas sodo sklypas gražioje ir ramioje vietoje su gyvenamu namu, Lyverių k., s/b Skinija. Išpuoselėtas sodas ir daržas yra šiltnamis, centralizuota laistymo sistema. Plačiau »

Parduodamas sodo sklypas gražioje ir ramioje vietoje su gyvenamu namu, Lyverių k., s/b Skinija. Išpuoselėtas sodas ir daržas yra šiltnamis, centralizuota laistymo sistema.

Namas vieno aukšto su mansarda ir pirtele rūsyje. Iš vidaus šiltintas 5 cm polistirolio sluoksniu, iš lauko apkaltas medinėmis dailylentėmis. Vanduo name iš šulinio, karštas vanduo šildomas boileriu. Tualetas pirmame aukšte, dušas – pirtelėje. Pirmame aukšte – virtuvė, svetainė su židiniu, veranda (nuotraukose žaliomis sienomis ir dideliais langais). Iš svetainės išėjimas į terasą. Antrame aukšte – miegamasis su dideliu balkonu. Stogas – akmenės beasbestinis šiferis. Namas įrengtas paprastai, tačiau gerai prižiūrėtas. Parduodamas su visais baldais. Dokumentai pilnai sutvarkyti.

Sodo namas Klaipėdoje (S/B Pakrantė)
ID SO002540

Sodo namas Klaipėdoje (S/B Pakrantė)

Klaipėda, Mažasis kaimelis
35 000
Bendras plotas (m²): 61
Namo tipas: Medinis
Parduodamas 61 kv. m. sodo namelis su 5,6 arų žemės sklypu Klaipėdos mieste esančiuose S/B ,,Pakrantė". Sklypas su nameliu tvarkingi ir prižiūrėti. Yra elektra, miesto vanduo ir kanalizacija. Plačiau »

Parduodamas 61 kv. m. sodo namelis su 5,6 arų žemės sklypu Klaipėdos mieste esančiuose S/B ,,Pakrantė". Sklypas su nameliu tvarkingi ir prižiūrėti. Yra elektra, miesto vanduo ir kanalizacija.

Gyvenamasis namas Lingių k. (S/B Guboja)
ID SO002537

Gyvenamasis namas Lingių k. (S/B Guboja)

Klaipėdos r., Lingių k.
70 000
Bendras plotas (m²): 90
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas 3-jų kambarių (90 kv. m.) gyvenamasis namas, Lingių k. esančiuose S/B ,,Guboja". Namas mūrinis (sodo), 2011 m. statybos. Šildymas kietu (skystu) kuru. Plačiau »

Parduodamas 3-jų kambarių (90 kv. m.) gyvenamasis namas, Lingių k. esančiuose S/B ,,Guboja". Namas mūrinis (sodo), 2011 m. statybos. Šildymas kietu (skystu) kuru.

Sklypas labai gražioje vietoje, prieš namą tinklinio ir automobilių aikštelė, kuri apsodinta gyvatvore, o už gyvatvorės prisodinta gražių medžių: pušelės, eglutės, berželiai ir t. t. Per langą matosi tvenkinys (už 100 m). Gražiai sutvarkyta aplinka. Namo apdaila - klinkeris, virtuvė sujungta su svetaine, du miegamieji kambariai, WC, dušo kabina, sūkurinė vonia, įrengta suomiška pirtis. Į antrą aukštą ir į priepirtį ąžuoliniai laiptai. Įvesta signalizacija. Namo šildymas kombinuotas skystu, kietu kuru (malkos/anglys) nuo židinio ir elektra. Išvesta kanalizacija, valymo įrengimai (Traidenis). Išvestas drenažas, giluminis šulinys, šiltnamis. Kiemas išklotas trinkelėmis, šiltnamis sujungtas su ūkiniu pastatu, kuriame įrengtas tualetas su nuotekomis. Teritorija aptverta metaline tvora. Tinka gyventi tiek žiemą, tiek vasarą. Puikus pasirinkimas norintiems ramiai praleisti laisvalaikį gamtos apsuptyje arba gyventi.

Sodo namas su žemės sklypu, Šniaukštų k. (S/B Agluona)
ID SO002536

Sodo namas su žemės sklypu, Šniaukštų k. (S/B Agluona)

Klaipėdos r., Šnaukštų k.
6 000
Bendras plotas (m²): 50
Namo tipas: Medinis
Parduodamas 50 kv. m., medinis, 2005 m. statybos sodo namelis, Šniaukštų k. esančiuose S/B ,,Agluona" su 6 arų žemės sklypu. Plačiau »

Parduodamas 50 kv. m., medinis, 2005 m. statybos sodo namelis, Šniaukštų k. esančiuose S/B ,,Agluona" su 6 arų žemės sklypu.

