SODAI, SODYBOS

Sodo namas Gargžduose (S/B Gargždelė)
ID SO005425

Sodo namas Gargžduose (S/B Gargždelė)

Gargždai
25 000
Bendras plotas (m²): 40
Parduodamas apie 40 kv. m., mūrinis, sodo namelis Gargžduose (S/B Gargždelė). Sklypas 8 arai. Sklype ūkinis pastatas. Plačiau »

Parduodamas apie 40 kv. m., mūrinis, sodo namelis Gargžduose (S/B Gargždelė). Sklypas 8 arai. Sklype ūkinis pastatas.

Sodo namas Derceklių k.
ID SO005424

Sodo namas Derceklių k.

Klaipėdos r., Derceklių k.
59 000
Bendras plotas (m²): 80
Parduodamas sodo namas (80 kv. m.) su 6-ių arų žemės sklypu, Derceklių k. esančiuose S/B Dituva. Namas pritaikytas gyventi žiemą. Plačiau »

Parduodamas sodo namas (80 kv. m.) su 6-ių arų žemės sklypu, Derceklių k. esančiuose S/B Dituva. Namas pritaikytas gyventi žiemą.

Yra kieto kuro katilas ir dujinis šildymo katilas, abu veikia puikiai. Pirmame aukšte virtuvė, prieškambaris, įstiklintas balkonas, kambarys. Mediniai laiptai į antrą aukštą. Antrame aukšte didelis kambarys, san. mazgas. Rūsyje, tualetas vonia, katilinė. Yra mūrinis ūkinis dviejų aukštų pastatas (20 kv. m.), vidus iškaltas dailylentėm. Yra pavėsinė, metalinis šiltnamis, malkinė, giluminis gręžinys. Sodas aptvertas mediniais skydais yra vartai. Netoliese autobuso stotelė.

Sodo namas su žemės sklypu S/B Dituva
ID SO005387

Sodo namas su žemės sklypu S/B Dituva

Klaipėdos r., Derceklių k.
20 000
Kambarių skaičius: 3
Bendras plotas (m²): 30
Parduodamas sodo namelis su žemės sklypu, esantys S/B "Dituva", Derceklių k. Namukas mūrinis, bendras plotas apie 30 kv.m. Rūsyje yra įrengta pirtelė ir dušas, bei pagalbinė patalpa, pirmame aukšte - svetainė ir virtuvėlė, palėpėje - 2 nedideli kambariai ir balkonas. Name įrengtas židinys. Plačiau »

Parduodamas sodo namelis su žemės sklypu, esantys S/B "Dituva", Derceklių k. Namukas mūrinis, bendras plotas apie 30 kv.m. Rūsyje yra įrengta pirtelė ir dušas, bei pagalbinė patalpa, pirmame aukšte - svetainė ir virtuvėlė, palėpėje - 2 nedideli kambariai ir balkonas. Name įrengtas židinys.

Sklype yra stiklinis šiltnamis, metalinis garažas, pavėsinė ir lauko tualetas. Sutvarkyta aplinka, vaismedžių sodas. Šulinio nėra. Sklypas ribojasi su kanalu.

Sodo namas Gručeikių k. (S/B Gružeikiai)
ID SO005385

Sodo namas Gručeikių k. (S/B Gružeikiai)

Klaipėdos r., Gručeikių k.
12 000
Bendras plotas (m²): 40
Parduodamas 6 arų sodo sklypas Gručeikių k. esančiuose S/B Gružeikiai su mediniu apie 40 kv. m. sodo  nameliu. Sutvarkyta aplinka, brandus sodas. Yra šulinys, šiltnamis. Plačiau »

Parduodamas 6 arų sodo sklypas Gručeikių k. esančiuose S/B Gružeikiai su mediniu apie 40 kv. m. sodo  nameliu. Sutvarkyta aplinka, brandus sodas. Yra šulinys, šiltnamis.

Sodo namas Šnaukštų k. (S/B Agluona)
ID SO005323

Sodo namas Šnaukštų k. (S/B Agluona)

Klaipėdos r., Šnaukštų k.
30 000
Bendras plotas (m²): 70
Parduodamas 70 kv. m. mūrinis, 2-jų aukštų sodo namas Šnaukštų k. esančiuose S/B Agluona. Šildomas kietu kuru. Sklypas 6 arai. Plačiau »

Parduodamas 70 kv. m. mūrinis, 2-jų aukštų sodo namas Šnaukštų k. esančiuose S/B Agluona. Šildomas kietu kuru. Sklypas 6 arai.

