SODAI, SODYBOS

Gyvenamasis namas Klaipėdoje (S/B Laistai)
ID SO002645

Gyvenamasis namas Klaipėdoje (S/B Laistai)

Klaipėda, Rimkai
88 000
Bendras plotas (m²): 110
Namo tipas: Blokinis
Parduodamas gyvenamasis namas (110 kv. m.) Klaipėdoje, sodų bendrijoje "Laistai" (Rimkuose) su 5 arų žemės sklypu.  Pastatytas iš kokybiškų medžiagų. Plačiau »

Parduodamas gyvenamasis namas (110 kv. m.) Klaipėdoje, sodų bendrijoje "Laistai" (Rimkuose) su 5 arų žemės sklypu.  Pastatytas iš kokybiškų medžiagų.

Ekonomiška šildymo sistema. Sutvarkytas gerbūvis.

Sodo namas su žemės sklypu Klaipėdoje (S/B Švyturys)
ID SO002643

Sodo namas su žemės sklypu Klaipėdoje (S/B Švyturys)

Klaipėda, Mokyklos
38 000
Bendras plotas (m²): 88
Namo tipas: Mūrinis
Klaipėdoje, sodų bendrija „Švyturys“ (iki centro 3 km.), parduodamas 1,5 aukšto, 87,61 kv. m. bendro ploto sodo namas. Plačiau »

Klaipėdoje, sodų bendrija „Švyturys“ (iki centro 3 km.), parduodamas 1,5 aukšto, 87,61 kv. m. bendro ploto sodo namas.

Pirmas aukštas – 37,4 kv. m., mūrinis iš lauko apšiltintas, sienos - dailylentės, langai plastikiniai, grindys medinės. Antras aukštas - karkasinis – 40 kv. m. Rūsys po namu – 32 kv. m. Namas šildomas malkomis. Sklypas kraštinis - 6 arai, aptvertas tvora, šalia yra laisvos dirbamos žemės. Yra šulinys, ūkinis pastatas, naujai pastatytas cinkuoto metalo stiklinis šiltnamis. Viduje reikalingas remontas. 2017 m. bus įvestas miesto vandentiekis ir kanalizacija (darbai jau vykdomi), o 2017-18m. dujos.

Sodo namas su žemės sklypu S/B Vaiteliai
ID SO002621

Sodo namas su žemės sklypu S/B Vaiteliai

Klaipėdos r., Vaitelių k.
9 800
Bendras plotas (m²): 22
Parduodamas 6 arų sodo sklypas su mediniu 22 kv. m. sodo nameliu, Vaitelių kaime esančiuose S/B Vaiteliai. Gera vieta prie miško, geras susisiekimas. Plačiau »

Parduodamas 6 arų sodo sklypas su mediniu 22 kv. m. sodo nameliu, Vaitelių kaime esančiuose S/B Vaiteliai. Gera vieta prie miško, geras susisiekimas.

Gatvėje daug nuolat gyvenančių kaimynų. Yra šulinys, elektra. Sodas apsodintas vaismedžiais ir vaiskrūmiais. Yra daržas.

Sodo namas su žemės sklypu Vaitelių k. (S/B Vaiteliai)
ID SO002579

Sodo namas su žemės sklypu Vaitelių k. (S/B Vaiteliai)

Klaipėdos r., Vaitelių k.
16 000
Bendras plotas (m²): -
Namo tipas: Blokinis
Parduodamas 18 arų žemės sklypas su nebaigtu statyti namu, Klaipėdos raj., Vaitelių k. esančiuose S/B Vaiteliai.. Yra statybinių gaminių. Plačiau »

Parduodamas 18 arų žemės sklypas su nebaigtu statyti namu, Klaipėdos raj., Vaitelių k. esančiuose S/B Vaiteliai.. Yra statybinių gaminių.

Sodo namas su žemės sklypu, Lyverių k. (S/B Skinija)
ID SO002575

Sodo namas su žemės sklypu, Lyverių k. (S/B Skinija)

Klaipėdos r., Lyverių k.
54 000
Bendras plotas (m²): 100
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas sodo sklypas gražioje ir ramioje vietoje su gyvenamu namu, Lyverių k., s/b Skinija. Išpuoselėtas sodas ir daržas yra šiltnamis, centralizuota laistymo sistema. Plačiau »

Parduodamas sodo sklypas gražioje ir ramioje vietoje su gyvenamu namu, Lyverių k., s/b Skinija. Išpuoselėtas sodas ir daržas yra šiltnamis, centralizuota laistymo sistema.

