SODAI, SODYBOS

Sodo namas su žemės sklypu Žiaukų k.
ID SO005809

Sodo namas su žemės sklypu Žiaukų k.

Klaipėdos r., Žiaukų k.
32 000
Bendras plotas (m²): 60
Parduodamas sodo namas Žiaukų k., S/B Šernai. Namas mūrinis, nesenai pakeista stogo danga, apšiltintas stogas, yra šulinys. Pirmame aukšte yra svetainė su židiniu ir virtuvė. Antrame aukšte - kambarys su balkonu ir miegamasis. Visuose kambariuose sudėtas laminatas. Plačiau »

Parduodamas sodo namas Žiaukų k., S/B Šernai. Namas mūrinis, nesenai pakeista stogo danga, apšiltintas stogas, yra šulinys. Pirmame aukšte yra svetainė su židiniu ir virtuvė. Antrame aukšte - kambarys su balkonu ir miegamasis. Visuose kambariuose sudėtas laminatas.

Ūkiniame pastate įrengtas tualetas ir dušas. Yra didelis sausas rūsys po visu namu. Šildymas pečiumi ir židiniu. Sklype yra mūrinis sandėliukas, trys šiltnamiai ir garažas. Sodas aptvertas tvora, yra vaismedžių. Netoli autobusų stotelė, parduotuvė, gatvės gale yra tvenkinys. Rami vieta, geri kaimynai. Namas priduotas 100 proc.

Sodyba Klaipėdos raj., Žadeikių k.
ID SO005793

Sodyba Klaipėdos raj., Žadeikių k.

Klaipėdos r., Žadeikių k.
250 000
Bendras plotas (m²): 486
Parduodamas renovuotas paslaugų pastatas (sodyba). Pirmame aukšte 2 pobūvių salės, pirtis, priešpirtis, wc, dušinės, virtuvė su profesionalia įranga (yra VMVT leidimas maisto gamybai), buitinės patalpos. Vienoje iš salių yra įrengtas oro kondicionierius, kitoje - židinys. Plastikiniai langai, visos lauko durys šarvuotos. Antrame aukšte įrengtos poilsio patalpos su baldais, talpinančios iki 50 žmonių nakvynei, wc, dušai. Velux langai. Pilnai įrengta. Viso 485,77 kv.m. Plačiau »

Parduodamas renovuotas paslaugų pastatas (sodyba). Pirmame aukšte 2 pobūvių salės, pirtis, priešpirtis, wc, dušinės, virtuvė su profesionalia įranga (yra VMVT leidimas maisto gamybai), buitinės patalpos. Vienoje iš salių yra įrengtas oro kondicionierius, kitoje - židinys. Plastikiniai langai, visos lauko durys šarvuotos. Antrame aukšte įrengtos poilsio patalpos su baldais, talpinančios iki 50 žmonių nakvynei, wc, dušai. Velux langai. Pilnai įrengta. Viso 485,77 kv.m.

Šildymas – kietas kuras, vanduo ir nuotekos – centralizuoto gyvenvietės tinklo. Įvesta apsaugos bei gaisro signalizacijos, žaibosauga. Pilnai sutvarkyta bei apželdinta lauko aplinka, apšvietimas, lauko fontanas. Yra pavėsinė su židiniu ir baldais, automobilių stovėjimo aikštelė, lauko kubilas.
Galima daryti parduotuvę.
Šalia yra gamybinės paskirties pastatas 125 kv.m. (tinkamas autoservisui, sandėliui ir kt.) Yra vandentiekis ir kanalizcija (gyvenvietės). Atskiras rūsys, lauko garažas, šiltnamis, lauko sandėliukas. Galimybės plėstis, didelė teritorija. Kaina derinama. Domina keitimas, išperkamoji nuoma.

Sodo namas su žemės sklypu Žiaukų k., Klaipėdos raj.
ID SO005792

Sodo namas su žemės sklypu Žiaukų k., Klaipėdos raj.

Klaipėdos r., Žiaukų k.
14 500
Bendras plotas (m²): 20
Parduodamas sodo namukas su žemės sklypu S/B Šernai, Žiaukų k. namelis vieno aukšto su palėpe. Sklypas  6 arų ploto, apsodintas vaismedžiais.  Yra šulinys, po namu rūsys.  Patogus susisiekimas. Plačiau »

Parduodamas sodo namukas su žemės sklypu S/B Šernai, Žiaukų k. namelis vieno aukšto su palėpe. Sklypas  6 arų ploto, apsodintas vaismedžiais.  Yra šulinys, po namu rūsys.  Patogus susisiekimas.

Gyv. namas su žemės sklypu S/B Dituva, Klaipėdos raj.
ID SO005763

Gyv. namas su žemės sklypu S/B Dituva, Klaipėdos raj.

Klaipėdos r., Derceklių k.
85 000
Bendras plotas (m²): 135
Pardudamas namas Derceklių k., Klaipėdos raj. Namas renovuotas 2009 metais, apšiltintas akmens vata. Kieto kuro katilas kurenamas briketais.Įvesta trifazė elektra. Parduodamas su baldais, galima iškart gyventi. Sodas aptvertas medine tvora, automatiniai vartai. Plačiau »

Pardudamas namas Derceklių k., Klaipėdos raj. Namas renovuotas 2009 metais, apšiltintas akmens vata. Kieto kuro katilas kurenamas briketais.Įvesta trifazė elektra. Parduodamas su baldais, galima iškart gyventi. Sodas aptvertas medine tvora, automatiniai vartai.

