SODAI, SODYBOS

Gyvenamasis namas Kiškėnų k.
ID SO005664

Gyvenamasis namas Kiškėnų k.

Klaipėdos r., Kiškėnų k.
177 000
Bendras plotas (m²): 226
Parduodamas pilnai įrengtas 2a namas su garažu ir pirtimi Kiškėnų k. Labai geroje vietoje, uždarame namų kvartale, šalia autobusų stotelė, puikus susisiekimas su Klaipėdos miestu. Plačiau »

Parduodamas pilnai įrengtas 2a namas su garažu ir pirtimi Kiškėnų k. Labai geroje vietoje, uždarame namų kvartale, šalia autobusų stotelė, puikus susisiekimas su Klaipėdos miestu.

Namo bendras plotas 226 kv.m Sklypo plotas 12 a, aptverta medine tvora, dveji įvažiavimo automatiniai vartai. Video kameros stebėjimui. SB bendrija, vanduo - gręžinys, valymo įrengimai. Namui atlikta renovacija (apšiltintos sienos, nauja fasado apdaila). Dujinis šildymas. Namas parduodamas su baldais.

Gyvenamasis namas Kiškėnų k.
ID SO005663

Gyvenamasis namas Kiškėnų k.

Klaipėdos r., Kiškėnų k.
215 000
Bendras plotas (m²): 213
Parduodamas šiuolaikiškai įrengtas, mansardinis gyvenamasis 1,5 aukšto gyvenamasos namas Kiškėnų k. iki miesto 5km. Plačiau »

Parduodamas šiuolaikiškai įrengtas, mansardinis gyvenamasis 1,5 aukšto gyvenamasos namas Kiškėnų k. iki miesto 5km.

Pilnai įrengtas, stogas - čerpinis, langai plastikiniai, lauko durys šarvuotos, vidaus durys ąžuolinės, laiptai mediniai. Grindys 1 a. akmens masės plytelės (šildomos), 2 a. parketlentės ( šildymas radiatoriais), sienos dažytos, židinys, invertinis kondicionierius. Name naudojamas artezinio gręžinio vanduo. Autonominis dujinis šildymas. Namas su integruotais baldais, buitine technika. 100 % priduotas. Statybos metai - 2014 m.

Sodo namas Derceklių k. (S/B Dituva)
ID SO005662

Sodo namas Derceklių k. (S/B Dituva)

Klaipėdos r., Derceklių k.
39 000
Bendras plotas (m²): 74
Parduodamas 2-jų aukštų mūrinis sodo namas Derceklių k. Yra elektra, šulinys, artezinis gręžinys, įrengtos vietinės nuotekos. Plačiau »

Parduodamas 2-jų aukštų mūrinis sodo namas Derceklių k. Yra elektra, šulinys, artezinis gręžinys, įrengtos vietinės nuotekos.

Pirmame aukšte kambarys, virtuvė ir papildoma patalpa-drabužinė. Antrame aukšte miegamasis ir papildoma patalpa, išėjimas į balkoną-terasą. Taip pat yra didelis rūsys, kuriame yra kambarys su židiniu, pirtelė, priešpirtis ir sandėliukas. Namas šildomas krosnimi. Pirmame aukšte sudėti plastikiniai langai. Yra sandėliukas, tualetas, šiltnamis. Brandus sutvarkytas sodas, gėlynas. Šalia yra nuolat gyvenančių kaimynų.

Sodo namas Derceklių k. (S/B Dituva)
ID SO005661

Sodo namas Derceklių k. (S/B Dituva)

Klaipėdos r., Derceklių k.
30 000
Bendras plotas (m²): 79
Parduodamas dviejų aukštų sodo namas su rūsiu Dituvoje. Pirmame aukšte didelis kambarys ir virtuvė, erdvi veranda, antrame aukšte vienas didelis kambarys. Plačiau »

Parduodamas dviejų aukštų sodo namas su rūsiu Dituvoje. Pirmame aukšte didelis kambarys ir virtuvė, erdvi veranda, antrame aukšte vienas didelis kambarys.

Namas pastatytas iš medinių rąstų ir apkaltas medinėmis lauko dailylentėmis. Vanduo iš šulinio, šildymas kietu kuru, krosnimi, elektra. Yra gražus koklinis pečius. Taip pat yra ūkinis namelis, tualetas, stiklinis šiltnamis. Sklype yra šulinys, derinčios obelys ir kriaušės. Sodas patogioje vietoje, netoli stotelės.

