SODAI, SODYBOS

Sodo namas su 12 a žemės sklypu Šiūparių k.
ID SO006031

Sodo namas su 12 a žemės sklypu Šiūparių k.

Klaipėdos r., Šiūparių k.
16 600
Bendras plotas (m²): 40
S/B Aisė parduodamas ilgus metus prižiūrėtas ir išpuoselėtas 12 arų sodo sklypas su sodo namu. Sklypas kraštinis, pilnai sukultūrintas, iš visų keturių pusių apsodintas suaugusia gyvatvore. Sklype jau užaugę vaismedžiai ir vaiskrūmiai. Namas 40 kv.m., karkasinis su palėpe, apšiltintas, pilnai įrengtas su baldais ir buitine techinka, TV. Plačiau »

S/B Aisė parduodamas ilgus metus prižiūrėtas ir išpuoselėtas 12 arų sodo sklypas su sodo namu. Sklypas kraštinis, pilnai sukultūrintas, iš visų keturių pusių apsodintas suaugusia gyvatvore. Sklype jau užaugę vaismedžiai ir vaiskrūmiai. Namas 40 kv.m., karkasinis su palėpe, apšiltintas, pilnai įrengtas su baldais ir buitine techinka, TV.

Šildymas krosninis. Yra geras šulinys, vandens netrūksta net karščiausią vasarą. Vanduo į namą nėra atvestas, nuotekų sistemos nėra. Stacionarus šiltnamis - 18 kv.m, malkinė, metalinis garažas kaip ūkinis sandeliukas.

Sodo namelis su žemės sklypu Vaiteliuose
ID SO006030

Sodo namelis su žemės sklypu Vaiteliuose

Klaipėdos r., Vaitelių k.
6 500
Bendras plotas (m²): 20
Parduodamas tvarkingas sodo sklypas su vasarnamiu. Rami, patogi, jauki vieta. Yra trifazė elektra, pasodinti vaismedžiai, įv. daugiamečiai augalai. Geras susisiekimas su Gargždų, Kretingos, Klaipėdos miestais. Artimiausias vandens telkinys - upė Minija (šalia Raguviškių kaimo). Plačiau »

Parduodamas tvarkingas sodo sklypas su vasarnamiu. Rami, patogi, jauki vieta. Yra trifazė elektra, pasodinti vaismedžiai, įv. daugiamečiai augalai. Geras susisiekimas su Gargždų, Kretingos, Klaipėdos miestais. Artimiausias vandens telkinys - upė Minija (šalia Raguviškių kaimo).

Sodo namas su žemės sklypu Žiaukų k.
ID SO005986

Sodo namas su žemės sklypu Žiaukų k.

Klaipėdos r., Žiaukų k.
49 900
Kambarių skaičius: 3
Bendras plotas (m²): 80
Parduodamas naujos statybos sodo namas Žiaukų k., S/B Šernai. Namo vidus neįrengtas, išorės apdaila pilna. Sklypas aptvertas, išlygintas, pasėta žolė.  Pastato energijos suvartojimo klasė: A+. Plačiau »

Parduodamas naujos statybos sodo namas Žiaukų k., S/B Šernai. Namo vidus neįrengtas, išorės apdaila pilna. Sklypas aptvertas, išlygintas, pasėta žolė.  Pastato energijos suvartojimo klasė: A+.

Gyvenamasis namas Žiaukų k.
ID SO005929

Gyvenamasis namas Žiaukų k.

Klaipėdos r., Žiaukų k.
158 000
Kambarių skaičius: 4
Bendras plotas (m²): 177
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas pilnai įrengtas gyvenamasis namas su žemės sklypu, esantys Žiaukų k., Klaipėdos r. Sklypas aptvertas, įrengti automatiniai vartai. Plačiau »

Parduodamas pilnai įrengtas gyvenamasis namas su žemės sklypu, esantys Žiaukų k., Klaipėdos r. Sklypas aptvertas, įrengti automatiniai vartai.

Kieme įrengta pavėsinė/ūkinis pastatas, sutvarkyta ir išpuoselėta aplinka. Pavėsinėje įrengtas lauko židinys, atvestas karštas vanduo, pajungtas televizorius. Namo bendras plotas 177 kv. m. Namo pirmame aukšte -  erdvus koridorius, WC patalpa su dušine, virtuvė su valgomojo zona, svetainė, garažas ir katilinė. Antrame aukšte - holas, 3 atskiri miegamieji kambariai, vonios kambarys, drabužinė, didelis balkonas. Namas įrenginėtas brangiomis medžiagomis, sumontuota visa Villeroy & Boch santechnika. Šildymas - granuliniu katilu. Name yra generatorius. Vanduo iš gręžinio, sumontuoti vandens filtrai, nuotekos - traidenis. Parduodamas su visais baldais ir buitine technika.

