SODAI, SODYBOS

Sodo namas Derceklių k. (S/B Dituva)
ID SO006366

Sodo namas Derceklių k. (S/B Dituva)

Klaipėdos r., Derceklių k.
35 000
Bendras plotas (m²): 82
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas 82 kv. m., mūrinis sodo namelis Derceklių k. Sklypas 15 arų. Sklype ūkinis pastatas. Namelis pritaikytas gyventi žiemą. Įrengta WC, vonios patalpa. Plačiau »

Parduodamas 82 kv. m., mūrinis sodo namelis Derceklių k. Sklypas 15 arų. Sklype ūkinis pastatas. Namelis pritaikytas gyventi žiemą. Įrengta WC, vonios patalpa.

Sodo namas Kiškėnų k. (S/B Tolupis)
ID SO006365

Sodo namas Kiškėnų k. (S/B Tolupis)

Klaipėdos r., Kiškėnų k.
95 000
Bendras plotas (m²): 110
Namo tipas: Rąstinis
Parduodamas (110 kv. m.) rąstinis namas, Klaipėdos r. Kiškėnų k. S/B "Tolupis". Namas - priduotas 100%, šildymas - kietu kuru (stovi katilas "KALVIS 2-20"). Plačiau »

Parduodamas (110 kv. m.) rąstinis namas, Klaipėdos r. Kiškėnų k. S/B "Tolupis". Namas - priduotas 100%, šildymas - kietu kuru (stovi katilas "KALVIS 2-20").

Valymo įrenginiai - Traidenis. Vanduo - šulinio (labai geras). Pirmame namo aukšte yra virtuvė, sujungta su svetaine, vonios kambarys, svečių kambarys, ir holas. Antrame aukšte - 2 kambariai ir drabužinė/holas. Labai šiltas namas, nereikalaujantis daug sąnaudų. Mokesčiai - tik elektra ir metinis žemės mokestis. Namas parduodamas su baldais ir buitine technika (pagal pageidavimą). Prie namo - jau paruošas garažas (ūkinis pastatas), bet nepabaigtas įrengti. Trinkelės kiemui - jau paruoštos, bet neišklotos dar. Nuo Klaipėdos - apie 10 km, iš/į sodų važinėja miesto transportas. Labai gera kaimynystė, puiki ir rami vieta, prie miško, o tuo pačiu netoli centrinio įvažiavimo į sodus. Soduose yra parduotuvė, įrengta vaikų žaidimo aikštelė, ir labai šilta visa bendruomenė. Namas labai jaukus.

Sodo namas Derceklių k. (S/B Dituva)
ID SO006361

Sodo namas Derceklių k. (S/B Dituva)

Klaipėdos r., Derceklių k.
22 500
Bendras plotas (m²): 58
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas mūrinis apie 58 kv. m. sodo namelis su 7 arų sklypu Derceklių k. Plačiau »

Parduodamas mūrinis apie 58 kv. m. sodo namelis su 7 arų sklypu Derceklių k.

Pirmame aukšte-viena erdvė virtuvei, svetainei, yra krosnis. Antrame aukšte-viena bendra erdvė poilsiui. Po namu-didelis rūsys. Nesenai išgręžtas vandens gręžinys, yra ir šulinys. Visa teritorija aptverta nauja, aukšta, medinių lentučių tvora. Puiki vieta šalia asfaltuoto kelio.

Sodo namas Derceklių k. (S/B Dituva)
ID SO006360

Sodo namas Derceklių k. (S/B Dituva)

Klaipėdos r., Derceklių k.
115 000
Bendras plotas (m²): 100
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas jaukus, pilnai įrengtas namas pritaikytas gyventi nuolat. Priduotas 100%, visi kadastriniai dokumentai sutvarkyti. Geriausioje Dituvos vietoje prie asfaltuoto kelio. Plačiau »

Parduodamas jaukus, pilnai įrengtas namas pritaikytas gyventi nuolat. Priduotas 100%, visi kadastriniai dokumentai sutvarkyti. Geriausioje Dituvos vietoje prie asfaltuoto kelio.

Autobuso stotelė už 50 metrų. Dvigubas sklypas. Gręžinys 48 metrai. Autonominiai valymo įrenginiai. Bendras plotas 139 kv. m. Gyvenamo ploto apie 100 kv. m. Automatiniai vartai. Šalia puikus miškas. Kaimynai visi toli. Namas pastatytas iš blokelių. Buvo atlikta renovacija 2012 metais. Pakeista visa el. instaliacija, santechnika, stogas, namas buvo apšiltintas ir fasadas buvo apkaltas su medinėmis dailentemis. Stogas buvo irgi pakeistas. Namas labai šiltas ir sausas, parai pakanka vieno pakelio briketų ir name šilta visą parą. Pirmame aukšte virtuvė, svetainė ir miegamasis, san. mazgas. Antrame vienas kambarys ir san. mazgas. Pirmo aukšto šildymas grindinis ir radiatoriai, antras - radiatoriai. Uosio durys ir laiptai. Po namu didelis rūsys apie 60 kv. m. Katilas, boileris, hidroforas. Į rūsį galima patekti iš vidaus. Įrengtos saugos ir priešgaisrinė signalizacijos. Judesio ir dūmų davikliai. Saugo "Argus". Palydovinė antena. Įsigijus tokį namą, galima gyventi iškarto.

