SODAI, SODYBOS

Gyvenamasis namas Kiškėnų k.
ID SO005664

Gyvenamasis namas Kiškėnų k.

Klaipėdos r., Kiškėnų k.
177 000
Kambarių skaičius: 6
Bendras plotas (m²): 226
Aukštų sk.: 2
Parduodamas pilnai įrengtas 2a namas su garažu ir pirtimi Kiškėnų k. Labai geroje vietoje, uždarame namų kvartale, šalia autobusų stotelė, puikus susisiekimas su Klaipėdos miestu (~6 km) Plačiau »

Parduodamas pilnai įrengtas 2a namas su garažu ir pirtimi Kiškėnų k. Labai geroje vietoje, uždarame namų kvartale, šalia autobusų stotelė, puikus susisiekimas su Klaipėdos miestu (~6 km)

Namo bendras plotas 226 kv.m. I-ame aukšte svetainė su virtuve, katilinė, wc. Taip pat yra dar vienas atskiras įėjimas su 2 kambariais (neįrengti). II-ame aukšte 3 miegamieji kambariai). Namo paskirtis-sodų (esant reikiamybei, galima keisti).

Sklypo plotas 12 a, aptverta medine tvora, dveji įvažiavimo automatiniai vartai. Video kameros stebėjimui. SB bendrija, vanduo - gręžinys, valymo įrengimai. Namui atlikta renovacija (apšiltintos sienos, nauja fasado apdaila). Dujinis šildymas. Namas parduodamas su integruotais baldais.

Gyvenamasis namas Kiškėnų k.
ID SO005663

Gyvenamasis namas Kiškėnų k.

Klaipėdos r., Kiškėnų k.
215 000
Bendras plotas (m²): 213
Parduodamas šiuolaikiškai įrengtas, mansardinis gyvenamasis 1,5 aukšto gyvenamasos namas Kiškėnų k. iki miesto 5km. Plačiau »

Parduodamas šiuolaikiškai įrengtas, mansardinis gyvenamasis 1,5 aukšto gyvenamasos namas Kiškėnų k. iki miesto 5km.

Pilnai įrengtas, stogas - čerpinis, langai plastikiniai, lauko durys šarvuotos, vidaus durys ąžuolinės, laiptai mediniai. Grindys 1 a. akmens masės plytelės (šildomos), 2 a. parketlentės ( šildymas radiatoriais), sienos dažytos, židinys, invertinis kondicionierius. Name naudojamas artezinio gręžinio vanduo. Autonominis dujinis šildymas. Namas su integruotais baldais, buitine technika. 100 % priduotas. Statybos metai - 2014 m.

Sodo namas Derceklių k. (S/B Dituva)
ID SO005661

Sodo namas Derceklių k. (S/B Dituva)

Klaipėdos r., Derceklių k.
30 000
Bendras plotas (m²): 79
Parduodamas dviejų aukštų sodo namas su rūsiu Dituvoje. Pirmame aukšte didelis kambarys ir virtuvė, erdvi veranda, antrame aukšte vienas didelis kambarys. Plačiau »

Parduodamas dviejų aukštų sodo namas su rūsiu Dituvoje. Pirmame aukšte didelis kambarys ir virtuvė, erdvi veranda, antrame aukšte vienas didelis kambarys.

Namas pastatytas iš medinių rąstų ir apkaltas medinėmis lauko dailylentėmis. Vanduo iš šulinio, šildymas kietu kuru, krosnimi, elektra. Yra gražus koklinis pečius. Taip pat yra ūkinis namelis, tualetas, stiklinis šiltnamis. Sklype yra šulinys, derinčios obelys ir kriaušės. Sodas patogioje vietoje, netoli stotelės.

Sodo namelis su žemės sklypu S/B Vaiteliai
ID SO005657

Sodo namelis su žemės sklypu S/B Vaiteliai

Klaipėdos r., Vaitelių k.
25 000
Bendras plotas (m²): 30
Vaiteliuose parduodamas 6 a sodo sklypas su nameliu (vagonėliu). Vagonėlio bendras plotas - 30m2. Vagonėlyje du miegamieji, svetainė, virtuvė, dušinė, tualetas. Yra visa reikalinga technika - šaldytuvas, skalbimo mašina, televizorius. Plačiau »

Vaiteliuose parduodamas 6 a sodo sklypas su nameliu (vagonėliu). Vagonėlio bendras plotas - 30m2. Vagonėlyje du miegamieji, svetainė, virtuvė, dušinė, tualetas. Yra visa reikalinga technika - šaldytuvas, skalbimo mašina, televizorius.

Yra elektra, dujos, palydovinė televizija, vanduo, kanalizacija vietinė, aikštelė automobiliui, šiltnamis, šulinys, pavėsinė su naujais baldais, išbetonuoti takai, geras privažiavimas prie sklypo. Netoli autobusų stotelė. Sodas prižiūrėtas ir tvarkingas.

Sodo namas Gargžduose (S/B Minija)
ID SO005648

Sodo namas Gargžduose (S/B Minija)

Gargždai
25 000
Bendras plotas (m²): 40
Parduodamas 7 arų sodo sklypą su mūriniu 40 kv. m. sodo nameliu labai gražioje vietoje ant Minijos kranto, S/B "Minija". Sodas randasi Gargždų miesto ribose. Plačiau »

Parduodamas 7 arų sodo sklypą su mūriniu 40 kv. m. sodo nameliu labai gražioje vietoje ant Minijos kranto, S/B "Minija". Sodas randasi Gargždų miesto ribose.

