SODAI, SODYBOS

Sodo namas Žiaukų k. (S/B Minija)
ID SO006526

Sodo namas Žiaukų k. (S/B Minija)

Klaipėdos r., Žiaukų k.
24 000
Bendras plotas (m²): 95
Namo tipas: Rąstinis
Šernuose, sodų bendrijoje "Minija" parduodamas sodo sklypas su namu ir pagalbiniu pastatu. Sodas prie centrinės gatvės. Šalia autobusų stotelė. Plačiau »

Šernuose, sodų bendrijoje "Minija" parduodamas sodo sklypas su namu ir pagalbiniu pastatu. Sodas prie centrinės gatvės. Šalia autobusų stotelė.

Yra naujas trifazis elektros įvadas su dviejų tarifų skaitikliu. Vanduo laistymui. Rūsyje vandens adata. Sklypas prie pat miško, išvalytas nuo medžių ir mažareikšmių augalų, aptvertas nauja segmentine tvora. Namas rąstinis su terasa ir balkonu - neįrengtas, priduotas 70%, dokumentai sutvarkyti.

Sodo namas Gargžduose (S/B Minija)
ID SO006525

Sodo namas Gargžduose (S/B Minija)

Gargždai
20 000
Bendras plotas (m²): 54,79
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas puikiai poilsiui tinkantis žemės sklypas su sodo nameliu ramioje, gražioje, gamtos apsuptoje vietoje Klaipėdos r. sav. Gargžduose, S/B „Minija“. Žemės sklypo plotas - 5,29 a. Plačiau »

Parduodamas puikiai poilsiui tinkantis žemės sklypas su sodo nameliu ramioje, gražioje, gamtos apsuptoje vietoje Klaipėdos r. sav. Gargžduose, S/B „Minija“. Žemės sklypo plotas - 5,29 a.

Bendras pastato plotas - 54,79 kv. m. Pastatytas 1995 m. Atokiau nuo pagrindinės gatvės. Mūrinis sodo namelis su visą namą apšildančia kietu kuru kurenama krosnimi. Sodo namelyje yra 2 kambariai, virtuvė, koridorius, palėpė bei didžiulis po namu esantis rūsys. Name yra elektra, o vandentiekis ir kanalizacija - atvesta Gargždų miesto iki pat sklypo, dujos taip pat atvestos iki sklypo. Sklype lauko tualetas, šulinys, malkinė. Gamta apsuptame sklype yra krūmelių bei jau derlių atnešančių obelų bei slyvų medžių. Iki Minijos upės vos keli šimtai metrų. Saugi kaimynystė – aplinkui daug gyvenamųjų namų.

Sodo namas Derceklių k. (S/B Dituva)
ID SO006523

Sodo namas Derceklių k. (S/B Dituva)

Klaipėdos r., Derceklių k.
26 500
Bendras plotas (m²): 106
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas įrengtas, dviejų aukštų, mūrinis apie 106 kv. m. ploto namas su rūsiu Derceklių k. esančiuose S/B Dituva su sodu. Sklypo plotas 6 a. Vanduo iš šulinio į namą tiekiamas hidraforu. Plačiau »

Parduodamas įrengtas, dviejų aukštų, mūrinis apie 106 kv. m. ploto namas su rūsiu Derceklių k. esančiuose S/B Dituva su sodu. Sklypo plotas 6 a. Vanduo iš šulinio į namą tiekiamas hidraforu.

Kanalizacija vietinė. Šildymas kietu kuru, išvedžiotas į visus kambarius. Pirmame aukšte yra svetainė su židiniu, virtuvė su baldais, vonia ir prieškambariu. Antrame aukšte yra trys miegamieji kambariai su holu. Yra rūsys. Asfaltuotas privažiavimas. Plastikiniai langai, nauja stogo danga.

Sodo namas Derceklių k. (S/B Dituva)
ID SO006522

Sodo namas Derceklių k. (S/B Dituva)

Klaipėdos r., Derceklių k.
38 500
Bendras plotas (m²): 80
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas mūrinis, 80 kv. m. sodo namas su ūkiniais pastatais ir šiltnamiu Derceklių k. esančiuose S/B Dituva. Plačiau »

Parduodamas mūrinis, 80 kv. m. sodo namas su ūkiniais pastatais ir šiltnamiu Derceklių k. esančiuose S/B Dituva.

Po namu yra didelis rūsys su židiniu ir maisto rūkykla, po ūkiniu pastatu yra žieminė saugykla. Sklypas susideda iš dviejų sklypų - 12 a. 2 šuliniai, sklypas ribojasi su kanalu. Šalia yra nuolat gyvenančių kaimynų.

