SODAI, SODYBOS

Gyvenamasis namas Derceklių k. (S/B Dituva)
ID SO005612

Gyvenamasis namas Derceklių k. (S/B Dituva)

Klaipėdos r., Derceklių k.
85 000
Bendras plotas (m²): 106
Parduodamas gyvenamasis 106 kv. m., 2006 m. statybos, mūrinis namas Derceklių k. sodų bendrijoje. Sklypas - 6 arai. Šildymas - kietu kuru. Plačiau »

Parduodamas gyvenamasis 106 kv. m., 2006 m. statybos, mūrinis namas Derceklių k. sodų bendrijoje. Sklypas - 6 arai. Šildymas - kietu kuru.

Gyvenamasis namas Kiškėnų k. (S/B Smiltelės)
ID SO005566

Gyvenamasis namas Kiškėnų k. (S/B Smiltelės)

Klaipėdos r., Kiškėnų k.
115 000
Bendras plotas (m²): 215
Parduodamas 215 kv. m. gyvenamasis namas Kiškėnų k. esančiuose soduose "Smiltelė". Namas pilnai įrengtas. Plačiau »

Parduodamas 215 kv. m. gyvenamasis namas Kiškėnų k. esančiuose soduose "Smiltelė". Namas pilnai įrengtas.

Esant poreikiui galima įrengti dvi svetainės, du miegamuosius, įsirengti žiemos sodą, rūsyje įrenginėjama pirtis. Aplinka pilnai sutvarkyta. Kieme pastatyta apie 26 kv. m. klėtelė. Yra padarytas artezinis šulinys, įrengta geriamo vandens ir nuotekų valymo sistema. Iki upelio Smeltalė 30 m.Garažas dviem automobiliams. Kieme telpa 5 automobiliai. Aplink gyvena ramūs kaimynai. Iki Klaipėdos miesto 4 km. Kursuoja maršrutinis autobusas Nr.27.

Sodo namas Šnaukštų k. (S/B Agluona)
ID SO005560

Sodo namas Šnaukštų k. (S/B Agluona)

Klaipėdos r., Šnaukštų k.
25 000
Bendras plotas (m²): 85
Parduodamas mūrinis 85 kv. m. namas Šnaukštų k. S/B Agluona. 100% priduotas namas - yra projektas. Sienos, gdrindys, stogas - apšiltintos. Plačiau »

Parduodamas mūrinis 85 kv. m. namas Šnaukštų k. S/B Agluona. 100% priduotas namas - yra projektas. Sienos, gdrindys, stogas - apšiltintos.

Po namu yra didelis, sausas rūsys - išvedžiotas drenažas. Metalinė stogo danga. 3-fazės elektra. Vanduo: šulinys - hidroforas. Aptverta teritorija. Vaismedžiai, išpuoselėtas, prižiūrėtas sodas, šiltnamis. Aikštelė automobiliui. Kursuoja autobusai iš Klaipėdos.

Gyvenamasis namas Žiaukų k. (S/B Minija)
ID SO005559

Gyvenamasis namas Žiaukų k. (S/B Minija)

Klaipėdos r., Žiaukų k.
72 000
Bendras plotas (m²): 90
Parduodamas gyvenamasis namas SB „Minija“. Namas yra nepravažiuojamoje gatvelėje, kurioje yra tik šeši sklypai, todėl nevargina nei pravažiuojančios mašinos, nei praeiviai. Plačiau »

Parduodamas gyvenamasis namas SB „Minija“. Namas yra nepravažiuojamoje gatvelėje, kurioje yra tik šeši sklypai, todėl nevargina nei pravažiuojančios mašinos, nei praeiviai.

Netoli yra autobusų stotelė, parduotuvė. Šiuo metu SB „Minija“ pagrindinėje gatvėje yra vykdomi gatvės apšvietimo darbai, planuojamos įvesti dujos. Name yra įrengta svetainė, miegamasis, virtuvė, vonios kambarys, koridorius. Duomenys apie parduodamą gyvenamąjį namą ir statinius sklype: Sklypo plotas 7 arai. Namo bendras plotas 90 kv.m., gyvenamasis plotas 50 kv.m. Po visu namu rūsys, kuriame įrengta katilinė. Įrengta nuotekų valymo sistema „Traidenis“. Įvestas šaltas ir šiltas vanduo (šildomas boileriu). Namas šildomas kieto kuro katilu (radiatoriais), yra įrengtas ir židinys (ortakinė šildymo sistema). Name sudėti plastikiniai langai. Pakeista nauja stogo danga (šiferis CEMBRIT). Naujai išvedžiota elektros instaliacija. Sklype pastatytas metalinis įstiklintas šiltnamis. Lauko židinys su pavėsine. Automobilio stovėjimo aikštelė išklota trinkelėmis. Lauke pastatytas šuns voljeras. Visa teritorija aptverta tvora.

