SODAI, SODYBOS

Sodo namas Derceklių k. (S/B Dituva)
ID SO006440

Sodo namas Derceklių k. (S/B Dituva)

Klaipėdos r., Derceklių k.
85 000
Bendras plotas (m²): 92
Namo tipas: Karkasinis
Parduodamas naujai pastatytas, pilnai įrengtas, vieno aukšto, karkasinis (92 kv. m.) sodo namas Derceklių k. su 7 arų žemės sklypu. Plačiau »

Parduodamas naujai pastatytas, pilnai įrengtas, vieno aukšto, karkasinis (92 kv. m.) sodo namas Derceklių k. su 7 arų žemės sklypu.

Namo fasadas - dekoratyvinis tinkas, kombinuotas su medžiu. Namas labai patogaus išplanavimo: jame yra 3 miegamieji, svetainė su virtuve, san.mazgas, katilinė. Komunikacijos vietinės (gręžinys, nuotekų valymo įrenginys). Namas parduodamas pilnai įrengtas, išvedžiota rekuperacinė sistema, pajungtas oroterminis šildymas (oras-vanduo), išvedžiotas grindinis šildymas, sumontuotas vokiškas pakabinamas WC. Namas labai šiltas, durys visos natūralaus medžio, langai 3-jų stiklų, 6 kamerų. Teritorija išlyginta. Gera vieta. Asfaltuotas privažiavimas iki sklypo. Šalia daug nuolat gyvenančių, tvarkingų kaimynų. Netoli PC "Rimi", turgavietė, autobusų stotelė.

Sodo namas su žemės sklypu S/B Spengiai, Kaspariškių k.
ID SO006433

Sodo namas su žemės sklypu S/B Spengiai, Kaspariškių k.

Klaipėdos r., Kaspariškių k.
18 000
Bendras plotas (m²): 36
Parduodamas žemės sklypas su namu S/B Spengiai, Kaspariškių k., Klaipėdos raj. Yra įvesta elektra, sklype šulinys. Sklypas 6 arų ploto. Plačiau »

Parduodamas žemės sklypas su namu S/B Spengiai, Kaspariškių k., Klaipėdos raj. Yra įvesta elektra, sklype šulinys. Sklypas 6 arų ploto.

Gyvenamasis namas Gargžduose (S/B Minija)
ID SO006368

Gyvenamasis namas Gargžduose (S/B Minija)

Gargždai
100 000
Bendras plotas (m²): 158
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas namas Gargždų mieste S/B Minija. Puikus kraštovaizdis į upės slėnį. Namo baigtumas 95%. Vidus tvarkingas, išvaizdžiai įrengtas. Plačiau »

Parduodamas namas Gargždų mieste S/B Minija. Puikus kraštovaizdis į upės slėnį. Namo baigtumas 95%. Vidus tvarkingas, išvaizdžiai įrengtas.

Trūksta lauko gerbūvio išpuoselėjimo. Šildymas kietu kuru arba dyzelinu. Galimybė pasijungti centrinį vandentiekį ir nuotekas bei dujas. Parduodamas su baldais. Yra garažas. Sklypo plotas 4.56 aro.

Sodo namas Kiškėnų k. (S/B Tolupis)
ID SO006365

Sodo namas Kiškėnų k. (S/B Tolupis)

Klaipėdos r., Kiškėnų k.
95 000
Bendras plotas (m²): 110
Namo tipas: Rąstinis
Parduodamas (110 kv. m.) rąstinis namas, Klaipėdos r. Kiškėnų k. S/B "Tolupis". Namas - priduotas 100%, šildymas - kietu kuru (stovi katilas "KALVIS 2-20"). Plačiau »

Parduodamas (110 kv. m.) rąstinis namas, Klaipėdos r. Kiškėnų k. S/B "Tolupis". Namas - priduotas 100%, šildymas - kietu kuru (stovi katilas "KALVIS 2-20").

Valymo įrenginiai - Traidenis. Vanduo - šulinio (labai geras). Pirmame namo aukšte yra virtuvė, sujungta su svetaine, vonios kambarys, svečių kambarys, ir holas. Antrame aukšte - 2 kambariai ir drabužinė/holas. Labai šiltas namas, nereikalaujantis daug sąnaudų. Mokesčiai - tik elektra ir metinis žemės mokestis. Namas parduodamas su baldais ir buitine technika (pagal pageidavimą). Prie namo - jau paruošas garažas (ūkinis pastatas), bet nepabaigtas įrengti. Trinkelės kiemui - jau paruoštos, bet neišklotos dar. Nuo Klaipėdos - apie 10 km, iš/į sodų važinėja miesto transportas. Labai gera kaimynystė, puiki ir rami vieta, prie miško, o tuo pačiu netoli centrinio įvažiavimo į sodus. Soduose yra parduotuvė, įrengta vaikų žaidimo aikštelė, ir labai šilta visa bendruomenė. Namas labai jaukus.