Sodo namas Žiaukų k. (S/B Šernai)
ID SO006521

Sodo namas Žiaukų k. (S/B Šernai)

Klaipėdos r., Žiaukų k.
43 500
Bendras plotas (m²): 110
Parduodamas sodas su gyvenamu namu Šernų sodų bendrijoje. Namas apšildytas, atskiras įvažiavimas, puikus susisiekimas - autobuso sustojimas maždaug 20 metrų nuo namo. Yra rūsys, traidenis, dušas ir wc viduje. Teritorija aptverta ir prižiūrėta, namas renovuotas 2018 metais. Plačiau »

Parduodamas sodas su gyvenamu namu Šernų sodų bendrijoje. Namas apšildytas, atskiras įvažiavimas, puikus susisiekimas - autobuso sustojimas maždaug 20 metrų nuo namo. Yra rūsys, traidenis, dušas ir wc viduje. Teritorija aptverta ir prižiūrėta, namas renovuotas 2018 metais.

Sodo namas Kiškėnų k. (S/B Tolupis)
ID SO006520

Sodo namas Kiškėnų k. (S/B Tolupis)

Klaipėdos r., Kiškėnų k.
26 000
Bendras plotas (m²): 160
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas 2-jų aukštų, mūrinos namas sodų bendrijoje "Tolupis, Kiškėnų km., Klaipėdos rajone. Sklypas 7 arai. Vanduo iš šulinio, wc lauko, šildymas - kieto kuro krosnelė. Plačiau »

Parduodamas 2-jų aukštų, mūrinos namas sodų bendrijoje "Tolupis, Kiškėnų km., Klaipėdos rajone. Sklypas 7 arai. Vanduo iš šulinio, wc lauko, šildymas - kieto kuro krosnelė.

Yra elektra. Namas priduotas..Pirmame aukšte trys kambariai įrengti, virtuvei reikalingas remontas. Po namu didelis apšildytas požeminis garažas su pagalbinėm patalpom. Šalia nuolat gyvenantys draugiški kaimynai.

Sodo namas su žemės sklypu, SB Dituva
ID SO006510

Sodo namas su žemės sklypu, SB Dituva

Klaipėdos r., Derceklių k.
28 500
Kambarių skaičius: 2
Bendras plotas (m²): 60
Aukštų sk.: 2
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas renovuojamas sodo namas su žemės sklypu. Plačiau »

Parduodamas renovuojamas sodo namas su žemės sklypu.

Iš dalies galima gyventi ir žiemą. 1ame aukšte - virtuvė ir svetainė. 2-ame aukšte kambarys ir palėpė. Pusrūsyje įrengta vonia, neįrengtas wc.

Sodo namas su žemės sklypu S/B Dituva
ID SO006509

Sodo namas su žemės sklypu S/B Dituva

Klaipėdos r., Derceklių k.
31 000
Kambarių skaičius: 3
Bendras plotas (m²): 96
Aukštų sk.: Mūrinis
Parduodamas sodo namas su žemės sklypu. Plačiau »

Parduodamas sodo namas su žemės sklypu.

96 kv bendro ploto,su rūsiu po namu.1-as aukštas-veranda,virtuvė, pečius, židinys, erdvus poilsio kambarys.
2-as aukštas -du miegamieji kambariai ir holas.
20 m2 ūkinis pastatas su įrengta pirtimi, šiltnamis 35m2, šulinys, garažas.
Parduodamas ir šalia esantis žemės sklypas su vaismedžiais. Teritorija aptverta,vartai. Sodas gražioje vietoje, šalia tvenkinio. Priduotas 100%, dokumentai tvarkingi.

Namas su žemės sklypu SB Dituva, Derceklių k.
ID SO006508

Namas su žemės sklypu SB Dituva, Derceklių k.

Klaipėdos r., Derceklių k.
55 000
Kambarių skaičius: 3
Bendras plotas (m²): 76,09
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas sodo namas su žemės sklypu S/B Dituva, Derceklių k., Klaipėdos raj. Namas pilnai pritaikytas gyventi nuolat. Namo I aukšte - koridorius, WC patalpa, svetainė ir virtuvė kartu, nebaigtas įrengti vonios kambarys. Namo II aukšte - prieškambaris ir miegamasis kambarys (su balkonu). Rūsyje įrengtas vonios kambarys (dušas), pirtelė ir priešpirtis. Plačiau »

Parduodamas sodo namas su žemės sklypu S/B Dituva, Derceklių k., Klaipėdos raj. Namas pilnai pritaikytas gyventi nuolat. Namo I aukšte - koridorius, WC patalpa, svetainė ir virtuvė kartu, nebaigtas įrengti vonios kambarys. Namo II aukšte - prieškambaris ir miegamasis kambarys (su balkonu). Rūsyje įrengtas vonios kambarys (dušas), pirtelė ir priešpirtis.

Name įrengta nauja šildymo sistema - dujinis katilas. Vanduo šildomas boileriu. Įrengta "Traidenis" nuotekų sistema.  Sklypas sutvarkytas, aptvertas tvora, įrengti automatiniai vartai. Sklype yra šiltnamis.