SODAI, SODYBOS

Gyvenamasis namas Derceklių k. (S/B Dituva)
ID SO004567

Gyvenamasis namas Derceklių k. (S/B Dituva)

Klaipėdos r., Derceklių k.
30 000
Bendras plotas (m²): 160
Parduodamas, nebaigtos statybos namas Derceklių k. Namas 2-jų aukštų, statytas iš keramikinių blokelių. Uždengtas stogas. Apšiltinta dalis pamatų. Plačiau »

Parduodamas, nebaigtos statybos namas Derceklių k. Namas 2-jų aukštų, statytas iš keramikinių blokelių. Uždengtas stogas. Apšiltinta dalis pamatų.

Padarytas ir patvirtintas projektas, statybų leidimas. Atvesta elektra. Sklypas 6 arų.

Sodo namas Žiaukų k. (S/B Šernai)
ID SO004552

Sodo namas Žiaukų k. (S/B Šernai)

Klaipėdos r., Žiaukų k.
35 500
Bendras plotas (m²): 80
Parduodami nepilnai įrengti du mūriniai sodo namai su vandentiekiu, kanalizacija Žiaukų k. Šildymas kietu kuru. Plačiau »

Parduodami nepilnai įrengti du mūriniai sodo namai su vandentiekiu, kanalizacija Žiaukų k. Šildymas kietu kuru.

Sklype stiklinis šiltnamis, ūkinis pastatas, kanalizacijos ir nuotekų įrenginys "Traidenis". Du įvažiavimo vartai. Vienas iš namų naujos statybos su nauju stogu, kitas renovuojamas (sudėti plastikiniai langai, išlietos grindys).

Sodo namas Kiškėnų k.
ID SO004525

Sodo namas Kiškėnų k.

Klaipėdos r., Kiškėnų k.
90 000
Bendras plotas (m²): 139
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas nepilnai įrengtas, 2-jų aukštų sodo namas su visom komunikacijom. Plačiau »

Parduodamas nepilnai įrengtas, 2-jų aukštų sodo namas su visom komunikacijom.

Namas gerai apšiltintas, ramūs kaimynai. Yra traidenis, gręžinys, dujos, elektra. Namas priduotas.

Sodo namas Gručeikių k. (S/B Gružeikiai)
ID SO004360

Sodo namas Gručeikių k. (S/B Gružeikiai)

Klaipėdos r., Gručeikių k.
95 000
Bendras plotas (m²): 153
Klaipėdos r., apie 6 km. nuo Klaipėdos, Gručeikių k. esančiuose S/B Gružeikiai, parduodamas 0,091 ha sodo sklypas. Plačiau »

Klaipėdos r., apie 6 km. nuo Klaipėdos, Gručeikių k. esančiuose S/B Gružeikiai, parduodamas 0,091 ha sodo sklypas.

Jame įrengtas 153 kv. m. ploto dviejų aukštų gyvenamas namas su rūsiu, 100 pr. priduotas. Name trys kambariai: pirmame aukšte - koridorius su laiptine, erdvi svetainė sujungta su virtuve antrame aukšte - laiptinės gale tualetas ir erdvi patalpa išdalinta į 3 miegamąsias zonas. Rūsyje nedidelis sandėliukas sodo įrankiams, tualetas, kriauklė ir erdvus priešpirtis su pirtele ir dušine. Į rūsį patenkama iš namo pirmo aukšto ir iš lauko. Namas šildomas kietu kuru, yra kanalizacija (August ir Ko), vanduo iš šulinio (10 ritinių). Sutvarkytas gerbūvis. Netoli sklypo didelis tvenkinys. Geras susisiekimas su Klaipėda. Yra parduotuvė, važiuoja mokyklinis autobusiukas. Rami vieta.

Gyvenamasis namas Kulių k. (S/B Obelėlė)
ID SO004300

Gyvenamasis namas Kulių k. (S/B Obelėlė)

Klaipėdos r., Kulių k.
125 000
Bendras plotas (m²): 124
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas 124 kv. m. gyvenamasis namas Kulių k. esančiuose S/B Obelėlė su 6 arų žemės sklypu. Namas mūrinis, 2015 m. statybos. Šildymas kietu kuru. Plačiau »

Parduodamas 124 kv. m. gyvenamasis namas Kulių k. esančiuose S/B Obelėlė su 6 arų žemės sklypu. Namas mūrinis, 2015 m. statybos. Šildymas kietu kuru.

