SODAI, SODYBOS

Sodo namas Derceklių k. (S/B Dituva)
ID SO006551

Sodo namas Derceklių k. (S/B Dituva)

Klaipėdos r., Derceklių k.
12 500
Kambarių skaičius: 2
Bendras plotas (m²): 20
Aukštas: 1,5
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas sodo sklypas Derceklių k. su 20 kv. m. mūriniu sodo nameliu. Plačiau »

Parduodamas sodo sklypas Derceklių k. su 20 kv. m. mūriniu sodo nameliu.

Namelyje yra rūsys su krosnimi. 1-ame aukšte poilsio kambarys su virtuvėle, palėpėje įrengtas miegamasis kambarys. Namelyje įvesta tik elektra. Sklypas dalinai aptvertas iš visų kaimynų pusių, įvažiavimas apsodintas gyvatvore. Netoli stotelė, PC RIMI.

Sode pasodinti vaismedžiai ir vaiskrūmiai, pastatytas šiltnamis (reikalinga rekonstrukcija) su mūriniais pamatais, yra gilus šulinys, visada pilnas vandens. Prižiūrėtas ir išpuoselėtas sodo sklypas.

Sodo namas Žiaukų k. (S/B Minija)
ID SO006526

Sodo namas Žiaukų k. (S/B Minija)

Klaipėdos r., Žiaukų k.
24 000
Bendras plotas (m²): 95
Namo tipas: Rąstinis
Šernuose, sodų bendrijoje "Minija" parduodamas sodo sklypas su namu ir pagalbiniu pastatu. Sodas prie centrinės gatvės. Šalia autobusų stotelė. Plačiau »

Šernuose, sodų bendrijoje "Minija" parduodamas sodo sklypas su namu ir pagalbiniu pastatu. Sodas prie centrinės gatvės. Šalia autobusų stotelė.

Yra naujas trifazis elektros įvadas su dviejų tarifų skaitikliu. Vanduo laistymui. Rūsyje vandens adata. Sklypas prie pat miško, išvalytas nuo medžių ir mažareikšmių augalų, aptvertas nauja segmentine tvora. Namas rąstinis su terasa ir balkonu - neįrengtas, priduotas 70%, dokumentai sutvarkyti.

Sodo namas Gargžduose (S/B Minija)
ID SO006525

Sodo namas Gargžduose (S/B Minija)

Gargždai
20 000
Bendras plotas (m²): 54,79
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas puikiai poilsiui tinkantis žemės sklypas su sodo nameliu ramioje, gražioje, gamtos apsuptoje vietoje Klaipėdos r. sav. Gargžduose, S/B „Minija“. Žemės sklypo plotas - 5,29 a. Plačiau »

Parduodamas puikiai poilsiui tinkantis žemės sklypas su sodo nameliu ramioje, gražioje, gamtos apsuptoje vietoje Klaipėdos r. sav. Gargžduose, S/B „Minija“. Žemės sklypo plotas - 5,29 a.

Bendras pastato plotas - 54,79 kv. m. Pastatytas 1995 m. Atokiau nuo pagrindinės gatvės. Mūrinis sodo namelis su visą namą apšildančia kietu kuru kurenama krosnimi. Sodo namelyje yra 2 kambariai, virtuvė, koridorius, palėpė bei didžiulis po namu esantis rūsys. Name yra elektra, o vandentiekis ir kanalizacija - atvesta Gargždų miesto iki pat sklypo, dujos taip pat atvestos iki sklypo. Sklype lauko tualetas, šulinys, malkinė. Gamta apsuptame sklype yra krūmelių bei jau derlių atnešančių obelų bei slyvų medžių. Iki Minijos upės vos keli šimtai metrų. Saugi kaimynystė – aplinkui daug gyvenamųjų namų.

