SODAI, SODYBOS

Sodo namas Derceklių k. (S/B Dituva)
ID SO004977

Sodo namas Derceklių k. (S/B Dituva)

Klaipėdos r., Derceklių k.
10 500
Bendras plotas (m²): 32
Parduodamas dviejų aukštų vasarnamis su krosnimi ir atskiras nešildomas vasarnamis. Sklypas apjuostas tvora. Abu pastatai su rūsiais. Plačiau »

Parduodamas dviejų aukštų vasarnamis su krosnimi ir atskiras nešildomas vasarnamis. Sklypas apjuostas tvora. Abu pastatai su rūsiais.

Įrengta apšviečiama terasa. Šiltnamis. Dvi vietos automobiliams parkuoti. Aplink daug vandens telkinių, artimiausias už 700 metrų, už keletos kilometrų Minija ir Vilchelmo kanalas. Daug vaismedžių ir vaiskrūmių (skirtingų rušių obelys, kriaušė, slyvos, slyvukai, vyšnios, trešnės, serbentai (juodieji, raudonieji), agrastai, avietės, vynuogės, šilauogės). Puikūs kaimynai. Lauko tualetas. Šulinys. Komposto duobė. Bendrijoje veikia mokykla, darželis, prekybos centras RIMI, nuolatos (kas pusvalandį) kursuojant autobusai į Klaipėdą. Automobilio parkavimas po natūraliu vynuogių krūmo stogu.

Gyvenamasis namas Lyverių k. (S/B Skinija)
ID SO004975

Gyvenamasis namas Lyverių k. (S/B Skinija)

Klaipėdos r., Lyverių k.
90 500
Bendras plotas (m²): 122
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas 122 kv. m. gyvenamasis namas Lyverių k. esančiuose S/B Skinija. Erdvus 14 arų žemės sklypas. Labai graži vieta. Plačiau »

Parduodamas 122 kv. m. gyvenamasis namas Lyverių k. esančiuose S/B Skinija. Erdvus 14 arų žemės sklypas. Labai graži vieta.

Mūrinis 2-jų aukštų namas, pilnai įrengtas. Apšiltintas fasadas. Pirmame namo aukšte svetainė, virtuvė, san. mazgas. Antrame - trys kambariai, šildymas kietu kuru, vietinės komunikacijos, yra terasa, teritorija sutvarkyta ir aptverta.

Sodo namas Šnaukštų k. (S/B Agluona)
ID SO004946

Sodo namas Šnaukštų k. (S/B Agluona)

Klaipėdos r., Šnaukštų k.
30 000
Bendras plotas (m²): 80
Parduodamas 9 arų sodo sklypas Šnaukštų k. su nebaigtu statyti namu. Sklypas kraštinis. Yra šulinys. Elektros įvadas. Šalia kanalas. Taip pat yra vaismedžių. Plačiau »

Parduodamas 9 arų sodo sklypas Šnaukštų k. su nebaigtu statyti namu. Sklypas kraštinis. Yra šulinys. Elektros įvadas. Šalia kanalas. Taip pat yra vaismedžių.

Gyvenamasis namas Derceklių k.
ID SO004883

Gyvenamasis namas Derceklių k.

Klaipėdos r., Derceklių k.
113 000
Bendras plotas (m²): 120
Namo tipas: Blokinis
Parduodamas 120 kv. m. gyvenamasis namas Derceklių k. esančiuose S/B Dituva su 6 arų žemės sklypu. Plačiau »

Parduodamas 120 kv. m. gyvenamasis namas Derceklių k. esančiuose S/B Dituva su 6 arų žemės sklypu.

Pirmas aukštas: koridorius, katilinė, svetainė sujungta su virtuve, darbo kambarys, dušas. Antras aukštas: trys miėgamiėji, vonia. Parduodamas su baldais ir daline buitine technika. Laukas: automatiniai vartai, išklotos trinkelės, garažas, šiltnamis, daugiamečiai augalai. Labai geri ir “šilti “kaimynai.

