SODAI, SODYBOS

Gyvenamasis namas Gargžduose
ID SO003349

Gyvenamasis namas Gargžduose

Gargždai
98 000
Bendras plotas (m²): 141
Parduodamas 2-jų kambarių (141 kv. m.) gyvenamasis namas Gargžduose esančiuose soduose su 0,5 arų žemės sklypu. Teritorija aptverta tvora, kiemas išklotas trinkelėmis. Įrengta signalizacija. Plačiau »

Parduodamas 2-jų kambarių (141 kv. m.) gyvenamasis namas Gargžduose esančiuose soduose su 0,5 arų žemės sklypu. Teritorija aptverta tvora, kiemas išklotas trinkelėmis. Įrengta signalizacija.

Yra pirtis. Šildymas kietu kuru su kokliniu pečiumi ir židiniu.

Sodo namas su žemės sklypu Derceklių k. (S/B Dituva)
ID SO003299

Sodo namas su žemės sklypu Derceklių k. (S/B Dituva)

Klaipėdos r., Derceklių k.
79 500
Kambarių skaičius: 3
Bendras plotas (m²): 86
Aukštų sk.: 2
Parduodamas pilnai įrengtas 86 kv.m naujos statybos mūrinis sodo namas su žemės sklypu. Plačiau »

Parduodamas pilnai įrengtas 86 kv.m naujos statybos mūrinis sodo namas su žemės sklypu.

Asfaltuotas privažiavimas. Namo šildymas /granulinis katilas,valdomas išorinių ir vidiniu daviklių. Vietinė kanalizacija su nuotekų valymo įrenginiu Feliksnavis. 1 aukšte - svėtainė sujungta su virtuve, miegamasis kambarys, wc , vonios kambarys. 2 akšte - erdvus kambarys. Rūsyje įrengta katilinė, sandėlys. Vaismedžių sodas, šiltnamis, šulinys, sutvarkyta ir aptverta aplinka. Šalia ežeras ir miškas.

Sodo namas su sklypu Purmalių k.
ID SO003264

Sodo namas su sklypu Purmalių k.

Klaipėdos r., Purmalių k.
30 000
Bendras plotas (m²): 50
Namo tipas: Medinis
Parduodamas 50 kv. m. sodo namas su 6 arų žemės sklypu Purmalių k. esančiuose SB Pakrantė. Namelis rąstinis neapšildytas, tačiau puikiai apstatytas baldais ir yra "kalvio" pečiukas. Plačiau »

Parduodamas 50 kv. m. sodo namas su 6 arų žemės sklypu Purmalių k. esančiuose SB Pakrantė. Namelis rąstinis neapšildytas, tačiau puikiai apstatytas baldais ir yra "kalvio" pečiukas.

Nebaigtas įsivesti vanduo ir kanalizacija ("įvadai" į namą įvesti - vieta numatyta, kurs stovėtų WC ir dušas). Puikūs kaimynai tiek iš vienos, tiek iš kitos pusės.

Sodo namas su sklypu Šnaukštų k.
ID SO003263

Sodo namas su sklypu Šnaukštų k.

Klaipėdos r., Šnaukštų k.
5 500
Bendras plotas (m²): 20
Parduodamas 20 kv. m. sodo namelis su 6 arų žemės sklypu Šnaukštų k. esančiuose S/B Agluona. Sklype gausu vaismedžių, net du šiltnamiai. Atlikti kadastriniai matavimai. Plačiau »

Parduodamas 20 kv. m. sodo namelis su 6 arų žemės sklypu Šnaukštų k. esančiuose S/B Agluona. Sklype gausu vaismedžių, net du šiltnamiai. Atlikti kadastriniai matavimai.

Sodyba Ažpurvių kaime
ID SO003262

Sodyba Ažpurvių kaime

Klaipėdos r., Ažpurvių k.
115 000
Kambarių skaičius: 3
Bendras plotas (m²): 128
Parduodama sodyba - vienkiemis, gražioje, ramioje vietoje, šalia pamiškės Klaipėdos raj. Ažpurvių kaime. Sodybos kraštovaizdžio panoramoje nėra jokių dirbtinių vizualinių teršalų. Plačiau »

Parduodama sodyba - vienkiemis, gražioje, ramioje vietoje, šalia pamiškės Klaipėdos raj. Ažpurvių kaime. Sodybos kraštovaizdžio panoramoje nėra jokių dirbtinių vizualinių teršalų.