Nebaigtas statyti namas su žemės sklypu S/B Vaiteliai
ID SO006296

Nebaigtas statyti namas su žemės sklypu S/B Vaiteliai

Klaipėdos r., Vaitelių k.
29 000
Bendras plotas (m²): 80
Parduodamas 12 arų žemės sklypas su statomu 80 kv.m. ploto sodo namu. Name sudėti 3-jų kamerų plastikiniai langai. Sklype yra laikinas namelis, elektra, šulinys, šiltnamis, brandus sodas, vaismedžiai. Iš dviejų pusių aptverta tvora, šalia nuolat gyvena kaimynai. Plačiau »

Parduodamas 12 arų žemės sklypas su statomu 80 kv.m. ploto sodo namu. Name sudėti 3-jų kamerų plastikiniai langai. Sklype yra laikinas namelis, elektra, šulinys, šiltnamis, brandus sodas, vaismedžiai. Iš dviejų pusių aptverta tvora, šalia nuolat gyvena kaimynai.

Sodo namas su žemės sklypu Kiškėnuose
ID SO006295

Sodo namas su žemės sklypu Kiškėnuose

Klaipėdos r., Kiškėnų k.
32 000
Bendras plotas (m²): 87
Parduodamas sodo namas su žemės sklypu Kiškėnuose. Namo plotas 87,92 kv.m., sklypo plotas 6a. Plačiau »

Parduodamas sodo namas su žemės sklypu Kiškėnuose. Namo plotas 87,92 kv.m., sklypo plotas 6a.

Name yra 4 kambariai. Sklype yra šiltnamis, šulinys ir pirties (neįrengtas) pastatas. Sodo namo pirmame aukšte yra vonios ir WC patalpa (bendra), virtuvė sujungta su svetaine. Mansardoje - trys kambariai (1 iš jų pereinamas) ,holas (~7 m2).

Pirmame aukšte pakeista elektros instaliacija (pajungtas trifazis), išgriautos dvi sienos ir lubos, viskas išlyginta gipso plokštėmis, nuo rūsio iki pirmo aukšto ir mansardos atvesti radiatoriaus vamzdžiai, visame name plastikiniai langai, iš šulinio vanduo įvestas į namą, yra vidaus kanalizacijos vamzdžiai, bet nuotekų įrengimo nėra. Yra nepajungtas kieto kuro katilas. Namui reikalingas įrengimas. Sklypas aptvertas iš 3 pusių, 1 dalis apželdinta.

Sodo namas Derceklių k.
ID SO006253

Sodo namas Derceklių k.

Klaipėdos r., Derceklių k.
75 000
Kambarių skaičius: 3
Bendras plotas (m²): 80
Namo tipas: Mūrinis
Parduodamas 80 kv. m. sodo namas Derceklių k. Plačiau »

Parduodamas 80 kv. m. sodo namas Derceklių k.

Namas mūrinis, naujos statybos, numatytas oras-vanduo šildymas, numatyta vieta židiniui. Galimas pilnas įrengimas.

Sodyba Klaipėdos r., Šiūparių k.
ID SO006251

Sodyba Klaipėdos r., Šiūparių k.

Klaipėdos r., Šiūparių k.
57 000
Bendras plotas (m²): 88,5
Parduodama sodyba su gyvenamuoju namu, ūkiniu pastatu ir 25 arais žemės Šiūparių k., Klaipėdos raj. Plastikiniai langai, pakeistas stogas. Name virtuvė, 3 kambariai, tualetas ir vonia atskirai. Šalia Šiūparių mokykla - daugiafunkcinis centras, parduotuvė. Plačiau »

Parduodama sodyba su gyvenamuoju namu, ūkiniu pastatu ir 25 arais žemės Šiūparių k., Klaipėdos raj. Plastikiniai langai, pakeistas stogas. Name virtuvė, 3 kambariai, tualetas ir vonia atskirai. Šalia Šiūparių mokykla - daugiafunkcinis centras, parduotuvė.

Sodo namas su žemės sklypu S/B Dituva
ID SO006250

Sodo namas su žemės sklypu S/B Dituva

Klaipėdos r., Derceklių k.
17 000
Bendras plotas (m²): 50
Parduodamas dvejų aukštų mūrinis, 50 kv.m. bendro ploto sodo namas su žemės sklypu Dituvoje. Pirmame aukšte yra virtuvė ir 2 kambariukai, antrame aukšte viena miegamoji patalpa. Yra rūsys, pravesta elektra. Tualetas lauke, vanduo iš šulinio, į namą neatvestas, kanalizacijos nėra, šildymas kietu kuru (koklinis pečius). Plačiau »

Parduodamas dvejų aukštų mūrinis, 50 kv.m. bendro ploto sodo namas su žemės sklypu Dituvoje. Pirmame aukšte yra virtuvė ir 2 kambariukai, antrame aukšte viena miegamoji patalpa. Yra rūsys, pravesta elektra. Tualetas lauke, vanduo iš šulinio, į namą neatvestas, kanalizacijos nėra, šildymas kietu kuru (koklinis pečius).

Sklypo plotas 6 arai. Brandus sutvarkytas sodas. Sodo sklypas yra ramioje vietoje, netoli yra tvenkinys. Draugiški kaimynai.