Sodyba Rūdaičių kaime
ID SO002512

Sodyba Rūdaičių kaime

Klaipėdos r., Rūdaičių k.
50 000
Bendras plotas (m²): -
Parduodama sodyba - vienkiemis Klaipėdos raj., Vėžaičių sen., Rūdaičių k. Sodyba ramioje, gražioje vietoje. Sklype namas, ūkiniai pastatai. Plačiau »

Parduodama sodyba - vienkiemis Klaipėdos raj., Vėžaičių sen., Rūdaičių k. Sodyba ramioje, gražioje vietoje. Sklype namas, ūkiniai pastatai.

Namų valda apie 55 arai, žemės ūkio paskirties apie 4 ha. Yra elektra, šulinys. Apie 1,5 km iki pagrindinio kelio. Iki Klaipėdos apie 25 km.

Sodyba Margių k.
ID SO002510

Sodyba Margių k.

Klaipėdos r., Margių k.
17 000
Bendras plotas (m²): 100
Parduodama sodyba Klaipėdos rajone, Margių k. su pastatais (100 kv. m.) ir 80 arų žemės sklypu. Šalia sklypo buvęs karjeras (apie 16 ha). Sodyboje reikalingas kapitalinis remontas. Plačiau »

Parduodama sodyba Klaipėdos rajone, Margių k. su pastatais (100 kv. m.) ir 80 arų žemės sklypu. Šalia sklypo buvęs karjeras (apie 16 ha). Sodyboje reikalingas kapitalinis remontas.

Yra 12 kw elektros įvadas, geras privažiavimas (žvyrkelis).

Gyvenamasis namas S/B Dituva
ID SO002508

Gyvenamasis namas S/B Dituva

Klaipėdos r., Derceklių k.
40 000
Bendras plotas (m²): 130
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas 4-ių kambarių, 130 kv. m., 2008 m. statybos sodo namas be vidaus apdailos, Derceklių k. esančiuose S/B "Dituva" su 7,7 arų žemės sklypu. Plačiau »

Parduodamas 4-ių kambarių, 130 kv. m., 2008 m. statybos sodo namas be vidaus apdailos, Derceklių k. esančiuose S/B "Dituva" su 7,7 arų žemės sklypu.

Namas mūrytas iš Fibo blokelių, apšiltintas 10 cm mineraline vata ir apkaltas natūralios medienos dailylente. Stogas dengtas betoninėmis čerpėmis, langai plastikiniai, 4-ių kamerų. Sklypas geroje vietoje, antras nuo pagrindines Dituvos gatvės, 150 m. iki parduotuvės ir autobusų sustojimo.

Gyvenamasis namas, Derceklių k. (S/B Dituva)
ID SO002497

Gyvenamasis namas, Derceklių k. (S/B Dituva)

Klaipėdos r., Derceklių k.
78 000
Bendras plotas (m²): 80
Namo tipas: Mūrinis
Klaipėdos rajone, Derceklių kaime, sodų bendijoje "Dituva" parduodamas 80 kv. m. gyvenamasis namas. Pirmame aukšte virtuvė su svetaine, 2 kambariai, koridorius, vonia su tualetu, katilinė. Plačiau »

Klaipėdos rajone, Derceklių kaime, sodų bendijoje "Dituva" parduodamas 80 kv. m. gyvenamasis namas. Pirmame aukšte virtuvė su svetaine, 2 kambariai, koridorius, vonia su tualetu, katilinė.

Yra projektas. Pastatytas iš FIBO blokelių, apšiltintas 15 cm storio polistirolu, sumontuotas gipsas, plastikiniai langai, vitrina. Šildomos grindys, elektros instaliacija, sumontuota santechnika ir kanalizacija. 6 arų sklypas,  jame šulinys, vaismedžiai.

Sodo namas su žemės sklypu, S/B Šernai
ID SO002470

Sodo namas su žemės sklypu, S/B Šernai

Klaipėdos r., Žiaukų k.
30 000
Bendras plotas (m²): 50
Parduodamas 2-jų kambarių (50 kv. m.), mūrinis sodo namelis, Žiaukų k. esančiuose S/B "Šernai" su tvarkingu ir prižiūrėtu 6 arų žemės sklypu. Plačiau »

Parduodamas 2-jų kambarių (50 kv. m.), mūrinis sodo namelis, Žiaukų k. esančiuose S/B "Šernai" su tvarkingu ir prižiūrėtu 6 arų žemės sklypu.

Sklypas aptvertas tvora. Yra garažas, pirtis.