SODAI, SODYBOS

Sodo namas Gargžduose
ID SO004211

Sodo namas Gargžduose

Gargždai
21 500
Bendras plotas (m²): 40
Parduodamas apie 40 kv. m. sodo namas Gargždų mieste su 6 arų žemės sklypu. Yra elektra. Plačiau »

Parduodamas apie 40 kv. m. sodo namas Gargždų mieste su 6 arų žemės sklypu. Yra elektra.

Sodo namas su žemės sklypu S/B Dituva
ID SO004210

Sodo namas su žemės sklypu S/B Dituva

Klaipėdos r., Derceklių k.
80 000
Kambarių skaičius: 4
Bendras plotas (m²): 100
Aukštų sk.: 2
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas sodo namas su žemės sklypu, esantys S/B Dituva, Derceklių k. Namas pilnai pritaikytas nuolatiniam gyvenimui. Šiuo metu yra užbaiginėjama vidaus apdaila. Šildymas - kieto kuro katilas ir krosnelė nuo kurios išvedžioti ortakiai. Plačiau »

Parduodamas sodo namas su žemės sklypu, esantys S/B Dituva, Derceklių k. Namas pilnai pritaikytas nuolatiniam gyvenimui. Šiuo metu yra užbaiginėjama vidaus apdaila. Šildymas - kieto kuro katilas ir krosnelė nuo kurios išvedžioti ortakiai.

I namo aukšte bus įrengta svetainė kartu su virtuvės zona ir WC patalpa, II aukšte - 2 miegamieji kambariai, 1 nedidukas darbo kambarys, vonios ir WC patalpa. Po visu namu yra rūsys. Vidaus sienos bus išdažytos, grindų danga - lamintas ir plytelės. Įrengtas nuotekų valymo įrenginys - traidenis.

Sodo namas Derceklių k. (S/B Dituva)
ID SO004208

Sodo namas Derceklių k. (S/B Dituva)

Klaipėdos r., Derceklių k.
12 800
Bendras plotas (m²): 45
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas 45 kv. m. sodo namas Derceklių k. esančiuose S/B Dituva.  Sklypo plotas 6 arai. Namo plotas 45 kv. m. Du kambariai, virtuvė, koridorius. Plačiau »

Parduodamas 45 kv. m. sodo namas Derceklių k. esančiuose S/B Dituva.  Sklypo plotas 6 arai. Namo plotas 45 kv. m. Du kambariai, virtuvė, koridorius.

Yra rūsys po namu. Namas plytų mūro, tvarkingas. Šildymas kietu kuru, elektra. Yra šulinys, šiltnamis. Graži vieta, geri kaimynai.

Sodo namas Šernų k.
ID SO004175

Sodo namas Šernų k.

Klaipėdos r., Šernų k.
25 000
Bendras plotas (m²): 60
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas 6 arų sodo sklypas su gyvenamu namu (60 kv. m.) 2.5 aukšto. Pirmas aukštas 1 kambarys ir virtuvė. Yra vieta pečiui ir židiniui. Antrame aukšte 2 kambariai ir 2 palėpė. Plačiau »

Parduodamas 6 arų sodo sklypas su gyvenamu namu (60 kv. m.) 2.5 aukšto. Pirmas aukštas 1 kambarys ir virtuvė. Yra vieta pečiui ir židiniui. Antrame aukšte 2 kambariai ir 2 palėpė.

Galimybė įrengti palėpę virš antro aukšto. Po visu namu sausas rūsys su įėjimu iš lauko ir iš virtuvės. Gegnės smaluotos, ne supuvę. Stogas čerpių, reikia keisti. Pietinį šlaitą galima daryti su saulės kolektoriais. Yra galimybė gauti kompensaciją už įrengimą nuo 2018 m. liepos 19 d. Sienos senų raudonų plytų su oro tarpu, galima užpildyti šiltinamąja medžiaga. Namas statytas paties šeimininko. Tvirtas. Aptinkuotas. Langai mediniai senoviški. Tualetas viduje su atskiru įėjimu be patogumų, galima padaryt kaip biotualetą. Kanalizacijos šulinio nėra. Vanduo lauke šuliny, labai skanus, šulinys gilus, vandens daug. Aplink gyvena kaimynai. Iš abiejų pusių yra tvoros. Lieka apsitvert tik iš 2 pusių. Yra daug įvairių vaismedžių, vaiskrūmių. Yra daug baltų plytų būsimam ūkiniui pastatui. Yra lauko baseinėlis, galima įsirengti fontanėlį. Netoli miškas, prūdas, vieta labai graži ir rami.