Sodo namelis su žemės sklypu S/B Vaiteliai
ID SO005657

Sodo namelis su žemės sklypu S/B Vaiteliai

Klaipėdos r., Vaitelių k.
25 000
Bendras plotas (m²): 30
Vaiteliuose parduodamas 6 a sodo sklypas su nameliu (vagonėliu). Vagonėlio bendras plotas - 30m2. Vagonėlyje du miegamieji, svetainė, virtuvė, dušinė, tualetas. Yra visa reikalinga technika - šaldytuvas, skalbimo mašina, televizorius. Plačiau »

Vaiteliuose parduodamas 6 a sodo sklypas su nameliu (vagonėliu). Vagonėlio bendras plotas - 30m2. Vagonėlyje du miegamieji, svetainė, virtuvė, dušinė, tualetas. Yra visa reikalinga technika - šaldytuvas, skalbimo mašina, televizorius.

Yra elektra, dujos, palydovinė televizija, vanduo, kanalizacija vietinė, aikštelė automobiliui, šiltnamis, šulinys, pavėsinė su naujais baldais, išbetonuoti takai, geras privažiavimas prie sklypo. Netoli autobusų stotelė. Sodas prižiūrėtas ir tvarkingas.

Sodo namas su žemės sklypu Lingių k. (S/B Guboja)
ID SO005656

Sodo namas su žemės sklypu Lingių k. (S/B Guboja)

Klaipėdos r., Lingių k.
23 000
Bendras plotas (m²): 32
Parduodamas apleistas sodo sklypas su 4 statiniais. Sodo pastatas 60 proc. statybos baigtumo. Namo plotas - 32 kv.m., krosninis šildymas, vietinis vandentiekis, vietinis nuotekų šalinimas. Plačiau »

Parduodamas apleistas sodo sklypas su 4 statiniais. Sodo pastatas 60 proc. statybos baigtumo. Namo plotas - 32 kv.m., krosninis šildymas, vietinis vandentiekis, vietinis nuotekų šalinimas.

Sodo namas Vaitelių k. (S/B Vaiteliai)
ID SO005655

Sodo namas Vaitelių k. (S/B Vaiteliai)

Klaipėdos r., Vaitelių k.
6 600
Bendras plotas (m²): 12
Parduodamas apie 12 kv. m. medinis namelis su 12 arų žemės sklypu. Yra rūsys. Name įvesta elektra. Yra šulinys, nemažas namelis įrankiams susidėti. Sodas apsodintas vaismedžiais ir vaiskrūmiais. Plačiau »

Parduodamas apie 12 kv. m. medinis namelis su 12 arų žemės sklypu. Yra rūsys. Name įvesta elektra. Yra šulinys, nemažas namelis įrankiams susidėti. Sodas apsodintas vaismedžiais ir vaiskrūmiais.

Sodo namas Derceklių k. (S/B Dituva)
ID SO005654

Sodo namas Derceklių k. (S/B Dituva)

Klaipėdos r., Derceklių k.
11 500
Bendras plotas (m²): 80
Parduodamas 80 kv. m. sodo namas Derceklių k. esančiuose S/B Dituva.Po visu namu yra rūsys. Yra elektra. šulinys. Plačiau »

Parduodamas 80 kv. m. sodo namas Derceklių k. esančiuose S/B Dituva.Po visu namu yra rūsys. Yra elektra. šulinys.

Sodo namas Kiškėnų k.
ID SO005651

Sodo namas Kiškėnų k.

Klaipėdos r., Kiškėnų k.
55 000
Bendras plotas (m²): 93
Parduodamas mūrinis (renovuotas 2007 m.) 90 kv. m., gyvenamo ploto - 68 kv.m. gyvenamas namas. Sklypas 12 arų aptvertas, mažai pravažiuojančių mašinų. Plačiau »

Parduodamas mūrinis (renovuotas 2007 m.) 90 kv. m., gyvenamo ploto - 68 kv.m. gyvenamas namas. Sklypas 12 arų aptvertas, mažai pravažiuojančių mašinų.

Aplink daug pastoviai gyvenančių kaimynų. Praėjusiais metais suremontuota virtuvė su svetaine: dėtas gipsas, išdažytos sienos, sudėtas laminatas, LED šviestuvai. Prieš metus naujai išvedžiota elektros instaliacija. Lauke taip pat įrengtas LED apšvietimas. Antram aukšte pradėti remonto darbai, išvedžioti ortakiai. Po visu namu yra sausas, tvarkingas garažas, yra supynės, sodas tvarkingas, prižiūrėtas, apsodintas vaismedžiais. Visi dokumentai tvarkingi, galima pirkti su paskola.