SODAI, SODYBOS

Sodo namas su žemės sklypu Vaitelių k. (S/B Vaiteliai)
ID SO002579

Sodo namas su žemės sklypu Vaitelių k. (S/B Vaiteliai)

Klaipėdos r., Vaitelių k.
16 000
Bendras plotas (m²): -
Namo tipas: Blokinis
Parduodamas 18 arų žemės sklypas su nebaigtu statyti namu, Klaipėdos raj., Vaitelių k. esančiuose S/B Vaiteliai.. Yra statybinių gaminių. Plačiau »

Parduodamas 18 arų žemės sklypas su nebaigtu statyti namu, Klaipėdos raj., Vaitelių k. esančiuose S/B Vaiteliai.. Yra statybinių gaminių.

Sodo namas su žemės sklypu, Žiaukų k. (S/B Minija)
ID SO002576

Sodo namas su žemės sklypu, Žiaukų k. (S/B Minija)

Klaipėdos r., Zeigių k.
17 000
Kambarių skaičius: 2
Bendras plotas (m²): 40
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas 6 arų sodo sklypas su 40 kv. m. nameliu, Žiaukų k. Sklypas padalintas į dvi zonas: vienoje daržas, kitoje vaismedžiai ir veja. Yra šiltnamis, lauko tualetas. Plačiau »

Parduodamas 6 arų sodo sklypas su 40 kv. m. nameliu, Žiaukų k. Sklypas padalintas į dvi zonas: vienoje daržas, kitoje vaismedžiai ir veja. Yra šiltnamis, lauko tualetas.

Namelyje 2 kambariai ir virtuvėlė. Po visu namu rūsys. Įėjimai atskiri. Šildomas kokline krosnimi. Nuo kelio sodą skiria gyvatvorė. Tai suteikia privatumą. Privažiavimas visais metų laikais puikus. Sodas prižiūrėtas ir išpuoselėtas. Auga obelys, kriaušės ir vaiskrūmiai. Paliekami visi įrankiai ir žoliapjovė. Puikus pasirinkimas tiems, kas nori iškart ilsėtis.

Sodo namas su žemės sklypu, Lyverių k. (S/B Skinija)
ID SO002575

Sodo namas su žemės sklypu, Lyverių k. (S/B Skinija)

Klaipėdos r., Lyverių k.
54 000
Bendras plotas (m²): 100
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas sodo sklypas gražioje ir ramioje vietoje su gyvenamu namu, Lyverių k., s/b Skinija. Išpuoselėtas sodas ir daržas yra šiltnamis, centralizuota laistymo sistema. Plačiau »

Parduodamas sodo sklypas gražioje ir ramioje vietoje su gyvenamu namu, Lyverių k., s/b Skinija. Išpuoselėtas sodas ir daržas yra šiltnamis, centralizuota laistymo sistema.

Namas vieno aukšto su mansarda ir pirtele rūsyje. Iš vidaus šiltintas 5 cm polistirolio sluoksniu, iš lauko apkaltas medinėmis dailylentėmis. Vanduo name iš šulinio, karštas vanduo šildomas boileriu. Tualetas pirmame aukšte, dušas – pirtelėje. Pirmame aukšte – virtuvė, svetainė su židiniu, veranda (nuotraukose žaliomis sienomis ir dideliais langais). Iš svetainės išėjimas į terasą. Antrame aukšte – miegamasis su dideliu balkonu. Stogas – akmenės beasbestinis šiferis. Namas įrengtas paprastai, tačiau gerai prižiūrėtas. Parduodamas su visais baldais. Dokumentai pilnai sutvarkyti.

Sodo namas Kulių k. (S/B Žilvitis)
ID SO002543

Sodo namas Kulių k. (S/B Žilvitis)

Klaipėdos r., Kulių k.
55 000
Bendras plotas (m²): 50
Parduodamas 50 kv. m. sodo namelis Klaipėdos rajone, Kulių k. sodų bendrijoje ,,Žilvitis". Nuostabaus grožio sklypas, labai geroje vietoje, Minijos upė vos už 250 m., sklypas ant skardžio. Plačiau »

Parduodamas 50 kv. m. sodo namelis Klaipėdos rajone, Kulių k. sodų bendrijoje ,,Žilvitis". Nuostabaus grožio sklypas, labai geroje vietoje, Minijos upė vos už 250 m., sklypas ant skardžio.

Sklypo apačioje dar 0,2 ha miško (įeina į kainą). Sklypas praplėstas į valstybės žemę (kuri yra nenaudojama). Galimybė išsipirkti iš valstybės daugiau žemės. Sutvarkyta ir aptverta aplinka, sklypas ramioje gatvėje. Išretinus miškelį jūs kiekvieną rytą matysite nuostabų Minijos slėnį. Iš vienos pusės nuo kaimynų skiria miškelis, iš kitos pusės aukšta tvora. Yra gyvenamas namelis su įrengtu centriniu šildymu, WC, vonia, katilinė, virtuvė ir vienas didelis kambarys (pilnai įrengtas). Iki asfaltuoto kelio apie 300 m. Veikia saugios kaiminystės grupė, vaikus vežioja mokyklinis autobusas. Šalia įrengta nauja dviračių trasa, greta Gargždų karjero.

