SODAI, SODYBOS

Gyvenamasis namas Kiškėnų k. (S/B Tolupis)
ID SO006486

Gyvenamasis namas Kiškėnų k. (S/B Tolupis)

Klaipėdos r., Kiškėnų k.
92 000
Bendras plotas (m²): 126,45
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas 100% baigtumo gyvenamasis namas šalia miško Kiškėnų k, S/B ,,Tolupis". Strategiškai patogioje vietoje - pusiaukelėje tarp Klaipėdos ir Gargždų. Plačiau »

Parduodamas 100% baigtumo gyvenamasis namas šalia miško Kiškėnų k, S/B ,,Tolupis". Strategiškai patogioje vietoje - pusiaukelėje tarp Klaipėdos ir Gargždų.

Namas yra pilnai įrengtas su baldais ir buitine technika. Viduje svetainė sujungta su virtuve, pro kurią galima įeiti į terasą. Vonios kambarys, kuriame yra dušas ir vonia atskirai, dabar padaryti 2 miegamieji ir vienas sandėlio kambariukas, kurį galima perdaryti dar vienu miegamuoju. Po visu gyvenamuoju namu yra garažas, rūsys ir katilinė. Plotas - gyvenamojo 69,07 kv. m. ir garažo/rūsio - 57,38 kv.m. Prieškambaris - 2,87 kv.m. Svetainė su virtuvė - 25,93 kv.m. Vonia/wc - 6,76 kv.m. Miegamasis I - 8,55 kv.m. Miegamasis II - 8.64 kv.m. Miegamasis III - 10,78 kv.m. Koridorius - 3,50 kv.m. Kambariukas per kurį galima nusileisti į apačią - 2,04 kv.m. Vanduo gręžinys.

Gyvenamasis namas Kiškėnų k. (S/B Tolupis)
ID SO006449

Gyvenamasis namas Kiškėnų k. (S/B Tolupis)

Klaipėdos r., Kiškėnų k.
99 000
Bendras plotas (m²): 160
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas įrengtas gyvenamas namas Kiškįnų k. esančiuose S/B "Tolupis". Sklypas kraštinis (12 a), šalia miško, labai rami vieta. Plačiau »

Parduodamas įrengtas gyvenamas namas Kiškįnų k. esančiuose S/B "Tolupis". Sklypas kraštinis (12 a), šalia miško, labai rami vieta.

Name du vonios kambariai - vienas pirmame aukšte, kitas antrame. Rūsyje yra pirtis, dušas, židinys, pirmame aukšte dar vienas židinys. Trečiame aukšte įrengtos palėpės, iškaltos dailylentėmis. Namas šildomas granuliniu katilu. Sistema pusiau automatinė - katilas pats užsidega ir užgėsta pagal nustatytą temperatūrą. Šildymo sistema ir vanduo išvedžiotas naujai prieš keletą metų. Yra trijų fazių elektros įvadas 40 kw. Kieme dar stovi 24 kv. m. vasaros namukas, prie namo yra pagalbinių ūkinių patalpų.

Gyvenamasis namas Derceklių k. (S/B Dituva)
ID SO006447

Gyvenamasis namas Derceklių k. (S/B Dituva)

Klaipėdos r., Derceklių k.
79 000
Bendras plotas (m²): 77
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas 77 kv.m. gyvenamosios paskirties namas su mansarda Derceklių k. Namas statytas iš blokelių. Pirmame aukšte vienas miegamasis kambarys, svetainė su virtuve. Plačiau »

Parduodamas 77 kv.m. gyvenamosios paskirties namas su mansarda Derceklių k. Namas statytas iš blokelių. Pirmame aukšte vienas miegamasis kambarys, svetainė su virtuve.

Yra atskiras kolidoriukas - tambūras. Wc ir dušo kambarys atskirai. Antrame aukšte vonios kambarys ir wc (kartu), vienas miegamasis. Name yra šaltas ir karštas vanduo, šildymo sistema. Pirmame aukšte - pilna vidaus apdaila. Yra didelis šiltnamis (30 kv). Sklypas 6 a, yra galimybė nusipikti šalia parduodama laisvą sklypą. Teritorija aptvarkyta ir aptverta.

Sodo namas Derceklių k. (S/B Dituva)
ID SO006440

Sodo namas Derceklių k. (S/B Dituva)

Klaipėdos r., Derceklių k.
85 000
Bendras plotas (m²): 92
Namo tipas: Karkasinis
Parduodamas naujai pastatytas, pilnai įrengtas, vieno aukšto, karkasinis (92 kv. m.) sodo namas Derceklių k. su 7 arų žemės sklypu. Plačiau »

Parduodamas naujai pastatytas, pilnai įrengtas, vieno aukšto, karkasinis (92 kv. m.) sodo namas Derceklių k. su 7 arų žemės sklypu.

