SODAI, SODYBOS

Vasarnamis su žemės sklypu, S/B Agluona
ID SO002006

Vasarnamis su žemės sklypu, S/B Agluona

Klaipėdos r., Šnaukštų k.
8 000
Bendras plotas (m²): -
Namo tipas: -
Parduodamas vasarnamis su 6 arų žemės sklypu, S/B "Agluona", Šniaukštų k., Klaipėdos r. Sklype įrengtas didelis šiltnamis, ūkinis pastatas, WC namelis. Į vasarnami atvesta elektra. Plačiau »

Parduodamas vasarnamis su 6 arų žemės sklypu, S/B "Agluona", Šniaukštų k., Klaipėdos r. Sklype įrengtas didelis šiltnamis, ūkinis pastatas, WC namelis. Į vasarnami atvesta elektra.

Sklypas prižiūrėtas, tvarkingas, apsodintas vaismedžiais. Greta sklypo teka upelis.

Sodo namas su žemės sklypu, S/B Agluona
ID SO001995

Sodo namas su žemės sklypu, S/B Agluona

Klaipėdos r., Šnaukštų k.
14 500
Bendras plotas (m²): 50
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas sodas bendrijoje "Agluona", 18 km nuo Klaipėdos, 5 km nuo Gargždų su pilnai įrentu, mūriniu vasarnamiu. Pirmame aukšte - 13 kv. m. kambarys, virtuvė ir koridorius. Plačiau »

Parduodamas sodas bendrijoje "Agluona", 18 km nuo Klaipėdos, 5 km nuo Gargždų su pilnai įrentu, mūriniu vasarnamiu. Pirmame aukšte - 13 kv. m. kambarys, virtuvė ir koridorius.

Antrame aukšte įrengtas kambarys per visą mansardą yra balkonas bei rūsys po visu namu. Name yra židinys, pečius, įvesta elektra, visi baldai, buities technika prie namo yra ūkinis pastatas, šulinys, šiltnamis. Patogus susisiekimas, kursuoja autobusas, netoli yra parduotuvė.

Gyv. namas su žemės sklypu, S/B Vaiteliai
ID SO001993

Gyv. namas su žemės sklypu, S/B Vaiteliai

Klaipėdos r., Vaitelių k.
17 000
Bendras plotas (m²): 60
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas neįrengtas, 2-jų aukštų, 60 kv. m., gyvenamasis namas Vaitelių k. su 9 arų, kampiniu žemės sklypu šalia miško. Sienos ištinkuotos, išvedžiota elektra. Po namu rūsys. Yra šulinys. Plačiau »

Parduodamas neįrengtas, 2-jų aukštų, 60 kv. m., gyvenamasis namas Vaitelių k. su 9 arų, kampiniu žemės sklypu šalia miško. Sienos ištinkuotos, išvedžiota elektra. Po namu rūsys. Yra šulinys.

Atlikti nauji, geodeziniai matavimai. Galimybė įsigyti aplinkinius sklypus.

Gyv. namas su žemės sklypu, S/B Dituva
ID SO001992

Gyv. namas su žemės sklypu, S/B Dituva

Klaipėdos r., Derceklių k., Sakučių g.
34 000
Kambarių skaičius: 5
Bendras plotas (m²): 160
Aukštų sk.: 2
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas mūrinis gyvenamasis namas Dituvos sodų bendrijoje su 6 arų žemės sklypu. Namas 2-jų aukštų, nebaigtas įrengti. Yra išvedžiota elektos instaliacija. Plačiau »

Parduodamas mūrinis gyvenamasis namas Dituvos sodų bendrijoje su 6 arų žemės sklypu. Namas 2-jų aukštų, nebaigtas įrengti. Yra išvedžiota elektos instaliacija.

Pirmame aukšte išpiltos juodgrindės. Stogas dengtas šiferio lakštais. Yra išvedžiota ir pajungta signalizacija.

Sodo namas su sklypu S/B Melioratorius
ID SO001988

Sodo namas su sklypu S/B Melioratorius

Gargždai
38 000
Kambarių skaičius: 2
Bendras plotas (m²): 54
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas mūrinis 54 kv. m. sodo namelis su 7 arų sklypu S/B "Melioratorius", šalia Skaidriojo karjero, netoli pagrindinio kelio. Yra 20 kv. m. garažas, malkinė, tvarkingas stiklinis šiltnamis. Plačiau »

Parduodamas mūrinis 54 kv. m. sodo namelis su 7 arų sklypu S/B "Melioratorius", šalia Skaidriojo karjero, netoli pagrindinio kelio. Yra 20 kv. m. garažas, malkinė, tvarkingas stiklinis šiltnamis.

Visos komunikacijos. Yra vaismedžių, žemės lopelis auginti daržovėms. Po visu namu tvarkingas rūsys, namas šildomas kieto kuro katilu, įrengta kondicionavimo sistema, kuria esant reikalui galima ir šildytis. Patogus susisiekimas - 4 km iki Gargždų centro ir 2 km iki Dovilų, važiuoja miesto autobusai, mokinukus vežioja mokykliniai autobusai.

Sodyba Klaipėdos r., Derceklių k.
ID SO001976

Sodyba Klaipėdos r., Derceklių k.

