SODAI, SODYBOS

Sodo namas su žemės sklypu Derceklių k. (S/B Dituva)
ID SO002930

Sodo namas su žemės sklypu Derceklių k. (S/B Dituva)

Klaipėdos r., Derceklių k.
25 000
Bendras plotas (m²): 66
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas 66 kv. m., mūrinis sodo namelis Derceklių k. (S/B Dituva) su 6 arų žemės sklypu. Yra šiltnamis, šulinys. Tvarkingas namelis, šildomas kietu kuru. Yra rūsys. Plačiau »

Parduodamas 66 kv. m., mūrinis sodo namelis Derceklių k. (S/B Dituva) su 6 arų žemės sklypu. Yra šiltnamis, šulinys. Tvarkingas namelis, šildomas kietu kuru. Yra rūsys.

Sodo namas su žemės sklypu Kiškėnų k. (S/B Tolupis)
ID SO002929

Sodo namas su žemės sklypu Kiškėnų k. (S/B Tolupis)

Klaipėdos r., Kiškėnų k.
20 000
Bendras plotas (m²): 20
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas mūrinis, 20 kv. m. sodo namelis su 6 arų žemės sklypu, Kiškėnų kaime esančiuose S/B "Tolupis". Įrenkta "rusiška" pirtis. Sklype yra šulinys, šiltnamis, malkinė, pavėsinė. Plačiau »

Parduodamas mūrinis, 20 kv. m. sodo namelis su 6 arų žemės sklypu, Kiškėnų kaime esančiuose S/B "Tolupis". Įrenkta "rusiška" pirtis. Sklype yra šulinys, šiltnamis, malkinė, pavėsinė.

Namelis šildomas kietu kuru.

Sodyba Vaitelių k.
ID SO002928

Sodyba Vaitelių k.

Klaipėdos r., Vaitelių k.
36 500
Bendras plotas (m²): 300
Namo tipas: Medinis
Parduodama sodyba su mišku Vaitelių kaime. Sodyba apsupta privataus (sodybai priklausančio), gražaus miško. Iki atsfaltinio kelio apie 300 metrų. Plačiau »

Parduodama sodyba su mišku Vaitelių kaime. Sodyba apsupta privataus (sodybai priklausančio), gražaus miško. Iki atsfaltinio kelio apie 300 metrų.

Atvesta elektra, padaryti geodeziniai matavimai 1.5 h miško 1.90 h iš jų 40 arų pasodybinis sklypas. Kaimynų aplink nėra, statiniai griaunami. Atstumai iki Klaipėdos 25 km iki Palangos 20 km ik Gargždų 11 km iki Kretingos 12 km, puiki vieta poilsiui.

Sodyba Drevernos k.
ID SO002927

Sodyba Drevernos k.

Klaipėdos r., Drevernos k.
120 000
Bendras plotas (m²): 400
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas sodyba Drevernos k., labai gražioje vietoje. Vos 100 metrų iki Marių, kitoje kranto pusėje Juodkrantė. Greta "Kaitų" bazė. Visa terotprija aptverta ir prižiūrima. Plačiau »

Parduodamas sodyba Drevernos k., labai gražioje vietoje. Vos 100 metrų iki Marių, kitoje kranto pusėje Juodkrantė. Greta "Kaitų" bazė. Visa terotprija aptverta ir prižiūrima.

Sklype net trys pastatai, šiltnamis, pavėsinė. Du įžuvinti vandens telkiniai. Sodyba tinkanti turizmui plėtoti.

Sodyba Kretingos g. Šlaveitų km.
ID SO002923

Sodyba Kretingos g. Šlaveitų km.

Kretingos r., Šlaveitų k.
30 000
Bendras plotas (m²): 95
Parduodamos 2 sodybos Kretingos raj. Šlaveitų kaime. Plačiau »

Parduodamos 2 sodybos Kretingos raj. Šlaveitų kaime.

Pirmoje sodyboje yra du pastatai (gyvenamas namas ir daržinė). Namas-mūrinis, su palėpe. Palėpėje galima įrengti gyvenamus kambarius. Namo stogas naujai pakeistas, sudėti nauji mediniai langai su stiklo paketais. Namo vidus be apdailos, tik naujai išbetonuotos grindys. Yra vietinė kanalizacija.

Daržinė-medinė. Naujai perkaltos lentos ir išbetonuotos grindys. Yra pilnai įrengta vasaros virtuvė (pilna apdaila, pečius, plastikiniai langai). Sodybos aplinka sutvarkyta, yra šulinys. Aptverta nauja tvora, vartai. Geras privažiavimas. Sodybos plotas -50 arų. Namo gyvenamas plotas apie 95 m2.