Sodo namas Derceklių k. (S/B Dituva)
ID SO006360

Sodo namas Derceklių k. (S/B Dituva)

Klaipėdos r., Derceklių k.
115 000
Bendras plotas (m²): 100
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas jaukus, pilnai įrengtas namas pritaikytas gyventi nuolat. Priduotas 100%, visi kadastriniai dokumentai sutvarkyti. Geriausioje Dituvos vietoje prie asfaltuoto kelio. Plačiau »

Parduodamas jaukus, pilnai įrengtas namas pritaikytas gyventi nuolat. Priduotas 100%, visi kadastriniai dokumentai sutvarkyti. Geriausioje Dituvos vietoje prie asfaltuoto kelio.

Autobuso stotelė už 50 metrų. Dvigubas sklypas. Gręžinys 48 metrai. Autonominiai valymo įrenginiai. Bendras plotas 139 kv. m. Gyvenamo ploto apie 100 kv. m. Automatiniai vartai. Šalia puikus miškas. Kaimynai visi toli. Namas pastatytas iš blokelių. Buvo atlikta renovacija 2012 metais. Pakeista visa el. instaliacija, santechnika, stogas, namas buvo apšiltintas ir fasadas buvo apkaltas su medinėmis dailentemis. Stogas buvo irgi pakeistas. Namas labai šiltas ir sausas, parai pakanka vieno pakelio briketų ir name šilta visą parą. Pirmame aukšte virtuvė, svetainė ir miegamasis, san. mazgas. Antrame vienas kambarys ir san. mazgas. Pirmo aukšto šildymas grindinis ir radiatoriai, antras - radiatoriai. Uosio durys ir laiptai. Po namu didelis rūsys apie 60 kv. m. Katilas, boileris, hidroforas. Į rūsį galima patekti iš vidaus. Įrengtos saugos ir priešgaisrinė signalizacijos. Judesio ir dūmų davikliai. Saugo "Argus". Palydovinė antena. Įsigijus tokį namą, galima gyventi iškarto.

Sodo namas Derceklių k.
ID SO006253

Sodo namas Derceklių k.

Klaipėdos r., Derceklių k.
75 000
Kambarių skaičius: 3
Bendras plotas (m²): 80
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas 80 kv. m. sodo namas Derceklių k. Plačiau »

Parduodamas 80 kv. m. sodo namas Derceklių k.

Namas mūrinis, naujos statybos, numatytas oras-vanduo šildymas, numatyta vieta židiniui. Galimas pilnas įrengimas.

Sodyba Klaipėdos r., Šiūparių k.
ID SO006251

Sodyba Klaipėdos r., Šiūparių k.

Klaipėdos r., Šiūparių k.
57 000
Bendras plotas (m²): 88,5
Parduodama sodyba su gyvenamuoju namu, ūkiniu pastatu ir 25 arais žemės Šiūparių k., Klaipėdos raj. Plastikiniai langai, pakeistas stogas. Name virtuvė, 3 kambariai, tualetas ir vonia atskirai. Šalia Šiūparių mokykla - daugiafunkcinis centras, parduotuvė. Plačiau »

Parduodama sodyba su gyvenamuoju namu, ūkiniu pastatu ir 25 arais žemės Šiūparių k., Klaipėdos raj. Plastikiniai langai, pakeistas stogas. Name virtuvė, 3 kambariai, tualetas ir vonia atskirai. Šalia Šiūparių mokykla - daugiafunkcinis centras, parduotuvė.

Sodo namas su žemės sklypu S/B Dituva
ID SO006250

Sodo namas su žemės sklypu S/B Dituva

Klaipėdos r., Derceklių k.
17 000
Bendras plotas (m²): 50
Parduodamas dvejų aukštų mūrinis, 50 kv.m. bendro ploto sodo namas su žemės sklypu Dituvoje. Pirmame aukšte yra virtuvė ir 2 kambariukai, antrame aukšte viena miegamoji patalpa. Yra rūsys, pravesta elektra. Tualetas lauke, vanduo iš šulinio, į namą neatvestas, kanalizacijos nėra, šildymas kietu kuru (koklinis pečius). Plačiau »

Parduodamas dvejų aukštų mūrinis, 50 kv.m. bendro ploto sodo namas su žemės sklypu Dituvoje. Pirmame aukšte yra virtuvė ir 2 kambariukai, antrame aukšte viena miegamoji patalpa. Yra rūsys, pravesta elektra. Tualetas lauke, vanduo iš šulinio, į namą neatvestas, kanalizacijos nėra, šildymas kietu kuru (koklinis pečius).

Sklypo plotas 6 arai. Brandus sutvarkytas sodas. Sodo sklypas yra ramioje vietoje, netoli yra tvenkinys. Draugiški kaimynai.

Gyvenamasis namas Derceklių k.
ID SO006247

Gyvenamasis namas Derceklių k.

Klaipėdos r., Derceklių k.
97 500
Bendras plotas (m²): 130
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas 130 kv. m., pilnai įrengtas, gyvenamasis namas Derceklių k. esančiuose S/B Dituva. Namas mūrinis - 2010 m. statybos, 6 kambariai. Plačiau »

Parduodamas 130 kv. m., pilnai įrengtas, gyvenamasis namas Derceklių k. esančiuose S/B Dituva. Namas mūrinis - 2010 m. statybos, 6 kambariai.

Rūsyje kambarys, katilinė, skalbykla, du sandėliukai. 1 aukšte: prieškambaris, virtuvė, svetainė, svečių kambarys, WC ir vonia kartu. 2 aukšte: holas, trys miegamieji.