SODAI, SODYBOS

Sodo namas su žemės sklypu S/B Skinija, Lyverių k.
ID SO001637

Sodo namas su žemės sklypu S/B Skinija, Lyverių k.

Klaipėdos r.
49 000
Bendras plotas (m²): 60
Parduodamas vasarnamis Skinijos sodininkų bendrijoje. Yra vietinė kanalizacija (Feliksnavis), gręžinio vanduo, terasa, sandėliukas. Kieme pavėsinė ir lauko židinys. Kraštinis sklypas prie Minijos, šalia gyvena kaimynai. Plačiau »

Parduodamas vasarnamis Skinijos sodininkų bendrijoje. Yra vietinė kanalizacija (Feliksnavis), gręžinio vanduo, terasa, sandėliukas. Kieme pavėsinė ir lauko židinys. Kraštinis sklypas prie Minijos, šalia gyvena kaimynai.

Sodyba Klaipėdos raj., Laigių k.
ID SO001550

Sodyba Klaipėdos raj., Laigių k.

Klaipėdos r.
38 000
Bendras plotas (m²): 100
Namo tipas: Medinis
Parduodama vienkiemyje sodyba su ūkiniais pastatais ir 40 arų žemės (10 miško). Yra  geras privažiavimas. Plačiau »

Parduodama vienkiemyje sodyba su ūkiniais pastatais ir 40 arų žemės (10 miško). Yra  geras privažiavimas.

 

Sodo namelis su žemės sklypu S/B Dituva
ID SO001526

Sodo namelis su žemės sklypu S/B Dituva

Klaipėdos r., Derceklių k.
17 500
Bendras plotas (m²): 77
Klaipėdos raj., S/B Dituva parduodamas sodas. Sklypo plotas 6,4 arai. Namas yra 2 aukštų, 77 kv.m. ploto, mūrinis. Pirmame aukšte yra virtuvė ir kambarys. Krosninis šildymas. Plačiau »

Klaipėdos raj., S/B Dituva parduodamas sodas. Sklypo plotas 6,4 arai. Namas yra 2 aukštų, 77 kv.m. ploto, mūrinis. Pirmame aukšte yra virtuvė ir kambarys. Krosninis šildymas.

Po visu namu yra rūsys. Yra ūkinis pastatas (jame - lauko WC), 2 šiltnamiai (po 20 kv.m). Yra elektra, tvarkingas šulinys, tvora ir už tvoros teka kanalas.

 

Sodyba Klaipėdos r. Rudgalvių k.
ID SO001447

Sodyba Klaipėdos r. Rudgalvių k.

Klaipėdos r.
18 500
Bendras plotas (m²): -
Parduodama sodyba Rudgalvių kaime, Endriejavo seniūnijoje. 20a žemės sklypas. Mūrinis namas. Trys kambariai ir virtuvė. Sklype yra šulinys, ūkinis pastatas, iki sodybos asfaltuotas kelias. Plačiau »

Parduodama sodyba Rudgalvių kaime, Endriejavo seniūnijoje. 20a žemės sklypas. Mūrinis namas. Trys kambariai ir virtuvė. Sklype yra šulinys, ūkinis pastatas, iki sodybos asfaltuotas kelias.

 

Sodyba Šilutės r. Rambyno regioniniame parke
ID SO001441

Sodyba Šilutės r. Rambyno regioniniame parke

Šilutės r.
52 000
Bendras plotas (m²): 275
Parduodama sodyba Rambyno regioniniame parke, Pagėgių-Šilutės raj. Šalia kaiminystėje ribojasi su M. Jankaus muziejumi, kuriame yra Mažosios Lietuvos paveikslų sodas, apylinkės vienos iš lankytiniausių Lietuvoje. Plačiau »

Parduodama sodyba Rambyno regioniniame parke, Pagėgių-Šilutės raj. Šalia kaiminystėje ribojasi su M. Jankaus muziejumi, kuriame yra Mažosios Lietuvos paveikslų sodas, apylinkės vienos iš lankytiniausių Lietuvoje.