Iki sklypo atvestas vandentiekis ir kanalizacija.

Gyvenamasis namas Žiaukų k. (S/B Šernai)
ID SO005613

Gyvenamasis namas Žiaukų k. (S/B Šernai)

Klaipėdos r., Žiaukų k.
53 000
Bendras plotas (m²): 80
Parduodamas gyvenamasis sodo namas su blokuotu garažu ir atskirais ūkiniais pastatais ir šiltnamiais SB ŠERNAI 6 arų žemės sklypu šalia miško. Plačiau »

Parduodamas gyvenamasis sodo namas su blokuotu garažu ir atskirais ūkiniais pastatais ir šiltnamiais SB ŠERNAI 6 arų žemės sklypu šalia miško.

Yra pritaikytas gyvenimui visus metus: elektra, vanduo, centrinis šildymas, vanduo, valymo įrengimai, nuotekos ir kt. Atlikta pilna namo renovacija - kapitalinis remontas, buvo parengtas projektas ir priduotas Registrų centrui visi darbai atlikti ir užbaigti 2010 m. Žemės sklypas 6 a mėgėjiškų sodų žemė stačiakampio formos (20m x 30m). Užstatytas plotas 161 m2, žemės ūkio naudmenų 439 m2. Statybos metai 1974 m. rekonstrukcija atlikta 2010 m. I a. bendras plotas 30,64 m2. 1-1 Veranda - tambūras 3,93 m2. 1-2 Virtuve 13,43 m2. 1-3 Kambarys 13,28 m2. II a. bendras plotas 26,58 m2. 2-1 Kambarys 26,58 m2. Sublokuotas garažas - ūkinė patalpa 23 m2. Yra mansardą virš IIa (26m2). Pagal poreikius yra galimybė prasiplėsti ir pasididinti gyvenamąjį plotą virš garažo. Ūkinis pastatas sublokuotas su šiltnamiu. Elektros galingumas 5 kW trifazė. Naujai įvesta ir kabelis paklotas žemėje.

Gyvenamasis namas Derceklių k. (S/B Dituva)
ID SO005612

Gyvenamasis namas Derceklių k. (S/B Dituva)

Klaipėdos r., Derceklių k.
85 000
Bendras plotas (m²): 106
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas gyvenamas naujos statybos sodo namas 106 kv. m., 2008 m. statybos. Plačiau »

Parduodamas gyvenamas naujos statybos sodo namas 106 kv. m., 2008 m. statybos.

Mūrinis,  namas Derceklių k. sodų bendrijoje. Sklypas - 6 arai. Šildymas - kietu kuru.

Gyvenamasis namas Žiaukų k. (S/B Minija)
ID SO005559

Gyvenamasis namas Žiaukų k. (S/B Minija)

Klaipėdos r., Žiaukų k.
72 000
Bendras plotas (m²): 90
Parduodamas gyvenamasis namas SB „Minija“. Namas yra nepravažiuojamoje gatvelėje, kurioje yra tik šeši sklypai, todėl nevargina nei pravažiuojančios mašinos, nei praeiviai. Plačiau »

Parduodamas gyvenamasis namas SB „Minija“. Namas yra nepravažiuojamoje gatvelėje, kurioje yra tik šeši sklypai, todėl nevargina nei pravažiuojančios mašinos, nei praeiviai.

Netoli yra autobusų stotelė, parduotuvė. Šiuo metu SB „Minija“ pagrindinėje gatvėje yra vykdomi gatvės apšvietimo darbai, planuojamos įvesti dujos. Name yra įrengta svetainė, miegamasis, virtuvė, vonios kambarys, koridorius. Duomenys apie parduodamą gyvenamąjį namą ir statinius sklype: Sklypo plotas 7 arai. Namo bendras plotas 90 kv.m., gyvenamasis plotas 50 kv.m. Po visu namu rūsys (40 kv. m.), kuriame įrengta katilinė. Įrengta nuotekų valymo sistema „Traidenis“. Įvestas šaltas ir šiltas vanduo (šildomas boileriu). Namas šildomas kieto kuro katilu (radiatoriais), yra įrengtas ir židinys (ortakinė šildymo sistema). Name sudėti plastikiniai langai. Pakeista nauja stogo danga (šiferis CEMBRIT). Naujai išvedžiota elektros instaliacija. Sklype pastatytas metalinis įstiklintas šiltnamis. Lauko židinys su pavėsine. Automobilio stovėjimo aikštelė išklota trinkelėmis. Lauke pastatytas šuns voljeras. Visa teritorija aptverta tvora.

Sodo namas Kiškėnų k. (S/B Smiltelė)
ID SO005556

Sodo namas Kiškėnų k. (S/B Smiltelė)

Klaipėdos r., Kiškėnų k.
25 000
Bendras plotas (m²): 80
Parduodamas mūrinis sodo namas su žemės sklypu Kiškėnų k. Pastatas 1 aukšto su mansarda, po visu namu yra rūsys. Sklype yra šulinys, pavėsinė, lauko WC. Brandus vaismedžių sodas. Plačiau »

Parduodamas mūrinis sodo namas su žemės sklypu Kiškėnų k. Pastatas 1 aukšto su mansarda, po visu namu yra rūsys. Sklype yra šulinys, pavėsinė, lauko WC. Brandus vaismedžių sodas.