SODAI, SODYBOS

Sodo namas su žemės sklypu S/B Dituva
ID SO006067

Sodo namas su žemės sklypu S/B Dituva

Klaipėdos r., Derceklių k.
62 000
Bendras plotas (m²): 66
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas sodo namas (pritaikytas nuolat gyventi) su žemės sklypu Derceklių k. Namas geroje ramioje vietoje, netoli autobusų stotelė, parduotuvė "Rimi", vaikų darželis, vetklinika, yra nuolat gyvenančių kaimynų. Plačiau »

Parduodamas sodo namas (pritaikytas nuolat gyventi) su žemės sklypu Derceklių k. Namas geroje ramioje vietoje, netoli autobusų stotelė, parduotuvė "Rimi", vaikų darželis, vetklinika, yra nuolat gyvenančių kaimynų.

Namas mūrinis, apšiltinimas akmens vata, bendras plotas 66 kv.m. 1-ame aukšte kambarys, virtuvė, veranda, WC. 2-ame aukšte kambarys, WC, vonia. Yra šaltas ir karštas vanduo, kanalizacija "Traidenis", elektra, šildymas malkomis, todėl galima gyventi visus metus.
Rūsyje nebaigta įrengti pirtis. Įrengta signalizacija, dūmo detektoriai.
Yra malkinė, 2 aikštelės automobiliams, 2 šiltnamiai. Medinė tvora. Parduodamas su baldais.
Sodo bendrijoje važiuoja Klaipėdos miesto autobusai, dėl to yra greitas ir patogus susisiekimas su Klaipėdos miestu.

Sodo namas su 12 a žemės sklypu Šiūparių k.
ID SO006031

Sodo namas su 12 a žemės sklypu Šiūparių k.

Klaipėdos r., Šiūparių k.
16 600
Bendras plotas (m²): 40
S/B Aisė parduodamas ilgus metus prižiūrėtas ir išpuoselėtas 12 arų sodo sklypas su sodo namu. Sklypas kraštinis, pilnai sukultūrintas, iš visų keturių pusių apsodintas suaugusia gyvatvore. Sklype jau užaugę vaismedžiai ir vaiskrūmiai. Namas 40 kv.m., karkasinis su palėpe, apšiltintas, pilnai įrengtas su baldais ir buitine techinka, TV. Plačiau »

S/B Aisė parduodamas ilgus metus prižiūrėtas ir išpuoselėtas 12 arų sodo sklypas su sodo namu. Sklypas kraštinis, pilnai sukultūrintas, iš visų keturių pusių apsodintas suaugusia gyvatvore. Sklype jau užaugę vaismedžiai ir vaiskrūmiai. Namas 40 kv.m., karkasinis su palėpe, apšiltintas, pilnai įrengtas su baldais ir buitine techinka, TV.

Šildymas krosninis. Yra geras šulinys, vandens netrūksta net karščiausią vasarą. Vanduo į namą nėra atvestas, nuotekų sistemos nėra. Stacionarus šiltnamis - 18 kv.m, malkinė, metalinis garažas kaip ūkinis sandeliukas.

Sodo namas su žemės sklypu Žiaukų k.
ID SO005986

Sodo namas su žemės sklypu Žiaukų k.

Klaipėdos r., Žiaukų k.
49 900
Kambarių skaičius: 3
Bendras plotas (m²): 80
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas naujos statybos sodo namas Žiaukų k., S/B Šernai. Namo vidus neįrengtas, išorės apdaila pilna. Įvesta trifazė elektra. Plačiau »

Parduodamas naujos statybos sodo namas Žiaukų k., S/B Šernai. Namo vidus neįrengtas, išorės apdaila pilna. Įvesta trifazė elektra.

Namo plotas 80 kv.m. 2 miegamieji kambariai bei virtuvė su svetaine, vonios kambarys, katilinė. Numatytas namo šildymas "oras vanduo" šilumos siurbliu, išvedžiotas grindinis šildymas. Sklypas išlygintas, užsėta nauja veja, aptverta teritorija, automatiniai stumdomi vartai. Statybinė info: Pamatai gręžtiniai poliniai su gelžbetoniu rostverku, apšiltinti 10 cm. putų polistirolu. Sienos iš "Rocwool" blokelių. Fasadas apšildintas 20 cm. putų polistirolu. Apdaila - dekoratyvinis tinkas. Stogas: "Monier" čerpės. Apšiltintas 35 cm. "Rockwool" vata. Langai: plastikiniai, 6-ių kamerų rėmai, 3-jų stiklų su stiklo paketais. Lauko durys: plastikinės. Pirmam aukšte įrengtos betoninės grindys, apšiltintos 15 cm. putų polistirolu ir išvedžiotos grindinio šildymo sistemos. Kaina: 49 000 Eur., su pilna apdaila - 56 000 Eur. Pastato energijos suvartojimo klasė: A+.