Sodo namas Klaipėdoje (S/B Pakrantė)
ID SO002540

Sodo namas Klaipėdoje (S/B Pakrantė)

Klaipėda, Mažasis kaimelis
35 000
Bendras plotas (m²): 61
Namo tipas: Medinis
Parduodamas 61 kv. m. sodo namelis su 5,6 arų žemės sklypu Klaipėdos mieste esančiuose S/B ,,Pakrantė". Sklypas su nameliu tvarkingi ir prižiūrėti. Yra elektra, miesto vanduo ir kanalizacija. Plačiau »

Parduodamas 61 kv. m. sodo namelis su 5,6 arų žemės sklypu Klaipėdos mieste esančiuose S/B ,,Pakrantė". Sklypas su nameliu tvarkingi ir prižiūrėti. Yra elektra, miesto vanduo ir kanalizacija.

Gyvenamasis namas Derceklių k. (S/B Dituva)
ID SO002539

Gyvenamasis namas Derceklių k. (S/B Dituva)

Klaipėdos r., Derceklių k.
84 500
Bendras plotas (m²): 145
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas 5-ių kambarių, 145 kv. m. bendro ploto, dviejų aukštų namas su garažu, Klaipėdos rajone, Derceklių k. esančiuose S/B ,,Dituva". Namas randasi šalia asfaltuotos gatvės. Plačiau »

Parduodamas 5-ių kambarių, 145 kv. m. bendro ploto, dviejų aukštų namas su garažu, Klaipėdos rajone, Derceklių k. esančiuose S/B ,,Dituva". Namas randasi šalia asfaltuotos gatvės.

Kūrenamas kietu kuru. Virtuvė sujungta su svetaine, kurioje yra židinys. Sutvarkyta aplinka. Sklypas aptvertas ir randasi šalia kanalo. Pirmą aukštą sudaro: garažas su katiline, vonia su WC (šildomos grindys), virtuvė sujungta su svetaine, du atskiri kambariai. Antrame aukšte: du kambariai.

Gyvenamasis namas Lingių k. (S/B Guboja)
ID SO002537

Gyvenamasis namas Lingių k. (S/B Guboja)

Klaipėdos r., Lingių k.
90 000
Bendras plotas (m²): 90
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas 3-jų kambarių (90 kv. m.) gyvenamasis namas, Lingių k. esančiuose S/B ,,Guboja". Namas mūrinis (sodo), 2011 m. statybos. Šildymas kietu (skystu) kuru. Plačiau »

Parduodamas 3-jų kambarių (90 kv. m.) gyvenamasis namas, Lingių k. esančiuose S/B ,,Guboja". Namas mūrinis (sodo), 2011 m. statybos. Šildymas kietu (skystu) kuru.

Sklypas labai gražioje vietoje, prieš namą tinklinio ir automobilių aikštelė, kuri apsodinta gyvatvore, o už gyvatvorės prisodinta gražių medžių: pušelės, eglutės, berželiai ir t. t. Per langą matosi tvenkinys (už 100 m). Gražiai sutvarkyta aplinka. Namo apdaila - klinkeris, virtuvė sujungta su svetaine, du miegamieji kambariai, WC, dušo kabina, sūkurinė vonia, įrengta suomiška pirtis. Į antrą aukštą ir į priepirtį ąžuoliniai laiptai. Įvesta signalizacija. Namo šildymas kombinuotas skystu, kietu kuru (malkos/anglys) nuo židinio ir elektra. Išvesta kanalizacija, valymo įrengimai (Traidenis). Išvestas drenažas, giluminis šulinys, šiltnamis. Kiemas išklotas trinkelėmis, šiltnamis sujungtas su ūkiniu pastatu, kuriame įrengtas tualetas su nuotekomis. Teritorija aptverta metaline tvora. Tinka gyventi tiek žiemą, tiek vasarą. Puikus pasirinkimas norintiems ramiai praleisti laisvalaikį gamtos apsuptyje arba gyventi.

Sodo namas su žemės sklypu, Šniaukštų k. (S/B Agluona)
ID SO002536

Sodo namas su žemės sklypu, Šniaukštų k. (S/B Agluona)

Klaipėdos r., Šnaukštų k.
6 000
Bendras plotas (m²): 50
Namo tipas: Medinis
Parduodamas 50 kv. m., medinis, 2005 m. statybos sodo namelis, Šniaukštų k. esančiuose S/B ,,Agluona" su 6 arų žemės sklypu. Plačiau »

Parduodamas 50 kv. m., medinis, 2005 m. statybos sodo namelis, Šniaukštų k. esančiuose S/B ,,Agluona" su 6 arų žemės sklypu.

Sodo namas su žemės sklypu Derceklių k. (S/B Dituva)
ID SO002513

Sodo namas su žemės sklypu Derceklių k. (S/B Dituva)

Klaipėdos r., Derceklių k.
8 500
Bendras plotas (m²): -
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas 6 arų sodo sklypas su ūkiniu pastatu Klaipėdos rajone, Derceklių k., S/B Dituva kuriame galima gyventi. Namelyje atvesta elektra, įrengta krosnis. Plačiau »

Parduodamas 6 arų sodo sklypas su ūkiniu pastatu Klaipėdos rajone, Derceklių k., S/B Dituva kuriame galima gyventi. Namelyje atvesta elektra, įrengta krosnis.

Ūkinis pastatas sujungtas su šiltnamiu. Sodo sklypas orientuotas prie centrinės gatvės, netoli autobusų stotelės, bei Rimi parduotuvės. Sodas tvarkingas yra sodinukų (obelys, kriaušės, serbentai, agrastai). Saulėta pusė, kaimynų namai neužstoja sklypo. Geras privažiavimas.