Sodo namas Gargžduose
ID SO004211

Sodo namas Gargžduose

Gargždai
20 500
Bendras plotas (m²): 40
Namo tipas: Medinis
Parduodamas apie 40 kv. m. sodo namas Gargždų mieste su 6 arų žemės sklypu. Yra elektra. Plačiau »

Parduodamas apie 40 kv. m. sodo namas Gargždų mieste su 6 arų žemės sklypu. Yra elektra.

Sodo namas Šernų k.
ID SO004175

Sodo namas Šernų k.

Klaipėdos r., Šernų k.
25 000
Bendras plotas (m²): 60
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas 6 arų sodo sklypas su gyvenamu namu (60 kv. m.) 2.5 aukšto. Pirmas aukštas 1 kambarys ir virtuvė. Yra vieta pečiui ir židiniui. Antrame aukšte 2 kambariai ir 2 palėpė. Plačiau »

Parduodamas 6 arų sodo sklypas su gyvenamu namu (60 kv. m.) 2.5 aukšto. Pirmas aukštas 1 kambarys ir virtuvė. Yra vieta pečiui ir židiniui. Antrame aukšte 2 kambariai ir 2 palėpė.

Galimybė įrengti palėpę virš antro aukšto. Po visu namu sausas rūsys su įėjimu iš lauko ir iš virtuvės. Gegnės smaluotos, ne supuvę. Stogas čerpių, reikia keisti. Pietinį šlaitą galima daryti su saulės kolektoriais. Yra galimybė gauti kompensaciją už įrengimą nuo 2018 m. liepos 19 d. Sienos senų raudonų plytų su oro tarpu, galima užpildyti šiltinamąja medžiaga. Namas statytas paties šeimininko. Tvirtas. Aptinkuotas. Langai mediniai senoviški. Tualetas viduje su atskiru įėjimu be patogumų, galima padaryt kaip biotualetą. Kanalizacijos šulinio nėra. Vanduo lauke šuliny, labai skanus, šulinys gilus, vandens daug. Aplink gyvena kaimynai. Iš abiejų pusių yra tvoros. Lieka apsitvert tik iš 2 pusių. Yra daug įvairių vaismedžių, vaiskrūmių. Yra daug baltų plytų būsimam ūkiniui pastatui. Yra lauko baseinėlis, galima įsirengti fontanėlį. Netoli miškas, prūdas, vieta labai graži ir rami.

Gyvenamasis namas Žiaukų k. (S/B Šernai)
ID SO004060

Gyvenamasis namas Žiaukų k. (S/B Šernai)

Klaipėdos r., Žiaukų k.
112 000
Bendras plotas (m²): 145
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas pilnai įrengtas gyvenamasis namas šalia miško ir autobuso stotelės (važiuoja miesto transportas 11A ir 28). Plačiau »

Parduodamas pilnai įrengtas gyvenamasis namas šalia miško ir autobuso stotelės (važiuoja miesto transportas 11A ir 28).

Visi pastatai įregistruoti ir 2017 m. atnaujinti kadastriniai matavimai: ūkinis pastatas, malkinė, šitlnamis, veranda. Namas įregistruotas kaip gyvenamas namas, 1 aukšte erdvi svetainė 41 kv. m. ir san. mazgas, 2 aukšte san.mazgas ir 3 miegamieji. Teritorija aptverta medine tvora, stumdomi vartai, prie namo asfaltuota aikštelė 3-4 automobiliams. Įrengta apsaugos signalizacija. Vanduo hidroforu paduodamas į namą iš savo šulino, kanalizacija vietinė, namas šildomas kietu kuru (šildymo katilas Viadrus). Pigus išlaikymas: tik elektros ir šiukšlių išlaidos. Centralizuotai paduodamas vanduo laistymui. Netoli Juodikių karjerai ir miškas (trečias sklypas nuo miško). Erdvus mobilus voljeras šuniui. Žiemą valomi keliai.

Sodo namas Gargžduose (S/B Minija)
ID SO003962

Sodo namas Gargžduose (S/B Minija)

Gargždai
55 000
Bendras plotas (m²): 170
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas nebaigtos statybos, 4-ių kambarių (170 kv. m.) gyvenamasis, sodo namas Gargžduose esančiuose S/B Minija. Plačiau »

Parduodamas nebaigtos statybos, 4-ių kambarių (170 kv. m.) gyvenamasis, sodo namas Gargžduose esančiuose S/B Minija.

Sudėti plastikiniai langai, yra rūsys, ūkinis pastatas, galimybė pasijunkti miesto komunikacijas. 2 atskiri įėjimai į pastatą.