Gyvenamasis namas Žiaukų k.
ID SO005929

Gyvenamasis namas Žiaukų k.

Klaipėdos r., Žiaukų k.
158 000
Kambarių skaičius: 4
Bendras plotas (m²): 177
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas pilnai įrengtas gyvenamasis namas su žemės sklypu, esantys Žiaukų k., Klaipėdos r. Sklypas aptvertas, įrengti automatiniai vartai. Plačiau »

Parduodamas pilnai įrengtas gyvenamasis namas su žemės sklypu, esantys Žiaukų k., Klaipėdos r. Sklypas aptvertas, įrengti automatiniai vartai.

Kieme įrengta pavėsinė/ūkinis pastatas, sutvarkyta ir išpuoselėta aplinka. Pavėsinėje įrengtas lauko židinys, atvestas karštas vanduo, pajungtas televizorius. Namo bendras plotas 177 kv. m. Namo pirmame aukšte -  erdvus koridorius, WC patalpa su dušine, virtuvė su valgomojo zona, svetainė, garažas ir katilinė. Antrame aukšte - holas, 3 atskiri miegamieji kambariai, vonios kambarys, drabužinė, didelis balkonas. Namas įrenginėtas brangiomis medžiagomis, sumontuota visa Villeroy & Boch santechnika. Šildymas - granuliniu katilu. Name yra generatorius. Vanduo iš gręžinio, sumontuoti vandens filtrai, nuotekos - traidenis. Parduodamas su visais baldais ir buitine technika.

Sodo namas su žemės sklypu Žiaukų k.
ID SO005809

Sodo namas su žemės sklypu Žiaukų k.

Klaipėdos r., Žiaukų k.
32 000
Bendras plotas (m²): 60
Parduodamas sodo namas Žiaukų k., S/B Šernai. Namas mūrinis, nesenai pakeista stogo danga, apšiltintas stogas, yra šulinys. Pirmame aukšte yra svetainė su židiniu ir virtuvė. Antrame aukšte - kambarys su balkonu ir miegamasis. Visuose kambariuose sudėtas laminatas. Plačiau »

Parduodamas sodo namas Žiaukų k., S/B Šernai. Namas mūrinis, nesenai pakeista stogo danga, apšiltintas stogas, yra šulinys. Pirmame aukšte yra svetainė su židiniu ir virtuvė. Antrame aukšte - kambarys su balkonu ir miegamasis. Visuose kambariuose sudėtas laminatas.

Ūkiniame pastate įrengtas tualetas ir dušas. Yra didelis sausas rūsys po visu namu. Šildymas pečiumi ir židiniu. Sklype yra mūrinis sandėliukas, trys šiltnamiai ir garažas. Sodas aptvertas tvora, yra vaismedžių. Netoli autobusų stotelė, parduotuvė, gatvės gale yra tvenkinys. Rami vieta, geri kaimynai. Namas priduotas 100 proc.

Sodyba Klaipėdos raj., Žadeikių k.
ID SO005793

Sodyba Klaipėdos raj., Žadeikių k.

Klaipėdos r., Žadeikių k.
250 000
Bendras plotas (m²): 486
Parduodamas renovuotas paslaugų pastatas (sodyba). Pirmame aukšte 2 pobūvių salės, pirtis, priešpirtis, wc, dušinės, virtuvė su profesionalia įranga (yra VMVT leidimas maisto gamybai), buitinės patalpos. Vienoje iš salių yra įrengtas oro kondicionierius, kitoje - židinys. Plastikiniai langai, visos lauko durys šarvuotos. Antrame aukšte įrengtos poilsio patalpos su baldais, talpinančios iki 50 žmonių nakvynei, wc, dušai. Velux langai. Pilnai įrengta. Viso 485,77 kv.m. Plačiau »

Parduodamas renovuotas paslaugų pastatas (sodyba). Pirmame aukšte 2 pobūvių salės, pirtis, priešpirtis, wc, dušinės, virtuvė su profesionalia įranga (yra VMVT leidimas maisto gamybai), buitinės patalpos. Vienoje iš salių yra įrengtas oro kondicionierius, kitoje - židinys. Plastikiniai langai, visos lauko durys šarvuotos. Antrame aukšte įrengtos poilsio patalpos su baldais, talpinančios iki 50 žmonių nakvynei, wc, dušai. Velux langai. Pilnai įrengta. Viso 485,77 kv.m.

