SODAI, SODYBOS

Sodyba Klaipėdos r. Drevernos k.
ID SO000750

Sodyba Klaipėdos r. Drevernos k.

Klaipėdos r., Drevernos k.
150 000
Kambarių skaičius: 5
Bendras plotas (m²): 199
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas 5-ių kambarių, gyvenamasis namas ir ūkinis pastatas, Klaipėdos raj., Drevernos k. su 28 arų žemės sklypu. Atokioje nuo triukšmo ir žalingo poveikio vietoje. Plačiau »

Parduodamas 5-ių kambarių, gyvenamasis namas ir ūkinis pastatas, Klaipėdos raj., Drevernos k. su 28 arų žemės sklypu. Atokioje nuo triukšmo ir žalingo poveikio vietoje.

Namas iš vidaus suremontuotas, pilnai renovuotas vamzdynas ir šildymo sistema. Aptvertas tvora. Name - 4 miegamieji kambariai, svetainė su virtuve. (Galimybė papildomai įsirengti miegamuosius kambarius). Šildymas - kietu kuru.

Gyv. namas su žemės sklypu S/B Gargždelė ( Gargžduose)
ID SO000707

Gyv. namas su žemės sklypu S/B Gargždelė ( Gargžduose)

Gargždai
59 000
Kambarių skaičius: 3
Bendras plotas (m²): 100
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas 1-no aukšto, gyvenamasis namas sodų bendrijoje "Gargždelė", Gargžduose. Namas kraštiniame sklype, ribojasi su tvenkiniu (puiki galimybė įsirengti terasą ant vandens). Plačiau »

Parduodamas 1-no aukšto, gyvenamasis namas sodų bendrijoje "Gargždelė", Gargžduose. Namas kraštiniame sklype, ribojasi su tvenkiniu (puiki galimybė įsirengti terasą ant vandens).

Sklype stiklinis šiltnamis. Svetainėje numatytas židinys, panoraminiai langai, per kuriuos galima išeiti i kiemą, pasistatyti terasą ir mėgautis vaizdu į tvenkinį. Name du erdvūs miegamieji kambariai. Name garažas (su duobe) vienam automobiliui,  katilinės patalpa su atskiru įėjimu. Namo statyboms buvo naudojamos aukštos kokybės medžiagos. Namo pamatai apšiltinti 10 cm polisterolu, sienos - 20 cm keramikiniai blokeliai, stogo danga - skarda. Paliekamos kai kurios statybinės medžiagos darbams užbaigti. Name yra elektra ir miesto vandentiekis su nuotekų sistema.

Sodo namas su žemės sklypu S/B Tolupis
ID SO000700

Sodo namas su žemės sklypu S/B Tolupis

Klaipėdos r., Kiškėnų k.
48 000
Bendras plotas (m²): 46
Parduodamas sklypas su mūriniu namuku S/B "Tolupis", Kiškėnuose. Name įrengtas židinys, virtuvė, tualetas, karštas vanduo. Rūsyje pirtis, skalbimo mašina, el. boileris. Palėpėje įrengtas miegamas kambarys. Plačiau »

Parduodamas sklypas su mūriniu namuku S/B "Tolupis", Kiškėnuose. Name įrengtas židinys, virtuvė, tualetas, karštas vanduo. Rūsyje pirtis, skalbimo mašina, el. boileris. Palėpėje įrengtas miegamas kambarys.

Name yra plastikiniai langai. Sklype yra ūkinis pastatas, kuriame įrengta lauko virtuvė. Yra lauko tualetas, dušinė.
Sklypas sutvarkytas, yra pavėsinė, šiltnamis, šulinys. Šalia miškas.

Gyv. namas su žemės sklypu S/B "Obelėlė", Gargžduose
ID SO000676

Gyv. namas su žemės sklypu S/B "Obelėlė", Gargžduose

Gargždai
90 000
Bendras plotas (m²): 120
Parduodamas naujos staybos namas netoli Gargždų, s/b "Obelėlė". Namas su daline apdaila, mūrinis, 3-jų miegamųjų kambarių, šildomas kietu kuru. Plačiau »

Parduodamas naujos staybos namas netoli Gargždų, s/b "Obelėlė". Namas su daline apdaila, mūrinis, 3-jų miegamųjų kambarių, šildomas kietu kuru.