Namo fasadas - dekoratyvinis tinkas, kombinuotas su medžiu. Namas labai patogaus išplanavimo: jame yra 3 miegamieji, svetainė su virtuve, san.mazgas, katilinė. Komunikacijos vietinės (gręžinys, nuotekų valymo įrenginys). Namas parduodamas pilnai įrengtas, išvedžiota rekuperacinė sistema, pajungtas oroterminis šildymas (oras-vanduo), išvedžiotas grindinis šildymas, sumontuotas vokiškas pakabinamas WC. Namas labai šiltas, durys visos natūralaus medžio, langai 3-jų stiklų, 6 kamerų. Teritorija išlyginta. Gera vieta. Asfaltuotas privažiavimas iki sklypo. Šalia daug nuolat gyvenančių, tvarkingų kaimynų. Netoli PC "Rimi", turgavietė, autobusų stotelė.

Sodo namas su žemės sklypu S/B Spengiai, Kaspariškių k.
ID SO006433

Sodo namas su žemės sklypu S/B Spengiai, Kaspariškių k.

Klaipėdos r., Kaspariškių k.
18 000
Bendras plotas (m²): 36
Parduodamas žemės sklypas su namu S/B Spengiai, Kaspariškių k., Klaipėdos raj. Yra įvesta elektra, sklype šulinys. Sklypas 6 arų ploto. Plačiau »

Parduodamas žemės sklypas su namu S/B Spengiai, Kaspariškių k., Klaipėdos raj. Yra įvesta elektra, sklype šulinys. Sklypas 6 arų ploto.

Sodo namas su žemės sklypu S/B Dituva
ID SO006432

Sodo namas su žemės sklypu S/B Dituva

Klaipėdos r., Derceklių k.
16 500
Bendras plotas (m²): 52
Parduodamas sodo namas su žemės sklypu S/B Dituva. Namo plotas 52 kv.m. Yra išpilti pamatai šiltnamiui. Dokumentacija pilnai paruošta, viskas tvarkingai. Namas randasi prie ežero, stotelė netoliese. "Rimi" prekybos centras už 1 km. Plačiau »

Parduodamas sodo namas su žemės sklypu S/B Dituva. Namo plotas 52 kv.m. Yra išpilti pamatai šiltnamiui. Dokumentacija pilnai paruošta, viskas tvarkingai. Namas randasi prie ežero, stotelė netoliese. "Rimi" prekybos centras už 1 km.

Sodo namas su žemės sklypu S/B Dituva
ID SO006431

Sodo namas su žemės sklypu S/B Dituva

Klaipėdos r., Derceklių k.
11 000
Bendras plotas (m²): 20
Parduodamas sodo sklypas su nameliu S/B Dituva. Rami vieta, netoli vandens telkinio. Šiltnamis stiklinis, šulinys (visada yra vandens). Namelyje galima vasarą gyventi, yra virtuvė, kambarys, ir pastogėje miegamasis. Jauki pavėsinė prie namelio. Yra elektra. Plačiau »

Parduodamas sodo sklypas su nameliu S/B Dituva. Rami vieta, netoli vandens telkinio. Šiltnamis stiklinis, šulinys (visada yra vandens). Namelyje galima vasarą gyventi, yra virtuvė, kambarys, ir pastogėje miegamasis. Jauki pavėsinė prie namelio. Yra elektra.

Sodo namas su žemės sklypu S/B Dituva
ID SO006430

Sodo namas su žemės sklypu S/B Dituva

Klaipėdos r., Derceklių k.
12 000
Bendras plotas (m²): 30
Parduodamas sodo namas  su žemės sklypu S/B Dituva, Klaipėdos raj. Namukas įrengtas, 1 aukšto su mansarda. Yra židinys. Sklype šulinys. WC lauke. Plačiau »

Parduodamas sodo namas  su žemės sklypu S/B Dituva, Klaipėdos raj. Namukas įrengtas, 1 aukšto su mansarda. Yra židinys. Sklype šulinys. WC lauke.

Gyvenamasis namas Gargžduose (S/B Minija)
ID SO006368

Gyvenamasis namas Gargžduose (S/B Minija)

Gargždai
100 000
Bendras plotas (m²): 158
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas namas Gargždų mieste S/B Minija. Puikus kraštovaizdis į upės slėnį. Namo baigtumas 95%. Vidus tvarkingas, išvaizdžiai įrengtas. Plačiau »

Parduodamas namas Gargždų mieste S/B Minija. Puikus kraštovaizdis į upės slėnį. Namo baigtumas 95%. Vidus tvarkingas, išvaizdžiai įrengtas.

Trūksta lauko gerbūvio išpuoselėjimo. Šildymas kietu kuru arba dyzelinu. Galimybė pasijungti centrinį vandentiekį ir nuotekas bei dujas. Parduodamas su baldais. Yra garažas. Sklypo plotas 4.56 aro.