Šildymas – kietas kuras, vanduo ir nuotekos – centralizuoto gyvenvietės tinklo. Įvesta apsaugos bei gaisro signalizacijos, žaibosauga. Pilnai sutvarkyta bei apželdinta lauko aplinka, apšvietimas, lauko fontanas. Yra pavėsinė su židiniu ir baldais, automobilių stovėjimo aikštelė, lauko kubilas.
Galima daryti parduotuvę.
Šalia yra gamybinės paskirties pastatas 125 kv.m. (tinkamas autoservisui, sandėliui ir kt.) Yra vandentiekis ir kanalizcija (gyvenvietės). Atskiras rūsys, lauko garažas, šiltnamis, lauko sandėliukas. Galimybės plėstis, didelė teritorija. Kaina derinama. Domina keitimas, išperkamoji nuoma.

Sodo namas su žemės sklypu Žiaukų k., Klaipėdos raj.
ID SO005792

Sodo namas su žemės sklypu Žiaukų k., Klaipėdos raj.

Klaipėdos r., Žiaukų k.
12 600
Bendras plotas (m²): 20
Parduodamas sodo namukas su žemės sklypu S/B Šernai, Žiaukų k. namelis vieno aukšto su palėpe. Sklypas  6 arų ploto, apsodintas vaismedžiais.  Yra šulinys, po namu rūsys.  Patogus susisiekimas. Plačiau »

Parduodamas sodo namukas su žemės sklypu S/B Šernai, Žiaukų k. namelis vieno aukšto su palėpe. Sklypas  6 arų ploto, apsodintas vaismedžiais.  Yra šulinys, po namu rūsys.  Patogus susisiekimas.

Sodo namas su žemės sklypu S/B Obelėlė, Gargždai
ID SO005756

Sodo namas su žemės sklypu S/B Obelėlė, Gargždai

Gargždai
40 000
Bendras plotas (m²): 84
Namo tipas: Mūrinis
S/B “Obelėlė” parduodamas 6 arų sodo sklypas su 84 kv.m. ploto mūriniu namu. Namas dviejų aukštų su rūsiu, yraūkinis pastatas. Statiniai teisiškai įregistruoti. Sklypas sutvarkytas, yra trinkelės, tvora, elektra, šulinys. Geras ir patogus susisiekimas. Plačiau »

S/B “Obelėlė” parduodamas 6 arų sodo sklypas su 84 kv.m. ploto mūriniu namu. Namas dviejų aukštų su rūsiu, yraūkinis pastatas. Statiniai teisiškai įregistruoti. Sklypas sutvarkytas, yra trinkelės, tvora, elektra, šulinys. Geras ir patogus susisiekimas.

Iki Gargždų miesto 1 km. Sodo bendrijoje tiesiamas dujų įvadas ir vandentiekis.

Gyv. namas su žemės sklypu S/B Agluona, Šnaukštų k.
ID SO005734

Gyv. namas su žemės sklypu S/B Agluona, Šnaukštų k.

Klaipėdos r., Šnaukštų k.
53 000
Kambarių skaičius: 4
Bendras plotas (m²): 80
Namo tipas: Karkasinis
Parduodamas naujas karkasinis gyvenamas namas S/B Agluona, Šnaukštų k., Klaipėdos raj. Namo bendras plotas 80 kv.m. Prie namo didelė  40 kv.m. ploto terasa. Sklypo plotas 6a. Yra šulinys. Plačiau »

Parduodamas naujas karkasinis gyvenamas namas S/B Agluona, Šnaukštų k., Klaipėdos raj. Namo bendras plotas 80 kv.m. Prie namo didelė  40 kv.m. ploto terasa. Sklypo plotas 6a. Yra šulinys.

Name trys kambariai. Įrengtos įtempiamos lubos, pirkėjui pageidaujant bus išklota laminuota grindų danga.