Sodo namas Derceklių k. (S/B Dituva)
ID SO005558

Sodo namas Derceklių k. (S/B Dituva)

Klaipėdos r., Derceklių k.
22 000
Bendras plotas (m²): 48
Klaipėdos raj., Derceklių km., S/B Dituva parduodamas sodas su mūriniu namu. Sklypo plotas 6,3 arų. Namas 2a. mūrinis, 48 kv.m. ploto. 2017 m. vasarą naujai perdengtas stogas. Plačiau »

Klaipėdos raj., Derceklių km., S/B Dituva parduodamas sodas su mūriniu namu. Sklypo plotas 6,3 arų. Namas 2a. mūrinis, 48 kv.m. ploto. 2017 m. vasarą naujai perdengtas stogas.

Pirmame aukšte kambarys 20 kv.m. ir virtuvė 10 kv.m. Antrame aukšte kambarys 18 kv.m. Po visu namu yra rūsys, kuris visada sausas (įrengtas drenažas). Atvėsus galima šildytis pečiuku. Yra šiltnamis, šalia kanalas, kuris esant sausai ir nelietingai vasarai visada turi vandens. Sodas yra kampinis, sutvarkytas. Prižiūrėtas ir apželdintas brandus sodas. Gera vieta poilsiui šeimai su vaikais.

Sodo namas Derceklių k. (S/B Dituva)
ID SO005557

Sodo namas Derceklių k. (S/B Dituva)

Klaipėdos r., Derceklių k.
36 000
Bendras plotas (m²): 84
Parduodamas mūrinis sodo namas Dituvos sodų bendrijoje, 6 a. sodo sklypas. Ūkinis pastatas su tualetu, šiltnamiu. Plačiau »

Parduodamas mūrinis sodo namas Dituvos sodų bendrijoje, 6 a. sodo sklypas. Ūkinis pastatas su tualetu, šiltnamiu.

Namas su garažu, yra veranda, plastikiniai langai, židinys, plyta su pečiumi. Rūsyje pirtelė su dušine, malkinė. Antrame aukšte yra balkonas. Parduodamas su visais baldais.

Sodo namas Kiškėnų k. (S/B Smiltelė)
ID SO005556

Sodo namas Kiškėnų k. (S/B Smiltelė)

Klaipėdos r., Kiškėnų k.
35 000
Bendras plotas (m²): 80
Parduodamas 80 kv. m. sodo namelis Kiškėnų k. kuriame 3 kambariai ir rūsys. Padaryti įvadai vandens ir kanalizacijos. Išpiltas kiemas ir įvažiavimas. Plačiau »

Parduodamas 80 kv. m. sodo namelis Kiškėnų k. kuriame 3 kambariai ir rūsys. Padaryti įvadai vandens ir kanalizacijos. Išpiltas kiemas ir įvažiavimas.

Trifazė elektra. 20 metrų iki Smelatlės upelio. 4 km iki Klaipėdos miesto.

Sodo namas Derceklių k.
ID SO005533

Sodo namas Derceklių k.

Klaipėdos r., Derceklių k.
18 000
Bendras plotas (m²): 50
Parduodamas sodo sklypas su nameliu Derceklių k. Namas apie 50 kv. m. mūrinis, po juo rūsys. Sklype yra šiltnamis. Plačiau »

Parduodamas sodo sklypas su nameliu Derceklių k. Namas apie 50 kv. m. mūrinis, po juo rūsys. Sklype yra šiltnamis.

Sodo namas Derceklių k. (S/B dituva)
ID SO005532

Sodo namas Derceklių k. (S/B dituva)

Klaipėdos r., Derceklių k.
11 000
Bendras plotas (m²): 25
Parduodamas 6-ių arų sodo sklypas Derceklių k. su mūriniu 25 kv. m. sodo nameliu. Sklype yra šiltnamis, šulinys, elektra. Plačiau »

Parduodamas 6-ių arų sodo sklypas Derceklių k. su mūriniu 25 kv. m. sodo nameliu. Sklype yra šiltnamis, šulinys, elektra.