SODAI, SODYBOS

Sodo namas Žiaukų k. (S/B Šernai)
ID SO004416

Sodo namas Žiaukų k. (S/B Šernai)

Klaipėdos r., Žiaukų k.
39 000
Bendras plotas (m²): 75
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas 2-jų aukštų (75 kv. m.), 3-jų kambarių, mūrinis sodo namas su daline apdaila Žiaukų k. esančiuose S/B Šernai su 6 arų žemės sklypu. Plačiau »

Parduodamas 2-jų aukštų (75 kv. m.), 3-jų kambarių, mūrinis sodo namas su daline apdaila Žiaukų k. esančiuose S/B Šernai su 6 arų žemės sklypu.

Namas apšiltintas, nuarmuotas, kombinuotas su medžiu. Kanalizacija vietinė, vanduo iš šulinio, šildymas - krosninis. Name yra WC, stogas apšiltintas, plastikiniai langai. Teritorija aptverta dalinai, sutvarkyta. Yra ūkinis pastatas, terasa.

Sodo namas Derceklių k. (S/B Dituva)
ID SO004411

Sodo namas Derceklių k. (S/B Dituva)

Klaipėdos r., Derceklių k.
40 000
Bendras plotas (m²): 68
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas 68 kv. m. sodo namelis Derceklių k. esančiuose S/B Dituva. Plačiau »

Parduodamas 68 kv. m. sodo namelis Derceklių k. esančiuose S/B Dituva.

Sodo namas Derceklių k. (S/B Ditiva)
ID SO004385

Sodo namas Derceklių k. (S/B Ditiva)

Klaipėdos r., Derceklių k.
53 000
Bendras plotas (m²): 80
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas 80 kv. m. sodo namas Derceklių k. esančiuose S/B Dituva. Namas mūrinis, stogas– skardinis, sienos - apšiltintos. Sudėti plastikiniai langai, šarvuotos durys. Plačiau »

Parduodamas 80 kv. m. sodo namas Derceklių k. esančiuose S/B Dituva. Namas mūrinis, stogas– skardinis, sienos - apšiltintos. Sudėti plastikiniai langai, šarvuotos durys.

Grindys - laminatas, kiliminė danga, natūralaus medžio, sienos - tapetai, dažytos ir plytelės. Rūsyje katilinė, sandėliukas. Pirmame aukšte: prieškambaris, virtuvė, svetaine, koridorius, vonios kambarys ir tualetas. Antrame aukšte: kambarys, balkonas. Šildymas – kietu kuru. Vandentiekis – šulinys. Kanalizacija – valymo įrengimas. Elektra - trifazė. Boileris (elektra ir nuo pečiaus). Kieme yra malkinė, šiltnamis, supynės, laistymo sisterna. Sklypas aptvertas tvora, pasodinta vaismedžių ir vaiskrūmių. Rami gatvė, draugiški kaimynai. Netoli Rimi parduotuvė, ambulatorija, vaistinė, darželis, vaikų žaidimo parkas ir stadionas, veterinarijos klinika, autobusų stotelė. Patogus susisiekimas su Klaipėda, autobusai važiuoja kas 30 min.

Sodo namas Derceklių k. (S/B Dituva)
ID SO004384

Sodo namas Derceklių k. (S/B Dituva)

Klaipėdos r., Derceklių k.
45 000
Bendras plotas (m²): 70
Parduodamas 70 kv. m. gyvenamojo ploto sodo namas Derceklių k. esančiuose S/B Dituva. Plačiau »

Parduodamas 70 kv. m. gyvenamojo ploto sodo namas Derceklių k. esančiuose S/B Dituva.

Namas pilnai įrengtas ir apšiltintas - stogas vata, sienos 15 cm vata, išvedžiota elektros instaliacija, ir santechnika, kanalizacija. Vanduo- artezinis gręžinys, pašildomas boileriu. Namas šildomas - kieto kuro kapsule/židinys. 1 aukšte: svetainė, virtuvė, tualetas, dušas. 2 aukšte: miegamasis, vaikų kambarys. Sklype vaismedžiai ir vaiskrūmiai, gėlynai, didelė malkinė. Vieta labai jauki ir rami gyventi, tik draugiški sodininkai, atvažiuojantys vasarą daržininkauti. Netoli autobusų stotelė, vaikų žaidimų aiskštelė, karjeras. Vos 15 min pėsčiomis iki parduotuvės "Rimi", vaikų darželio ir turgaus. Namas parduodamas su baldais ir buitine technika.

Gyvenamasis namas Kiškėnų k. (S/B Tolupis)
ID SO004375

Gyvenamasis namas Kiškėnų k. (S/B Tolupis)

Klaipėdos r., Kiškėnų k.
90 000
Bendras plotas (m²): 130
Namo tipas: Karkasinis
Parduodamas pilnai įrengtas (130 kv. m.) namas su garažu Kiškėnų k. Geroje vietoje, šalia autobusų stotelė - 200 metrų, parduotuvė - 150 metrų. Plačiau »

Parduodamas pilnai įrengtas (130 kv. m.) namas su garažu Kiškėnų k. Geroje vietoje, šalia autobusų stotelė - 200 metrų, parduotuvė - 150 metrų.

