SODAI, SODYBOS

Sodo namas su žemės sklypu Šnaukštų k.
ID SO006066

Sodo namas su žemės sklypu Šnaukštų k.

Klaipėdos r., Šnaukštų k.
14 000
Bendras plotas (m²): 54
Parduodamas sodo sklypas su nameliu S/B Agluona, Šnaukštų k. Nameliui reikalingas remontas. Šalia yra nuolatos gyvenantys kaimynai. Asfaltuotas privažiavimas, važiuoja mokyklinis autobusas. Yra šulinys. Plačiau »

Parduodamas sodo sklypas su nameliu S/B Agluona, Šnaukštų k. Nameliui reikalingas remontas. Šalia yra nuolatos gyvenantys kaimynai. Asfaltuotas privažiavimas, važiuoja mokyklinis autobusas. Yra šulinys.

Sodo namas su žemės sklypu S/B Agluona
ID SO006058

Sodo namas su žemės sklypu S/B Agluona

Klaipėdos r., Šnaukštų k.
28 000
Bendras plotas (m²): 50
Parduodamas sodas S/B "Agluona". 6 a sklypas su mūriniu nameliu. Geroje vietoje. Yra komunikacijos (vanduo, kanalizacija), televizija, tvora, šulinys, rūsys, šiltnamis. Namelyje įrengtas sanmazgas. Sklypas tvarkingas ir prižiūrėtas. Sodas parduodamas su visais baldais. Plačiau »

Parduodamas sodas S/B "Agluona". 6 a sklypas su mūriniu nameliu. Geroje vietoje. Yra komunikacijos (vanduo, kanalizacija), televizija, tvora, šulinys, rūsys, šiltnamis. Namelyje įrengtas sanmazgas. Sklypas tvarkingas ir prižiūrėtas. Sodas parduodamas su visais baldais.

Sodo namelis su žemės sklypu S/B Dituva
ID SO006057

Sodo namelis su žemės sklypu S/B Dituva

Klaipėdos r., Derceklių k.
17 000
Bendras plotas (m²): 50
Parduodamas dvejų aukštų mūrinis, 50 kv.m. ploto sodo namas su žemės sklypu Dituvoje. Pirmame aukšte yra virtuvė ir 2 kambariukai, antrame aukšte viena miegamoji patalpa. Yra rūsys, pravesta elektra.
Tualetas lauke, vanduo iš šulinio (į namą nėra atvestas), kanalizacijos nėra, šildymas kietu kuru (koklinis pečius). Plačiau »

Parduodamas dvejų aukštų mūrinis, 50 kv.m. ploto sodo namas su žemės sklypu Dituvoje. Pirmame aukšte yra virtuvė ir 2 kambariukai, antrame aukšte viena miegamoji patalpa. Yra rūsys, pravesta elektra.
Tualetas lauke, vanduo iš šulinio (į namą nėra atvestas), kanalizacijos nėra, šildymas kietu kuru (koklinis pečius).


Sklypo plotas 6 arai. Brandus sutvarkytas sodas. Sodo sklypas yra ramioje vietoje, netoli yra tvenkinys. Draugiški kaimynai.

Sodo namas su 12 a žemės sklypu Šiūparių k.
ID SO006031

Sodo namas su 12 a žemės sklypu Šiūparių k.

Klaipėdos r., Šiūparių k.
16 600
Bendras plotas (m²): 40
S/B Aisė parduodamas ilgus metus prižiūrėtas ir išpuoselėtas 12 arų sodo sklypas su sodo namu. Sklypas kraštinis, pilnai sukultūrintas, iš visų keturių pusių apsodintas suaugusia gyvatvore. Sklype jau užaugę vaismedžiai ir vaiskrūmiai. Namas 40 kv.m., karkasinis su palėpe, apšiltintas, pilnai įrengtas su baldais ir buitine techinka, TV. Plačiau »

S/B Aisė parduodamas ilgus metus prižiūrėtas ir išpuoselėtas 12 arų sodo sklypas su sodo namu. Sklypas kraštinis, pilnai sukultūrintas, iš visų keturių pusių apsodintas suaugusia gyvatvore. Sklype jau užaugę vaismedžiai ir vaiskrūmiai. Namas 40 kv.m., karkasinis su palėpe, apšiltintas, pilnai įrengtas su baldais ir buitine techinka, TV.

Šildymas krosninis. Yra geras šulinys, vandens netrūksta net karščiausią vasarą. Vanduo į namą nėra atvestas, nuotekų sistemos nėra. Stacionarus šiltnamis - 18 kv.m, malkinė, metalinis garažas kaip ūkinis sandeliukas.

Sodo namelis su žemės sklypu Vaiteliuose
ID SO006030

Sodo namelis su žemės sklypu Vaiteliuose

Klaipėdos r., Vaitelių k.
6 500
Bendras plotas (m²): 20
Parduodamas tvarkingas sodo sklypas su vasarnamiu. Rami, patogi, jauki vieta. Yra trifazė elektra, pasodinti vaismedžiai, įv. daugiamečiai augalai. Geras susisiekimas su Gargždų, Kretingos, Klaipėdos miestais. Artimiausias vandens telkinys - upė Minija (šalia Raguviškių kaimo). Plačiau »

Parduodamas tvarkingas sodo sklypas su vasarnamiu. Rami, patogi, jauki vieta. Yra trifazė elektra, pasodinti vaismedžiai, įv. daugiamečiai augalai. Geras susisiekimas su Gargždų, Kretingos, Klaipėdos miestais. Artimiausias vandens telkinys - upė Minija (šalia Raguviškių kaimo).