Ekologiška, saugi aplinka gamtai, gyventojui. Žemė šiuo metu nedirbama - pievos. Priklauso taip pat apie 1 ha mišraus miško. Nuo asfaltuoto kelio iki sodybos 300 m. Iki artimiausio kaimyno apie 300 m. Su sodyba parduodami du žemės ūkio paskirties sklypai po 7 ha (viso 14 ha). Žemės ūkio naudmenų našumas iki 30,5 balo. Ši vieta, tai puiki galimybė kurti sodybas ir apsigyventi draugiškoms šeimoms kaime, plėsti ekologišką oazę miestiečių poilsiui, erdvė edukacinei veiklai, stovyklai gamtoje. Žvelgiant į žmogaus rankų išsiilgusius laukus - tai nuostabi galimybė gilinti patirtį ekologiniame ūkininkavime.

Kaimo turizmo sodyba Gerduvėnų k.
ID SO003261

Kaimo turizmo sodyba Gerduvėnų k.

Klaipėdos r., Gerduvėnų k.
229 000
Kambarių skaičius: 5
Bendras plotas (m²): 187,
Parduodama veikianti kaimo turizmo sodyba Klaipėdos rajone, Gerduvėnų k. šalia Minijos upės ir autostrados Klaipėda - Vilnius. Plačiau »

Parduodama veikianti kaimo turizmo sodyba Klaipėdos rajone, Gerduvėnų k. šalia Minijos upės ir autostrados Klaipėda - Vilnius.

Sodo sklypas su vasarnamiu Derceklių k. (S/B Dituva)
ID SO003260

Sodo sklypas su vasarnamiu Derceklių k. (S/B Dituva)

Klaipėdos r., Derceklių k.
13 000
Bendras plotas (m²): 20
Parduodamas 6-ių arų sodo sklypas su mediniu 20 kv. m. sodo nameliu ir mūriniu 16 kv. m. ūkiniu pastatu kuriame yra židinys. Įvesta elektra. Sklypas greta miško, tvarkingas, apželdintas su šuliniu. Plačiau »

Parduodamas 6-ių arų sodo sklypas su mediniu 20 kv. m. sodo nameliu ir mūriniu 16 kv. m. ūkiniu pastatu kuriame yra židinys. Įvesta elektra. Sklypas greta miško, tvarkingas, apželdintas su šuliniu.

Sodo sklypas su vasarnamiu Kiškėnų k. (S/B Tolupis)
ID SO003259

Sodo sklypas su vasarnamiu Kiškėnų k. (S/B Tolupis)

Klaipėdos r., Kiškėnų k.
13 500
Bendras plotas (m²): 20
Parduodamas 6-ių arų sodo sklypas su mūriniu 20 kv. m. vasaros nameliu Kiškėnų kaime esančiuose S/B Tolupis. Plačiau »

Parduodamas 6-ių arų sodo sklypas su mūriniu 20 kv. m. vasaros nameliu Kiškėnų kaime esančiuose S/B Tolupis.

Sklype taip pat poliniai, apšiltintai pamatai (poliai 3 m gylio, rostverkas 6*11 m), įrengtas drenažas. Pamatai statyti 2015 m, todėl galima be suderinto projekto statyti gyvenamą namą iki 80 kv. m., esant poreikiui galimas seno projekto palikimas. Šiuo metu sklype stovi nedidelis (apie 20 kv. m.), tvarkingas, iškaltas dalylentėmis namukas. Namemyje gali nakvoti 4 žmonės, pastatytas pečius. Sklype taip pat yra ūkinės paskirties karkasinis statinys su priestatu ir malkine. Šiltanmis metalinio karkaso, dengtas storu plastiku apie 6 m ilgio. Sukauptas augalinis sluoksnis gali būti panaudotas paviršiaus pakėlimui. Sklypas aptvertas iš 3 pusių, greta ištisus metus gyvena kaimynai, bendrijos teritorijoje aktyviai vykdomos statybos, todėl paerspektyvoje galima tikėtis miesto komunikacijų. Į sodų bendriją važiuoja viešasis transportas.

Sodo sklypas su pamatais Lingių k. (S/B Guboja)
ID SO003242

Sodo sklypas su pamatais Lingių k. (S/B Guboja)

Klaipėdos r., Lingių k.
12 000
Bendras plotas (m²): -
Parduodamas 6,28 aro sodo sklypas su išpiltais pamatais namo statybai. Į sklypą atvesta elektra. Yra visi leidimai statybai ir projektas. Plačiau »

Parduodamas 6,28 aro sodo sklypas su išpiltais pamatais namo statybai. Į sklypą atvesta elektra. Yra visi leidimai statybai ir projektas.