Statytas iš akyto betono blokeliu (dujų silikatas), fasadas apšiltintas 15 cm,  o pamatai 10 cm polesteroliu. Stogas iš skardos, apšiltintas 25 cm akmens vata.

Yra vandens gręžinys, rentinių valymo sistema. Elektra ir kanalizacija pilnai pajungta, sienos paruoštos dažymui, sudėtos durys. Yra balkonas. Kiemas išklotas trinkelėmis, vietos yra trims automobiliams. Rūsys po visu namu pilnai įrengtas, pastatytas kieto kuro katilas, pravestas drenažas. Sklype yra šiltnamis su pamatais. Namas pastatytas pagal projektą, yra visi reikalingi leidimai. Tik 7 min kelio pėščiomis iki vandens telkinio ( Dovilų karjero ).

Gyv. namas su žemės sklypu S/B Akmena, Kretingoje
ID SO000675

Gyv. namas su žemės sklypu S/B Akmena, Kretingoje

Kretinga
45 000
Bendras plotas (m²): 40
Parduodamas naujos statybos gyv. namas S/B "Akmena", Kretingoje. Namas mūrinis, modernus ir stilingai įrengtas, 2-jų kambarių, sklypas 6 arai, sutvarkyta aplinka. Namas ekonomiškas išlaikyti ir jaukus gyventi, labai tinka senyvo amžiaus žmonėms arba jaunai šeimai. Plačiau »

Parduodamas naujos statybos gyv. namas S/B "Akmena", Kretingoje. Namas mūrinis, modernus ir stilingai įrengtas, 2-jų kambarių, sklypas 6 arai, sutvarkyta aplinka. Namas ekonomiškas išlaikyti ir jaukus gyventi, labai tinka senyvo amžiaus žmonėms arba jaunai šeimai.

Parduodama su baldais ir visa kita reikalinga buitine technika. Išskirtinumas ir privalumai lyginant su butu: Pirmas aukštas, jokių bendrų laiptinių ir durų, aptverta teritorija, vieta automobiliui, privatumas, realus turtas, o ne kvadratai ore, esant poreikiui, pagausėjus šeimai galimybė prasiplėsti.

Dėmesio! Tai puiki alternatyva ieškantiems ir nerandantiems tinkamai įrengto, tvarkingo buto Kretingoje už protingą kainą!

Sodyba Klaipėdos r. Malagių k.
ID SO000656

Sodyba Klaipėdos r. Malagių k.

Klaipėdos r., Malagių k.
78 197
Bendras plotas (m²): 170
Parduodama sodyba, šalia Veiviržėnų miestelio. Iki Veiviržo upės apie 300 metrų. Privažiavimas iš visur asfaltuotas. Kiemas taip pat asfaltuotas. Namas naujai renovuotas: apšiltintas, sudėtas naujas stogas, langai, durys, įdėti stoglangiai. Plačiau »

Parduodama sodyba, šalia Veiviržėnų miestelio. Iki Veiviržo upės apie 300 metrų. Privažiavimas iš visur asfaltuotas. Kiemas taip pat asfaltuotas. Namas naujai renovuotas: apšiltintas, sudėtas naujas stogas, langai, durys, įdėti stoglangiai.

Nauja šildymo bei vandentiekio sistema (šildomos grindys, radiatoriai, vamzdžiai, kampinė vonia, dušo kabina, kanalizacijos valymo įrenginys). Pakeista elektros instaliacija, padaryti labai gražus laiptai. Pastatyta nauja malkinė bei sandėlys, voljeras. Atvešta mediena automobilių pastoginei tvarkyti. Iškastas 5 a. prūdas. Posodybinis sklypas 1,2 ha. Kitas sklypas esantis šalia 1,16 ha.

Sodo namas su žemės sklypu S/B Pakrantė
ID SO000514

Sodo namas su žemės sklypu S/B Pakrantė

Klaipėda, Mažasis kaimelis
45 000
Bendras plotas (m²): 45
Parduodamas sodo sklypas miesto ribose, prie Danės upės. Sodo sklype yra medininis namelis ir mūrinis ūkinis pastatas. Asfaltuotas privažiavimas, naujas dviračių takas, miesto vandentiekis. Šalia gyvenamieji namai. Plačiau »

Parduodamas sodo sklypas miesto ribose, prie Danės upės. Sodo sklype yra medininis namelis ir mūrinis ūkinis pastatas. Asfaltuotas privažiavimas, naujas dviračių takas, miesto vandentiekis. Šalia gyvenamieji namai.