Sodo namas Derceklių k. (S/B Dituva)
ID SO004174

Sodo namas Derceklių k. (S/B Dituva)

Klaipėdos r., Derceklių k.
26 000
Bendras plotas (m²): 55
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas tvarkingas (55 kv. m.). mūrinis sodo namas Derceklių k. esančiuose S/B Dituva. Namas 2-jų aukštų. Sklypo plotas 6 arai. Plačiau »

Parduodamas tvarkingas (55 kv. m.). mūrinis sodo namas Derceklių k. esančiuose S/B Dituva. Namas 2-jų aukštų. Sklypo plotas 6 arai.

Vanduo iš šulinio, kanalizacija vietinė, šildymas kietu kuru, krosnimi, dvifazė elektra. Yra erdvus rūsys. Antrame aukšte didelis balkonas. Visi langai - plastikiniai. Ūkinis pastatas mūrinis. Ūkiniame pastate yra tualetas. Šiuolaikinis plastikinis šiltnamis. Aptverta teritorija, vieta automobiliui, draugiški kaimynai. Gražus sutvarkytas sodas, yra vaiskrūmiai.

Sodo namas Derceklių k. (S/B Dituva)
ID SO004173

Sodo namas Derceklių k. (S/B Dituva)

Klaipėdos r., Derceklių k.
21 000
Bendras plotas (m²): 45
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas 45 kv. m., mūrinis vasaros sodo namas Derceklių k. esančiuose S/B Dituva. Namo viduje 2 kambariai: 1-ame aukšte virtuvė, 2-ame kambarys (miegamasis). Plačiau »

Parduodamas 45 kv. m., mūrinis vasaros sodo namas Derceklių k. esančiuose S/B Dituva. Namo viduje 2 kambariai: 1-ame aukšte virtuvė, 2-ame kambarys (miegamasis).

Sandėliukas daiktams laikyti. WC. Sklypas 6 arų. jame didelis naujas šiltnamis, išvesta kanalizacija. Kieme didelė medinė pavėsinė, dvejos medinės supynės. Šuns voljeras (jei nereikalingas, išsivešime). Prižiūrėta aplinka, gėlynas, lysvės lauke. Vaismedžiai: 2 obelys, 1 kriaušė, 2 vyšnios, 1 slyvos medelis. Yra šulinys. Šiuo metu yra statoma nauja tvora. Parduodamas kartu su visa sodo įranga.

Gyvenamasis namas Šnaukštų k. (S/B Agluona)
ID SO004160

Gyvenamasis namas Šnaukštų k. (S/B Agluona)

Klaipėdos r., Šnaukštų k.
50 000
Bendras plotas (m²): 100
Namo tipas: Karkasinis
Parduodamas 2018 m. statybos, karkasinis (100 kv. m.) gyvenamasis namas Šnaukštų kaime esančiuose S/B Agluona (7 km už Gargždų). Namas apšiltintas, sienos paruoštos glaistymui. Plačiau »

Parduodamas 2018 m. statybos, karkasinis (100 kv. m.) gyvenamasis namas Šnaukštų kaime esančiuose S/B Agluona (7 km už Gargždų). Namas apšiltintas, sienos paruoštos glaistymui.

Numatytas šildymas - židinys su ortakiais. Yra galimybė pajungti radiatorius. Dokumentai tvarkingi. Sklypas 6,5 aro. Į kainą įskaičiuota šulinys ir nuotekos.

Sodo namas su žemės sklypu S/B Šernai
ID SO004152

Sodo namas su žemės sklypu S/B Šernai

Klaipėdos r., Žiaukų k.
38 000
Kambarių skaičius: 2
Bendras plotas (m²): 57
Aukštų sk.: 2
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas sodo namas su žemės sklypu, esantys SB Šernai. Namo bendras plotas 57 kv.m., žemės sklypo 6 a. Sutvarkyta aplinga, yra šulinys. Yra dušas, pirtis, tualetas. Plačiau »

Parduodamas sodo namas su žemės sklypu, esantys SB Šernai. Namo bendras plotas 57 kv.m., žemės sklypo 6 a. Sutvarkyta aplinga, yra šulinys. Yra dušas, pirtis, tualetas.

Sodo sklypas su namu Derceklių k. (S/B Dituva)
ID SO004140

Sodo sklypas su namu Derceklių k. (S/B Dituva)

Klaipėdos r., Derceklių k.
8 000
Bendras plotas (m²): -
Parduodamas 6-ių arų sodo sklypas su pastatais Derceklių k. Plačiau »

Parduodamas 6-ių arų sodo sklypas su pastatais Derceklių k.