Antra sodyba yra kitoje kelio pusėje (priešais pirmąją sodybą). Sklypas -kampinis, šulinys, seno namo pamatai ir akmeninis rūsys (daržovėms). Sodybos plotas - 27 arai.

PARDUODAMOS ABI SODYBOS KARTU ARBA ATSKIRAI.

Perkant sodybas, už papildomą kainą yra gilimybė įsigyti  10 ha dirbamos žemės, kuri yra ~500 m nuo sodybų.

Sodo namas su žemės sklypu Palangoje
ID SO002920

Sodo namas su žemės sklypu Palangoje

Palanga
31 500
Bendras plotas (m²): 35
Namo tipas: Mūrinis
Palangoje, Pavėsio sodų bendrijoje prie vandens telkinio parduodamas mūrinis sodo namukas su 5,4 arų žemės sklypu. Geras privažiavimas, komunikacijos. Plačiau »

Palangoje, Pavėsio sodų bendrijoje prie vandens telkinio parduodamas mūrinis sodo namukas su 5,4 arų žemės sklypu. Geras privažiavimas, komunikacijos.

Sodyba Juodikių kaime
ID SO002914

Sodyba Juodikių kaime

Klaipėdos r., Juodikių k.
78 900
Bendras plotas (m²): 39,2
Parduodama išskirtinė sodyba Juodikių km. Klaipėdos raj. Sodybą supa šimtamečiai klevai, ąžuolai. Išlikusių pastatų rašytiniuose dokumentuose nurodyta statybų data 1886 m. Plačiau »

Parduodama išskirtinė sodyba Juodikių km. Klaipėdos raj. Sodybą supa šimtamečiai klevai, ąžuolai. Išlikusių pastatų rašytiniuose dokumentuose nurodyta statybų data 1886 m.

Tai vieta, turinti savo istoriją ir aurą. Sodyba yra vos 20 km nuo Klaipėdos centro, puikus susisiekimas su Aglonėnais ir Priekule. Sodybai priklauso 2,87 ha sklypas, kurį sudaro 34 a namų valdos ir 253 a žemės ūkio paskirties. Sklype yra elektra, vanduo. Išlikę senieji pastatai: ūkinis (1889 m.) 144 kv.m., rūsys (1889 m.) ant kurio pastatytas rąstinis vasarnamis 39,2 kv.m., naujai pastatyta lauko virtuvė su židiniu ir duonkepe, atnaujintas šulinys. Gyvenamas namas neišliko, bet yra projektas naujam namui. Sutvarkyta aplinka, užsėta veja, įrengtas dekoratyvinis tvenkinukas, pasodintas jaunas sodas. Sklypas ribojasi su mišku. Šalimais, karjerų vietoje, įrengti tvenkiniai, kur galima žvejoti ir maudytis, netolėse teka Minija. Šalia gyvena draugiški kaimynai. Puikus pasirinkimas norintiems pabėgti iš miesto ar kurti nuosavą verslą.

Sodo sklypas su nameliu Derceklių k. (S/B Dituva)
ID SO002913

Sodo sklypas su nameliu Derceklių k. (S/B Dituva)

Klaipėdos r., Derceklių k.
7 000
Bendras plotas (m²): -
Namo tipas: Medinis
Parduodamas 6 arų sodo sklypas su mediniu (1995 m. statybos) sodo nameliu Derceklių k. esančiuose "Dituvos" soduode. Sklype yra atvesta elektra, iškastas šulinys, stovi šiltnamis. Plačiau »

Parduodamas 6 arų sodo sklypas su mediniu (1995 m. statybos) sodo nameliu Derceklių k. esančiuose "Dituvos" soduode. Sklype yra atvesta elektra, iškastas šulinys, stovi šiltnamis.

Sodo sklypas Dituvos k. (S/B Guboja)
ID SO002911

Sodo sklypas Dituvos k. (S/B Guboja)

Klaipėdos r., Dituvos k.
12 000
Bendras plotas (m²): -
Parduodamas 7 arų sklypas "Gubojos" sodų bendrijoje su projektu namelio statybai. Yra pamatai. Į sklypą atvesta elektra. Yra šulinys. Plačiau »

Parduodamas 7 arų sklypas "Gubojos" sodų bendrijoje su projektu namelio statybai. Yra pamatai. Į sklypą atvesta elektra. Yra šulinys.