SODAI, SODYBOS

Gyv. namas su žemės sklypu, S/B Dituva
ID SO001992

Gyv. namas su žemės sklypu, S/B Dituva

Klaipėdos r., Derceklių k., Sakučių g.
34 000
Kambarių skaičius: 5
Bendras plotas (m²): 160
Aukštų sk.: 2
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas mūrinis gyvenamasis namas Dituvos sodų bendrijoje su 6 arų žemės sklypu. Namas 2-jų aukštų, nebaigtas įrengti. Yra išvedžiota elektos instaliacija. Plačiau »

Parduodamas mūrinis gyvenamasis namas Dituvos sodų bendrijoje su 6 arų žemės sklypu. Namas 2-jų aukštų, nebaigtas įrengti. Yra išvedžiota elektos instaliacija.

Pirmame aukšte išpiltos juodgrindės. Stogas dengtas šiferio lakštais. Yra išvedžiota ir pajungta signalizacija.

Sodo namas su sklypu S/B Melioratorius
ID SO001988

Sodo namas su sklypu S/B Melioratorius

Gargždai
38 000
Kambarių skaičius: 2
Bendras plotas (m²): 54
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas mūrinis 54 kv. m. sodo namelis su 7 arų sklypu S/B "Melioratorius", šalia Skaidriojo karjero, netoli pagrindinio kelio. Yra 20 kv. m. garažas, malkinė, tvarkingas stiklinis šiltnamis. Plačiau »

Parduodamas mūrinis 54 kv. m. sodo namelis su 7 arų sklypu S/B "Melioratorius", šalia Skaidriojo karjero, netoli pagrindinio kelio. Yra 20 kv. m. garažas, malkinė, tvarkingas stiklinis šiltnamis.

Visos komunikacijos. Yra vaismedžių, žemės lopelis auginti daržovėms. Po visu namu tvarkingas rūsys, namas šildomas kieto kuro katilu, įrengta kondicionavimo sistema, kuria esant reikalui galima ir šildytis. Patogus susisiekimas - 4 km iki Gargždų centro ir 2 km iki Dovilų, važiuoja miesto autobusai, mokinukus vežioja mokykliniai autobusai.

Sodyba Klaipėdos r., Derceklių k.
ID SO001976

Sodyba Klaipėdos r., Derceklių k.

Klaipėdos r., Derceklių k.
75 900
Bendras plotas (m²): 220
Aukštų sk.: 2
Parduodama raudonų plytų, vokiškos statybos, sodyba Klaipėdos r., Derceklių k. Namas 220 kv. m., mūrinis, dviejų aukštų, naujai renuovuotas (2013 m. priduotas) su įrengta mansarda. Plačiau »

Parduodama raudonų plytų, vokiškos statybos, sodyba Klaipėdos r., Derceklių k. Namas 220 kv. m., mūrinis, dviejų aukštų, naujai renuovuotas (2013 m. priduotas) su įrengta mansarda.

Viduje pakeisti nauji, plastikiniai langai, pravesta nauja namo elektros instaliacija (trifazė leistinoji galia 5 kw). Vonios kambaryje (WC ir dušo kabina) šildomos grindys. Šildymas kieto kuro katilu STROPUVA S40. Pirmame namo aukšte: svetainė (45,75 kv. m.), virtuvė (8,40 kv. m.), vestibiulis (22,01 kv. m.), prieangis (7,48 kv. m.), vonios kambarys (15,50 kv. m.), katilinė (15 kv. m.), drabužinė (11,80 kv. m.). Antrame aukšte: du miegamieji kambariai (23,54 ir 15 kv. m.), svetainė (47,13 kv. m.). Sodyboje 8 arų įžuvintas tvenkinys (karpiais, amūrais, linais). Sutvarkyta aplinka, asfaltuotas privažiavimas. Slypo plotas 1 ha. Pakeista žemės paskirtis (mažaaukščių namų statybai). Sklype suformuoti 4 papildomi atskiri sklypai, tinkantys verslui, kaimo sodybos steigimui.

Sodyba Klaipėdos r. Ketvergių k.
ID SO001870

Sodyba Klaipėdos r. Ketvergių k.

Klaipėdos r., Ketvergių k.
109 000
Bendras plotas (m²): 145
Namo tipas: Mūrinis
Parduodama sodyba Ketvergių kaime, Klaipėdos rajone su dviejų aukštų, mūriniu, gyvenamuoju namu (apkaltas plastikinėmis dailylentėmis). Pirmame aukšte 3 kambariai, virtuvė, sanitarinis mazgas. Plačiau »

Parduodama sodyba Ketvergių kaime, Klaipėdos rajone su dviejų aukštų, mūriniu, gyvenamuoju namu (apkaltas plastikinėmis dailylentėmis). Pirmame aukšte 3 kambariai, virtuvė, sanitarinis mazgas.

Antrame aukšte 3 kambariai, palėpė, sanitarinis mazgas. Centrinis šildymas kietu kuru. Vandentiekis dvigubas: šulinio ir artezinio gręžinio. Prie gyvenamojo namo yra 17 a žemės sklypas. Sutvarkyta aplinka yra pavėsinė. Kiemas grįstas betonu. Ūkinis pastatas su lauko virtuve ir rūsiu, du garažai, pastatas medžio dirbtuvėms. Šiltnamis. Iki Klaipėdos apie 8 km. Susisiekimas miesto autobusais.

Sodyba Klaipėdos r., Agluonėnų k.
ID SO001716

Sodyba Klaipėdos r., Agluonėnų k.