Sodo namas Derceklių k. (S/B Dituva)
ID SO006522

Sodo namas Derceklių k. (S/B Dituva)

Klaipėdos r., Derceklių k.
38 500
Bendras plotas (m²): 80
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas mūrinis, 80 kv. m. sodo namas su ūkiniais pastatais ir šiltnamiu Derceklių k. esančiuose S/B Dituva. Plačiau »

Parduodamas mūrinis, 80 kv. m. sodo namas su ūkiniais pastatais ir šiltnamiu Derceklių k. esančiuose S/B Dituva.

Po namu yra didelis rūsys su židiniu ir maisto rūkykla, po ūkiniu pastatu yra žieminė saugykla. Sklypas susideda iš dviejų sklypų - 12 a. 2 šuliniai, sklypas ribojasi su kanalu. Šalia yra nuolat gyvenančių kaimynų.

Namas su žemės sklypu SB Dituva, Derceklių k.
ID SO006508

Namas su žemės sklypu SB Dituva, Derceklių k.

Klaipėdos r., Derceklių k.
55 000
Kambarių skaičius: 3
Bendras plotas (m²): 76,09
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas sodo namas su žemės sklypu S/B Dituva, Derceklių k., Klaipėdos raj. Namas pilnai pritaikytas gyventi nuolat. Namo I aukšte - koridorius, WC patalpa, svetainė ir virtuvė kartu, nebaigtas įrengti vonios kambarys. Namo II aukšte - prieškambaris ir miegamasis kambarys (su balkonu). Rūsyje įrengtas vonios kambarys (dušas), pirtelė ir priešpirtis. Plačiau »

Parduodamas sodo namas su žemės sklypu S/B Dituva, Derceklių k., Klaipėdos raj. Namas pilnai pritaikytas gyventi nuolat. Namo I aukšte - koridorius, WC patalpa, svetainė ir virtuvė kartu, nebaigtas įrengti vonios kambarys. Namo II aukšte - prieškambaris ir miegamasis kambarys (su balkonu). Rūsyje įrengtas vonios kambarys (dušas), pirtelė ir priešpirtis.

Name įrengta nauja šildymo sistema - dujinis katilas. Vanduo šildomas boileriu. Įrengta "Traidenis" nuotekų sistema.  Sklypas sutvarkytas, aptvertas tvora, įrengti automatiniai vartai. Sklype yra šiltnamis.

Gyvenamasis namas Kiškėnų k. (S/B Tolupis)
ID SO006486

Gyvenamasis namas Kiškėnų k. (S/B Tolupis)

Klaipėdos r., Kiškėnų k.
92 000
Bendras plotas (m²): 126,45
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas 100% baigtumo gyvenamasis namas šalia miško Kiškėnų k, S/B ,,Tolupis". Strategiškai patogioje vietoje - pusiaukelėje tarp Klaipėdos ir Gargždų. Plačiau »

Parduodamas 100% baigtumo gyvenamasis namas šalia miško Kiškėnų k, S/B ,,Tolupis". Strategiškai patogioje vietoje - pusiaukelėje tarp Klaipėdos ir Gargždų.

Namas yra pilnai įrengtas su baldais ir buitine technika. Viduje svetainė sujungta su virtuve, pro kurią galima įeiti į terasą. Vonios kambarys, kuriame yra dušas ir vonia atskirai, dabar padaryti 2 miegamieji ir vienas sandėlio kambariukas, kurį galima perdaryti dar vienu miegamuoju. Po visu gyvenamuoju namu yra garažas, rūsys ir katilinė. Plotas - gyvenamojo 69,07 kv. m. ir garažo/rūsio - 57,38 kv.m. Prieškambaris - 2,87 kv.m. Svetainė su virtuvė - 25,93 kv.m. Vonia/wc - 6,76 kv.m. Miegamasis I - 8,55 kv.m. Miegamasis II - 8.64 kv.m. Miegamasis III - 10,78 kv.m. Koridorius - 3,50 kv.m. Kambariukas per kurį galima nusileisti į apačią - 2,04 kv.m. Vanduo gręžinys.