Klaipėdos r., Derceklių k.
75 900
Bendras plotas (m²): 220
Aukštų sk.: 2
Parduodama raudonų plytų, vokiškos statybos, sodyba Klaipėdos r., Derceklių k. Namas 220 kv. m., mūrinis, dviejų aukštų, naujai renuovuotas (2013 m. priduotas) su įrengta mansarda. Plačiau »

Parduodama raudonų plytų, vokiškos statybos, sodyba Klaipėdos r., Derceklių k. Namas 220 kv. m., mūrinis, dviejų aukštų, naujai renuovuotas (2013 m. priduotas) su įrengta mansarda.

Viduje pakeisti nauji, plastikiniai langai, pravesta nauja namo elektros instaliacija (trifazė leistinoji galia 5 kw). Vonios kambaryje (WC ir dušo kabina) šildomos grindys. Šildymas kieto kuro katilu STROPUVA S40. Pirmame namo aukšte: svetainė (45,75 kv. m.), virtuvė (8,40 kv. m.), vestibiulis (22,01 kv. m.), prieangis (7,48 kv. m.), vonios kambarys (15,50 kv. m.), katilinė (15 kv. m.), drabužinė (11,80 kv. m.). Antrame aukšte: du miegamieji kambariai (23,54 ir 15 kv. m.), svetainė (47,13 kv. m.). Sodyboje 8 arų įžuvintas tvenkinys (karpiais, amūrais, linais). Sutvarkyta aplinka, asfaltuotas privažiavimas. Slypo plotas 1 ha. Pakeista žemės paskirtis (mažaaukščių namų statybai). Sklype suformuoti 4 papildomi atskiri sklypai, tinkantys verslui, kaimo sodybos steigimui.

Sodo namas su žemės sklypu, S/B Šernai
ID SO001953

Sodo namas su žemės sklypu, S/B Šernai

Klaipėdos r., Žiaukų k.
45 000
Bendras plotas (m²): 90
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas neįrengtas namas Žiaukų k., sodų bendrijoje "Šernai". Namas statytas 2015 m., mūrinis, 2-jų aukštų su rūsiu, 90 kv. m. Sodo sklypas 7 arai. Dokumentai tvarkingi. Plačiau »

Parduodamas neįrengtas namas Žiaukų k., sodų bendrijoje "Šernai". Namas statytas 2015 m., mūrinis, 2-jų aukštų su rūsiu, 90 kv. m. Sodo sklypas 7 arai. Dokumentai tvarkingi.

Sodyba Klaipėdos r. Ketvergių k.
ID SO001870

Sodyba Klaipėdos r. Ketvergių k.

Klaipėdos r., Ketvergių k.
109 000
Bendras plotas (m²): 145
Namo tipas: Mūrinis
Parduodama sodyba Ketvergių kaime, Klaipėdos rajone su dviejų aukštų, mūriniu, gyvenamuoju namu (apkaltas plastikinėmis dailylentėmis). Pirmame aukšte 3 kambariai, virtuvė, sanitarinis mazgas. Plačiau »

Parduodama sodyba Ketvergių kaime, Klaipėdos rajone su dviejų aukštų, mūriniu, gyvenamuoju namu (apkaltas plastikinėmis dailylentėmis). Pirmame aukšte 3 kambariai, virtuvė, sanitarinis mazgas.

Antrame aukšte 3 kambariai, palėpė, sanitarinis mazgas. Centrinis šildymas kietu kuru. Vandentiekis dvigubas: šulinio ir artezinio gręžinio. Prie gyvenamojo namo yra 17 a žemės sklypas. Sutvarkyta aplinka yra pavėsinė. Kiemas grįstas betonu. Ūkinis pastatas su lauko virtuve ir rūsiu, du garažai, pastatas medžio dirbtuvėms. Šiltnamis. Iki Klaipėdos apie 8 km. Susisiekimas miesto autobusais.

Sodyba Klaipėdos r., Agluonėnų k.
ID SO001716

Sodyba Klaipėdos r., Agluonėnų k.

Klaipėdos r., Agluonėnų k.
230 000
Bendras plotas (m²): 0
Parduodama puikioje vietoje esanti sodyba. 20 km iki Klaipėdos. Sodybą supa lietuvininkų ir atgimimo parkai, netoli prateka Agluona ir yra Aluonos užtvanka. Sodybos plotas - 40 arų. Visas plotas yra komercinės paskirties miškelio teritorijoje. Todėl tai puiki vieta ne tik gyvenimui, bet ir vykdyti komercinę veiklą. Plačiau »

Parduodama puikioje vietoje esanti sodyba. 20 km iki Klaipėdos. Sodybą supa lietuvininkų ir atgimimo parkai, netoli prateka Agluona ir yra Aluonos užtvanka. Sodybos plotas - 40 arų. Visas plotas yra komercinės paskirties miškelio teritorijoje. Todėl tai puiki vieta ne tik gyvenimui, bet ir vykdyti komercinę veiklą.


Sodybą sudaro 4 pastatai.
1. Gyvenamasis namas. 5 kambariai ir WC su dušu.
2. Komercinės patalpos skirtos maitinimo įstaigai. Patalpos yra naujai restauruotos. Reikalui esant perduotume ir sudarytus projektus (virtuvės įranga, apšvietimas ir kt.).
3. Didžioji pirtelė. Ištisus metus veikianti pirtis su šildomu baseinu.
4. Mažoji pirtis su akmeniniu šalto vandens baseinu.
Taip pat yra papildomas namukas - sandėlis/malkinė.
Į visus pastatus atvestas šildymas iš vienos katilinės. Pastatytas naujas pečius Moderator, kūrenamas granulėmis arba kietu kuru.