Klaipėdos r., Agluonėnų k.
230 000
Bendras plotas (m²): 0
Parduodama puikioje vietoje esanti sodyba. 20 km iki Klaipėdos. Sodybą supa lietuvininkų ir atgimimo parkai, netoli prateka Agluona ir yra Aluonos užtvanka. Sodybos plotas - 40 arų. Visas plotas yra komercinės paskirties miškelio teritorijoje. Todėl tai puiki vieta ne tik gyvenimui, bet ir vykdyti komercinę veiklą. Plačiau »

Parduodama puikioje vietoje esanti sodyba. 20 km iki Klaipėdos. Sodybą supa lietuvininkų ir atgimimo parkai, netoli prateka Agluona ir yra Aluonos užtvanka. Sodybos plotas - 40 arų. Visas plotas yra komercinės paskirties miškelio teritorijoje. Todėl tai puiki vieta ne tik gyvenimui, bet ir vykdyti komercinę veiklą.


Sodybą sudaro 4 pastatai.
1. Gyvenamasis namas. 5 kambariai ir WC su dušu.
2. Komercinės patalpos skirtos maitinimo įstaigai. Patalpos yra naujai restauruotos. Reikalui esant perduotume ir sudarytus projektus (virtuvės įranga, apšvietimas ir kt.).
3. Didžioji pirtelė. Ištisus metus veikianti pirtis su šildomu baseinu.
4. Mažoji pirtis su akmeniniu šalto vandens baseinu.
Taip pat yra papildomas namukas - sandėlis/malkinė.
Į visus pastatus atvestas šildymas iš vienos katilinės. Pastatytas naujas pečius Moderator, kūrenamas granulėmis arba kietu kuru.

 

Sodyba Klaipėdos r. Žadeikių k.
ID SO001658

Sodyba Klaipėdos r. Žadeikių k.

Klaipėdos r.
270 000
Bendras plotas (m²): 485
Parduodamas paslaugų pastatas (sodyba). Pirmame aukšte 2 pobūvių salės, pirtis, priešpirtis, WC, dušinės, virtuvė su profesionalia įranga (yra VMVT leidimas maisto gamybai), buitinės patalpos. Plačiau »

Parduodamas paslaugų pastatas (sodyba). Pirmame aukšte 2 pobūvių salės, pirtis, priešpirtis, WC, dušinės, virtuvė su profesionalia įranga (yra VMVT leidimas maisto gamybai), buitinės patalpos.

Vienoje iš salių yra įrengtas oro kondicionierius, kitoje - židinys. Plastikiniai langai, visos lauko durys šarvuotos. Antrame aukšte įrengtos poilsio patalpos su baldais talpinančios iki 50 žmonių nakvynei, WC, dušai. Velux langai. Pilnai įrengta. Viso 485,77 kv.m. Šildymas – kietas kuras, vanduo ir nuotekos – centralizuoto gyvenvietės tinklo. Įvesta apsaugos bei gaisro signalizacijos, žaibosauga. Pilnai sutvarkyta bei apželdinta lauko aplinka, apšvietimas, lauko fontanas. Yra pavėsinė su židiniu ir baldais, automobilių stovėjimo aikštelė. Galima daryti parduotuvę. Šalia yra gamybinės paskirties pastatas 125 kv.m. (tinkamas autoservisui, sandėliui ir kt.) Yra vandentiekis ir kanalizcija (gyvenvietės). Atskiras rūsys, lauko garažas, šiltnamis, lauko sandėliukas. Galimybės plėstis, didelė teritorija.

 

Sodo namas su žemės sklypu S/B Skinija, Lyverių k.
ID SO001637

Sodo namas su žemės sklypu S/B Skinija, Lyverių k.

Klaipėdos r.
49 000
Bendras plotas (m²): 60
Parduodamas vasarnamis Skinijos sodininkų bendrijoje. Yra vietinė kanalizacija (Feliksnavis), gręžinio vanduo, terasa, sandėliukas. Kieme pavėsinė ir lauko židinys. Kraštinis sklypas prie Minijos, šalia gyvena kaimynai. Plačiau »

Parduodamas vasarnamis Skinijos sodininkų bendrijoje. Yra vietinė kanalizacija (Feliksnavis), gręžinio vanduo, terasa, sandėliukas. Kieme pavėsinė ir lauko židinys. Kraštinis sklypas prie Minijos, šalia gyvena kaimynai.

Sodyba Klaipėdos raj., Laigių k.
ID SO001550

Sodyba Klaipėdos raj., Laigių k.

Klaipėdos r.
38 000
Bendras plotas (m²): 100
Namo tipas: Medinis
Parduodama vienkiemyje sodyba su ūkiniais pastatais ir 40 arų žemės (10 miško). Yra  geras privažiavimas. Plačiau »

Parduodama vienkiemyje sodyba su ūkiniais pastatais ir 40 arų žemės (10 miško). Yra  geras privažiavimas.

 

Sodo namelis su žemės sklypu S/B Dituva
ID SO001526

Sodo namelis su žemės sklypu S/B Dituva

Klaipėdos r., Derceklių k.
17 500
Bendras plotas (m²): 77
Klaipėdos raj., S/B Dituva parduodamas sodas. Sklypo plotas 6,4 arai. Namas yra 2 aukštų, 77 kv.m. ploto, mūrinis. Pirmame aukšte yra virtuvė ir kambarys. Krosninis šildymas. Plačiau »

Klaipėdos raj., S/B Dituva parduodamas sodas. Sklypo plotas 6,4 arai. Namas yra 2 aukštų, 77 kv.m. ploto, mūrinis. Pirmame aukšte yra virtuvė ir kambarys. Krosninis šildymas.

Po visu namu yra rūsys. Yra ūkinis pastatas (jame - lauko WC), 2 šiltnamiai (po 20 kv.m). Yra elektra, tvarkingas šulinys, tvora ir už tvoros teka kanalas.