Sodo namas su žemės sklypu S/B Dituva
ID SO005927

Sodo namas su žemės sklypu S/B Dituva

Klaipėdos r., Derceklių k.
19 300
Kambarių skaičius: 3
Bendras plotas (m²): 68,53
Namo tipas: Mūrinis
S/B Dituva parduodamas 6,0 arų sodo sklypas su plytiniu sodo namu 68,53 kv.m bendro ploto. Pirmame aukšte yra virtuvė ir kambarys, mansardiniame aukšte vienas erdvus kambarys. Yra krosnis. Po namu - rūsys (sausas). Sklypo teritorijoje yra šiltnamis, šulinys, auga brandūs vaismedžiai. Sklypas yra ramioje vietoje. Iki pagrindinės Dituvos gatvės atstumas apie 50 m, atstumas iki tvenkinio apie 100 metrų. Plačiau »

S/B Dituva parduodamas 6,0 arų sodo sklypas su plytiniu sodo namu 68,53 kv.m bendro ploto. Pirmame aukšte yra virtuvė ir kambarys, mansardiniame aukšte vienas erdvus kambarys. Yra krosnis. Po namu - rūsys (sausas). Sklypo teritorijoje yra šiltnamis, šulinys, auga brandūs vaismedžiai. Sklypas yra ramioje vietoje. Iki pagrindinės Dituvos gatvės atstumas apie 50 m, atstumas iki tvenkinio apie 100 metrų.

Sodo sklypas su nameliu Kalotės sodų bendrijoje
ID SO005925

Sodo sklypas su nameliu Kalotės sodų bendrijoje

Klaipėdos r., Kalotės k.
19 500
Kambarių skaičius: 1
Bendras plotas (m²): 12
Namo tipas: Medinis
Parduodama sodyba/sodas Kalotės kaime (Kalotės sodų bendrijoje), netoli Bendikų kaimo ir Karklės miestelio. 3 km iki Jūros - 30min pėsčiomis arba 15 minučių dviračiu per pajūrio pušynėlius. Įvažiavimas į sodų bendriją su šlagbaumu, labai rūpestinga sodų bendrija. Geras privažiavimas iki pat sodybos asfaltu per bendriją, o toliau betoniniu keliuku. Plačiau »

Parduodama sodyba/sodas Kalotės kaime (Kalotės sodų bendrijoje), netoli Bendikų kaimo ir Karklės miestelio. 3 km iki Jūros - 30min pėsčiomis arba 15 minučių dviračiu per pajūrio pušynėlius. Įvažiavimas į sodų bendriją su šlagbaumu, labai rūpestinga sodų bendrija. Geras privažiavimas iki pat sodybos asfaltu per bendriją, o toliau betoniniu keliuku.

Yra senas sodo namelis. Sodybvietėje gausu vaismedžių: obelų, vyšnių, trešnių, slyvų. Sklypas netoli sodų pakraščio iš kurio galima išeiti į plačią pievą bei eiti link Kalotės ežero. Labai gera kaimynystė. Greta kaimynai išsikasę prūdą ir pasistatę rastinį namą su pirtimi. Labai graži aplinka. Netoli parduotuvė.

Sodo namas su žemės sklypu S/B Dituva
ID SO005872

Sodo namas su žemės sklypu S/B Dituva

Klaipėdos r., Derceklių k.
45 000
Bendras plotas (m²): 75
Parduodamas sodo namas su žemės sklypu S/B Dituva.  Prie namo yra terasa 14 kv.m. Takeliai iškloti trinkelėmis, įrengta vieta 2 automobiliams (išklotos trinkelėmis). Sklypas aptvertas tvora, iš dviejų pusių apsodinta tujomis. Įrengta vietinė kanalizacija (traidenis). Plačiau »

Parduodamas sodo namas su žemės sklypu S/B Dituva.  Prie namo yra terasa 14 kv.m. Takeliai iškloti trinkelėmis, įrengta vieta 2 automobiliams (išklotos trinkelėmis). Sklypas aptvertas tvora, iš dviejų pusių apsodinta tujomis. Įrengta vietinė kanalizacija (traidenis).

Polikarbonatis šiltnamis 8 metrų ilgio. Tinka gyventi ir žiemą. Yra krosnelė/židinys, krosnis.

Sodo namas su žemės sklypu S/B Dituva
ID SO005870

Sodo namas su žemės sklypu S/B Dituva

Klaipėdos r., Derceklių k.
33 000
Bendras plotas (m²): 50
Parduodamas  sodo namas su žemės sklypu S/B Dituva. Namas mūrinis, bendras plotas 50 kv.m., 2 aukštų, 1999 metų statybos, po visu namu rūsys. Sklype yra šiltnamis, nuotekų valymo įrenginys. Name sudėti plastikiniai langai. Plačiau »

Parduodamas  sodo namas su žemės sklypu S/B Dituva. Namas mūrinis, bendras plotas 50 kv.m., 2 aukštų, 1999 metų statybos, po visu namu rūsys. Sklype yra šiltnamis, nuotekų valymo įrenginys. Name sudėti plastikiniai langai.

Atlikti kadastriniai matavimai, priduoti VĮ Registrų centre. Namo vidų reikia įsirengti.

Sodo namelis su žemės sklypu S/B Dituva
ID SO005867

Sodo namelis su žemės sklypu S/B Dituva

Klaipėdos r., Derceklių k.
23 000
Bendras plotas (m²): 46
Klaipedos rajone, Derceklių k.  parduodamas 6 arų sodo sklypas su nameliu. Namas 46 kv.m., mūrinis, virtuvė, 2 kambariai, viename kambaryje yra židinys. Po namu yra rusys. Yra šiltnamis, ūkinis pastatas, šulinys. Sklypas aptvertas tvora. Rami vieta. Plačiau »

Klaipedos rajone, Derceklių k.  parduodamas 6 arų sodo sklypas su nameliu. Namas 46 kv.m., mūrinis, virtuvė, 2 kambariai, viename kambaryje yra židinys. Po namu yra rusys. Yra šiltnamis, ūkinis pastatas, šulinys. Sklypas aptvertas tvora. Rami vieta.