Namas vieno aukšto su mansarda ir pirtele rūsyje. Iš vidaus šiltintas 5 cm polistirolio sluoksniu, iš lauko apkaltas medinėmis dailylentėmis. Vanduo name iš šulinio, karštas vanduo šildomas boileriu. Tualetas pirmame aukšte, dušas – pirtelėje. Pirmame aukšte – virtuvė, svetainė su židiniu, veranda (nuotraukose žaliomis sienomis ir dideliais langais). Iš svetainės išėjimas į terasą. Antrame aukšte – miegamasis su dideliu balkonu. Stogas – akmenės beasbestinis šiferis. Namas įrengtas paprastai, tačiau gerai prižiūrėtas. Parduodamas su visais baldais. Dokumentai pilnai sutvarkyti.

Sodo namas Klaipėdoje (S/B Pakrantė)
ID SO002540

Sodo namas Klaipėdoje (S/B Pakrantė)

Klaipėda, Mažasis kaimelis
35 000
Bendras plotas (m²): 61
Namo tipas: Medinis
Parduodamas 61 kv. m. sodo namelis su 5,6 arų žemės sklypu Klaipėdos mieste esančiuose S/B ,,Pakrantė". Sklypas su nameliu tvarkingi ir prižiūrėti. Yra elektra, miesto vanduo ir kanalizacija. Plačiau »

Parduodamas 61 kv. m. sodo namelis su 5,6 arų žemės sklypu Klaipėdos mieste esančiuose S/B ,,Pakrantė". Sklypas su nameliu tvarkingi ir prižiūrėti. Yra elektra, miesto vanduo ir kanalizacija.

Gyvenamasis namas Lingių k. (S/B Guboja)
ID SO002537

Gyvenamasis namas Lingių k. (S/B Guboja)

Klaipėdos r., Lingių k.
70 000
Bendras plotas (m²): 90
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas 3-jų kambarių (90 kv. m.) gyvenamasis namas, Lingių k. esančiuose S/B ,,Guboja". Namas mūrinis (sodo), 2011 m. statybos. Šildymas kietu (skystu) kuru. Plačiau »

Parduodamas 3-jų kambarių (90 kv. m.) gyvenamasis namas, Lingių k. esančiuose S/B ,,Guboja". Namas mūrinis (sodo), 2011 m. statybos. Šildymas kietu (skystu) kuru.

Sklypas labai gražioje vietoje, prieš namą tinklinio ir automobilių aikštelė, kuri apsodinta gyvatvore, o už gyvatvorės prisodinta gražių medžių: pušelės, eglutės, berželiai ir t. t. Per langą matosi tvenkinys (už 100 m). Gražiai sutvarkyta aplinka. Namo apdaila - klinkeris, virtuvė sujungta su svetaine, du miegamieji kambariai, WC, dušo kabina, sūkurinė vonia, įrengta suomiška pirtis. Į antrą aukštą ir į priepirtį ąžuoliniai laiptai. Įvesta signalizacija. Namo šildymas kombinuotas skystu, kietu kuru (malkos/anglys) nuo židinio ir elektra. Išvesta kanalizacija, valymo įrengimai (Traidenis). Išvestas drenažas, giluminis šulinys, šiltnamis. Kiemas išklotas trinkelėmis, šiltnamis sujungtas su ūkiniu pastatu, kuriame įrengtas tualetas su nuotekomis. Teritorija aptverta metaline tvora. Tinka gyventi tiek žiemą, tiek vasarą. Puikus pasirinkimas norintiems ramiai praleisti laisvalaikį gamtos apsuptyje arba gyventi.

Sodo namas su žemės sklypu, Šniaukštų k. (S/B Agluona)
ID SO002536

Sodo namas su žemės sklypu, Šniaukštų k. (S/B Agluona)

Klaipėdos r., Šnaukštų k.
6 000
Bendras plotas (m²): 50
Namo tipas: Medinis
Parduodamas 50 kv. m., medinis, 2005 m. statybos sodo namelis, Šniaukštų k. esančiuose S/B ,,Agluona" su 6 arų žemės sklypu. Plačiau »

Parduodamas 50 kv. m., medinis, 2005 m. statybos sodo namelis, Šniaukštų k. esančiuose S/B ,,Agluona" su 6 arų žemės sklypu.

Sodyba Rūdaičių kaime
ID SO002512

Sodyba Rūdaičių kaime

Klaipėdos r., Rūdaičių k.
50 000
Bendras plotas (m²): -
Parduodama sodyba - vienkiemis Klaipėdos raj., Vėžaičių sen., Rūdaičių k. Sodyba ramioje, gražioje vietoje. Sklype namas, ūkiniai pastatai. Plačiau »

Parduodama sodyba - vienkiemis Klaipėdos raj., Vėžaičių sen., Rūdaičių k. Sodyba ramioje, gražioje vietoje. Sklype namas, ūkiniai pastatai.

Namų valda apie 55 arai, žemės ūkio paskirties apie 4 ha. Yra elektra, šulinys. Apie 1,5 km iki pagrindinio kelio. Iki Klaipėdos apie 25 km.