Kieme stovi mažas ūkinis pastatas daiktams susidėti. Namo kvadratūra 135 kv.m. Kiemas tvarkingas, prižiūrėtas. Išklotos trinkelės mašinoms statyti.

Sodo namas su žemės sklypu S/B Obelėlė, Gargždai
ID SO005756

Sodo namas su žemės sklypu S/B Obelėlė, Gargždai

Gargždai
40 000
Bendras plotas (m²): 84
S/B “Obelėlė” parduodamas 6 arų sodo sklypas su 84 kv.m. ploto mūriniu namu. Namas dviejų aukštų su rūsiu, yraūkinis pastatas. Statiniai teisiškai įregistruoti. Sklypas sutvarkytas, yra trinkelės, tvora, elektra, šulinys. Geras ir patogus susisiekimas. Plačiau »

S/B “Obelėlė” parduodamas 6 arų sodo sklypas su 84 kv.m. ploto mūriniu namu. Namas dviejų aukštų su rūsiu, yraūkinis pastatas. Statiniai teisiškai įregistruoti. Sklypas sutvarkytas, yra trinkelės, tvora, elektra, šulinys. Geras ir patogus susisiekimas.

Iki Gargždų miesto 1 km. Sodo bendrijoje tiesiamas dujų įvadas ir vandentiekis.

Sodo namas Derceklių k., Klaipėdos raj.
ID SO005738

Sodo namas Derceklių k., Klaipėdos raj.

Klaipėdos r., Derceklių k.
75 000
Bendras plotas (m²): 80,5
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas sodo namas su 12 a ploto žemės sklypu. Plačiau »

Parduodamas sodo namas su 12 a ploto žemės sklypu.

Namo pusrūsyje: įrengta virtuvė, san. mazgas, pirtis, sandėliukas, židinys. 1-ame aukšte: svetainė ir miegamasis kaambarys, 2-ame aukšte: svečių miegamasis kambarys, įrengta vasaros palėpė. Du balkonai. Naujas granulinis katilas įrengtas katilinėje. Sklype yra pavėsinė su židiniu ir rūkykla, didelis šiltnamis su polikarbonato danga, sandėliukas su pavėsine dviems automobiliams, tvora, dveji vartai, trinkelėmis išklotas kiemas. Šalia autobusų stotelė, parduotuvė, biblioteka, kavinė, tvenkinys, kuriame galima vasarą maudytis. Geri nuolatos gyvenantys kaimynai.

Gyv. namas su žemės sklypu S/B Agluona, Šnaukštų k.
ID SO005734

Gyv. namas su žemės sklypu S/B Agluona, Šnaukštų k.

Klaipėdos r., Šnaukštų k.
53 000
Kambarių skaičius: 4
Bendras plotas (m²): 80
Namo tipas: Karkasinis
Parduodamas naujas karkasinis gyvenamas namas S/B Agluona, Šnaukštų k., Klaipėdos raj. Namo bendras plotas 80 kv.m. Prie namo didelė  40 kv.m. ploto terasa. Sklypo plotas 6a. Yra šulinys. Plačiau »

Parduodamas naujas karkasinis gyvenamas namas S/B Agluona, Šnaukštų k., Klaipėdos raj. Namo bendras plotas 80 kv.m. Prie namo didelė  40 kv.m. ploto terasa. Sklypo plotas 6a. Yra šulinys.

Name trys kambariai. Įrengtos įtempiamos lubos, pirkėjui pageidaujant bus išklota laminuota grindų danga.

Sodyba Kiškių k., Kintų sen., Šilutės raj.
ID SO005682

Sodyba Kiškių k., Kintų sen., Šilutės raj.

Šilutės r.
120 000
Bendras plotas (m²): 143
Parduodama sodyba šalia Svencelės, Kiškių k., Drevernos sen., Šilutės raj. Namas 1908 m. statybos, dalis namo renovuota, naujai įrengti du kambariai ir virtuvė. Lauko tualetas. Plačiau »

Parduodama sodyba šalia Svencelės, Kiškių k., Drevernos sen., Šilutės raj. Namas 1908 m. statybos, dalis namo renovuota, naujai įrengti du kambariai ir virtuvė. Lauko tualetas.

Bendras sklypo plotas 3 ha. Sklype yra įžuvintas tvenkinys (apie 6 arų ploto), šiltnamis. Teritorija sutvarkyta ir prižiūrėta. Sodyba atokiau nuo kitų namų.

Sodo namas su sklypu Vaitelių k., Klaipėdos raj.
ID SO005672

Sodo namas su sklypu Vaitelių k., Klaipėdos raj.

Klaipėdos r., Vaitelių k.
14 000
Bendras plotas (m²): 66
Parduodamas sodo sklypas su nameliu Vaitelių k., Klaipėdos raj. Iki Klaipėdos 19 km. Plačiau »

Parduodamas sodo sklypas su nameliu Vaitelių k., Klaipėdos raj. Iki Klaipėdos 19 km.