Parduodamame sklype gimė ir užaugo M. Jankus. Sklype trys pastatai, (82 kv.m., 33 kv.m., 275 kv.m.), juos puikiai galima renovuoti, didinti proporcingai plotą, į gyvenamasias patalpas, pirtį, viešbutį, restoraną ar pan. Ideali vieta turizmui plėtoti. 82 kv.m. namas įrengtas naujai, padaryta pilna vidaus apdaila, sanitarinismazgas, elektra. 33 kv.m. namelis turi naujai atrestauruotą požeminį rūsį, kuris kuo puikiausiai tinka „Vyno rūsiui“, pats vidus parengtas pirties įrengimui. Sklype yra iškastas tvenkinys, sklypo ribos apsodintos medžiais, labai gražus kraštovaizdis. 2km. atstumu yra Rambyno kalnas, teka Nemunas, yra renovuota prieplauka laivams ir kateriams, įkurti Vydūno ir M.Jankaus kapai, bei daugybę kitų ypatingų vietų.

Sodyba Klaipėdos r.
ID SO001382

Sodyba Klaipėdos r.

Klaipėdos r.
86 000
Bendras plotas (m²): 180
Parduodama sodyba 60 km nuo Klaipėdos, važiuojant link Endriejavo. Sodyba tinka gyvenimui, poilsiui bei kaimo turizmui. Nauji rąstai, stogas, grindys, variniai vamzdžiai, šildomos grindys, plastikiniai langai. Namas yra su palėpe, bendras plotas 180 kv/m. Labai graži aplinka, šalia teka upė, krioklys. Teritorija stebima vaizdo kameromis. Plačiau »

Parduodama sodyba 60 km nuo Klaipėdos, važiuojant link Endriejavo. Sodyba tinka gyvenimui, poilsiui bei kaimo turizmui. Nauji rąstai, stogas, grindys, variniai vamzdžiai, šildomos grindys, plastikiniai langai. Namas yra su palėpe, bendras plotas 180 kv/m. Labai graži aplinka, šalia teka upė, krioklys. Teritorija stebima vaizdo kameromis.

Sodo namas su žemės sklypu S/B Dituva
ID SO001374

Sodo namas su žemės sklypu S/B Dituva

Klaipėdos r., Derceklių k.
16 000
Bendras plotas (m²): 39
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas mūrinis, 39 kv. m., sodo namelis, Derceklių k., sodų bendrijoje "Dituva" su 6 arų žemės sklypu. Namelyje įrengta stiklinė veranda yra elektra. Plačiau »

Parduodamas mūrinis, 39 kv. m., sodo namelis, Derceklių k., sodų bendrijoje "Dituva" su 6 arų žemės sklypu. Namelyje įrengta stiklinė veranda yra elektra.

Sklype taip pat pastatytas mūrinis ūkinis pastatas su pirtele, šiltnamis, šulinys. Šalia pastoviai gyvena kaimynai, todėl saugu. Žemė labai gerai išdirbta.

Sodyba Klaipėdos r. Mėželių k.
ID SO001325

Sodyba Klaipėdos r. Mėželių k.

Klaipėdos r.
61 000
Bendras plotas (m²): 153
Parduodama sodyba su gyvenamuoju namu (152,52 kv. m.) ir trimis ūkiniais pastatais (2 mūriniai ir 1 medinis) Mėželių kaime, Priekulės rajone su 72 arų posodybiniu sklypu. Plačiau »

Parduodama sodyba su gyvenamuoju namu (152,52 kv. m.) ir trimis ūkiniais pastatais (2 mūriniai ir 1 medinis) Mėželių kaime, Priekulės rajone su 72 arų posodybiniu sklypu.

Yra didellis sodas, šalia yra 1,32 ha ūkinės paskirties žemė. Minijos upė 2,5km. Iki Klaipėdos 25 km. Panauda gali būti skirta: gyvulininkystės, paukštininkystės, sodininkystės paskirties ūkininkavimui, turizmui ir kitiems. Vanduo: miesto vandentiekis, šulinys

Sodo namas su žemės sklypu S/B Dituva
ID SO001260

Sodo namas su žemės sklypu S/B Dituva

Klaipėdos r., Derceklių k.
9 000
Bendras plotas (m²): 12
Parduodamas sodo sklypas su nameliu Dituvoje. Sode yra 12 kv. m. vasarnamis, mūrinis ūkinis pastatas, lauko tualetas, šulinys, elektra, duobė kompostui. Plačiau »

Parduodamas sodo sklypas su nameliu Dituvoje. Sode yra 12 kv. m. vasarnamis, mūrinis ūkinis pastatas, lauko tualetas, šulinys, elektra, duobė kompostui.

Yra pamatai šiltnamiui, vaismedžiai . Netoli sodo autobuso stotelė.