Sodo sklypas Šiūparių k. (S/B Aisė)
ID SO005321

Sodo sklypas Šiūparių k. (S/B Aisė)

Klaipėdos r., Šiūparių k.
11 500
Bendras plotas (m²): 12
Parduodamas  išpuoselėtas 12 arų sodas Šiūparių kaime esančiuose S/B Aisė su sutvarkytu gerbūviu. Sode yra 12 kv. m. apšiltintas namelis, kuriame galima gyventi ir žiemą. Plačiau »

Parduodamas  išpuoselėtas 12 arų sodas Šiūparių kaime esančiuose S/B Aisė su sutvarkytu gerbūviu. Sode yra 12 kv. m. apšiltintas namelis, kuriame galima gyventi ir žiemą.

Įvesta elektra, pastatyti elektriniai radiatoriai, prijungtas šulinio vanduo. Yra karštas vanduo, kuris šildomas elektriniu boileriu. Vanduo iš šulinio tiekiamas hidroforo pagalba. Parduodamas su baldais: dvi spintos drabužiams, spintelė su kriaukle, spintelė indams ir kelios lentynos. Yra 18 kv. m. naujas šiltnamis, į kurį vanduo paduodamas iš šulinio į talpyklą, kurioje pašyla. Pastatytos dvi įrankinės, rūkykla, vietinis tualetas. Sode auga daug vaismedžių, vaiskrūmių, uogakrūmių (obelys, kriaušės, trešnės, vyšnios, slyvos, persikas, graikiškas riešutmedis, lazdynas, šilkmedis, agrastai, serbentai, sausmedžiai, šilauogės, vynuogės, avietės, juodoji avietė gervuogės). Eglutėmis užsodinta fasadinė sodo dalis. Prie pat autobusų stotelė. Važiuoja miesto autobusas. Žiemos metu keliai nuvalyti. Atlikti geodeziniai matavimai.

Sodo sklypas Vaitelių k. (S/B Vaiteliai)
ID SO005319

Sodo sklypas Vaitelių k. (S/B Vaiteliai)

Klaipėdos r., Vaitelių k.
1 666
Bendras plotas (m²): -
Parduodamas 6-ių arų sodo sklypas Vaitelių k. Sklypas neprižiūrėtas. Galimybė pirkti išsimokėtinai. Plačiau »

Parduodamas 6-ių arų sodo sklypas Vaitelių k. Sklypas neprižiūrėtas. Galimybė pirkti išsimokėtinai.

Sodo namas Derceklių k. (S/B Dituva)
ID SO005303

Sodo namas Derceklių k. (S/B Dituva)

Klaipėdos r., Derceklių k.
9 500
Bendras plotas (m²): 30
Parduodamas mūrinis 30 kv. m. sodo namelis Derceklių k. 6 arų žemės sklype. Yra elektra. Auga vaismedžiai. Šulinys. Plačiau »

Parduodamas mūrinis 30 kv. m. sodo namelis Derceklių k. 6 arų žemės sklype. Yra elektra. Auga vaismedžiai. Šulinys.

Sodo namas Šnaukštų k. (S/B Agluona)
ID SO005296

Sodo namas Šnaukštų k. (S/B Agluona)

Klaipėdos r., Šnaukštų k.
Nenurodyta kaina
Bendras plotas (m²): 68,54
Parduodamas mūrinis 2000 m. statybos, 68,54 kv. m. sodo namas Šnaukštų k. esančiuose S/B Agluona. Sklypas 12,32 arų, jame šiltnamis, sumomtuota pastoginė automobiliui. Plačiau »

Parduodamas mūrinis 2000 m. statybos, 68,54 kv. m. sodo namas Šnaukštų k. esančiuose S/B Agluona. Sklypas 12,32 arų, jame šiltnamis, sumomtuota pastoginė automobiliui.

Yra trifazė elektra. Vanduo iš šulinio (hidroforas).