Gyvenamasis namas Kiškėnų k. (S/B Tolupis)
ID SO006449

Gyvenamasis namas Kiškėnų k. (S/B Tolupis)

Klaipėdos r., Kiškėnų k.
99 000
Bendras plotas (m²): 160
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas įrengtas gyvenamas namas Kiškįnų k. esančiuose S/B "Tolupis". Sklypas kraštinis (12 a), šalia miško, labai rami vieta. Plačiau »

Parduodamas įrengtas gyvenamas namas Kiškįnų k. esančiuose S/B "Tolupis". Sklypas kraštinis (12 a), šalia miško, labai rami vieta.

Name du vonios kambariai - vienas pirmame aukšte, kitas antrame. Rūsyje yra pirtis, dušas, židinys, pirmame aukšte dar vienas židinys. Trečiame aukšte įrengtos palėpės, iškaltos dailylentėmis. Namas šildomas granuliniu katilu. Sistema pusiau automatinė - katilas pats užsidega ir užgėsta pagal nustatytą temperatūrą. Šildymo sistema ir vanduo išvedžiotas naujai prieš keletą metų. Yra trijų fazių elektros įvadas 40 kw. Kieme dar stovi 24 kv. m. vasaros namukas, prie namo yra pagalbinių ūkinių patalpų.

Gyvenamasis namas Derceklių k. (S/B Dituva)
ID SO006447

Gyvenamasis namas Derceklių k. (S/B Dituva)

Klaipėdos r., Derceklių k.
79 000
Bendras plotas (m²): 77
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas 77 kv.m. sodo namas su mansarda Derceklių k. Namas statytas iš blokelių. Pirmame aukšte vienas miegamasis kambarys, svetainė su virtuve. Plačiau »

Parduodamas 77 kv.m. sodo namas su mansarda Derceklių k. Namas statytas iš blokelių. Pirmame aukšte vienas miegamasis kambarys, svetainė su virtuve.

Yra atskiras kolidoriukas - tambūras. Wc ir dušo kambarys atskirai. Antrame aukšte vonios kambarys ir wc (kartu), vienas miegamasis. Name yra šaltas ir karštas vanduo, šildymo sistema. Pirmame aukšte - pilna vidaus apdaila. Yra didelis šiltnamis (30 kv). Sklypas 6 a, yra galimybė nusipikti šalia parduodama laisvą sklypą. Teritorija aptvarkyta ir aptverta.

Sodo namas Derceklių k. (S/B Dituva)
ID SO006440

Sodo namas Derceklių k. (S/B Dituva)

Klaipėdos r., Derceklių k.
85 000
Bendras plotas (m²): 92
Namo tipas: Karkasinis
Parduodamas naujai pastatytas, pilnai įrengtas, vieno aukšto, karkasinis (92 kv. m.) sodo namas Derceklių k. su 7 arų žemės sklypu. Plačiau »

Parduodamas naujai pastatytas, pilnai įrengtas, vieno aukšto, karkasinis (92 kv. m.) sodo namas Derceklių k. su 7 arų žemės sklypu.

Namo fasadas - dekoratyvinis tinkas, kombinuotas su medžiu. Namas labai patogaus išplanavimo: jame yra 3 miegamieji, svetainė su virtuve, san.mazgas, katilinė. Komunikacijos vietinės (gręžinys, nuotekų valymo įrenginys). Namas parduodamas pilnai įrengtas, išvedžiota rekuperacinė sistema, pajungtas oroterminis šildymas (oras-vanduo), išvedžiotas grindinis šildymas, sumontuotas vokiškas pakabinamas WC. Namas labai šiltas, durys visos natūralaus medžio, langai 3-jų stiklų, 6 kamerų. Teritorija išlyginta. Gera vieta. Asfaltuotas privažiavimas iki sklypo. Šalia daug nuolat gyvenančių, tvarkingų kaimynų. Netoli PC "Rimi", turgavietė, autobusų stotelė.