Sodo namas Radailių k. (S/B Eketė)
ID SO004874

Sodo namas Radailių k. (S/B Eketė)

Klaipėdos r., Radailių k.
65 000
Bendras plotas (m²): 80
Namo tipas: Rąstinis
Parduodamas įrengtas 80 kv.m., rąstinis sodo namas su baiseinu Radailių k. Sklypas šalia miškelio, paskutinėje gatvelėje. Plačiau »

Parduodamas įrengtas 80 kv.m., rąstinis sodo namas su baiseinu Radailių k. Sklypas šalia miškelio, paskutinėje gatvelėje.

Vieta rami, netoli ežeras. (Yra galimybė įsigyti dalį miškelio). Namelyje yra virtuvėlė su svetaine, židinys, rusiška pirtis, 2 aukštas, malkinė. Yra gręžinys. Galima gyventi ir žiemą.

Sodo namas Derceklių k.
ID SO004868

Sodo namas Derceklių k.

Klaipėdos r., Derceklių k.
26 000
Bendras plotas (m²): 47
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas 47 kv. m. mūrinis sodo namas Derceklių k. esančiuose S/B Dituva. Sklypas 6 arų. Yra ūkinis pastatas, šulinys, šiltnamis. Plačiau »

Parduodamas 47 kv. m. mūrinis sodo namas Derceklių k. esančiuose S/B Dituva. Sklypas 6 arų. Yra ūkinis pastatas, šulinys, šiltnamis.

Sodo namas Vaitelių k.
ID SO004857

Sodo namas Vaitelių k.

Klaipėdos r., Vaitelių k.
20 000
Bendras plotas (m²): 68
Namo tipas: Karkasinis
Parduodamas 13,5 aro sodo sklypas su karkasiniu sodu nameliu. Sklype yra elektra, ūkinis pastatas, šiltnamis, šulinys. Sklypas padalintas į dvi erdves: poilsio ir sodininkavimo. Plačiau »

Parduodamas 13,5 aro sodo sklypas su karkasiniu sodu nameliu. Sklype yra elektra, ūkinis pastatas, šiltnamis, šulinys. Sklypas padalintas į dvi erdves: poilsio ir sodininkavimo.

Daug vaismedžių.

Sodo namas Derceklių k. (S/B Dituva)
ID SO004852

Sodo namas Derceklių k. (S/B Dituva)

Klaipėdos r., Derceklių k.
16 000
Bendras plotas (m²): 21
Namo tipas: Medinis
Parduodamas tvarkingas 6 arų sodo sklypas Derceklių k. ramioje vietoje su dviem mediniais vasarnamiais, sandėliuku, WC. Yra šulinys, metalinis šiltnamis su laistymo įranga, elektra. Plačiau »

Parduodamas tvarkingas 6 arų sodo sklypas Derceklių k. ramioje vietoje su dviem mediniais vasarnamiais, sandėliuku, WC. Yra šulinys, metalinis šiltnamis su laistymo įranga, elektra.

Namas Žiaukų k. (S/B Šernai)
ID SO004851

Namas Žiaukų k. (S/B Šernai)

Klaipėdos r., Žiaukų k.
105 000
Bendras plotas (m²): 124
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas 124 kv. m. mūrinis, gyvenamasis namas su garažu ir žeme, Šernuose. Namas pilnai įrengtas. Pirmame aukšte svetainė su virtuve san. mazgas, balkonas. Plačiau »

Parduodamas 124 kv. m. mūrinis, gyvenamasis namas su garažu ir žeme, Šernuose. Namas pilnai įrengtas. Pirmame aukšte svetainė su virtuve san. mazgas, balkonas.

Antrame aukšte trys miegamieji kambariai, balkonas. Kieme didelis vandens telkinys, šiltnamis. Sklypas sutvarkytas, aptvertas. Įrengta pirtis. Šildymas granulinis. Vandens filtrai, geriamo vandens filtrai.