SODAI, SODYBOS

Sodo namas su žemės sklypu S/B Dituva
ID SO005872

Sodo namas su žemės sklypu S/B Dituva

Klaipėdos r., Derceklių k.
45 000
Bendras plotas (m²): 75
Parduodamas sodo namas su žemės sklypu S/B Dituva.  Prie namo yra terasa 14 kv.m. Takeliai iškloti trinkelėmis, įrengta vieta 2 automobiliams (išklotos trinkelėmis). Sklypas aptvertas tvora, iš dviejų pusių apsodinta tujomis. Įrengta vietinė kanalizacija (traidenis). Plačiau »

Parduodamas sodo namas su žemės sklypu S/B Dituva.  Prie namo yra terasa 14 kv.m. Takeliai iškloti trinkelėmis, įrengta vieta 2 automobiliams (išklotos trinkelėmis). Sklypas aptvertas tvora, iš dviejų pusių apsodinta tujomis. Įrengta vietinė kanalizacija (traidenis).

Polikarbonatis šiltnamis 8 metrų ilgio. Tinka gyventi ir žiemą. Yra krosnelė/židinys, krosnis.

Sodo namas su žemės sklypu S/B Dituva
ID SO005870

Sodo namas su žemės sklypu S/B Dituva

Klaipėdos r., Derceklių k.
33 000
Bendras plotas (m²): 50
Parduodamas  sodo namas su žemės sklypu S/B Dituva. Namas mūrinis, bendras plotas 50 kv.m., 2 aukštų, 1999 metų statybos, po visu namu rūsys. Sklype yra šiltnamis, nuotekų valymo įrenginys. Name sudėti plastikiniai langai. Plačiau »

Parduodamas  sodo namas su žemės sklypu S/B Dituva. Namas mūrinis, bendras plotas 50 kv.m., 2 aukštų, 1999 metų statybos, po visu namu rūsys. Sklype yra šiltnamis, nuotekų valymo įrenginys. Name sudėti plastikiniai langai.

Atlikti kadastriniai matavimai, priduoti VĮ Registrų centre. Namo vidų reikia įsirengti.

Sodo namelis su žemės sklypu S/B Dituva
ID SO005867

Sodo namelis su žemės sklypu S/B Dituva

Klaipėdos r., Derceklių k.
23 000
Bendras plotas (m²): 46
Klaipedos rajone, Derceklių k.  parduodamas 6 arų sodo sklypas su nameliu. Namas 46 kv.m., mūrinis, virtuvė, 2 kambariai, viename kambaryje yra židinys. Po namu yra rusys. Yra šiltnamis, ūkinis pastatas, šulinys. Sklypas aptvertas tvora. Rami vieta. Plačiau »

Klaipedos rajone, Derceklių k.  parduodamas 6 arų sodo sklypas su nameliu. Namas 46 kv.m., mūrinis, virtuvė, 2 kambariai, viename kambaryje yra židinys. Po namu yra rusys. Yra šiltnamis, ūkinis pastatas, šulinys. Sklypas aptvertas tvora. Rami vieta.

Sodo namas su žemės sklypu Žiaukų k.
ID SO005809

Sodo namas su žemės sklypu Žiaukų k.

Klaipėdos r., Žiaukų k.
32 000
Bendras plotas (m²): 60
Parduodamas sodo namas Žiaukų k., S/B Šernai. Namas mūrinis, nesenai pakeista stogo danga, apšiltintas stogas, yra šulinys. Pirmame aukšte yra svetainė su židiniu ir virtuvė. Antrame aukšte - kambarys su balkonu ir miegamasis. Visuose kambariuose sudėtas laminatas. Plačiau »

Parduodamas sodo namas Žiaukų k., S/B Šernai. Namas mūrinis, nesenai pakeista stogo danga, apšiltintas stogas, yra šulinys. Pirmame aukšte yra svetainė su židiniu ir virtuvė. Antrame aukšte - kambarys su balkonu ir miegamasis. Visuose kambariuose sudėtas laminatas.

Ūkiniame pastate įrengtas tualetas ir dušas. Yra didelis sausas rūsys po visu namu. Šildymas pečiumi ir židiniu. Sklype yra mūrinis sandėliukas, trys šiltnamiai ir garažas. Sodas aptvertas tvora, yra vaismedžių. Netoli autobusų stotelė, parduotuvė, gatvės gale yra tvenkinys. Rami vieta, geri kaimynai. Namas priduotas 100 proc.

Sodyba Klaipėdos raj., Žadeikių k.
ID SO005793

Sodyba Klaipėdos raj., Žadeikių k.

Klaipėdos r., Žadeikių k.
250 000
Bendras plotas (m²): 486
Parduodamas renovuotas paslaugų pastatas (sodyba). Pirmame aukšte 2 pobūvių salės, pirtis, priešpirtis, wc, dušinės, virtuvė su profesionalia įranga (yra VMVT leidimas maisto gamybai), buitinės patalpos. Vienoje iš salių yra įrengtas oro kondicionierius, kitoje - židinys. Plastikiniai langai, visos lauko durys šarvuotos. Antrame aukšte įrengtos poilsio patalpos su baldais, talpinančios iki 50 žmonių nakvynei, wc, dušai. Velux langai. Pilnai įrengta. Viso 485,77 kv.m. Plačiau »

Parduodamas renovuotas paslaugų pastatas (sodyba). Pirmame aukšte 2 pobūvių salės, pirtis, priešpirtis, wc, dušinės, virtuvė su profesionalia įranga (yra VMVT leidimas maisto gamybai), buitinės patalpos. Vienoje iš salių yra įrengtas oro kondicionierius, kitoje - židinys. Plastikiniai langai, visos lauko durys šarvuotos. Antrame aukšte įrengtos poilsio patalpos su baldais, talpinančios iki 50 žmonių nakvynei, wc, dušai. Velux langai. Pilnai įrengta. Viso 485,77 kv.m.