Kolidorius 5,89 kv.m. Svetainė su virtuve 28,57 kv.m. WC su vonia 5,87 kv.m. Katilinė 4,86 kv.m. Kambarys 1 (miegamasis) 10,66 kv.m. Kambarys 2 (miegamasis) 12,66 kv.m. Garažas 33,60 kv.m. Pagalbinės patalpos 1 7,50 kv.m. Pagalbinės patalpos 2 7,50 kv.m. Terasa 10 kv.m. Namas pilnai paruoštas gyventi tiek žiemą, tiek vasarą. Namo inžinerinės sistemos: vandentiekis - šulinys, buitinės nuotekos - vietinė nuotekų valymo sistema, elektra - trifazis dujos - dujų balionas, šildymas - granulinis katilas, ventiliacija - rekuperatorius. Skypas aptvertas medine tvora, įvažiavimas į kiemą - automatiniai vartai, kiemas išklotas trinkelėmis, yra šiltnamis, vaismedžiai. Yra pagalbinis pastatas, kuriame yra garažas ir sandėliukas. Namas parduodamas su baldais ir buitine technika. Iki Klaipėdos 10 min kelio.

Sodo namas Žiaukų k.
ID SO004374

Sodo namas Žiaukų k.

Klaipėdos r., Žiaukų k.
25 000
Bendras plotas (m²): 62
Namo tipas: Medinis
Ramiame Žiaukų kaime prie Šernų, vos 10 km nuo Klaipėdos, parduodamas sodas su išskirtinėmis savybėmis. Plačiau »

Ramiame Žiaukų kaime prie Šernų, vos 10 km nuo Klaipėdos, parduodamas sodas su išskirtinėmis savybėmis.

Sodas nustebins stulbinamu rožių žavesiu, nepaprastu interjeru, galimu baseinu ir be abejo ramybe. Netrūksta vietos norintiems užsiimti žemės darbais, auginimu. Sode yra du šiltnamiai, šulinys, lysvės, obelys, kriaušės ir daug kitų augalų. Pirmajame aukšte įrengta virtuvė, svetainė, valgomasis, tualetas ir garažas. Kiek auksčiau yra miegamasis, o antrame aukšte yra vaikų kambarys. Namas pilnai įrengtas ir parduodamas su baldais.

Sodo namas Gručeikių k. (S/B Gružeikiai)
ID SO004360

Sodo namas Gručeikių k. (S/B Gružeikiai)

Klaipėdos r., Gručeikių k.
115 000
Bendras plotas (m²): 153
Klaipėdos r., apie 6 km. nuo Klaipėdos, Gručeikių k. esančiuose S/B Gružeikiai, parduodamas 0,091 ha sodo sklypas. Plačiau »

Klaipėdos r., apie 6 km. nuo Klaipėdos, Gručeikių k. esančiuose S/B Gružeikiai, parduodamas 0,091 ha sodo sklypas.

Jame įrengtas 153 kv. m. ploto dviejų aukštų gyvenamas namas su rūsiu, 100 pr. priduotas. Name trys kambariai: pirmame aukšte - koridorius su laiptine, erdvi svetainė sujungta su virtuve antrame aukšte - laiptinės gale tualetas ir erdvi patalpa išdalinta į 3 miegamąsias zonas. Rūsyje nedidelis sandėliukas sodo įrankiams, tualetas, kriauklė ir erdvus priešpirtis su pirtele ir dušine. Į rūsį patenkama iš namo pirmo aukšto ir iš lauko. Namas šildomas kietu kuru, yra kanalizacija (August ir Ko), vanduo iš šulinio (10 ritinių). Sutvarkytas gerbūvis. Netoli sklypo didelis tvenkinys. Geras susisiekimas su Klaipėda. Yra parduotuvė, važiuoja mokyklinis autobusiukas. Rami vieta.

Sodo namas Žiaukų k. (S/B Minija)
ID SO004302

Sodo namas Žiaukų k. (S/B Minija)

Klaipėdos r., Žiaukų k.
35 000
Bendras plotas (m²): 95
Parduodamas pilnai įrengtas 95 kv. m. sodo namas Žiaukų k. esančiuose S/B Minija. Puiki vieta, sutvarkyta aplinka, puikūs kaimynai. Namas parduodamas su baldais. Yra rūsys. Plačiau »

Parduodamas pilnai įrengtas 95 kv. m. sodo namas Žiaukų k. esančiuose S/B Minija. Puiki vieta, sutvarkyta aplinka, puikūs kaimynai. Namas parduodamas su baldais. Yra rūsys.

Gyvenamasis namas Kulių k. (S/B Obelėlė)
ID SO004300

Gyvenamasis namas Kulių k. (S/B Obelėlė)

Klaipėdos r., Kulių k.
135 000
Bendras plotas (m²): 124
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas 124 kv. m. gyvenamasis namas Kulių k. esančiuose S/B Obelėlė su 6 arų žemės sklypu. Namas mūrinis, 2015 m. statybos. Šildymas kietu kuru. Plačiau »

Parduodamas 124 kv. m. gyvenamasis namas Kulių k. esančiuose S/B Obelėlė su 6 arų žemės sklypu. Namas mūrinis, 2015 m. statybos. Šildymas kietu kuru.