Sodo namas su žemės sklypu Žiaukų k.
ID SO005986

Sodo namas su žemės sklypu Žiaukų k.

Klaipėdos r., Žiaukų k.
49 900
Kambarių skaičius: 3
Bendras plotas (m²): 80
Parduodamas naujos statybos sodo namas Žiaukų k., S/B Šernai. Namo vidus neįrengtas, išorės apdaila pilna. Sklypas aptvertas, išlygintas, pasėta žolė.  Pastato energijos suvartojimo klasė: A+. Plačiau »

Parduodamas naujos statybos sodo namas Žiaukų k., S/B Šernai. Namo vidus neįrengtas, išorės apdaila pilna. Sklypas aptvertas, išlygintas, pasėta žolė.  Pastato energijos suvartojimo klasė: A+.

Gyvenamasis namas Žiaukų k.
ID SO005929

Gyvenamasis namas Žiaukų k.

Klaipėdos r., Žiaukų k.
158 000
Kambarių skaičius: 4
Bendras plotas (m²): 177
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas pilnai įrengtas gyvenamasis namas su žemės sklypu, esantys Žiaukų k., Klaipėdos r. Sklypas aptvertas, įrengti automatiniai vartai. Plačiau »

Parduodamas pilnai įrengtas gyvenamasis namas su žemės sklypu, esantys Žiaukų k., Klaipėdos r. Sklypas aptvertas, įrengti automatiniai vartai.

Kieme įrengta pavėsinė/ūkinis pastatas, sutvarkyta ir išpuoselėta aplinka. Pavėsinėje įrengtas lauko židinys, atvestas karštas vanduo, pajungtas televizorius. Namo bendras plotas 177 kv. m. Namo pirmame aukšte -  erdvus koridorius, WC patalpa su dušine, virtuvė su valgomojo zona, svetainė, garažas ir katilinė. Antrame aukšte - holas, 3 atskiri miegamieji kambariai, vonios kambarys, drabužinė, didelis balkonas. Namas įrenginėtas brangiomis medžiagomis, sumontuota visa Villeroy & Boch santechnika. Šildymas - granuliniu katilu. Name yra generatorius. Vanduo iš gręžinio, sumontuoti vandens filtrai, nuotekos - traidenis. Parduodamas su visais baldais ir buitine technika.

Sodo namas su žemės sklypu S/B Dituva
ID SO005927

Sodo namas su žemės sklypu S/B Dituva

Klaipėdos r., Derceklių k.
19 300
Kambarių skaičius: 3
Bendras plotas (m²): 68,53
Namo tipas: Mūrinis
S/B Dituva parduodamas 6,0 arų sodo sklypas su plytiniu sodo namu 68,53 kv.m bendro ploto. Pirmame aukšte yra virtuvė ir kambarys, mansardiniame aukšte vienas erdvus kambarys. Yra krosnis. Po namu - rūsys (sausas). Sklypo teritorijoje yra šiltnamis, šulinys, auga brandūs vaismedžiai. Sklypas yra ramioje vietoje. Iki pagrindinės Dituvos gatvės atstumas apie 50 m, atstumas iki tvenkinio apie 100 metrų. Plačiau »

S/B Dituva parduodamas 6,0 arų sodo sklypas su plytiniu sodo namu 68,53 kv.m bendro ploto. Pirmame aukšte yra virtuvė ir kambarys, mansardiniame aukšte vienas erdvus kambarys. Yra krosnis. Po namu - rūsys (sausas). Sklypo teritorijoje yra šiltnamis, šulinys, auga brandūs vaismedžiai. Sklypas yra ramioje vietoje. Iki pagrindinės Dituvos gatvės atstumas apie 50 m, atstumas iki tvenkinio apie 100 metrų.

Sodo sklypas su nameliu Kalotės sodų bendrijoje
ID SO005925

Sodo sklypas su nameliu Kalotės sodų bendrijoje

Klaipėdos r., Kalotės k.
19 500
Kambarių skaičius: 1
Bendras plotas (m²): 12
Namo tipas: Medinis
Parduodama sodyba/sodas Kalotės kaime (Kalotės sodų bendrijoje), netoli Bendikų kaimo ir Karklės miestelio. 3 km iki Jūros - 30min pėsčiomis arba 15 minučių dviračiu per pajūrio pušynėlius. Įvažiavimas į sodų bendriją su šlagbaumu, labai rūpestinga sodų bendrija. Geras privažiavimas iki pat sodybos asfaltu per bendriją, o toliau betoniniu keliuku. Plačiau »

Parduodama sodyba/sodas Kalotės kaime (Kalotės sodų bendrijoje), netoli Bendikų kaimo ir Karklės miestelio. 3 km iki Jūros - 30min pėsčiomis arba 15 minučių dviračiu per pajūrio pušynėlius. Įvažiavimas į sodų bendriją su šlagbaumu, labai rūpestinga sodų bendrija. Geras privažiavimas iki pat sodybos asfaltu per bendriją, o toliau betoniniu keliuku.

Yra senas sodo namelis. Sodybvietėje gausu vaismedžių: obelų, vyšnių, trešnių, slyvų. Sklypas netoli sodų pakraščio iš kurio galima išeiti į plačią pievą bei eiti link Kalotės ežero. Labai gera kaimynystė. Greta kaimynai išsikasę prūdą ir pasistatę rastinį namą su pirtimi. Labai graži aplinka. Netoli parduotuvė.