Šildymas – kietas kuras, vanduo ir nuotekos – centralizuoto gyvenvietės tinklo. Įvesta apsaugos bei gaisro signalizacijos, žaibosauga. Pilnai sutvarkyta bei apželdinta lauko aplinka, apšvietimas, lauko fontanas. Yra pavėsinė su židiniu ir baldais, automobilių stovėjimo aikštelė, lauko kubilas.
Galima daryti parduotuvę.
Šalia yra gamybinės paskirties pastatas 125 kv.m. (tinkamas autoservisui, sandėliui ir kt.) Yra vandentiekis ir kanalizcija (gyvenvietės). Atskiras rūsys, lauko garažas, šiltnamis, lauko sandėliukas. Galimybės plėstis, didelė teritorija. Kaina derinama. Domina keitimas, išperkamoji nuoma.

Sodo namas su žemės sklypu Žiaukų k., Klaipėdos raj.
ID SO005792

Sodo namas su žemės sklypu Žiaukų k., Klaipėdos raj.

Klaipėdos r., Žiaukų k.
14 200
Bendras plotas (m²): 20
Parduodamas sodo namukas su žemės sklypu S/B Šernai, Žiaukų k. namelis vieno aukšto su palėpe. Sklypas  6 arų ploto, apsodintas vaismedžiais.  Yra šulinys, po namu rūsys.  Patogus susisiekimas. Plačiau »

Parduodamas sodo namukas su žemės sklypu S/B Šernai, Žiaukų k. namelis vieno aukšto su palėpe. Sklypas  6 arų ploto, apsodintas vaismedžiais.  Yra šulinys, po namu rūsys.  Patogus susisiekimas.

Gyv. namas su žemės sklypu S/B Dituva, Klaipėdos raj.
ID SO005763

Gyv. namas su žemės sklypu S/B Dituva, Klaipėdos raj.

Klaipėdos r., Derceklių k.
85 000
Bendras plotas (m²): 135
Pardudamas namas Derceklių k., Klaipėdos raj. Namas renovuotas 2009 metais, apšiltintas akmens vata. Kieto kuro katilas kurenamas briketais.Įvesta trifazė elektra. Parduodamas su baldais, galima iškart gyventi. Sodas aptvertas medine tvora, automatiniai vartai. Plačiau »

Pardudamas namas Derceklių k., Klaipėdos raj. Namas renovuotas 2009 metais, apšiltintas akmens vata. Kieto kuro katilas kurenamas briketais.Įvesta trifazė elektra. Parduodamas su baldais, galima iškart gyventi. Sodas aptvertas medine tvora, automatiniai vartai.

Kieme stovi mažas ūkinis pastatas daiktams susidėti. Namo kvadratūra 135 kv.m. Kiemas tvarkingas, prižiūrėtas. Išklotos trinkelės mašinoms statyti.

Sodo namas su žemės sklypu S/B Obelėlė, Gargždai
ID SO005756

Sodo namas su žemės sklypu S/B Obelėlė, Gargždai

Gargždai
40 000
Bendras plotas (m²): 84
S/B “Obelėlė” parduodamas 6 arų sodo sklypas su 84 kv.m. ploto mūriniu namu. Namas dviejų aukštų su rūsiu, yraūkinis pastatas. Statiniai teisiškai įregistruoti. Sklypas sutvarkytas, yra trinkelės, tvora, elektra, šulinys. Geras ir patogus susisiekimas. Plačiau »

S/B “Obelėlė” parduodamas 6 arų sodo sklypas su 84 kv.m. ploto mūriniu namu. Namas dviejų aukštų su rūsiu, yraūkinis pastatas. Statiniai teisiškai įregistruoti. Sklypas sutvarkytas, yra trinkelės, tvora, elektra, šulinys. Geras ir patogus susisiekimas.

Iki Gargždų miesto 1 km. Sodo bendrijoje tiesiamas dujų įvadas ir vandentiekis.

Gyv. namas su žemės sklypu S/B Agluona, Šnaukštų k.
ID SO005734

Gyv. namas su žemės sklypu S/B Agluona, Šnaukštų k.

Klaipėdos r., Šnaukštų k.
53 000
Kambarių skaičius: 4
Bendras plotas (m²): 80
Namo tipas: Karkasinis
Parduodamas naujas karkasinis gyvenamas namas S/B Agluona, Šnaukštų k., Klaipėdos raj. Namo bendras plotas 80 kv.m. Prie namo didelė  40 kv.m. ploto terasa. Sklypo plotas 6a. Yra šulinys. Plačiau »

Parduodamas naujas karkasinis gyvenamas namas S/B Agluona, Šnaukštų k., Klaipėdos raj. Namo bendras plotas 80 kv.m. Prie namo didelė  40 kv.m. ploto terasa. Sklypo plotas 6a. Yra šulinys.

Name trys kambariai. Įrengtos įtempiamos lubos, pirkėjui pageidaujant bus išklota laminuota grindų danga.